Vítejte při tom, co by mohlo být jen poměrně rychlou aktualizací CC. Pamatujete si, že před nedávnem jsem řekl, že pokud bychom se dostali do tohoto časového bodu a nic podstatného by se nestalo, pak bych musel dospět k názoru, že se něco velmi vážně pokazilo.

Skutečně jsem měl pocit, že pokud bychom dosáhli tohoto období a věci by byly stejné jako doposud, pak víte, něco z hlediska časového harmonogramu by se vážně pokazilo a měl bych vážné obavy o to, jak se věci budou vyvíjet. K tomuto datu a závěru jsem dospěl, protože všechny mé kontakty za poslední tři týdny mi dávaly toto datum 19, 20, 21 jako klíčová data a že bychom měli něco vidět u veřejnosti. Víte, všichni vidíme, že se něco děje, ale jen ti z nás, kteří jsou bdělí a uvědomují si, že to musí být věci, které se stanou, které široká veřejnost skutečně uvidí a pochopí. Měl jsem pocit, že pokud by se nic nestalo, tak bylo mou povinností, víte, jít na veřejnost a říct: Podívejte, něco se pokazilo, není to všechno popcorn a bonbóny, něco není dobré. No, chválabohu, stalo se toho dost na to, abych vám mohl říci, oznámit, že se zdá, že jsme na dobré cestě.

K oznámení britského premiéra. Mnozí lidé říkali, že tohle je trik deep state, že nám dají trochu svobody a pak nám ji zase vezmou. A to je znakem toho, jak moc jsou všichni probuzení a kde jsou lidé. To je jen to, jak jsme se stali nedůvěřiví. A museli jsme se stát, protože prostě nemůžeme nikomu věřit. A to je hrozná situace. Ale je to pravda. Teď to nevidím, protože pokud by DS měl kontrolu, neuvolnil by žádnou blokádu. Vyhlásili by jinou variantu, možná epsilon, záminku, aby nás všechny uzavřeli. Existuje několik zemí, a Spojené království Velké Británie je jednou z těch zemí, kde to mají v úmyslu udržet. Jelikož jsou to ti dobří, mají v úmyslu zachovat si současné vedení.

Ty samé staré tváře. Ale aby se změnil příběh, aby se změnil příběh pro jiné země, bylo mi řečeno, že jednoduše smetou celé vedení. Ale ve Velké Británii mají v úmyslu zachovat na určitou dobu ty samé staré tváře, ale zcela změnit kurz. Takže když máme úplnou změnu kurzu, velmi to souhlasilo s tím, co mi bylo řečeno. Ale mnozí z vás viděli ty zajímavé záblesky v Bílém domě a někteří lidé si mysleli, že je to střelba. Někteří lidé si mysleli, že to byli lidé, kteří byli svázáni na židlích a které popravovali bez soudu a podobně.

Nikdy jsem si to nemyslel a držel jsem se vlastního názoru, ale na základě lidí, se kterými jsem mluvil, říkali, že to byly skutečně demoliční nálože malého charakteru, jejichž cílem bylo oslabit konstrukci, ne zbourat budovu, ale oslabit konstrukci. A bylo mi řečeno, že bílé klobouky se vysmívají DS, protože přesně to DS udělal s budovou WTC 7 a věžemi dvojčat. A tak použitím demoličních náloží to bylo píchnutí do oka od dobrých chlapců špatným chlapcem.

Kdybyste byli dobrý chlápek a chtěli byste to říci široké veřejnosti, řekli byste široké veřejnosti pravdu o všem. Pak byste mohli říci: Podívejte se, tento Bílý dům je tak plný zla, my ho budeme muset zbourat. Ale chcete-li narativ, pak byste mohli říci, že ruská ponorka při východním pobřeží Spojených států vystřelila raketu s plochou dráhou letu, ale nic nezasáhla. Ale opět by to byla velmi pěkná hra na to, co DS udělal Pentagonu. Ve skutečnosti námořnictvu Spojených států, protože jejich část Pentagonu byla vyhozena do vzduchu. A tak.

