Dnešní svět má spoustu problémů. Ten největší z nich je, že to, o čem si většina lidí myslí, že jsou vážný problémy, ve skutečnosti vůbec problémy nejsou, a věci, který jsou skutečný problémy, si většina lidí ani neuvědomuje nebo je silně podceňuje. Výsledkem pak je, že ti, co způsobili ty (skutečný) problémy, pod záminkou řešení (fiktivních) problémů prohlubujou ty existující (skutečný) problémy, zatímco většina lidí věří, že se problémy řeší, a podílí se na jejich prohlubování.

Neboli, z pohledu cynickýho mimozemšťana: “Bože, to jsou idioti. [facepalm]”

Jako “největší problémy naší společnosti” nám mediální kur- presstitutky, který posluhujou politikům, kteří posluhujou bankéřům, kteří posluhujou tajnejm manipulátorům, kteří pravděpodobně posluhujou reptoidním superpsychopatům z Orionu nebo tak něco, posledních pár desetiletí předhazujou věci jako terorismus, viry, “klimatickou změnu” a podobně. To jsou převážně falešný “hrozby”, přinejmenším v tom rozsahu, v jakym se prezentujou.

Na druhou stranu tu máme velký množství (i když převážně úzce souvisejících) skutečnejch problémů a hrozeb, který všichni ti zmínění posluhovači nejen ignorujou, ale většinou i způsobujou. Většina veřejnosti je zároveň už tak zpitomělá a dezinformovaná (což se dá považovat za velkej úspěch CIA a spol.), že se v tom vůbec nevyzná, podporuje svoji demisi, a požaduje přesně to, co po ní paraziti chtěji, v mylnym domnění, že se něčemu vzpírá.


Aktivismus bejval o tom, že se lidi bouřili proti zlejm korporacím a psychopatickejm globalistům. Dneska je aktivismus pod kontrolou těch korporací a globalistů a lidi se bouří proti normálním lidem, kterejm stačí dvě pohlaví, proti klimatu (Nebo za klima? Nikdy přesně nevim, o co těm debilům, co se pořád betonujou k silnicím, jde – a hlavně proč je z toho pořád někdo vysekává. Nechte je tam sakra přilepený, ne?), nebo proti elektrárnám, který jim zajišťujou elektřinu (protože je lepší postavit větrníky, který nám sice zajistí hovno, ale jsou údajně (ve skutečnosti ne) o trochu “ekologičtější”). A přitom si ještě myslí, že jsou “proti systému”.

Prostě je to všechno na palici. Takže si trochu roztřídíme, co problém je a co ne.

Falešný problémy

Viry a pandemie

Tomu, že nás závažně ohrožujou pandemie zákeřnejch virů, může už věřit jen idiot. Pomineme, že zatim pořád nikdo nebyl schopnej prokázat, že nějaký viry vůbec existujou. Tohle je na většinu společnosti, včetně alternativy, pořád ještě moc náročný téma, a v oceánu kognitivních zkreslení, předsudků a dlouholetýho programování je málokdo schopnej pochopit rozdíl mezi reálnym virem a nějakou DNA sekvencí vykonstruovanou na počítači.

Vykašleme se teda na existenci virů a všímejme si toho, že tu jsou nějaký chřipky (ať už je způsobuje cokoliv), který jsou vnímaný jako “nemoci” (což je taky dost pochybnej pohled na věc, ale to budeme taky ignorovat), a že je to údajně ohromný nebezpečí. Jaký jsou fakta?

Fakta jsou hlavně takový, že ačkoliv nás v posledních desetiletích strašáci straší jednou děsivou pandemií, ze který všichni pochcípeme, za druhou, tak se žádná taková nemanifestovala. “Nemoci”, na který umře 5 lidí z tisíce nakaženejch, musí jim bejt přes 80 a musí mít i nějakou jinou nemoc, společnost opravdu nijak vážně neohrožujou.

Všechny epidemie, kterejma nás paraziti v posledních desetiletích děsili, byly extrémně zveličený, a to samozřejmě naprosto záměrně. Strašení miliónama mrtvejch je oblíbenej sport politiků, a to i přesto, že tyhle předpovědi nikdy nevyšly (a nakonec se vždycky zjistí, že ti, co to předpovídali, už od začátku věděli, že je to lež – mimochodem stejně jako od začátku věděli, že incident v tonkinskym zálivu byl vymyšlenej, nebo že Saddam žádný WMDéčka nikdy neměl).

Cílem politiků nikdy nebylo ochránit lidi před nějakou nemocí nebo čimkoliv jinym. Cílem je vždycky posunout populaci blíž k otroctví a vládnoucí vrstvu blíž k neomezenej moci. Plandemie jsou výborný záminky k uskutečnění takovejch plánů, neboť strategie “vzdejte se svejch práv, nebo umřete”, funguje o hodně líp než jen “vzdejte se svejch práv”, bez vidiny “mrazáků v ulicích” nebo nějaký podobný smyšlený absurdity. Jak lidem zahrozíte, že by mohli umřít (kterážto myšlenka je vždycky nějak překvapí, protože žijou svoji parodii na život v iluzi vlastní nesmrtelnosti), nahradíte u nich racionální myšlení vyděšenou debilitou, a pak vám zobou z ruky jak vyhladovělý sýkorky.


