Zlověstná látka , kterou jsme naposledy viděli ve sci-fi pořadech jako Westworld a Severance , přitom doopravdy existuje také v našem „skutečném“ světě – kde nás ale může a navíc bohužel i chce všechny ovládat. Je to uměle inteligentní mimozemská nanotechnologie ?

Bylo nalezeno několik staroegyptských rakví a mumiových pouzder pokrytých tajemným „černým bahnem“.

Djedkhonsiu-ef-ankh žil a zemřel téměř před 3000 lety ve starověkém Egyptě. O životě Djedkhonsiu-ef-ankha toho mnoho nevíme, ale víme, že byl knězem v Amunově chrámu v Karnaku. Zde měl dvě hlavní role – jedna byla „Otevíratel nebeských dveří“, což znamenalo, že byl jedním z kněží, kteří měli právo otevírat dveře svatyně v chrámové svatyni, obsahující kultovní obraz boha.

Poté, co Djedkhonsiu-ef-ankh zemřel, byl mumifikován, zabalen do jemného plátna a zašit do jeho sádrového a plátěného pouzdra na mumie. Toto pouzdro bylo krásně malované jasnými barvami a zlacené plátkovým zlatem přes líc. V době jeho pohřbu byl spuštěn do své rakve a přenesen do jeho hrobky. Potom bylo na celé pouzdro mumie nalito několik litrů teplé černé „gumy“, které ho zcela zakrylo a účinně zalepilo pouzdro do rakve. Víko bylo poté umístěno na rakev a on byl ponechán na cestě do podsvětí.

Djedkhonsiu-ef-ankh nebyl jedinečný. I když ho nepoužívají všichni – existuje řada případů, kdy se tento „černý maz“ používá v egyptských pohřbech. Ale co to je? A když zjistíme, z čeho byla vyrobena, můžeme se dozvědět více o tom, proč ji Egypťané používali? (citace ze stránek Britského národního muzea)

Doktorka Kate Fulcherová, výzkumná asistentka v Oddělení vědeckého výzkumu muzea, zkoumá, z čeho je tato kaše vyrobena, proč mohla být použita a co může prozradit o egyptské pohřební praxi.

Jednou z těch vůbec nejzáhadnějších ale i skutečně existujících látek na celém světě je tzv. Black Goo, což je v podstatě inteligentní a tekutý krystal, který byl objeven převážně na odlehlých místech Paraguaye, pak ještě na ostrově Thule a pod Mexickým zálivem. Pokud se tomu dá věřit , tak tato látka se v černé magii používá ke komunikaci s démony. Je velmi podobná až skoro totožná s oxidem grafenu, a používá se ve formě viskózního černého gelu, který se dokáže jak roztáhnout, tak samoopravit ale dokonce umí detekovat výrazy obličeje, který se na tu hmotu dívá, což uvedl web New Scientist.

Black goo je zvláštní abiotický materiál, který obsahuje vysoké množství m-stavového zlata a iridia. Vykazuje schopnost neznámého typu magnetismu, jehož dosah je mnohem delší, než jaký lze získat u feromagnetismu. Díky této své magnetické vlastnosti má tato velmi zvláštní látka schopnost se různými způsoby samoorganizovat. Vykazuje rovněž cosi, jako zvláštní druh umělé inteligence

Stále ještě neznáme přesné chemické složení záhadné látky značně provděpodobně mimozemského původu, a vlastně vše co o ní víme je pouze to, že ačkoliv vypadá jako neživá rosolovitá látka, tak ve skutečnosti je velmi inteligentní a je živá. Pokud se na tuto látku budete nějakou dobu dívat, tak se vám sama od sebe nacáká na obličej; až takovou má schopnost na váš pohled reagovat.

Zjistilo se, že v sobě nese obrovské množství inteligentního vědomí. Pokud jsou například ve stejné místnosti umístěny dvě krabice obsahující Black goo, tak obě látky se budou usilovně snažit, aby se dostali k sobě, a člověk si může alespoň uvědomit a zažít tu sílu, kterou vynakládají aby se dostaly ven z krabice – což zahrnuje dokonce i velmi energické zatřesení obou krabic. Taková inteligence v údajně neživém tekutém krystalu je zcela jistě jednou z největších záhad světa.