To, co se děje, je, že je-li to jen v případě, pokud to byla hra a údajně křížová střela zasáhla Bílý dům a budova byla tak technicky oslabena, že by stačilo, aby mrtvá hlavice na střele udělala díru do boku, stačí vytáhnout detonační šňůru, a pak sérií řízených výbuchů můžete Bílý dům zhroutit a říct, že to bylo kvůli řízené střele. Jaký je největší důvod, který byste řekli neprobuzeným? No, jsme ve válce s Čínou, nebo jsme ve válce s Ruskem, nebo s kýmkoli jiným, nebo jsme ve válce s DS. Koneckonců, to udělala druhá strana, když zbourala budovu 7. A řekli: Jsme ve válce s Afghánistánem a jsme ve válce s Irákem. S úžasným komentářem generála Flynna, který řekl, že v nejbližší dny vyjde najevo hodně pravdy, která je povzbudivá.

A samozřejmě s úplným přepisem projevu prezidenta Putina, kde skutečně mluví o Rusku jako o republice. A vlastně říká, že zavádí v Rusku válečný stav a nařizuje ruské armádě, aby chránila ruské civilisty. A tak Putin vždy vedl, vlastně, ať se to Američanům líbí nebo ne, v tomto směru má větší autoritu. Víte, on nemá deep state v takovém rozsahu, jak měl prezident Trump, když byl ve funkci. Putin se před lety zbavil bankovního kartelu. Rothschildovi nad ním neměli kontrolu. Zbavil se mnoha oligarchů. A samozřejmě média DS v Americe a Británii říkala, že Putin jde jen po penězích a snaží se těchto oligarchů zbavit, protože pro něj představují konkurenci. Rusko není jako Amerika. Rusko nemá stejný druh struktury.

A tak Putin ve skutečnosti disponuje mnohem větší autoritou než Trump, pokud jde o vládní strukturu. Nemluvíme o armádě, ale o vládní struktuře. A tak se Putinovi mnohem snáze dařilo vypořádat se s těmito oligarchy a zabránit takovým případům, jako je Russiagate nebo Ukrajina. Mohl to skutečně zastavit, zatímco vím, že lidé říkají: Podívejte, víte, Trump rád dělá tajné operace, dává lidem spoustu lana a oni se obese. Problém je, že to trvá věčnost. Víte, Trump jednoduše řekne: Dobře, jděte.

A mně se takový přístup upřímně líbí, protože mi je z toho špatně, a teď budu docela dost přísný, je mi špatně z vojenských vlastenců, kteří nám všem říkají a teď to dělají znovu, abychom si vzali popcorn a užili si představení. Chci vám říct, kluci, že tam, kde jste žili, tak mnozí z mých členů CC skutečně ztratili přátele a rodinu v důsledku očkování. Ztratili ve smyslu, že zemřeli. Ztratili jsme dobré členy, kteří neměli injekci, ale nějak to chytili od jiných lidí, kteří měli toto očkování. Měli jsme přátele a rodinu, kteří se odvrátili od tolika mých koordinátorů a mých členů. Úplně to změnilo životy lidí.

A ti neprobuzení a neuvědomělí si jednoduše napíchají injekce, zasalutují a řeknou Ano a ne, pane, udělám to. Nasadím si masku. Půjdu sem, zůstanu tady, udělám všechno, co mi vláda řekne. Ale ti z nás, kteří se odmítli sklonit před touto tyranií, jsme samozřejmě ti, kterým se dává pocítit, že se nejen mýlíme, ale že ohrožujeme životy všech těch milých lidí, kteří si dali všechny injekce. Takže když lidé říkají: Ach, vezměte si popcorn a podívejte se nebo podívejte se na film, sklapněte. Sklapněte, protože to je legrační příběh. Ti, kdo to říkají, musí být v nějakém milionovém, desetimilionovém domě se služebnictvom a vším ostatním, a netrápí jejich svět kolem nich.