Kromě zavedení totalitních změn ve společnosti jsou plandemie dobrý taky k tomu, aby se do lidí dalo napíchat víc jedů (slabí a nemocní lidi jsou dobrej byznys a nekladou velkej odpor) než normálně, a v lepším případě, jak se vyvíjí technologie, i nějaký ty genetický modifikátory, který, když Satan dá, budou mít za následek ještě větší poslušnost a menší schopnost myslet. (Což se podle všeho v poslední době dost dobře daří. Ale to je určitě jen totální náhoda.)

V neposlední řadě si bystřejší pozorovatel jistě všimne, že tyhlencty “pandemie” nějak podezřele často korelujou s podezřelejma aktivitama v podezřelejch vládních biolaboratořích legálně nejasnýho statusu, kterej je zhruba popsatelnej slovy “je to zakázaný, ale stejně se to dělá”. (Jinými slovy, když už náhodou na nějakou epidemii opravdu dojde, tak ji celkem jistě způsobili ti hajzlové, co předstíraji, že se vás před ní snaží “zachránit”.)

Takže viry fakt nejsou žádná velká hrozba, bez ohledu na to, jestli opravdu existujou nebo ne. Velká hrozba jsou, jako vždy, jen paraziti, co si v laboratořích zbytečně hrajou s všelijakejma nebezpečnejma věcma, obvykle s cílem udělat z nich ještě nebezpečnější věci, což průměrnýmu občanovi z nějakýho důvodu (zřejmě protože je idiot) nepřijde divný.

Utrácení miliard našich peněz na “boj s viry” je teda podvod, protože jsou to vyházený peníze. (A to i bez toho, že “bojujeme” s něčim, co se nikdo neodváží pokusit izolovat a prokázat tak, že to vůbec existuje.) Realita je ale ještě mnohem horší, protože ty prachy ve skutečnosti nejdou na “zbytečnou ochranu”, ale na záměrný tvoření hrozeb a hlavně záměrný tvoření fuckcín, který jsou ještě horší, než ty uměle vytvořený hrozby.

Kdokoliv ještě v budoucnu skočí vládám na nějaký kecy o virech, je nepoučitelnej idiot. Biologický zbraně ale rozhodně existujou. A vyrábí je kdo? Vlády. A ty nás před nima budou chránit? Určitě…

Terorismus

“Válka proti teroru” byla před 20 lety velká show, a ten terorismus (tenkrát prakticky synonymum pro Islám, kterej nám sem dneska vlády tahaji záměrně) ta úplně největší hrozba na světě. Jen je škoda, že žádnej ze všech těch slavnejch “teroristickejch činů” nespáchal ten, o kom se nám přesvědčivě tvrdilo, že ho spáchal.

Stručně řečeno, 99% veškerýho terorismu maji na svědomí CIA/MOSSAD/MI6/NSA/DHS/FBI/MI5 a další státní agentury a tajný služby. Dojde-li v zemi XY k teroristickýmu činu, hledejte viníky primárně v tajnejch službách země XY s asistencí největších expertů na páchání terorismu, CIA/MOSSAD/MI6.

Svést se to ale vždycky musí na někoho jinýho. Kdo to bude, závisí na tom, jaký politický zákeřnosti je zrovna třeba prosadit. Obětní beránci se rekrutujou překvapivě snadno. Falešný “důkazy” se nastražujou taky snadno. A kdyby se náhodou začaly objevovat důkazy o skutečnejch pachatelích, místní policie je ochotně ztopí, zatímco se média budou dívat někam jinam.

“Terorismus” sleduje jednoduchej model – tajný služby naplánujou a spáchaji teroristickej akt, narafičí jako viníka nějakou skupinu, která je v opozici jima prosazovanej politice, a média se postaraji o to, aby bylo lidem jasný, jak špatní jsou tihle “viníci” a jak důležitý je prosadit tu politickou sviňárnu, kterou se paraziti snaží prosadit. A aby už k terorismu nedocházelo, je nutný omezit vašisvobodu, protože kdo ví, jestli ten terorista náhodou nejste vy.


Je to pořád dokola. Naletí na to jen úplnej debil. (Neboli jen asi 70% populace.)

Klimatická změna

Dnes je v módě hrozba “klimatický změny”. Neni nad to strašit lidi něčim všudypřítomnym, co tu bylo od počátku věků a bude až do jejich konce. Jelikož klima ale samo od sebe nikoho nijak zvlášť neohrožuje, je nutný si o klimatu vymyslet všelijaký pohádky a vyprodukovat předpovědi stejně směšný a nepravdivý, jako ty o virech.

Podle klima-alarmistickejch předpovědí jsme už několikrát měli bejt mrtví, pod vodou, upečení za živa, nebo všechno zároveň. A stejně jako u těch virů, tahle hrozba se ne a ne reálně manifestovat. Máme sice nějaký požáry, ale stejně jako epidemie záhadně vznikaji kolem biolaboratoří bez asistence přírodních pochodů, tyhle požáry záhadně vznikaji kolem lidí, co záměrně zapalujou lesy bez asistence přírodních pochodů. Zvláštní náhoda.

