Námořní pěchota Spojených států sloužící pod generálem Ericem M. Smithem v pátek zatkla doktora Michaela Malanoského, zástupce ředitele Obranné zdravotnické agentury, na základě obvinění z velezrady a pobuřujícího spiknutí, sdělily zdroje z generálovy kanceláře agentuře Real Raw News.

Jako zástupce ředitele Obranné zdravotnické agentury podporoval Malanoski ředitele DHA při vedení společné, integrované Agentury pro podporu boje umožňující armádě, námořnictvu a letectvu poskytovat lékařskou podporu a připravené lékařské ošetřování bojovým velitelstvím jak v době míru, tak v době války. DHA řídí provádění společných sdílených služeb, které zahrnují zdravotní plán TRICARE, farmacii, zdravotnické informační technologie, výzkum a akvizice, vzdělávání a školení, veřejné zdraví, zdravotnickou logistiku, správu zařízení, řízení rozpočtových zdrojů a uzavírání smluv. DHA spravuje program TRICARE Health Program poskytující celosvětové lékařské, zubařské a farmaceutické programy více než 9,6 milionům uniformovaných členů služeb, důchodců a jejich rodin.

Je oddaným zastáncem očkování. Když nelegitimní prezident Joseph R. Biden a jeho pohrdavý ministr obrany Lloyd Austin nařídili, aby se všichni členové ozbrojených sil nechali očkovat nebo budou čelit represivním akcím, Malanoski se zapojil tím, že posílal „denní směrnice“ velitelům vojenských zařízení v USA i v zahraničí. Jeho psané mise povzbuzovaly důstojníky i mužstvo, aby se podřídili Austinovu mandátu nebo sklízeli následky.

Když 19. dubna 2022 FDA aktualizovala své oprávnění k nouzovému použití vakcíny Novavax COVID-19 z 13. července tak, aby zahrnovalo i jedince od věku 12 let a starší, Malanoski zesílil svou vakcinační rétoriku a řekl členům služby, že mohou být sprostě propuštěni za to, že nenechali očkovat své děti.

Bohužel někteří členové služby jeho varování uposlechli. Podle našeho zdroje oddíl White Hat americké armády ví o nejméně 15 poškozených dětech ve věku 12-14 let, které zemřely po očkování.

Ztráty životů však Malanoského od provakcinační křížové výpravy neodradila. Poté, co sněmovna 8. prosince odhlasovala zrušení Austinova mandátu, aby vojáci dostali povinnou vakcínu proti koronaviru, Malanoski doporučil, aby členové služby hlasování ignorovali a místo toho se řídili pokyny CDC, protože „vaše životy a životy vaší rodiny závisí na tom, zda budete dodržovat protokoly o vakcíně“. Řekl, že „Covid je stále největší hrozbou pro společnost“ a že „navzdory tomu, co jste slyšeli, jsou mandáty o vakcíně stále v platnosti“. Navíc pohrozil, že neočkovaným v okamžiku potřebného ošetření odepře „veškeré“ lékařské krytí.

Malanoski si podle našeho zdroje zaslouží buď viset, nebo strávit život ve vězení za to, že překročil svou pravomoc a zradil naši armádu a jejich rodiny.

„Bude se zodpovídat za to, co udělal, nicméně právě teď fňuká ve vazbě,“ uvedl zdroj.

https://realrawnews.com/2023/01/marines-arrest-vaccine-loving-deputy-director-of-the-defense-health-agency/