Oni jsou v pohodě. O nás se nestarají. Skutečnost je taková, že my všichni, všichni obyčejní lidé, trpíme kvůli letošnímu roku trvajícímu plus nesmyslu, který nám byl vnucen. A nastal čas skutečně říci toto musí skončit. A upřímně řečeno, pokud to neudělají ti údajně dobří kluci, my ostatní to musíme udělat jakýmikoli prostředky, protože pokud se to brzy nezmění, mám takový pocit, že doslova bychom se dívali do hlavně té pověstné zbraně. Takže se stalo to, že jsme v Británii dostali tuto velkou změnu politiky, která se shodovala s důkazy, o kterých jsem říkal, že nastanou. Máme zde generála Flynna, který v podstatě vystoupil a řekl, že v nejbližších dnech bude zveřejněno mnoho zpravodajských informací. No, uvidíme.

Určitě máme demoliční nálože, které se vyskytly, a to v kombinaci s cementovou stěnou, deset stop vysokou, což je jen stavební opora. Když vidím, že se to děje, vím, že se blíží dobré věci. Další věc je, že Národní garda je aktivní ve všech státech, a zatímco armáda není v aktivní službě, specialisté jsou. Všechny týmy speciálních operací jsou aktivní. A povídal jsem si se svým dobrým přítelem v Británii, který je sám bývalým vojákem, a oba jsme se shodli na tom, že národ nemůže držet svou armádu ve stavu vysoké pohotovosti velmi dlouho.

Sledovali jste zprávy, vy víte, že armády světa, které se na tom podílejí, přesouvaly své prostředky tam, kde to potřebovaly, co stálo spoustu peněz. Rovněž to velmi zatěžuje zdroje, nejen lidské, ale i technické, a to už dlouho nevydrží. Zcela nedávno měl Biden projev a zdálo se, že říká, že je v pořádku, že Rusko může mít Ukrajinu zpět. Myslím, že Biden řekl, že to byl jen malý vpád, což samozřejmě NATO zcela rozhodilo, protože pokud Spojené státy neposkytnou vojenskou pomoc, tak žádná jiná západní země nebude bojovat proti Rusku a to je absolutní fakt. Pokud Amerika neposkytne pěchotu, letadla, komunikaci, raketové systémy, zásobovací systémy, neexistuje způsob, jakým by jediná domácí země chtěla bojovat proti Rusku.

Napoleon to zkoušel, Hitler to zkoušel. Jen blázen by skutečně šel do války s Ruskem, protože tihle kluci bojují způsobem, s nímž se západní myšlení prostě nedokáže vyrovnat a pochopit tento velmi odolný národ.

A každá země, která se rozhodne jít do války s Ruskem, si upřímně řečeno, jen podepisuje rozsudek smrti. A je velmi zajímavé, co se bude dít na Pobaltí. Jsem si jist, že i to je třeba vrátit Rusku. A myslím si, že právě to, co se děje přispělo k mému pocitu, že jsme se vrátili na správnou cestu, bylo, když Rusko oznámilo, že stahuje všechen svůj diplomatický personál ze svých hlavních velvyslanectví.
Takže v co doufám je to, že se nyní vytvořil dostatečný impuls, který umožní, aby se tato koule rozjela a nebylo snadné ji zastavit. Také slyším hodně z toho, co lidé říkají, že vlastně nevěří, že nedůvěřují. Myslí si, že špatní kluci to mají stále velmi dobře pod kontrolou, a to není můj názor na věc.

Můj názor na to je, že dobří kluci mají všechno do velké míry pod kontrolou. Ale jak jsem řekl minulý rok, Charlie Ward také řekl: to není přístup, který bychom zvolili. Hovoříte o tomto vojenském zákonu 11:3, který říká, že když je okupační síla v zemi a po 12 měsících se neprohlásí za okupační sílu, pak má hostitelská země právo doslova povstat a vyhodit tyto lidi. Raději bych udělal to, co udělal Putin, a vůbec to nedovolil. Ale jsou zde chytřejší než já. Řekli, že to bylo proto, že chtěli vzbudit Američany a možná i lidi na celém světě. Chtěli, aby lidé viděli tu bolest, pochopili, jak je to špatné.