Po nedávnej operaci na Havaji se taky můžete zamyslet nad tim, jestli propaganda o tom, jak “klimatu přeskočilo” a zakládá všude požáry a způsobuje povodně a zabíjí zvířata a kdesi cosi, nemá náhodou za úkol maskovat to, že vládní paraziti všude zakládaji požáry, způsobujou povodně, zabíjeji zvířata, a podobně. Jestli ta pohádka o “šílenym počasí” nemá odvádět pozornost od toho, že s tim počasím někdo zákeřně manipuluje záměrně.

Předhazovaný modely neodvratnýho klimasakru jsou opět naprosto absurdní. Prej když se zvýší průměrná teplota o jeden stupeň, budeme hromadně umírat. Asi jako neporoste obilí nebo co a zatopí nás ledovce a kdoví co ještě.

Já teda nevim. V létě tu bejvá mezi 15 a 35 stupněma a v zimě mezi 0 a -20. Takže člověk žijící na jednom místě zvládá rozmezí 55 stupňů a pěstování obilí a jinejch potravin se děje v rozmezí 20 stupňů. Globálně lidská společnost zvládá od Sahary po Sibiř rozmezí ještě větší.

A když se globálně průměrná teplota zvedne o jeden stupeň, tak jako všichni pochcípeme? To povídejte někomu jinýmu. Tomu snad může uvěřit jen někdo, kdo je úplně blbej, k tomu podplacenej, a ještě navíc pořádně zfetovanej. Neboli průměrnej českej politik. Jinak asi celkem nikdo.

Jenže nad náma pořád visí nějakej ten “mezní rok”, maximálně 10 let v budoucnosti, kdy se stane fakt obrovskej průser, pokud se nepodvolíme a neuděláme věci, který maji malej (pokud vůbec nějakej) vztah ke klimatu, ale velkej vztah k naší svobodě, respektive k jejímu mizení. Ten mezní rok se neustále musí posunovat dál, jak se neustále ukazuje, že na to letos zase nedošlo, ačkoliv prej furt děláme všechno blbě. Nikdo s dlouhodobou pamětí nemůže brát vážně jakýkoliv “oficiální předpovědi”. Všechno jsou to podvody objednaný na zakázku.

Na věrohodnosti tomu rozhodně nepřidává to, že ještě v 70. letech nás strašili dobou ledovou, což o 10 let později změnili na globální oteplování, což ještě o něco později museli změnit na vágní “klimatickou změnu”, jelikož ani drastický ochlazení, ani drastický oteplení se nekonalo, ale nějaká “změna” se děje pořád. Sice to ničemu nevadí a nikdo nedokáže říct, jaká změna nás to přesně ohrožuje a jak (když teda ochlazení i oteplení padlo), ale to nevadí. Realita s tim nemá co dělat. Hlavně se bojte a dělejte, co vám řekne profesionální globalistická mafie. A moc nedejchejte, protože to by nás mohlo zabít.

Většina toho, čím nás neustále straší, jsou prokazatelně nesmysly. Můžeme se běžně dočíst, že ve skutečnosti současná hladina moře je nejnižší za 8000 let, že se Pacifik ochlazuje, nebo že ledovce narůstaji od Grónska až po Antarktidu, zatímco politici a média nám předpovídali, že severní pól bude bez ledu, nebo že děti v Anglii nebudou vědět, co je sníh, z čehož se nic ani trochu nevyplnilo.


Celej klimagorismus je úplně vyšinutej a jeho podpora vyžaduje, abyste byli buď profesionální lháři nebo dementi bez jakejchkoliv znalostí o klimatu, biologii, chemii, a pokud možno i o všem ostatním. Boj proti plynům nutnejm k životu je evidentní známka nepříčetnosti. Klimagoři už nám zoufale předhazujou, že ženská zahalená od hlavy k patě, včetně rukavic, pracující v létě vedle otevřenýho ohně, trpí horkem v důsledku “klimatický změny”. Tohle fakt normální člověk nevymyslí.

Klimatická “hrozba” by se dala snadno neutralizovat přestěhováním všech politiků na Slunce. Vypařila by se, stejně jako oni.

Přelidněnost

Globalistický parazitický jelita jako deBill gAIDS nám taky často cpou, že je nás tu moc a je třeba to zredukovat. Sice nemám nic moc proti odstranění pár miliónů idiotů, obzvlášť když se odstraní dobrovolně sami vlastní blbostí, ale v principu je tohle pořád lež.

Problém neni, že je na Zemi moc lidí. Problém je, že na Zemi je moc idiotů a zároveň 99% lidí “ve vedení” jsou psychopati. Planeta by nás v pohodě uživila, kdybysme se chovali inteligentně, ale kombinace “psychopati nahoře a idioti dole” vede k velmi destruktivnímu způsobu existence, kterej je dlouhodobě neudržitelnej. Kdyby lidi nebyli idioti, mohlo by nás tu v pohodě žít třikrát tolik, co teď.

