Dřevo, které se obnovuje, roste, má semena, ze kterých vyroste nový strom, prý není udržitelné palivo. Země, která likviduje a střílí ze zbraní na vlastní farmáře, ale už ničím nepřekvapí.  Tohle se brzy bude rovnat v EU teroristickému činu, dřevo určené na topení. Tím, že se začnou kácet lesy na výrobu dřeva a štěpky pro topení, tak tím se začne snižovat plocha lesních porostů určených pro ukládání CO2 z ovzduší, takže o to méně CO2 bude uloženo do stromů a tím více CO2 se bude v atmosféře kumulovat, čím více se bude topit dřevem.

Vědci tak naléhají na změnu směrnice RED II v EU, aby naopak označila spalování dřeva jako nejvíce brutální formu znečišťování ovzduší a aby na topení dřevem byly uvaleny emisní daně, vyšší než jsou emisní daně na spalování fosilních paliv jako je uhlí nebo ropa a paliva z ní. Globalisté se nezastaví, nechtějí otrokům a goyim dovolit nezávislost a svobodu, naprosto v ničem. Když máte možnost sami si vyrobit kuřecí maso a nakrmit rodinu, tak jste svobodní. Pokud si sami vyrobíte vejce chovem slepic, jste svobodní.

Total Control lidem sebere všechny myslitelné svobody a jejich formy, ani potraviny se nebudou moci produkovat svépomocí, ani dřevem se nebude smět topit. Pokud si sami vypěstujete brambory na vlastním pozemku (než vám ho vláda sebere jako v Holandsku farmářům), tak jste svobodní. A pokud si můžete sami zatopit dřevem, jste svobodní. Jenže, když vám uvalí CO2 daň na dřevo, na slepice, na vejce, na brambory dražší než banány, a to všechno ve jménu mantry snižování CO2, tak svoboda mizí a zaniká.
Nebudeš jíst maso, budeš jíst brouky a hmyz.

Nebudeš chovat zvíře na pozemku, protože to zvyšuje emise. Nebudeš topit ničím, co by šlo spálit zdarma a levně, protože tím zvyšuješ emise. Takový teror je právě nyní zaváděn všude v západním a už dávno ne vyspělém světě. Už ani dřevem si brzy lidé nezatopí, zatímco budou mrznout ve strachu, aby neplatili vysoké emisní povolenky. Za dobu 2 let covidového teroru si globalisté ověřili, že lidi je možné připravit o svobodu pohybu.

Živočišnou potravu mají nahradit “udržitelné” potraviny z hmyzu anebo z červů, viz. obrázek. Takže, teď nadchází druhé dějství, likvidace potravinové a energetické svobody. Na konci má být nový společenský systém Total Control, tedy společnosti, kde bez dozoru, směrnice a sledování nepůjde udělat ani krok. Všichni a všechno bude registrované, následně regulované, poté zdaněné a nakonec zakázané pod nějakou bohulibou záminkou obecního blaha nebo ochrany před čímkoliv.

Bez slepic, bez dřeva, bez kuřat, bez hotovosti, bez tepla, bez úspor, bez auta, bez práce… na nepodmíněném příjmu jako otrok odkázaný na milost pána. Je to jen otázka času, než globalisté začnou uvalovat emisní daně na ornou půdu podle výměry, na chovy slepic podle kusů, na vlastníky lesů podle rozlohy zalesnění určené k těžbě na palivové dřevo.

Postupují stejně jako v roce 2020. Vytvoří kauzu, povyk a zděšení z viru, zaženou slepice do lockdownů a malí chovatelé se v lockdownech položí a velcí chovatelé s halovými chovy posílí a ovládnou trh a poté zdraží, protože kuře se stane luxusní omezenou potravinou. Pouze se opakuje to, co jsme viděli v letech 2020 až do počátku roku 2022 na lidech. Teror omezování s cílem Velkého resetu všeho, lidí, potravin, dopravy, zaměstnání a hlavně myšlení lidí.

SDÍLEJ DÁLE, ABY SE ZAVČAS LIDI PROBUDILI, NEŽLI NÁM ZAKÁŽOU DÝCHAT !!!

Zdroj internet

Proč se „česká“ vláda neodváží odmítnout nepotřebné a nefunkční vakcíny proti koronaviru? Stačí se podívat, kdo z toho profituje!

Podle sdělení ministra zdravotnictví zlikviduje ČR nepotřebné vakcíny proti koronaviru v hodnotě nejméně 900 mil Kč za měsíc. Důvodem je, že je veřejnost odmítá. Vakcíny se ukázaly jako neúčinné a dokonce pro mnoho lidí nebezpečné. Jeden by si řekl, proč „česká“ vláda jednoduše neodmítne další dodávky vakcín jako to třeba udělalo sousední Polsko?

Odpovědí může být několik, ale nejpravděpodobnější je ta, podívat se, kdo na nich vydělává? To jsou především americké farmaceutické společnosti Pfizer a Moderna. Kolonie zvaná Česko si nemůže dovolit odmítnout koupit nějaké šunty od svých pánů. Navíc se stačí podívat, kdo ty výrobce experimentálních vakcín vlastní a vede a na původ několika členů vlády a jejich hlavních poradců a hned má člověk jasno.

