…..tak jsem se opět v kupé probudil a zjistil, do jaké stanice rychlík dojel. Jen jsem si zdříml a situace ve světě se silně zostřila. Nestačím se divit, jak vše akceleruje. Vše je na hraně „břitvy“.

Dnes už nikdo nezpochybňuje zrychlení času, sami poznáváte na vlastní kůži, kolik času vám denně chybí. Čas. Ano, je načase, aby se poslední zbytek lidstva probudil….

***** **** ***** ****

S trpkým úsměvem a lechtáním u žaludku pozoruji naše předpovědi 20 let nazpět a zjišťuji, že z „konspiračních teorií“ se stala krutá PRAVDA. Byl bych raději, kdybyste mě mohli prohlásit za lháře a nebo pomýleného pisálka, ale žel konstruktivní síle vesmíru tomu tak není.

Bylo by dobré, kdybyste si zopakovali určité články psané před mnoha lety na tadescu. Dva zdánlivě nesouvisející články. A sice článek o KARDINÁLU JUDASOVI a skutečnostech o JEMENU, které jsme pro čtenáře tadesca odhalili na přednáškách už v roce 2009, a později na webu.

Předpověď KARDINÁLA JUDASE, kterou pronesl před 21 lety, se naplňuje do posledního puntíku. Měl odpornou pravdu. Konec ale nebude pro příznivce a tvůrce dějů přívrženců KARDINÁLA JUDASE. Naštěstí mu jeho plány nevyšly a jeho podzemní město bylo před několika lety na prach zničeno. Psali jsme o tom.

Do dějů na planetě Zemi zasahuje 144000 světelných bytostí, které jsou mezi námi. Bez nich by to asi lidstvo a vesmírné síly Prezidenta trumpa a Prezidenta putina nezvládly. (Pro nově příchozí bude dobré se zorientovat, proč jsou jména psána malými písmeny. Co to vlastně znamená. To jen poznámka na okraj.)

Dnes všichni čtenáři tadesca vědí o odchodu šesti padlých andělů z Hotelu Země (ODKAZ). Jejich programované a uskutečňované zlo na planetě Zemi pomalu dojíždí, jako vlak po odpojení k elektrické trakci.

Máme zde ale jiný problém, a sice jejich výtvor v podobě Androidů (rasy Animus), kteří chtějí ukořistit perfektně chráněný Klíč lidstva umístěný v JEMENU. Možná nyní pochopíte, proč má NATO (a nejen NATO) takový zájem o Jemen a artefakty zde umístěné. Androidům se vždy jednalo jenom o naše duše. Nic jiného je nezajímá a to je jejich cíl.

Od určitých datových zdrojů víme, že bude pravděpodobně nutné provést v krátké budoucnosti určitý krok, podobný tomu, který můžeme vidět ve třetím dílu Muži v černém III. Jisté síly změní časovou linii lidstva, abychom se vyhnuli tomu nejhoršímu. Právě tento film se vztahuje k dnešní době i s mnohými detaily ve filmu ukázanými.

Ne náhodou odkazuje Q na 13 časových linií…..

Vážení čtenáři a příznivci tadesca, bude nutné se vrátit k opětovnému přečtení našich varovných článků.

Jedná se o tři díly Kardinála Judase. Všude nám videa smazali, proč asi. Jsou nahraná ZDE1, ZDE2 a ZDE3

Články máte zde:

GP Kardinál Judas 1

GP Kardinál Judas 2

GP Kardinál Judas 3

Prosím přečtěte si dnes již pravdivé skutečnosti o JEMENU. Všechny díly najdete ZDE.

Prosím, zůstaňte na příjmu a pozorujte dění.

A pamatujte, že válka v Jemenu je úplně něco jiného, než vás in-formují mediální sra*komety (MSM). Ano, je to poslední boj o duše lidí. Nevyšel jim urychlovač v CERNu, portály, očkování a ani další koleje, po kterých jeli, proto ten „pompézní“ konec všeho zlého.…

Jak roky píši, buďte v klidu, vítězství je naše, ale bude stát mnoho lidských životů.

Napsal tm

https://tadesco.org/lidstvo-opet-na-rozcesti-jemen-je-znova-horkou-pudou/