Z přelidněnosti může teoreticky vznikat například nedostatek potravy a znečištěný prostředí, jenže když vidíme, že paraziti u kormidla znečisťujou prostředí víc než všichni normální lidi dohromady, a že likvidujou potravinovej řetězec záměrně, tak se dá logicky usuzovat, že jim nevadí nedostatek potravy a znečištěný prostředí, ale spíš prostě ty lidi.

Takže “přelidněnost” je problém jen pro tu vládnoucí vrstvu v tom smyslu, že nás tu tolik nechtěji, protože jim lezeme na nervy (tim, že existujeme). Proto se rozmáhá sterilizace skrz fuckcinaci a “změnu pohlaví” z plodnýho na neplodný.

Cholesteror

Jako snad už poněkud zastaralej příklad menšího globálního “problému” uvedu ještě cholesterol, kterym nás tu strašili taky desítky let. Že prej je jako špatnej a nemáme jíst ty živočišný tuky a vajíčka, nebo ztloustneme a budeme nemocní. Tohle do nás hustili horem dolem a místo sádla nám vymysleli margaríny.

Už dávno víme, že margaríny jsou svinstvo s výživnou hodnotou (a téměř stejnym chemickym složením) jako plasty, nezdravý jsou rostlinný oleje, a ty živočišný tuky a vajíčka jsou naopak zdravý. Jedna studie za druhou to v posledních letech prokazujou (a víme i to, že ty původní studie, ze kterejch ty bláboly vzešly, byly zfalšovaný), takže se o tom už moc nemluví, i když se pořád občas najde nějakej debil, kterej zaspal dobu, a předhazuje lidem ty blbosti ještě dnes. Navíc stejně jako CO2, cholesterol neni nijak nebezpečnej, je naopak nutnej k životu, a jeho nedostatek je větší problém než jeho přebytek.

Cholesterol možná neni v současnej situaci nijak zajímavej, ale je to klasickej příklad toho, jak se vždycky vymyslí nějakej bubák, lidi se naženou do nějakýho nesmyslnýho chování, který jim jen škodí, a když se za 30 let provalí, že to byla všechno lež, tak se o tom nenápadně přestane mluvit a lidi se straší nějakou jinou kravinou. Cholesteror nahradí muslimteror, ten pak nahradí virusteror, s tim se střídá klimateror, a tak dál. Hlavně musí bejt furt na obzoru nějakej teror.

Lidem by mělo bejt jasný, že kdykoliv nám nějakou “závažnou hrozbu” předhodí politici, nebo ještě nedej bože WEF nebo WHO, tak je to podvod. Když vám o nějakej “hrozbě” blábolí Tedros, kterýho rekrutovali z teroristický organizace, nebo šváb, kterej bůhví z jaký prdele vůbec vylez, měli byste mít jasno v tom, že ta skutečná hrozba jsou oni.

Skutečný problémy, ale falešný důvody

Rakovina

Je tu taková speciální kategorie, kam patří věci, který opravdu jsou problém, ale kde jsou vám podávaný jak falešný důvody, tak falešný řešení toho problému. Typickej příklad je rakovina.

Je jistý, že rakoviny v posledních desetiletích značně přibylo a umírá na ní hodně lidí. Tim ale pravda v mainstreamu končí. V první řadě má průměrnej člověk dost mizernou představu o tom, co rakovina vůbec je. Myslí si, že je to nějaká zákeřná “nemoc”, která může náhodně napadnout kohokoliv.

Dá se spekulovat o tom, jestli je to vůbec nemoc (stejně jako u chřipky). Spíš je to přirozená reakce těla na určitý podmínky. Neboli když si zhuntujete tělo, tak se to tělo buď detoxikuje (chřipka), nebo jinak brání, třeba tim, že to vzniklý svinstvo obalí, aby ho odizolovalo od zbytku těla, a tak vznikne “nádor” (rakovina). Pokud si tělo přestanete huntovat, nádor časem zmizí. Tělo si s tim poradí a odklidí ho.

Přístup oficiální medicíny je bohužel ten, že po celou tu dobu, co si huntujete tělo, vás považuje za “zdravý”, nedokáže si dát do spojitosti huntování těla se vzniklym nádorem, a když nádor vznikne, tak místo abyste byli informováni, že si máte přestat huntovat tělo (to se v moderní medicíně zásadně nedoporučuje, protože na nezhuntovanejch tělech pharmafie hovno vydělá), jsou do vás aplikovaný extrémně jedovatý látky, aby nádor brutálně zničily. Tim se samozřejmě zhuntujou části těla, který ještě zhuntovaný nebyly. Je to jako “léčit” škrábanec na ruce amputací tý ruky. Škrábanec zmizí, ne?

K tomu se doktoři tváří, že rakovina je skoro nevyléčitelná (vyjma chemoterapií s oficiální úspěšností 2-3%, do který vás ale budou nutit prakticky násilím, protože byznys jako kráva), ačkoliv efektivních způsobů, jak se velmi levně zbavit rakoviny, bylo objeveno už nesčetně a tisíce lidí jima bylo úspěšně vyléčeno. Jelikož z takovýho postupu ale pharmafie nemůže vytřískat miliardy (a ještě by přišla i o ty kšefty s chemoterorem), tak jsou všechny tyhle metody označovaný za podvody (přestože spolehlivě a prokazatelně fungujou) nebo dokonce zakazovaný, a jejich praktikanti jsou pronásledováni, zbavováni licencí, hnáni k soudům, atd.