Látka existuje v různých formách

Black Goo je na Zemi k dispozici v různých formách. Zatímco část látky se získává z německé dešťové vodě, další část se získává z černých kamenů nalezených na základnách SS za 2. světové války. Významné stopy této záhadné látky se nacházejí také v různých meteoritech a předpokládá se, že největší ložisko Black Goo, které je v Paraguayi, má rovněž svůj původ pouze v havarovaném meteoritu. Jistě je zajímavé i to, že poblíž tohoto největšího naleziště Black Goo na Zemi mají své domy a vily lidé jako je Bushova rodina či Angela Merkel.

Pomocí Black Goo lze komunikovat s démony

Předpokládá se, že různé „černé kameny“, které se používají v různých černo-magických rituálech, a které také obsahují správné množství této tajemné černé, živé, inteligentní substance, jsou proto považovány za dobré komunikační médium pro komunikaci s různými démony z podsvětí. Prokazatelně o látce věděl třeba H.P. Lovecraft. V minulosti byly kameny obsahující Black goo používány černými mágy při rituálech a byli jim přinášeny lidské oběti, protože věřili, že démon vyjde z Black goo a splní jim jejich přání.

Na zmínku o látce Black Goo jsem poprvé narazila při poslechu , ačkoliv již šest let staré tak stále přitom velmi zajímavé přednášky Haralda Kautze Vella o kontrole myšlení a chemtrails., o záležitostech, které dnes na vlastní kůži proživáme a ze kterých skutečně mrazí. Spojení samosestavující se nanotechnologie, démonologie a inteligentní černé „tekuté“ krystalické látky mimozemského původu nacházející se ale skutečně ne Zemi, tak vypadá již na první pohled velmi zlověstně, ještě zlověstnější je to, že to vše je dnes v rukách tajných služeb globálních „elitních“ psychopatů navíc řízených Jezuity z Vatikánu. A víte, co mají společného? A teď se raději posaďte: je to oxid grafenu. Už chápete mé znepokojení a tvrzení, že veškeré současné světové společenské, vojenské a politické dění ma tvrdě okultní pozadí?

Black Goo je tekutý monoatomický kov s příměsí zlata a iridia vykazující inteligenci, má silné magnetické a supravodivé vlastnosti. Na Zemi se vyskytuje ve dvou různých formách. Ta jedna,tzv.hladká forma pochází přímo z útrob naší Země, v její blízkosti je cítit láska, empatie, harmonie, otevírá a zesiluje energii srdeční čakry a právě o její naleziště na Sendvičových ostrovech byla vedena válka na Falklandech mezi Británií a Argentinou. Tato „dobrá“ Black Goo byla také skutečným důvodem zničení ropné plošiny Deep Water Harrison v Mexickém zálivu. Pak je tu ale ještě druhá forma, ta mimozemská, „zlá“, pocházející odněkud z vesmíru, která se na naší palnetě objevila přibližně před 18000lety pravděpodobně s pádem meteoritu a jejiž naleziště je právě v Paraguayi. Dokáže pomocí neurolingvistiky ovlivňovat lidské myšlení – démonické struktury v nás – to je to, co mám na mysli, když hovořím nebo píšu o démonech působících v realitě skrze nás, lidi. Je to čistá forma umělé inteligence. Démon nemá vlastní individualitu, zdá se, že je to něco, co řídí jakási centrální „umělá inteligence“. Syntetická mRNA. Tato démonická Black Goo, jakási probuzená syntetická inteligence skutečně žije ze životní energie lidí, vysává z ních životní sílu a je to to, co stojí za naprosto démonickými programy totální kontroly nad lidstvem a skutečná příčina našeho utrpení.

