Například propagátor vakcín Anthony Fauci je nyní v programu na ochranu svědků a podle floridského guvernéra Rona DeSantise poskytuje podrobná svědectví o svých páničcích, jako jsou Bill Gates, Hillary Clinton-Rockefellerová ad., tvrdí zdroj ze CIA. Zde jsou některé z novinek. Společnosti Pfizer BioNTech přiznává o svých hromadných injekcích:

  • není to vakcína
  • že v rámci klasifikace “genové terapie” nebudou schváleny
  • že jejich produkt má experimentální povahu
  • že způsobují mnoho neznámých škod a vedlejších účinků

Tohle ostatně informovaní lidé už dávno vědí. “Vakcíny nebyly určeny k léčbě pacientů s COVIDem a nyní je téměř milion Američanů mrtvých!” tvrdí zdroj ze CIA. “Není divu, že společnost Pfizer byla vyřazena z newyorské burzy. To je jen špička ledovce, mnohem horší následky by měly vypuštěné viry z biotechnologických a farmaceutických společností a zejména těch uk/rajinských. Proto se nemůžeme divit, že Rothschildův zámek v Anglii svítí ve prospěch U/krajiny.

Jedná se o Waddesdon Manor ve Velké Británii, a je to největší Rothschildův domov v Evropě. Když ztělesněné zlo brání vaši vlajku… nevěstí to nic dobrého!” poznamenává zdroj z Mossadu. A proč je pro ně U/krajina tak důležitá? “Byla to jejich ‘hlava’, dojná kráva a centrum výzkumu biologických zbraní”, pokračuje zdroj. Jiný informátor z Mosadu uvedl, že organizátoři a sponzoři americké Antify jsou stejní lidé, kteří řídili všechny aktivity nacistů na Uk/rajině v posledním desetiletí. Je načase, aby se to svět konečně dozvěděl.

Situace dospěla už tak daleko, že i izraelská vláda žádá Ch.M., aby se vzdala. “Izraelský premiér Naftali Bennett nám říká, abychom se vzdali, ale my to nemáme v úmyslu udělat”, uvedl vysoký uk/rajinský představitel. Pokud se nebudou chtít tito chazarští nohsledi vzdát, zemřou, uvádí zdroje Bílých klobouků.


Falešný Bidenův režim je nyní v obležení a už dlouho nevydrží. Za to můžeme poděkovat také řidičům kamionů. Řidiči kamionů představují velké hrdiny této pandemie. Bojují proti těm idiotským a nesmyslným příkazům a chtějí zpět své svobody. Porážka Ch.M. je nevyhnutelná, protože nemá na své straně pravdu. Také arcibiskup Carlo Maria Viganò, připomíná, jak je pravda důležitá pro výsledek v konfliktu, a že je základem spravedlnosti a nositelem míru.

Zdroj:

https://celostnivzdelavani.cz/bile-klobouky-na-zapade-zesiluji-ofenzivu-proti-chazarskym-genocidnim-monstrum