Z velkého počtu nenapravitelných posluhovačů hlubokého státu, kteří odmítli dohodu o přiznání viny, když jim hrozil trest smrti, by se dalo usuzovat, že žádný člen Deep State nikdy neudal svého spolupachatele. Tento názor je milný, uvedl zdroj z JAGu, který je v současné době umístěn v Camp Blaz na Guamu.

Ačkoli většina z nich dala přednost smrti před dohodou, několik členů Deep State, kteří byli obviněni z velezrady, poskytlo JAGu cenné informace, které přispěly k dalšímu vyšetřování nebo vedly k dalšímu zatčení výměnou za částečnou shovívavost. Náš zdroj uvedl, že obecnou politikou JAGu je nekomentovat aktivní vyšetřování ani to, se kterými „aktivy“ se v současné době hovoří; nicméně v reakci na dotaz Real Raw News (vyvolaný komentáři na webových stránkách) souhlasil s poskytnutím omezených informací o několika zadržených, kteří ještě budou postaveni před vojenský tribunál, a dodal, že požádá o souhlas s podáním dat o ostatních.

„Až na jednu výjimku nedostal žádný představitel režimu plošnou imunitu, dokonce ani svědci tribunálu. Nejsou to informátoři, jsou to kriminální informátoři. Nepřišli za námi, museli jsme je dopadnout,“ řekl.

Shannon Corlessová

Výjimkou je Shannon Corlessová, která od ledna do října 2022 nepřímo pracovala pod Janet Yellenovou v Úřadu pro zpravodajství a analýzy ministerstva financí. Ten měsíc se paranoidní Corlessová v doprovodu svého právníka dobrovolně vzdala vyšetřovatelům JAG v Pensacole na Floridě s tím, že už ji unavuje, jak ji „Trumpovi lidé“ sledují doma a dělají z ní nervní trosku. Představitelé JAG tehdy uvedli, že Corlessová nebyla v jejich hledáčku a že netuší, kdo slídí po jejím dvorku. Přesto se Corlessová přiznala k finančním zločinům, při nichž přerozdělovala zpronevěřené dolary z ministerstva financí ve prospěch Antify a hnutí Black Lives Matter, aby si koupila hlasy pro Josepha Bidena. Vyšetřovatelům řekla, že může ukázat prstem na další lidi z ministerstva financí, kteří se dopustili podobné trestné činnosti.

„JAG přezkoumal a prověřil digitální a tištěná data, která měla Corlessová k dispozici. Otevřelo to spoustu stop a dvě zatčení, o kterých jsme nemluvili a v tuto chvíli ani nemohu. Ale Yellenová to není, zatím ne. Informace paní Corlessové do toho Yellenovou zapletly, a až toho trpaslíka chytíme, postavíme ji před soud a paní Corlessová bude svědčit proti ní,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že JAG bezprecedentně nevznesl proti Corlessové žádné obvinění a nabídl jí možnost odejít.

„Chtěla ochrannou vazbu. Říkala, že by nepřežila ani dva dny, kdyby se vrátila domů. To jsme jí zařídili,“ řekl náš zdroj.

Isabella Guzmanová

V červnu 2023 vyšetřovatelé JAG zadrželi správkyni úřadu pro spávu malých podníků Isabellu Guzmanovou za to, že během plandemie vyhrožovala majitelům malých podniků pokutami nebo exekucí, pokud nepřijmou drakonické protokoly proti šíření Covidu-19, jejichž dodržování přineslo obrovské náklady, které vedly k bankrotu několika podniků. Podle našeho zdroje měla Guzmanová stanout před vojenským tribunálem v červnu, ale na poslední chvíli si vyjednala odklad tím, že náhle jmenovala tucet úředníků střední úrovně státní správy, kteří byli přáteli majitelů podniků v přímé konkurenci s těmi, kteří požádali o bankrot.

„Pokyny“ CDC byly aplikovány s velkou zaujatostí. Řekněme například, že ve dvou sousedních ulicích byly dvě konkurenční pizzerie. Pokud byl majitel jedné z nich příbuzný nebo kamarád nějakého úředníka, dostal povolení. Nikdy je nenavštívil státní a okresní hygienik a nikdy je neobtěžovaly orgány činné v trestním řízení. Na druhé straně ten druhý, který nebyl ani kamarádem, ani příbuzným nějakého poskoka lubokéoh státu, byl nepřetržitě obtěžován, pokutován až do úmoru a nucen provádět neúnosná „vylepšení“, aby jeho provozovna mohla zůstat otevřená. V některých případech stáli zástupci orgánů činných v trestním řízení před jejich dveřmi a sdělovali potenciálním zákazníkům, že restaurace jsou vyšetřovány kvůli Covidu-19 a porušování hygienických předpisů ze strany státu,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že JAG ověřil pravdivost tvrzení Guzmanové. Přesto nakonec stane před soudem, ale nebude jí hrozit trest smrti.

„Před plandemií jsme měli asi čtvrt milionu obvinění; plandemie jich na hromadu přidala dalších 30 000 a sčítají se. Ano, mnozí z nich jsou malé ryby ve velkém rybníku, ale přesto se musí zodpovídat, stejně jako Guzmanová,“ uvedl náš zdroj.

Michael Malanoski

V lednu zatkla americká námořní pěchota doktora Michaela Malanoskiho, zástupce ředitele Agentury pro zdraví v armádě, poté, co se JAG dozvěděl, že vyhrožoval příslušníkům služby propuštěním z armády, pokud si nevezmou potenciálně smrtící vakcínu Novavax Covid-19, kterou Bílé klobouky spojují s výrazným nárůstem spontánních potratů, infarktů, záchvatů, zánětů břicha a Parkinsonovy choroby. Podle zdrojů poskytl Malinowski Lloydovi Austinovi vhodný způsob, jak zastřít úmrtí na vakcínu mezi příslušníky vojenské služby: obvinit z toho sebevraždu.

V letech 2021 a 2022 administrativa připsala 1 046 úmrtí v aktivní službě sebevraždám. Bílé klobouky tvrdí, že za 95 % těchto úmrtí můžou sraženiny, ačkoli náš zdroj neposkytl žádné důkazy, které by toto tvrzení potvrzovaly.

Náš zdroj uvedl, že Malinowski nikdy nestál před vojenskou justicí, protože zemřel na mozkové aneurysma 5. února 2023, tři dny před plánovaným soudem.

„Je škoda, že nedostal šanci setkat se s provazem, ale alespoň je pryč. Zemřel přes noc a ráno ho našli mrtvého. Pitva potvrdila příčinu smrti. Byla provedena, protože, no, už jsme tu měli zadržené, kteří zemřeli za záhadných okolností,“ řekl náš zdroj.

Real Raw News bude brzy poskytovat další aktuální informace o zadržených, kteří čekají na soud, dokud nedostanou povolení.

https://realrawnews.com/2023/07/the-untried-and-the-dead-part-i/