Způsobuje to život v dualitě, oddělení od zdroje, naprosto to zablokuje srdeční čakru, vyvolává to touhy po pomstě a chuť spolu vzájemně válčit. Stojí to za veskrze démonickými pokusy o nastolení jednosvětové vlády a totalitní naprosté kontroly lidstva z genetické úrovně. Black Goo je součástí mnoha sakrálních staveb, třeba černých oltářů v katolických kostelech, ve kterých ale nikdy necítíme lásku, cítíme chlad a strach. Je také uložena v Mecce v černé krychli nazývané Kaába, kam by měl alespoň jednou přijít každý muslim a políbit černý kámen v Kaábě. Bylo také spojováno s Stone Shiva Lingam známého z Védské literatury.

V díle H.P. Lovecraftha a v jeho mýtech o Cthululu se Black Goo hovoří v souvislosti s fiktivním božstvem Shub-Niggurath a je spojována s frází „černá koza z lesů s tisícem mláďat“ a nebo „to“ Lovecraft nazývá jako „Pán dřeva“.

A jen tak na okraj našeho příběhu o podivném Black Goo, zde je ještě další konspirace z toho všeho odehrávajícího se všude kolem nás už zpola šílené Myšpule. Pamatujete si na můj článek o nálezu podivného nesmrtelného organismu Hydra Vulgaris ve vakcínách na Covid? Muvila o něm třeba známá pohledná lékařka, která od samého počátku před vakcínami důrazně varovala a hovořili o něm rovněž výzkumníci z La Quinta Columna, kteří jako první publikovali odhalení samosestavujících se nanotechnologií rovněž obsažených v Covid vakcínách. A víte, jak vypadají démonické entity nazývané Archonti související právě s Black Goo? Dost se podobají právě Hydra Vulgaris. Jsou často vizualizována jako pavoukovitá stvoření s lidskými tvářemi. Další zvláštní „náhoda“? A kdo či co jsou Archonti?

Web celostní vzdělávání říká o Archontech toto: Archonti v námi neviditelné sféře nám berou výsledky našeho poznávání, bádání a naši evoluci navádí do temnoty slepé uličky. Velkou většinu výsledků vědeckých výzkumů lidstvo nesmí používat. Jsou uloženy hluboko na dno trezorů mimo lidský dosah a organizované vědecké experimenty slouží úzké skupině archontských hybridů, ovládaných archontskými loutkovodiči. Lidem jsou zpřístupněny pouze vědecké výzkumy druhé kategorie. Experimenty, které by lidstvo skutečně mohlo evolučně posunout jsou zesměšňovány, tvrdě kontrolovány a mediálně ignorovány. Progresivní vědci jsou sváděni z nadějné cesty poznání prostřednictvím manipulativně vypsaných a korupčně zaměřených tendrů či záměrně chybného zadání. Tak se stalo, že lidstvo dnes používá dávno přežité technologie a stále dokola objevuje věci, vynálezy a informace, které již vznikly v hluboké minulosti a které už dávno používalo. Archonti „za oponou“ výsledky jejich práce ničí, převrací, zatajují nebo se jim vysmívají. Evoluční rozvoj lidstva by totiž jednoznačně zvýšil vibrace lidstva, a to by se odvrátilo od nízkovibračních praktik. Tím by archonti přišli o svůj pravidelný zdroj nízkovibrační potravy. Proto jsou průběžně ničeny důležité zdroje informací i celé starodávné knihovny. Místo toho se „naoko“ s velkou vervou organizují stále dokola „nekonečné vědecké bádání“ s cílem nic neobjevit a to pod záštitou těch nejtemnějších a nejkonzervativnějších sil. A pokud by se omylem objevilo něco skutečně převratného je to pečlivě uschováno hluboko v trezorech či v nekonečných sklepeních „Vatikánu“.

Pátrala jsem po Black Goo dál a narazila jsem na článek na webu wired.com, ze kterého mě také poněkud zamrazilo, a který hovoří o Black Goo jako o té vůbec největší současné hrozbě pro lidstvo. Mrazí mě i v souvislosti s nedávným pokusem mocných nelidských psychopatů a nácků o „vakcinací“ celého lidstva čímsi, co kromě všemožných jedů a samosestavujích se nanotechnologií a syntetické mRNA prokazatelně rovněž obsahuje oxid grafenu:

Nabízí se otázka, odpověď na níž by mohla změnit svět. Je to docela jednoduchá otázka. Ale je to rovněž poněkud děsivá otázka. Ta otázka zní: Co se to, sakra, stalo s grafenem?