A věc se má tak, že vy a já víme o Kennedym, víme o všech těch věcech. Ale možná tři čtvrtiny planety o tom nemají ani ponětí. Přesně nastavili mluvení na mého přítele, který se dostal do sporu se svou rodinou, a bylo mu řečeno na rovinu. Cituji: Věříme tomu, co nám řekne vláda. Když nám to řekne vláda, uvěříme ti. A tak mnoho lidí věří tomu, co jim říká vláda, a vláda jim to říká prostřednictvím svých novin a televize. Takže zatímco my bdělí ti, kteří jsme probuzeni roky, měsíce, týdny, jsme znali pravdu, drtivá většina lidí se rozhodla, že ji nezná.

A víte, lidé mi docela vzrušeně říkají, zatímco se zprávy dostávají ven, víte, viděl jsem to na této stránce a viděl jsem to na tamní stránce. A ačkoli to vítám, můj názor je, že je to zbytečné, protože se dívají jen ti samí lidé a sledují, jak si získáváme pár nových lidí. Ale obecně obyčejní lidé, jsou obyčejní, protože nejsou tak moudří jako vy všichni, nejsou tak probuzení jako vy. Nedívají se naše kanály. Dívají se běžné zprávy a čtou běžné noviny, a to formuje jejich názor na celý život. Takže nezáleží na tom, kolik pravdy se dozvíme na alternativních kanálech. Pro lidi, na kterých opravdu záleží, to nemá hodnotu ani cent, protože musíme rozhýbat většinu.

A Mel Kayová zcela správně řekla, že když si šla vyslechnout projev v Arizoně, byla opravdu ohromena úrovní znalostí mezi posluchači, kteří mluvili o opravdu hlubokých věcech. A to je dobré a je třeba to pochválit. Ale jsou to ti samí lidé. Jsou to lidé, kteří se objevují na Trumpově mítinku za Trumpovým mítinkem za Trumpovým mítinkem. Kdybyste vyšli na nějaké všeobecné místo, našli bychom lidi, kteří nemají ani ponětí. A tak jediný způsob, jak to skutečně změníme, je, když noviny a hlavní zpravodajství skutečně přinesou pravdu.

Teď opravdu nevím, jak se to stane, ale musí se to stát, chceme-li dosáhnout stejných podmínek. Jinak budete mít dichotomii, rozdělenou zemi, rozdělený svět, kde pětadvacet procent každé země vidí pravdu a pochopilo ji. Zatímco zbývající tři čtvrtiny, 75 procent s tím nemá absolutně nic společného, ​​protože nejsou bdělí a uvědomělí. A mně osobně je to líto, protože jsem přesvědčen, že bílé klobouky udělaly několik nesprávných výpočtů. Myslím si, že měli o běžné veřejnosti příliš vysoké mínění. Prý, probuďme lidi. Zveřejnily se zprávy, nebo se staly věci. A skutečnost je taková, že stovky let, ne-li tisíce let, lidem na této planetě elita vymývala mozky.

A aby si nějaká skupina myslela, že v průběhu roku, dvou let nebo čehokoli jiného dokáže překonat toto obrovské vymývání mozků, je upřímně směšné. To se prostě nemohlo stát. Víte, povídal jsem si s několika profesionálními lidmi, profesionály, tedy akademiky. Profesionální odborníci s písmeny za jménem, ​​kteří jsou do velké míry součástí systému, systém je podporuje a dostanou od něj důchod. A já jsem tomuto člověku řekl: V Británii byla zrušena všechna pravidla týkající se COVID. Odpověď byla: No dobře, ano. Boris Johnson, britský premiér, to musel udělat, protože je na tom politicky velmi špatně a chtěl nám všem dát dárek, abychom ho měli rádi.

Takže takhle neřekne, že BK vyvíjejí tlak na vládu, protože nerozumí tomuto příběhu. Říkají, že Boris to udělal z vlastní iniciativy, protože se chce zachránit. Dobře, takže pak jsem tomuto člověku odpověděl, ale sám Boris Johnson v britském parlamentu řekl, že se k COVID 19 budou chovat, jako kdyby to bylo obyčejné nachlazení. Co si o tom myslíš? A odpověď zněla: No, to proto, že jsme teď všichni očkováni, protože jsme se všichni dali očkovat. A další osoba, která dostala injekci na C ao tři dny později velmi vážně onemocněla C. A já nechci, aby byl někdo nemocný na cokoliv. A co jsem jim řekl potom, když jim bylo lepší, protože jsem je nechtěl rozrušit, dokud byli nemocní, řekl jsem: No, jak si myslíš, že se to stalo? A odpověď byla, že je velmi dobře, že jsem dostal injekci C, protože kdybych neměl tu injekci C tak by mě C zabil.