Takže problém s rakovinou je hlavně ten, že když budete poslouchat rady oficiálních odporníků, tak ji snadno získáte a těžko se jí zbavíte. Když ale odporníky pošlete do hajzlu a místo toho budete žít normálně zdravě, tak rakovinu pravděpodobně nikdy mít nebudete, a kdyby náhodou jo, tak si ji můžete snadno vyléčit jedním z mnoha dostupnejch způsobů.

Skutečný problémy

Ačkoliv nás mluvící hlavy retardovanejch poskoků pedofilních psychopatů ujišťujou o hrozivosti fiktivních problémů, neznamená to, že tu žádný skutečný problémy nejsou. Naopak, je jich víc než dost. O těch už se ale nemluví, nebo aspoň ne jako o problémech. Už jsme došli tak daleko, že se propagujou jako něco normálního, nebo dokonce žádoucího. V horších případech se nařizujou povinně.

Ztráta svobody

Tohle je v podstatě největší problém dnešní doby. Je naprosto záměrnej, protože to je vlastně prvotní cíl vládnoucích parazitů – zbavit nás postupně veškerý svobody a udělat z nás totální otroky. K tomu se váže většina těch ostatních skutečnejch problémů, a zároveň k tomu směřujou “řešení” všech těch fiktivních problémů. To je teda to, o co tu převážně jde.

Máme pandemie → vyřešíme to odebráním základních svobod, omezením pohybu, zakázáním všeho možnýho, znevýhodněním těch, co nás na slovo neposlechnou, a podobně. Máme terorismus → vyřešíme to zákazy nošení všeho možnýho do letadel a na jiný místa, osaháváním na letištích, ponižováním lidí, většíma pravomocema pro vládu a menšíma pro lidi. Máme klimatickou změnu → vyřešíme to zákazem levnejch energií a všelijakejma daněma, což povede ke zchudnutí obyvatelstva, což vede k omezení svobody.

Nejen že se ztráta svobody neřeší jako “problém”, ale naopak se na všechno navrhuje jako řešení. Že je to z logickýho hlediska naprostá hovadina, je jasný každýmu, kdo je schopnej logický hledisko zaujmout. Což bohužel neni moc lidí, protože to vyžaduje fungující mozek.

Všechno, co se tu děje, vede k omezení svobody normálních lidí a posílení kontroly vládnoucích parazitů nad obyvatelstvem. Nemůže to skončit ničim jinym než totálním otroctvím. Což je dobrý pro 0.001% lidí a špatný pro všechny ostatní. Pokud na to dojde, nebude už jak to změnit. Takže to je problém #1, kolem kterýho se točí všechno ostatní.

Centralizace moci a ztráta nezávislosti

Paraziti kolektivního Záchodu se snaží všechno centralizovat, neboli překopat tak, aby šlo všechno řídit z jednoho místa, který budou řídit oni a nebudou mít žádnou opozici. Od toho je tu EU a další podvodný organizace jako WHO. Účelem je nahradit vlády jednotlivejch států nějakou centrální vládou (evropskou a ideálně později globální), kam se lidi ani nevolí, ale nějak pokoutně dosazujou pedofilníma psychopatama, aby jim do jejich plánů nemoh nikdo kecat a kazit jim je.


Jejich plány jsou, jak už bylo řečeno, jejich absolutní moc a vaše absolutní otroctví. Všechny kecy o tom, jak se centralizací věci zjednoduší a zbezpeční, jsou jen kecy. Zjednoduší se ovládání lidí hrstkou psychopatů a zbezpeční se život těch psychopatů, protože normální lidi se jich nebudou moct ani dotknout. To je všechno. Všichni ostatní budou v permanentním nebezpečí ztráty úplně všeho v ten moment, kdy se systému nějak vzepřou.

Jedna vláda, žádná opozice, totální poslušnost, totální závislost lidí na vládě. To je cílem psychoparazitů. Kdokoliv podporuje jakoukoliv centralizaci, je blb, kterej nechápe, že si kope vlastní hrob.

Likvidace soběstačnosti

Jsme denně připravováni o soběstačnost, kterou nám dává pěstování vlastních potravin, chování zvířat, a případně výroba vlastních energií. Soběstačnost dává lidem svobodu, a proto ji paraziti musí zakázat a zrušit. Proto se vraždí zvířata po tisících, likviduje se zemědělství, půdu skupujou psychopati, přechází se na nefunkční zdroje energie, lidem se zakazuje jezdit autem, a na cokoliv, co vede k soběstačnosti, potřebujete stovky povolení za hromadu poplatků.

Soběstačnost lidí teda musí paraziti znemožnit. Pak se nikdo nebude schopnej sám uživit a bude závislej na vládě. Věci, který jsou dneska zakazovaný, jsou už úplně absurdní, takže by i těm pomalejším mělo pomalu začít docházet, že to nemá žádnej rozumnej důvod a je to jen o likvidaci jejich svobody.