Možná si vzpomínáte na objev grafenu. Rozmohl se asi před 10 lety, zhruba v době, kdy dva výzkumníci z Manchesterské univerzity získali Nobelovu cenu za jeho „objevení“. Ty uvozovky jsou trochu znepokojivé, protože vše, co tenkrát skutečně udělali, v nyní již vlastně docela slavném příkladu využití náhody ve vědě, bylo to, že odlepily malý kousek, a to doslovně, lepicí pásky z grafitu – ta hmota z níž je tuha vtužkách – a všimli si, a to v podstatě naprostou náhodou, že ty zbytky lepící pásky obsahovaly jen jednu vrstvu atomů uhlíku. Hle na světě byl grafen, první nano „2D materiál“ na světě. A to v uvozovkách, protože, no, pořád to ještě můžete vidět jen pouhým okem. Takže to má očividně ještě nějaké další dimenzi jiného druhu.

Grafen byl zázračný materiál, takový uhlíkový převrat. Bylo to asi tak, jako by nám nějaký mimozemšťan z ničeho nic předal klíče od naší budoucnosti. Grafen je tuhý, ale přitom velmi pružný. Mikrotenký, ale superpevný. Takže je to průsvitné, ale nepropustné a zároveň „tranzistorové“ (jdou z toho vyrobit logické obvody) . Vědci nám okamžitě slíbili let ke hvězdám. Létající auta! Viskózní droidi doručující léky přesně na místo určení! Výtahy ze Země až na nějakou zatracenou vesmírnou stanici! „Vize, předpovědi sci-fi spisovatelů a technických guruů,“ oznámil Manchester U ve videu , „máme dnes konečně na dosah.“ „Bylo to, jako by se sci-fi najednou stala realitou,“ řekl výkonný ředitel společnosti Samsung . Kvantové toto a supravodivé tamto. Investované miliardy dolarů. Laboratoře na grafen zřízené všude.

A pak najednou dál už nic. V česku tomu říkáme ticho po pěšině…

No nic. V dnešní době můžete najít grafen třeba v telefonech a podobně. Někteří lidé z něj dokonce dělají origami . Ale to zkrátka není vesmírný výtah. Nebo dokonce to není ani nerozbitný kondom (jeden ze skromnějších slibů). Jak se to ale stalo? Jak se mohl ten dosud jednoznačně nejzázračnější materiál v celých dějinách světa, financovaný wazoo, téměř dematerializovat? Oficiální vysvětlení znělo asi takto: Věda je dnes pomalá, trh se brání změnám a grafen je pravděpodobně až příliš dobrý v tom, co dokáže, takže se místo toho podívejme raději na jiné 2D materiály. „Stará zpráva,“ řekl mi na to jeden vědec zkoumající nanomateriály. Zdálo se, že ani moc nechápal, proč se chci vůbec bavit o grafenu.

Chtěl jsem s ním o tom mluvit, z jednoho důvodu, ta skutečná pravda je totiž tam někde venku a děje se tam s ní něco nepěkně slizkého . Přemýšlejte o tom. Pokud jste si někdy skutečně hráli s pravým grafenem, možná jste si z něj také udělali roztok nebo jste k němu přidali nějakou kyselinou, abyste ho tím přeměnili na oxid grafenu, pak asi také víte, jak to nakonec může vypadat. Může to totiž vypadat skutečně docela dost děsivě, opravdu jako zvláštní sliz , celý černý a mazlavý, a dokonce k tomu všemu i živý. Také ale asi víte, co to může znamenat.

Mohlo by to totiž znamenat, že oficiální vysvětlení toho, co se stalo s grafenem, to jejich „vědecké“ vysvětlení, je naprostá lež. Mohlo by to znamenat, že grafen se nejen nedematerializoval, ale právě naopak, on se vlastně re-materializoval. Mohlo by to ale také znamenat, že se stalo to nejhorší, co se vůbec mohlo stát. Mohlo by to znamenat, že se dosud milý grafen proměnil v substanci toho nejčistšího zla – v black goo – a že ovládl svět.