Takže naštěstí jsem dostal tu injekci a díky tomu jsem se uzdravil a já jsem řekl: Nemyslíš si, že existuje souvislost mezi tím, že jsi dostal injekci o tři dny později a dostal jsi COVID? Ale ne, to s tím nemá nic společného. Ne, ne, ne. Vláda, vláda by mi nedala nic, co by mi škodilo. Takže to je to, proti čemu stojíte. Tu hloubku hlouposti a naprogramovanosti nemůžete převrátit tím, že tam hodíte legrační jména lidí nebo, že prezident Spojených států padají nahoru po schodech. To nestačí. Neosloví to lidi. Nevím, jak ve světě, ale určitě v Británii je drtivá většina lidí příliš zaneprázdněna placením účtů.

Snaží se koupit dostatek jídla, udržet střechu nad hlavou, udržet auto s dostatkem paliva a poté platit účty za topení, aby měli teplo, koupit dětem oblečení. Pracují každou hodinu, kterou mohou. Modlím se k Bohu, aby nikdo nemusel jít do nemocnice, protože zdravotnictví v Británii kolabuje. Jak tedy může někdo z týmu Bílých klobouků očekávat, že lidé, kteří žijí ze dne na den pod takovým tlakem mají privilegium času, aby si mohli sednout do křesla a myslet si: Ach, nechte mě přemýšlet o těchto věcech.

Nemají to. DS úspěšně stlačili lidstvo. Takže drtivá většina lidí prostě žije ze dne na den a nemá tu výhodu, aby nad těmito myšlenkami přemýšlela. My musíme každou minutu přemýšlet, jak přežijeme. A tak chytré, zvučné kousky jednoduše jdou lidem do hlavy, protože DS, když komunikuje s širokou veřejností, dělá to velmi černobílým způsobem s velmi krátkými zvukovými kousky. Velice, velmi snadno pochopitelné informace, které jsou velmi zjevné.

Takže plán, který BK používali k probuzení lidí, ve skutečnosti nefungoval tak, jak si mysleli, že bude fungovat. Víte, jsem bývalý politik a vím, jak funguje DS. Viděl jsem to. Nenáviděl jsem to. A to je jeden z hlavních důvodů, proč jsem odešel. Takže můžete být tak šikovní, že můžete lidem přerůst přes hlavu. To je můj názor. Co byste udělali vy? A oni to nechali na jeden rok, aby veřejnost mohla pocítit bolest, která by byla spravedlivá. Ale vidíte, co se stane, když se vzdáte odpovědnosti, když člověk přestane být suverénní a řekne: Dám vám, kdokoli jste, právo řídit můj život.

Budu se vás ptát, protože věřím, že máte na srdci mé nejlepší zájmy. A když odevzdáte moc špatnému člověku, první věc, kterou učiní, je, že tuto moc upevní. Druhá věc, kterou udělají, je, že se naprosto zblázní a získají pro sebe co nejvíce peněz, moci a vlivu. A samozřejmě, drtivá většina těchto vrcholových špatných lidí je satanistická, zlo a zločiny, na kterých se podíleli, jsou nevyslovitelné. Takže to udělali obyčejní, slušní lidé, vzdali se suverenity, ale připomenu BK důvod, proč to tato drtivá většina lidí udělala. Protože drtivá většina lidí je dobrá. Možná jsou hloupí a možná jsou neprobuzení a neuvědomělí, ale v podstatě jsou dobří.