Digitalizace

Digitalizace má spoustu problémů, ale v konečnej fázi je zase hlavně o tom, že vás zbaví samostatnosti a svobody. Vede k tej centralizaci moci a vaší neschopnosti cokoliv ovlivnit.

Jedním aspektem digitalizace je, že vy, jakožto obyčejní nevolníci bez kontroly nad čímkoliv, “nemáte nic v ruce”. Všechno, co v digitalizovanej společnosti “vlastníte”, jsou jen údaje v počítačích, ke kterejm vy nemáte přístup. Počítače jsou závislý na elektřině, takže jakmile se vypne elektřina, nemáte vůbec nic, ale hlavně všechny ty počítače a data vlastní pedofilní psychopati, kteří vás nemaji rádi.

Jestli jste masochisti a vyhovuje vám posluhovat takovejm magorům, radujte se z digitalizace a placení mobilem nebo čipem v ruce. Jestli ne, tak tomu vzdorujte, co to jde. Plaťte všude hotovostí a kde to odmítaji, tak je pošlete do prdele a nenakupujte tam.

Digitalizace taky vytváří závislost na technologii, bez který člověk, kterej v takovej společnosti vyrost, nic neví, nic neumí, nic si neopraví a nic si nezařídí. Je ve všem závislej na někom, kdo sedí u ovládacích tlačítek. Neboli na pedofilních psychopatickejch parazitech.

Když vám váš digitální majetek najednou zmizí, protože došlo k poruše, nebo to někdo hacknul, nebo jste se jen systému znelíbili a bylo vám to provedeno schválně, tak jste prostě bez majetku a můžete se třeba postavit na hlavu. Lépe řečeno, pokud si myslíte, že vašemu “digitálnímu majetku” (tj. včetně digitálních peněz) se dá vůbec říkat majetek, tak jste idioti. Ve skutečnosti je to jen něco, co je vám dovoleno používat tak dlouho, jak dlouho budete poslušní.

Upadající vzdělání

Tohle by mělo bejt celkem logicky považovaný za dost závažnej problém, ale opět se to nejen neřeší, ale i záměrně způsobuje. Už to, že nějaká společnost utrácí mnohonásobně víc na zabíjení než na vzdělání, by mělo napovědět komukoliv, kdo neni totální kretén, že s touhletou společností je to dost v prdeli.

Situace je o to absurdnější, že to množství peněz, co chybí ve školství, neni zas tak velký a naprosto stupidně se vyhází na totální hovadiny, v čemž jsou přeborníci fialoví hnusové a podobní dementi. Zemi, která vyháže prachy na zbraně pro nacistickej režim někde v zahraničí, ve válce, která se nás netýká, a ještě se většina těch zbraní ani nedostane na bitevní pole, a pak nemá prachy na vzdělání, důchody, zdravotnictví, zemědělství, a podobně (neboli na takový ty věci, který na rozdíl od zbraní potřebujeme ke kvalitnímu životu), evidentně vládne banda retardovanejch zfetovanejch přizdisráčů, sloužících nějakýmu extra zákeřnýmu psychopatovi.

Nedostatek vzdělání opět vede k závislosti lidí na vládě, případně na korporacích jako Go-Ogle (který jsou ale v současnej době od “vlády” prakticky neodlišitelný), totální nesamostatnosti, a tím pádem otroctví. Generace, jejíž vzdělání se dá shrnout větou, “Když něco nevim, najdu si to na gůůůglu, takže jsem v pohodě”, a která se bez mobilu nikam nedostane a nic nevyřeší, je generace retardovanejch otroků, kterou čekaji jen hodně těžký a šokující lekce. Doufejme, že tak po třetím pořádnym šoku jim to aspoň dojde, ale zatim to na to moc nevypadá.


V poslední době už jsme klesli tak hluboko, že se nám debilové v médiích pokoušeji nakukat, že jestli chceme bojovat proti dezinformacím, nesmíme používat kritický myšlení. Jistý je, že autor toho článku kritický myšlení rozhodně nepoužil.

Vládní lži, cenzura, a dezinformace

Celej tenhle aparát je závislej na neustálym lhaní a odstraňování pravdy, kdekoliv se náhodou objeví. Největší dezinformátoři všech dob se tváří jako bojovníci proti dezinformacím a lžou jak o život. O kterej jim teda opravdu jde, protože kdyby náhodou všem těm debilům okolo nás jednoho dne něco fakt došlo, tak ta banda lhářů dlouho žít nebude.

Že se lže všude možně, možná neni tak překvapivý, ale společnost historicky nikdy neměla tak masivní mechanismus na zajištění, aby pravda nemohla nikde proklouznout. Lhaní nikdy nebylo tak organizovaný jako dnes. Ani Hitler se tomu nepřiblížil. Vlády, média, a korporace jsou v podstatě jedna entita pracující na udržování všech těch lží v chodu a odstraňování pravdy, odkud to jen jde.

Lži na nás padaji od rána do večera jako déšť sraček, a kdo má ještě pořád odvahu říkat pravdu, tomu je neustále vyhrožováno a musí se běžně potýkat se šikanou policie a aktivně stupidních zfanatizovanejch spoluovčanů. Skutečnej problém se teda samozřejmě neřeší, a místo toho se pronásleduje každej, kdo na něj upozorňuje.