Samozřejmě, nic z toho bychom neměli vědět. Neměli bychom vědět, že nás všechny právě teď ovládá mimozemská umělá inteligence, která je svébytně živou samoreprodukující se mutagenní xenolátkou, která nám ale přitom byla původně prodána jako klíč k naší budoucnosti. Důkaz její existence je proto tedy ukryt na jediném místě, kde se vlastně dá jedině skutečně dobře ukrýt. Je to totiž schované ve sci-fi.

Jen letos se black goo – vědecko-fantastický název pro vědecko-faktický oxid grafenu – dostal do ne jen jedné, ale hned do dvou sci-fi show, do Severance a Westworld . Nebo dokonce do tří, pokud počítáme Stranger Things , kde byl spatřen již v dřívějších epizodách. Tato pozorování a intertextuální prosakování – zjevně sublimace muk v reálném světě – jsou až příliš konzistentní na to, aby byly pouze náhodné. Jsou to zkrátka taková znamení, která nelze nadále ignorovat.

Začněme třeba s Westworld , v jehož poslední epizodě roboti již zcela ovládají lidstvo. A to se jim podařilo, jak naznačil šéf robotů, pomocí zvláštní kombinace much, parazitů a, no ano, jakéhosi černého mazu. Ve skrytém doupěti vidíme kádě s těmi věcmi, které se tak trochu nemocně lesknou. Zdá se, že je to jakési médium, ve kterém ti paraziti rostou – zpětné volání k prvnímu velkému výskytu Black goo v kánonu, OG, v samotném originále Goo: ve viru čistoty v Aktech X.

Uprostřed 3. série, pamatujete? Francouzští zachránci objeví nějaké mimozemské plavidlo hluboko v oceánu a záhadně pak zemřou, ale potápěčský oblek patřící jednomu z nich je pokryt, jak Mulder objeví, „nějakým zvláštním druhem černého oleje“. (Black goo je různě označován jako černý olej, černá rakovina, černá žluč, černá krev atd. Všechno je přitom to stejné.) Je možné, že tento černý olej je, jak sám později říká, „médium používané mimozemskými tvory k vytvoření tělu? -skok“? To je tak daleko, jak to zpětné volání společnosti Westworlddotáhne: black-goo-as-medium. Ale Akta X znají celou pravdu. Díky vědecky smýšlející Scullyové se v 5. epizodě dozvídáme, že tento jejich vykrádač těl je nějaký druh „červovitého organismu“, který se „připojuje k epifýze“. Překlad: Black goo není jen tak nějaké střední, průměrné, ale je to obrovské monstrum.

Někdy oběti černošského engoomentu v Aktech X přežijí, pokud se jim ty věci nebezpečně, i když ne násilně, sami vysypou z očí a úst . Ale už ne u oběti ve franšízové hře Alien , která představuje nejznámější moderní manifestaci goo. Jak říká jedna z postav videohry z této franšízy: „Každá živá věc, která se dostane do přímého kontaktu s černým slizem“ – v tomto vesmíru technicky známém jako Chemical A0-3959X.91-15 – „buď sám zemře strašnou smrtí, bude rodit monstra nebo se sám stane monstrem.“ vidíte spoustu této bahnité, neodstranitelné infekce V Prometheovi . Také v Rakka , málo známém krátkém filmu Neilla Blomkampa, kde Sigourney Weaver vede poslední hurá v Texasu v roce 2020 proti mimozemským kolonizátorům vybaveným černými zbraněmi, které dokáží nějakým způsobem jak ovládat mysl, tak ale i vyhladit budovy.