A tito dobří lidé ani na minutu nemohli uvěřit, že by někdo mohl být tak špatný, protože oni špatní nejsou. Proč by tito vládní lidé měli být špatní? A tak se během několika let občané mnoha zemí vzdali své suverenity, protože je utlačovali každodenním životem. Je to další úkol, který nemusíte dělat. Kolik z vás přijde domů z práce? Máte to štěstí, že máte práci. Mnozí, mnozí lidé momentálně nemají práci. Nevím, co děláte, ale přijdete vyzujete si boty a jste na večer hotovi, jste absolutně hotovi a pak musíte najít energii k rozhovoru s partnerem, pokud žijete s někým, někdo ještě učí děti, pokud je má. Pokud jste sami, máte vůbec sílu vstát a připravit si nějaké jídlo? A toto je realita života, která je mnohem rozšířenější, než se chápe, protože lidé v mnoha zemích jsou absolutně pod tlakem a jediné, co mohou dělat, je přežít.

Takže co jsme si slíbili? Inu, tady je to, co bylo slíbeno v rámci změn: konec zdanění, měl by skončit způsob jakým se účtují úroky na auta a kreditní karty. Možná, jak se plánuje v Iráku, je to, že všichni dostaneme debetní kartu s určitou sumou peněz, kterou můžeme utratit. To by bylo hezké. Žádný úrok a nemuseli bychom jej splácet. To by bylo krásné, že? Určitě jedním z hlavních bodů zde musí být přechod od námořního práva až po ústavní právo z roku 1776 nebo to, co bychom ve Spojeném království nazvali common law. Nyní je to naprosto nezbytné. Jaký smysl by mělo zřizování projektů, kdyby se objevil někdo z místního orgánu, místní rady a řekl: No, toto nemůžete dělat, protože to je v rozporu s tímto nařízením nebo to je v rozporu s tímto zákonem.

Nejprve musíme změnit zákon a potom se tyto projekty mohou zavést. V opačném případě bychom neustále vedli jen právní bitvy a lidé by se nám stavěli do cesty a zastavovali nás. A když se podívám na všechny věci, které se staly za posledních čtyři nebo pět dní, jsem nyní toho názoru, že se stalo něco na dobré straně, dost na to, abych nevydal své hrozivé varování, že jsme ve skutečných problémech. A byl bych to udělal, kdybych neviděl nějaký pozitivní pohyb. Myslím, že jsem viděl dost na to, abych měl sílu a naději, že teď začínáme vidět věci, které jsme měli vidět vlastně už před rokem. A nesouhlasím s touto politikou. Vyjádřil jsem to jasně.

Skutečnost je taková, že jsme se ocitli v takové situaci, která skutečně přiměla lidi, kteří chtějí vidět informace, aby se rozhodli. Uvědomte si, že tři čtvrtiny lidí tyto informace nevidí, takže se nerozhodují. A to neznamená, že tři čtvrtiny lidí se rozhodly nevidět pravdu. Ty tři čtvrtiny prostě nevidí pravdu. Takže, abyste všechno změnili, skutečně a opravdu, mainstream musí přinést pravdu, ať už se pustí ven jakékoli množství pravdy. Ale něco se musí stát. Jediný způsob, jak vyhrát tuto propagandistickou válku, je skutečně vtlačit lidem pravdu do tváře.

Co s ní udělají, je už jen na nich. Ale myslím si, že každý bílý klobouk by chtěl jít večer spát s myšlenkou, že udělal všechno, co mohl, aby oslovil vnitřně dobré lidi, kteří museli překonat stovky let vymývání mozků. Vidím spoustu pozitivních znamení, že věci se hýbou, nikdy se nehýbou dost rychle pro nás. A opravdu se těším na den, kdy dobří lidé budou moci na této planetě činit dobré skutky a budou za ně odměněni. A zlí lidé už nebudou moci na této planetě činit špatné skutky a nikdy za ně nebudou odměněni. A ten den nemůže přijít dost brzy.