Green deal

Green deal neni řešením ničeho, ale vytvářením úplně zbytečnejch problémů. Jeho zhovadilost jsme tu vysvětlovali dostkrát, takže se nebudeme moc opakovat. Přechod z levnejch, funkčních energií na drahý dysfunkční je prostě jen další zbraň v boji proti vám. Budete chudší a závislejší.

Utrácení za špatný věci

Jestli chce vláda hledat problémy k řešení, ať se podívá na to, za co se tu utrácí a na co naopak nejsou prachy. Z toho je jasně vidět, že tahle společnost má priority vzhůru nohama, naruby, převálcovaný ukrajinskym tankem, a protažený konečníkem Huntera Bidena.

Nejvíc se tu utrácí za válčení, tj. vraždění lidí. To je poznávací značka lidstva na planetě Zemi. Hlavní priorita jsou zbraně a zabíjení. Na to padá zdaleka nejvíc peněz. K tomu patří i všechny ty biolaboratoře, který v rozumnej společnosti nemaji vůbec co dělat. Že jsou vlády nějak schopný ospravedlnit vývoj nebezpečnějších látek, než maji teď, před veřejností, vypovídá o tom, že veřejnost neni zvyklá myslet.

To všechno se ale děje už dlouho. V poslední době tu k tomu máme utrácení vlád za věci, nad jejichž debilitou zůstává rozum stát. Vláda radši hodí hromadu našich peněz na něco, co nedává vůbec žádnej smysl a neni to k ničemu dobrý, než aby to šlo třeba do školství. Nechutný částky se vyplácaji na samoúčelnou byrokracii, která navíc nikdy nefunguje a jen se ty prachy ztrácí v kapsách parazitů. Nic užitečnýho se při tom nevyprodukuje.

Zároveň neustále vidíme, jak jdou prachy z našich daní na drogy a další úlety politiků, jako Vykulencovy pubertální důkazy jeho dvoucifernýho IQ. A to ještě v tom lepším případě jsou to aspoň naši politici. Samozřejmě živíme i úchylky zahraničních politiků. Hlavně toho kokainovýho herce, co furt chodí v jednom smradlavym tričku, ať jde kamkoliv.

LGBTPCSK propaganda

Kdo neví, co všechny ty písmenka znamenaji, tak P je “Pedofile”, C je “Cannibal”, a SK je “Serial Killer”. To jsou teď platný formy sexuální orientace. Někoho vzrušujou holky, někoho batolata, někoho požírání lidskýho masa, a někoho vraždění. Musíme bejt tolerantní a umožnit všem jejich sexuální naplnění, ne? Ještě tam přihoďte AJ – “Adrenochrome Junkie”.

No… ne. Normalizace a glorifikace úchylek asi nebude ten správnej vývojovej krok pro společnost. Že společnost pochopila, že lesby jsou normální lidi a ne nějaký odporný monstra, to je hezký, ale nějak se nepodařilo zastavit v bodě rovnováhy a zase se to přepálilo na druhou stranu. Takže se sice přestali pronásledovat ti “nenormální”, ale teď se místo toho pronásledujou normální lidi. Protože zřejmě někdobejt špatnej musí, a když to nejsou ti “gay”, tak to asi budou ti “straight”. Nebo nějaká taková “logika” za tim nejspíš bude.

Nějak mi neni jasný, kdo může žrát ty kecy o “změně pohlaví”. Pokud vim, žádná skutečná změna pohlaví zatim pořád neni možná. Je možný jen zmrzačení se sterilizací. Říkat tomu “změna pohlaví” mi připadá na hlavu. To je jako kdybyste se chtěli “předělat na slona” tim, že si na rypák necháte přišít hadici od vysavače. To z vás taky určitě udělá plnohodnotnýho slona, že jo?

Že bude brzo hromada idiotů sterilní, mi nijak zvlášť nevadí, obzvlášť když jsou dospělí a sterilizujou se dobrovolně sami. To bych v podstatě viděl jako pozitivní výsledek – že se aspoň část debilů eliminuje z týhle společnosti. Co mi ale vadí, je, jak se to vnucuje dětem. Mrzačení dětí je na mě fakt trochu moc.

A každej, kdo se nějak podílí na tom, že dítě nabádá k tak zvanej “změně pohlaví” a útočí na rodiče, kteří maji rozum a takovej hovadině se brání, je nebezpečnej psychopat, kterej by měl někde sedět ve svěrací kazajce. (Za starejch dob se takový lidi prostě umlátili železnou tyčí nebo tak něco, ale teď už jsme “humánní”, takže svěrací kazajka a napíchat do nich co nejvíc fuckcín. Pro jejich dobro, samozřejmě.)

Mezitim jsou pomalu lidi připravováni na přijetí myšlenky, že pedofilie je v pohodě, kanibalismus vlastně taky, a určitě dojde i na nějaký to vraždění a chlastání dětský krve. Jinými slovy, je třeba legalizovat všechny ty věci, co běžně dělaji politici a podobná verbež.