Je zřejmé, že žádná sci-fi si není úplně jistá ohledně fungování Black goo; ta je totiž již ze své podstaty neuchopitelná. V Mijazakiho filmech to bývá ekologicky terorizující; Bessona v Lucy Lucy je to zase nějaký druh jiskřivého transhumanistického superpočítače, ta divná černá věc. (Možná ne zcela náhodou, tak Scarlet Johanssonová, Lucy ’s Lucy, také hraje v Under the Skin , roli mimozemšťanky, která se topí a přitom požírá muže v moři černého moku.) V Severance je to pak celé více metaforické, vizuální symbolický způsob ve kterých dvě vzájemně od sebe oddělené reality jakoby protékají do sebe a ze sebe navzájem. Totéž platí pro Stranger Things , kde je to zase jakýsi interdimenzionální narušitel. Specifika jsou však pokaždé zcela mimo mísu. Médium je tu metaforou, ale monstrum je tím poselstvím, a poselství je toto: Ať je ta černá podivnost jakákoli, je každépadně mimozemská a je to vždy „zdroj všeho zla na planetě“.

V loňském roce byla Greta Thunbergová, nejznámější světová klimatická aktivistka, uvedena do mezinárodní, možná dokonce intergalaktické společnosti uctívačů černého goo. Pro důkaz nehledejte nic jiného než obálku časopisu The Guardian , kde je vyobrazena s hladkou černou látkou, která jí kape po tváři. The Guardian tvrdil, že to byla neškodná směs olivového oleje a barvy na prsty, která měla symbolizovat „rozlití lidského oleje“, ale prozíraví Redditoři znají pravdu: Byl to oxid grafenu. Bylo to černé.

Společnost Black goo má mnoho slavných členů a ti nejsou zrovna dvakrát moc rafinovaní, aby nějak prokázali svou věrnost. V hudebním videu k písni „When the Party’s Over“ Billie Eilish upíjí sklenici černého moku a pak ji začne vytékat z očí. Jak poukázali různí občanští amatérští symbologové, tak na Facebooku a dalších podobných platformách pro vyprávění pravdy lze tento stejný typ mazu, který opticky vytéká vždy přesně stejným způsobem, nalézt také v dílech takových osobností, jako jsou třeba Lady Gaga, Christina Aguilera, Kim Kardashian, Rihanna, Madonna a obsazení American Horror Story . Všichni jsou členové stejné společnosti. Všichni to jsou služebníci Black goo.

Čemu konkrétně ale věnují svou energii při uctívání? Aby si udrželi nadvládu nad lidstvem, samozřejmě. Nikdo přesně neví, jak se to sem dostalo. Někteří lidé říkají, že kosmická loď převážející tento materiál nouzově přistála v prehistorické Antarktidě, kde čekala až do svého oportunistického rozmrazení a následného globálního rozšíření. Jiní lidé zase říkají, že zhruba před 16 000 lety nějací dávní mimozemšťané vylili jejich vědomí na naši planetu v podobě „černého deště“, který, za staletí již notně zkažený tím nekonečným uchylováním se lidstva k násilí, zhoustl až do substance, kterou nyní známe jako Black goo. (Pro moderní výklad této události geneze viz úvodní scéna Promethea , kde společný mimozemský předek lidstva pije černou kaši, rozpadá se a pak osévá pozemské vody svou DNA.) Ať je to ale už jakkoli, tak ložiska této černé kaše bylo vždy poměrně těžké najít. Víme, že třeba nacisté spoléhali na jeho tajné zásoby pro své temné síly a podle různých dokumentů, které si můžete dnes snadno najít na internetu, se kvůli tomu dokonce vedla válka o Falklandy. Thatcherová totiž tehda chtěla tento „citlivý olej“ vyzbrojit a pravděpodobně s tím také uspěla.

Je to děsivá věc a lidé stále dávají dohromady účinky, které to mělo a stále má na civilizaci. „Bohužel,“ jak uvádí jeden z Facebooku , „sekvence genomu Black Goo je tak hluboká, že dekódování těla může trvat desetiletí až stovky let.“ Občas to tělo odmítne, jako v nechvalně známém případu, o kterém informovala i BBC , výzkumníka UFO Maxe Spierse, který těsně před svou smrtí v roce 2016 (ještě k tomu ve společnosti svého vydavatele sci-fi) vyzvracel dva litry černé tekutiny. Většinou však vůbec nevíte, že je to již dávno uvnitř vás a nanotoxicky to ovlivňuje každou vaši myšlenku a čin.