Takže je to vlastně pro mě podcast k zamyšlení, ale není to podcast ke zklamání. Je to vlastně optimistický podcast. A uvádím problémy z hlediska propagandistické války, kterou BK zatím nevyhráli. Nemyslím si to. Myslím si, že v Americe jsou tisíce a tisíce lidí, kteří vidí pravdu. Ale také si myslím, že jsou tisíce a tisíce Američanů, kteří pravdu nevidí. A myslím si, že jak se vzdalujete od Ameriky, počet lidí, kteří vidí pravdu, je stále menší a menší a menší. V anglicky mluvícím světě to bude větší. Bude tomu tak. A v některých zemích jsou části osvícených lidí. V CC, máme tuto silnou skupinu lidí, kteří chtějí vstoupit do školní rady, aby se možná opravdu chtěli stát kongresmanem nebo senátorem, kteří vlastně teď chtějí jít a změnit svět, být maršalem nebo šerifem.

Takto to možná bylo v 50. letech, kdy lidé měli čas. Protože nebyly pod tlakem systému. Měli čas vzdát se části cenného rodinného času, aby byly součástí komunity. Měli bychom pochopit, že výhoda té ideální vize, kterou máme, je chlap, který čistí auto nebo seká trávu, a potom žena v kuchyni, která vaří. Ta vize z 50. let se zničila nejen proto, že se pohlaví vyrovnala, ale také proto, že ten čas na odpočinek neexistuje, ne tak jako dříve. Tato svoboda myšlení zmizela. Cabale se to úspěšně podařilo. A tak jakýkoli návrat k troše svobody musí tuto svobodu lidem vrátit. A já přece jen něco předložím, pokud to někdo, bílé klobouky, poslouchá.

Napište si to na papír nebo si to zapište do telefonu, abyste nezapomněli, že nejlepší způsob, jak vrátit lidem svobodu, je nechat je pracovat čtyři dny v týdnu a ne pět. Udělejte lidem pondělí, úterý, středu, čtvrtek, dejte jim v pátek až v neděli volno, dejte jim ten den navíc, aby, mají-li rodinu, mohli být se svou rodinou, mohli dělat věci spolu, mohli načerpat fyzické a emocionální síly, aby mohly být opět součástí té rodiny. Chápu, že jsou lidé jako policisté a hasiči, musí pracovat v rotách, ale ať si také oddělají čtyři dny. Ale rozbijme tu kontrolu, co máme od sumerských dob nad širokou veřejností, aby nás udržovali v tak skleslém stavu, že budeme dělat všechno, co se nám řekne.

Prosím, buďte shovívavější ke zbytku lidstva, které nemělo prostředky k tomu, aby překonaly podmínění a vymývání mozků, které jste měli vy. Já jsem se probudil. Ostatní kolem nás také. Dělá nás to výjimečnými a jinými? Ano, dělá. Znamená to, že jsme dokázali vidět lži a vidět pravdu a měli jsme odvahu a odhodlání dokonce ztratit své přátele a rodinu, protože jsme věděli, co je správné, ale chceme pomoci i ostatním, aby pochopili, kde jsme, proč jsme. Toto není čas na oslavu. Toto je čas na jednání. Je čas jednat teď. Udělejte to. Nechte předvolat špatné lidi, aby odpověděli na otázky, na které musí odpovědět. A aby se dobrým lidem rozvázaly ruce a umožnily dobrým lidem vyrazit do světa s náležitou podporou, aby se pokusili posbírat tento nepořádek a pokusili se pomoci a dostat tuto planetu tam, kde má být, protože nikdo z nás, a mezi ně řadím i vás, sem nepřišel, aby selhal.

Přišli jsme sem, abychom to dotáhli do konce a pracovali pro zlepšení celého lidstva. A víte, je jedno, jestli vám záleží na skalách, stromech, velrybách, rybách, lidech, kočkách a psech. Máte-li lásku k Matkue Zemi, pak jste tou správnou osobou, která má jít s touto láskou dopředu. A mějme to jako společný zákon na celé této Zemi. Skoncejme s takovými, jako je satanistický Hollywood. Zlikvidujme námořní právo. Skoncejme se způsobem, jakým se učí naše děti. Skoncujme s typem nynějších léků a způsobem, jakým jsou řízeny nemocnice. Skoncujme s typem pravidel a zákonů, které uplatňuje policie. Nic z toho ve skutečnosti není kritikou všech těchto osob. Kritizuji systém. Mám několik velmi dobrých lidí a několik velmi špatných lidí, ale kritizuju systém a způsob, jakým se, víte, jak říkám, učí naše děti.

