Až budete příště potřebovat každoroční prohlídku, budete si možná muset domluvit schůzku s recepční na Guantanámu. Ve Spojených státech je přibližně milion praktikujících lékařů a sbor generálního prokurátora námořnictva Spojených států drží zapečetěná obvinění na zhruba 19 000 z nich – všeobecných lékařů, specialistů, chirurgů, pohotovosti a personálu urgentní péče.

Zdroj z JAGu obeznámený s obviněními řekl agentuře Real Raw News, že obžalovaní lékaři se během Covid Plandemic účastnili neetického a nezákonného partnerství s CDC a NIH. CDC/NIH podněcovala provinilé lékaře k tomu, aby nutili pacienty k očkování, i když pacienti protestovali proti potenciálně smrtícímu vpichu. Zdravotníci byli povzbuzováni k tomu, aby dělali vše kromě fyzického napadení pacienta, aby dosáhli shody. Taktika zahrnovala spílání starším lidem a sdělování těhotným ženám, že neočkované budoucí matky ohrožují životy nenarozených dětí. CDC/NIH také povzbuzovala lékaře, aby hrozili, že se „rozejdou“ s pacienty neochotnými nechat se ošidit, a aby sdělili pacientům, že jejich jména budou přidána na černou listinu „odmítnutého očkování“. Mnoha pacientům byla odepřena život zachraňující léčba a léky.

Lékařům bylo řečeno, že mají lékařskou odpovědnost se na tom podílet, jinak by se objevili na jiném seznamu, který by je označoval za vyvrhele v lékařské komunitě.

Náš zdroj uvedl, že JAG se o seznamu dozvěděl od nejmenovaného pracovníka CDC, který je v současné době zadržován v Camp Blaz na Guamu.

„Mohl se vzdáleně dostat k seznamu lékařů, kteří, ať už byli donuceni, nebo ne, souhlasili se Scamdemikem. Byly tam názvy ordinací a data. Mohu říci, že jsme vyslýchali a později zatkli pět lékařů na tomto seznamu. Přiznali se, že přijímali pokyny CDC. Pokud je vinno pět z pěti náhodných doktorů v různých částech země, pak je seznam pravděpodobně přesný,“ řekl náš zdroj.

Dodal, že současný seznam není všeobsáhlý.

„Tvrdí, nebo říká, že věří, že CDC má další seznamy, ke kterým se nemohl dostat, seznamy, na kterých je podle něj přes sto tisíc jmen lékařů a sester. Doufejme, že nás budoucí zatýkání CDC dovede k těm seznamům, pokud opravdu existují,“ řekl náš zdroj.

Mezitím dodal, že JAG je autorem předběžných obvinění na těch devatenáct tisíc; vzhledem k drtivému počtu nevyřešených obvinění v rukou JAG však neexistuje pevný harmonogram, kdy těch devatenáct tisíc bude čelit spravedlnosti.

„Pracujeme rychleji, než by si jeden mohl myslet. Ale je tu zatraceně moc lidí, které je třeba zavřít do vězení nebo pověsit,“ řekl.

https://realrawnews.com/2023/07/19000-doctors-indicted-for-covid-crimes/