Ředitel firmy Pfizer A. Bourla měl jistě opět dobrý rok mimo jiné i díky pro ČR velmi nevýhodným dodávkám jeho vakcín proti koronaviru

AUTOR: M. Donák

ZDROJ


Ethan Huff, Natural News: Svetové ekonomické fórum WEF vyhlásilo, že pedofili „zachránia ľudstvo“

Aby sa svet stal lepším, chce Svetové ekonomické fórum (WEF), aby národy sveta legalizovali alebo aspoň dekriminalizovali pedofíliu, ktorú globalisti teraz označujú ako „lásku s vekovým rozdielom“.

Kriminalizácia sexuálneho obťažovania detí je podľa šéfa WEF Klausa Schwaba a jeho partnera v zločine Yuvala Noaha Harariho „porušovaním ľudských práv“. Títo dvaja dnes okrem iného tiež tvrdia, že Boh je mŕtvy a „Ježiš je falošná správa“.

Na svojom poslednom stretnutí v Davose WEF prezentovalo tvrdenia, že normalizácia pedofílie a znásilňovania detí „zachráni ľudstvo“ pred, uhádli ste: klimatickou zmenou!

WEF tiež uviedolo, že rastúca epidémia pedofílie je „darom prírody“ pre ľudstvo, a to z viacerých dôvodov.

Jedným z týchto dôvodov je, že u týraných detí dochádza k takému poškodeniu psychiky, že založenie vlastnej rodiny je u nich veľmi nepravdepodobné. Zneužívanie detí a ničenie ich nevinnosti je tak podľa WEF prírodným spôsobom, ako vyčistiť svet a „zachrániť ľudstvo“ pred sebou samým.

Zničenie rodiny a umožnenie dospelým zvrhlíkom zapojiť sa do sexuálnej perverznosti s „neplnoletými ľuďmi“, ako teraz WEF nazýva deti, pomôže vyľudniť planétu a priviesť ju späť k „harmónii“ a „rovnováhe“.

(Súvisiace: Rastúci počet Američanov chce, aby bol falošný prezident Joe Biden vyšetrovaný pre pedofíliu.)


Schwab sa chválil, že globalisti presadzujúci pedofíliu, z ktorých mnohí sú sami pedofili, infiltrovali každú úroveň západného „vzdelávania“

Jedným z hlavných spôsobov, akým WEF smeruje spoločnosť k akceptovaniu a dokonca oslavovaniu pedofílie ako normálnej, je „vzdelávanie“, čiže známy indoktrinačný systém.

Samotný zakladateľ a riaditeľ WEF Klaus Schwab sa v Davose chválil, že jeho globalistickí prisluhovači infiltrovali každú úroveň západného vzdelávania, čo vysvetľuje silný tlak na LGBTQP (P znamená pedofíliu), dokonca aj na predškolskej úrovni.

Dnešné deti, prinajmenšom tie, ktoré ich milujúci rodičia namiesto domáceho vzdelávania posielajú do „školy“, sú v triede neustále indokrinované sexuálnou perverziou, často zo strany LGBTQP „učiteľov“, ktorí ich vystavujú čo najväčšiemu úchylactvu.

Tie isté deti nakoniec samé prijmú sexuálnu zvrátenosť. Niektoré si nechajú odrezať časti svojho tela, aby sa zmenili na „trans“, zatiaľ čo iné sa zapájajú do pedofilného správania s perverznými dospelými, ktorí sú v niektorých prípadoch ich vlastnými „učiteľmi“.

Táto úchylnosť sa potom šíri, keď tieto poškodené deti vstupujú do spoločnosti a sami šíria evanjelium LGBTQP, vytvárajúc celú spoločnosť sexuálnych zvrhlíkov, ktorí žijú svoje životy v prenasledovaní svojich najnovších obetí.

Toto je Amerika (a dnes už aj Európa), ktorú si globalisti dlho predstavovali ako ideálnu na dosiahnutie svojich cieľov.

Globalistami kontrolované médiá, vrátane The New York TimesCNNBBC a ďalších, tiež presadzujú pro-pedofílnu propagandu a tvrdia, že pedofili sú „normálni“ ľudia ako všetci ostatní.

Na Slovensku sa obhajobou pedofílie pred časom neslávne preslávil denník SME.

Z celého tohto spoločenského programovania je jasné, že globalisti sa snažia posunúť to, čo je známe ako Overtonovo okno alebo rámec prijateľných spoločenských trendov, v prospech zneužívania a znásilňovania detí.

„Podľa globálnej elity v Davose je čas, aby ich väčšinová spoločnosť dobehla a uvoľnila zastarané spoločenské tabu proti pedofílii,“ píše o probléme Baxter Dmitry pre portál Newspunch.

A aký je lepší spôsob pre zmenu morálky spoločnosti, ako vymývanie mozgov deťom?

Záver

Jedna vec, ktorú majú všetky tieto politiky WEF spoločnú, dodáva Dmitry z Newspuch, je, že „nás dehumanizujú, degradujú a zosmiešňujú“.

„Sú navrhnuté tak, aby vzali všetky radosti života a spôsobili maximálnu bolesť,“ uzatvára Dmitry svoj komentár o globalistickom konci pre ľudstvo.

AUTOR:  Ethan Huff

ZDROJ