Nejen pravidelní čtenáři tadesca někdy pochybují a píší, že se nic neděje. Psal jsem kdo má oči a uši…. Zbytečné opět opakovat. Podívejte se na krátký výňatek ze zpráv FOX NEWS, kde gigantický podvod s COVIDEM už oficiálně přiznali. K tomu sedí oblíbená věta od toma, snad mi to nebude mít za zlé. MUDR JUDR PUDR DR ING CSC MGR FAUCI byl nazván v televizi novým MENGELEM 21. století.

Dům lží se hroutí.

V USA se  pořekadlo v nadpisu tradičně používá na bombové zprávy. Fox News umisťuje Coronu tam, kam patří. A srovnává doktora Fauciho – to je jejich Drosten a Wieler  (Drosten a Wieler jsou němečtí politici propagující COVID) – s Josefem Mengelem!

Poslechnout si můžete zde: https://t.me/fragunsdoch_WWG1WGA/15844

A kdypak nám to začnou montovat do vysílání po celé Evropě. Nevím jestli u vás ve vizi pro telata odvysílali, u nás zatím hrobové ticho. No televizi nemáme, tak to nemohu posoudit.

***** **** ***** ****

Nad Bílým domem je vyvěšena vlajka z roku 1776. Amerika je osvobozena.

Prezident trump nechal vyvěsit nad WH (bílým domem) vlajku z roku 1776. Tak všechno začalo a byl to startovní výstřel k tomu umělému, který byl slyšet po celé planetě zemi.

Zde maáte odkaz: https://t.me/marioamenti/38212
UPU = Světová poštovní unie se sídlem v Bernu/Švýcarsku je nejvyšší autoritou nad všemi světovými vojenskými organizacemi a podléhá Vatikánu! SUBJEKT!

Po likvidaci Vatikánu a londýnské City převzal tuto moc někdo jiný:

Donald J. Trump!

Donald J. Trump je tedy generálním poštmistrem světa, a tedy vrchním velitelem VŠECH armád tohoto světa.

Proto má Zlatou poštovní mísu!

Proto Q vždy říká:

„Řešením je armáda!“

… a proto můžete na kanálu Telegramu fuf media vidět pohyby vojenských letadel po celém světě s identifikátory různých zemí ve společných operacích.

Proto budou USA, Velká Británie a Austrálie spojeny do společného impéria a předpokládám, že DE bude jeho součástí jako součást USA.

Kromě toho se zdá, že plány na spojení všech turecky mluvících zemí do další říše jsou poměrně pokročilé.

Na následném linku najdete data, které byly tadescem avizovány.

https://tadesco.org/?s=Po%C5%A1tovn%C3%AD+organizace+UPU

Zdroj:

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-dalsi-velke-booooom-na-fox-news-hovori-krutou-pravdu-komentatori-nazvali-zlocince-fauciho-novym-mengelem/