Vyjde-li najevo úplná pravda, všechny učebnice dějepisu jsou mrtvé. Takže každý z vás, kdo je opravdu dobrým historikem, by nyní mohl začít psát učebnice dějepisu budoucnosti, aby se lidé mohli skutečně dozvědět o minulosti pravdivým způsobem. A uvidíme, kolik pravdy se bude moci objevit. Byla královna vždy uctívána jako velká anglická královna? Nebo se o ní bude psát jako o někom, kdo nebyl moc dobrý? Jak se nyní budeme v budoucnosti dívat na Joea Bidena? Jak se budeme dívat na Trumpa a Putina? A jak na obyčejné běžné lidi na planetě Zemi?

Jak se jim dařilo? A co zločiny, které byly spáchány na nás všech? Bude se o tom informovat? To, co byste měli udělat, je odstranit zlo jedné špatné, diktátorské vlády a nahradit ji mnohem otevřenější, solidárnější, všeobjímající vládou, která je pro celé lidstvo. Ano, existují pravidla a zákony, a ty musí být. Ale nikdy, nikdy, nikdy se nevraťme k situaci, jakou máme v současnosti. A doufám, že BK posílily odhodlání dotáhnout do konce a držet se plánu, který před lety vytvořili.

Takže to je všechno. Doufám, tak jako vy, že iv následujících dnech uvidíme nějaký vzrušující pohyb a změnu. Víme, že všichni máme navíc. Víme, že lidstvo si zaslouží něco lepšího. A doufejme, že se nám to povede. Chci poděkovat těm z vás, kteří mě nadále financují a financují CC. Díky tomu můžeme platit za naše služby, abychom mohli mít komunikaci. Vězte, že můžeme pokračovat v boji. A jsem velmi, velmi vděčný každému z vás, kdo finančně podpořil, protože nezapomínejte, že tato podpora se skutečně dostává až k mým koordinátorům, z nichž mnozí už nemají práci, protože měli zásadní názor, že injekci nepřijmou.

Víte, podporujete dobré lidi, kteří se postavili proti této špatné korupci. A bez vašich darů by to nešlo. Udělali jsme sbírku v Americe speciálně pro americké členy, koordinátory, kteří byli v absolutní nouzi. Vím, že drtivá většina z vás, víte, chcete pomoci. Ne každý může vyjít do ulic. Ne každý to může udělat. Někteří lidé mohou dát pět dolarů sem, deset dolarů tam. A to je jejich příspěvek. A to je skvělé, protože jak bez toho zaplatím za mohutné sítě? Jak zaplatím za služby? Jak to všechno zaplatíme? A je to stále dražší, protože nyní rosteme na více než 100 000 členů.

Myslíte si, že přijde víla a mávně hůlkou? Takže já jsem opravdu vděčný každému, kdo přispěl a nadále přispívá, protože nejsme financováni. RV není spuštěn a nebude žádný RV, zatímco Biden ještě jako tak sedí v úřadu. Armáda neudělala to, co potřebovali. Počet podzemních základen za poslední dva týdny, které byly vyřazeny po celém světě, je fenomenální. Dokonce i já jsem si před třemi měsíci myslel, že to pravděpodobně bylo už u konce. Některé z těchto vyřazených základen byly velmi dobře zabezpečeny, velmi dobře ukryty. A víte, to, že byly vyřazeny ukazují několik údajně zemětřesení, ale jsou to zemětřesení, ale nejsou přirozené.

Víte, co mám na mysli. Už je ani neumím sledovat. Bylo jich prostě tolik a drtivá většina z nich jsou zařízení, kterých se dobří kluci zbavují. A to je opět povzbuzující, že to dělají teď, protože jsme právě v bodě zlomu. Takže, víte, musíme být silní. Takže vám moc děkuji. Chci získat další zprávy a vrátím se k vám. Opatrujte se. Nashledanou.

SK Překlad:

https://qanon.sk/simon-parkes-aktualizacia-21-01-2022/

Zdroj:

https://www.simonparkes.org/post/21st-january-2022-update-current-news