Nezapomeňme, že všechny injekce, masky a testy [C]-19 pochází z Ameriky od satanistických „filantropů“, kterým leží život každého z nás hluboko v žaludku!

Jsme pod satanským útokem? Proč má Microsoft patent na „Cryptocurrency Using Body Activity“ (kryptoměny/bitcoiny atp.) s číslem patentu WO-2020-060606?

Objevuje se nové téma a videa o mikroskopických černých pramíncích, které se nacházejí jak ve výtěrech používaných pro testování COVID, tak v jednorázových obličejových maskách. Když vidíme tato vlákna, připomínáme si podivné mikroskopické předměty, které byly nalezeny v kožních lézích lidí trpících Morgellonovou chorobou. Skutečný program vakcín slouží pouze pro váš zdravý a bezpečný život depopulaci. Na to nezapomeňme a dejme si dobrý pozor, jak co skutečně pochopit.

Ukrajinský ministr zdravotnictví se snažil zahladit stopy. US laboratoře s ozbrojenými agenty chránící tyto laboratoře.

Biologické výzkumné laboratoře a kontaminované laboratoře Pentagonu – Velký Reset a lékařská tyranie, placeno z daní poplatníků, BLACK & VEATCH a agentura pro snižování obranných hrozeb, aneb genocida Slovanů. BLACK & VEATCH a Metabiota na Ukrajině – Biden napojen na Metabiota. Metabiota, EcoHealth Alliance a Fauci a Wuhanský institut. CIA, In-Q-Tel a Bill Gates, který je zakladatelem Metabiota. Nathan D. Wolfe je ze Světového Ekonomického Fóra – Nathan D. Wolfe a pedofil Epstein byli přátele. Nathan D. Wolfe se stýkal s lidmi kolem obchodování s dětmi, a také je mladý globální vůdce Schwaba. V Ukrajině bylo nalezeno přes 30 bio laboratoří. A co falešný hackerský útok z Ruska? Lži a zase Lži uvnitř USA!

 

Zpět k maskám. Podvod na vašem zdraví se totiž rozplétá všude kolem nás.

Stejně zajímavé je, že tento vývoj se shoduje s varováním o, (nově už i modrých a šedých jednorázových obličejových maskách vydaným kanadskou zdravotní agenturou, že obsahují mikroskopické částice grafenu spojené s „časnou plicní toxicitou“. Tyto masky vyrobené v Číně (na další notičky z USA) byly součástí plánu znovuotevření kanadské veřejné školy, podle kterého je studenti museli nosit ve třídě, aby se zabránilo šíření COVID-19. Děti si však stěžují, že při nošení mají pocit, jako by vdechovaly něco jako kočičí chlupy. Ukázalo se, že vdechovali látku podobnou azbestu. Kromě nadměrného množství i mikroplastů v krvi existuje zavádění nebezpečných látek samotnými maskami, proto náhle obludná důležitost pro povinnost jejich nošení. Nikdy jim nezáleželo na zdraví, pouze na jeho likvidování! PROBUĎ SE!!!

Ještě děsivější je, že tato vlákna vykazují vlastnosti velmi malých mikrorobotů v tom, že se pohybují v reakci na teplo a vlhkost. Používají se tyto schválené tampony a masky k dodávání syntetické biologie do jejich lidských hostitelů? Je to důvod, proč Joe Biden vydal výkonný příkaz, který zakazuje šátky ve veřejné dopravě, ve prospěch čínských OOP? Vážně má USA bestie natolik ze Slovanů nahnáno? ? Víc, než si jen dokážeš domyslet.

Syntetická biologie kombinuje genetiku, robotiku a nanotechnologie s umělou inteligencí, hybridizuje přírodní formy a inženýrské tkáně nad rámec našich nejdivočejších snů. Sofia Smallstorm přednesla prezentace na téma „The Dark Agenda of Synthetic Biology“, ve kterých diskutovala o nanovláknech pohybujících se a rostoucích nanobotech, kteří se integrují s člověkem.

Technologicky vyspělé látky se uvolňují prostřednictvím tajných programů rozprašování aerosolů, což se mnohé přimělo zeptat zda bylo geoinženýrství pouze o experimentování s počasím? Především jde o znečištění půdy, dlouhodobé zasypávání člověka těžkými kovy, které se pomalu absorbuje kůží a je možné snadno zacelit oblohu, vytvořit umělé tornádo, nebo déšť.

Ještě děsivější je, že tato vlákna vykazují vlastnosti velmi malých mikrorobotů v tom, že se pohybují v reakci na teplo a vlhkost. Používají se tyto schválené tampony a masky k dodávání syntetické biologie do jejich lidských hostitelů? Je to důvod, proč Joe Biden vydal výkonný příkaz, který zakazuje šátky ve veřejné dopravě, ve prospěch čínských OOP?

Syntetická biologie kombinuje genetiku, robotiku a nanotechnologie s umělou inteligencí, hybridizuje přírodní formy a inženýrské tkáně nad rámec našich nejdivočejších snů. Sofia Smallstorm přednesla prezentace na téma „The Dark Agenda of Synthetic Biology“, ve kterých diskutovala o nanovláknech: pohybujících se a rostoucích nanobotech, kteří se integrují s člověkem.

Pro lepší zmatení, ale účel stále ten samý se bude určitě hodit změnit způsob formy přijetí znamení šelmy 666!

Abychom mohli projít biblickými změnami, které se nevyhnutelně chystají, musíme vidět ZLO. Takový druh zla, který mnozí z nás nechali po desetiletí běhat na svobodě, zatímco masy byly rozptýleny televizními médii, sportem, filmy a prací, mnozí usnuli za volantem a nechali korupci řádit desetiletí dekádu za dekádou. Je čas, aby se všichni probudili, abychom mohli protnout cílovou čáru. Nejlepší válka je válka neviditelná. Putin, Trump i všichni tihle komedianti jsou jen chytrými vlky. Nikdo se nevyrovná lásce, moudrosti a slávě, jako Ježíš! Svět a lidé, vůdci a všichni vždy jen druhé oklamou!

Zdroj:

https://deponativ.info/nezapomenme-ze-vsechny-injekce-masky-a-testy-c-19-pochazi-z-ameriky-od-satanistickych-filantropu-kterym-lezi-zivot-kazdeho-z-nas-hluboko-v-zaludku/

Poznámka redakce: Pravdou je, že pořádek bychom si měli sjednat sami. Nicméně si udělejte úsudek každý osobně, snižovat v závěru význam dvou vůdců, kteří se zlu postavili je poněkud zvláštní. Stejně tak se schovávat za postavu Ježíše… teprve čas nám přinese odpovědi, co a jak se vlastně v minulosti událo bez zfalšovaných údajů a manipulace…