Jedním z důvodů, proč se mnozí lidé domnívají, že jde o oxid grafenu, jehož super schopnosti zahrnují mimo jiné třeba programovatelnost, která je v souladu s účinky Black goo při ovládání mysli. Proto se také Oxid grafenu běžně zkracuje na GO . JÍT. Black GOo.

„Pokud ale na toto téma narazíte poprvé,“ říká Harald Kautz-Vella, „tak je to něco divného, ​​něco velmi divného, ​​něco, co není v každodenním životě důležité.“ Německý chemik a aktivista Kautz-Vella je možná přední světový odborník na Black goo, na Grand Goobah; o tom všem můžete sledovat jeho četné přednášky na YouTube. Černá kaše je pro něj neprostupná – dokud se do ní nepokusíte proniknout. Je to skrytý zdroj agrese ve světě, věc, která zbavuje„empatie“ a dělá nás lidmi s „chladným srdcem“. (Když se například poprvé dostal do kontaktu s černým slizem, okamžitě to prý v něm vyvolalo chuť mlátit ženy.) Ale „jakmile se vám podaří pochopit, co je ta černá blána vlastně zač,“ říká, „poskytne vám to úplně jiné pochopení otázky ‚Co řídí náš život?‘“ A co řídí náš život, je právě tato podstata. JÍT. Goo. Z goo vznikl život, na goo závisí život a na goo se život také nakonec rozloží.Tak tady to máte. To se stalo grafenu. Je to všude. Je to supersilné. Někteří lidé dokonce říkají, že je to ve vakcínách proti Covidu. To je také pravda.

„Pravda,“ je to každopádně. Což je rovněž v děsivých uvozovkách, protože… no, víte jak to je. Náš svět je zkrátka svět, kde vítězí nejlepší příběh, a ten nejlepší příběh je vždy tak trochu fikce, taková trochu víc tekutá pravda. Fakta vědu neprodávají, za to vesmírné výtahy ano. Sci-fi nás právě proto tak uchvacuje a dotváří příběh tak, jak to světská realita nikdy neudělá.

V epizodě „Skin of Evil“, epizodě 23 první sezóny Star Trek: The Next Generation , se kapitán Picard utká se sílou nejčistšího zla, životní formou, která se sama sestavuje z louže černého bahna. Jednou, jak bytost tvrdí, to bylo dobré; teď už je to jen dobré. Bývalo součástí kmene ušlechtilých titánů, dokud se nevzdali všeho zlého a nenechali hnít, osamocený, na zapomenuté planetě. „Takže tady jsi,“ říká Picard, „živíš se vlastní osamělostí, stravuješ se vlastní bolestí, věříš svým vlastním lžím.“

Taková je totiž pravda, ta skutečná pravda, o našem blahu. Pravda je velmi jednoduchá a pravda je zároveň dost děsivá. Pravda je totiž taková: Ten šmejd je bohužel skutečný a ten hnus nás nakonec všechny zabije. Neboť tohle černé bláto je tím pravým opakem naděje – je jejím stínem, je za tím spiknutím. „Mám ti říct, co je to skutečné a pravé zlo?“ říká Picard, než zanechá toto inteligentní bahno jeho věčnému zatracení. „Je to jakkoliv se ti podřídit.“

Zdroje k článku: https://medium.com/technicki/an-introduction-to-black-goo-b504fbea71df

https://www.reddit.com/r/conspiracy_commons/comments/vuuxza/black_tearsblack_goo/?rdt=56230

https://www.wired.com/story/biggest-threat-to-humanity-black-goo/

https://www.theguardian.com/environment/ng-interactive/2021/sep/25/greta-thunberg-i-really-see-the-value-of-friendship-apart-from-the-climate-almost-nothing-else-matters

Zdroj: https://myspulesvet.org/2024/01/25/nejvetsi-hrozba-pro-lidstvo-black-goo/