Můžeme jen doufat, že nějaká “boží spravedlnost” v tomhle ohledu přijde včas. Společnost, která neni ani schopná definovat, “co je žena”, natož rozpoznat evidentně zvrhlý zákeřnosti, už má do hrobu opravdu jen ten poslední krok.

Mám ale pocit, že tu jedna věc trochu uniká pod radarem. V celym tomhle LGBT-IQ0 chaosu se podle mě záludně míchaji dohromady dvě dost odlišný věci. Házet do jedný kategorie lesby a muže, kteří o sobě tvrdí, že jsou ženy, nedává smysl a zdá se, že téma práv pro ty první je zneužívaný jako záminka pro podporu úchylek těch druhejch. Jedno s druhym má ale pramálo společnýho.

Lesba má nestandardní sexuální orientaci, ale neni blbá, a tak si je dobře vědoma toho, že je žena, a nepokouší se nikomu, ani sobě, nakukat, že je chlap. Nevznikaji u ní pak takový problémy, jako že by se cpala na jiný záchody, než má, a nedožaduje se neustále toho, aby ji ostatní vnímali jako něco, co neni.

Úplně jinej případ je někdo, kdo má dělohu a vejcovody a tvrdí o sobě, že je chlap, nebo někdo, kdo ve svejch varlatech vyrábí sperma a tvrdí o sobě, že je žena. To jsou jednak evidentní příklady psychologickejch poruch, a jednak způsobujou ve společnosti očividný problémy tim, že jejich tolerování umožňuje úchylům mužskýho pohlaví cpát se na místa určený pro ženy, v důsledku čehož pak běžně dochází k sexuálnímu obtěžování a znásilněním, o čemž si můžeme v poslední době přečíst každejch pár dní. Zřejmě když ta údajná “žena” dostane erekci, tak jaksi “zapomene”, že je žena. Kdo by to čekal…

Pojem “pohlaví” je ve svojí podstatě něco, co se týká fyzickýho těla. Je to biologickávlastnost. Duše nebo vědomí žádný pohlaví nemá. Pohlaví má jen to tělo, a je celkem snadný dokázat, který to je. A kdo si myslí, že si může pohlaví “změnit”, ten evidentně neví nic o tom, co jsou chromosomy, děloha, vajíčka, spermie, a spousta dalších věcí.

Jestli se někdo “uvnitř cítí” jako jiný pohlaví, než je, je mi to celkem jedno. Kdo jsem já, abych někomu kecal do toho, jak se má “cítit”. Jedna věc je ale “cítit se jako žena” a druhá je “bejt žena”. Tohle nelze zaměňovat. To, jak se cítíte, z vás nedělá něco jinýho, než co jste. To bych potom moh tvrdit, že se “cítim” jako prezident zeměkoule a vyžadovat, aby mě všichni poslouchali. To by mi taky asi nikdo nežral, ne?

Takže pokud se chlap cítí jako žena, tak mu to neberu, ale pokud má chromosom Y, a hlavně pokud má tam dole znásilňovací náčiní, tak se kurva nebude srát na dámský toalety ani žádný jiný místa určený pro skutečný ženy! Když je někde cedule “Vstup jen pro obsluhu”, nebo “Vstup jen pro zaměstnance”, tak vám taky nestačí se jen “cítit” jako obsluha nebo zaměstnanec, aby vás tam pustili, ne? Co by to tu jinak bylo za bordel??

Pro mě za mě ať se lidi “identifikujou” třeba jako jednorožec nebo kosmická loď. To jim ale nedává právona to, aby s nima ostatní museli zacházet jako s jednorožcema nebo s kosmickou lodí. Dává jim to tak leda právo na návštěvu u psychiatra. Jestli mám mít “právo”, aby se mnou bylo zacházeno podle toho, jak se identifikuju, tak tímto všem oznamuju, že se identifikuju jako Bůh a očekávám, že se ke mně podle toho všichni budou chovat. Jsem zvědavej, jestli mi to taky projde, jako všem těm dnešním úchylům.

Takže si to zrekapitulujeme. Pohlaví je biologická vlastnost fyzickýho těla a ne záležitost pocitů. Jestli se cítíte jako to druhý pohlaví, než biologicky jste, tak je nám to u prdele. Jestli se ale budete srát na místa vyhrazený pro to druhý pohlaví, než biologicky jste, tak vás nakopeme do prdele. Jasný?

“Identifikovat” se můžete třeba jako Šípková Růženka, ale nelezte, kam nepatříte, a laskavě nikoho s vaší “identifikací” nevotravujte, protože na vaše mentální poruchy vám my, co se nepotřebujeme vydávat za bůhvíco, nejsme zvědaví. Od toho jsou psychiatři. Ti jsou za poslouchání takovejch věcí placení. My ne.

Proti lidem s odlišnou sexuální orientací tady nikdo nic nemá, pokud nikomu neubližujou a obzvlášť pokud nijak neobtěžujou děti. Je-li někdo tak blbej, že neví, jakýho je pohlaví, tak to je nám taky celkem jedno. Problém nastává, když někdo takovej svejma úchylkama začne komplikovat život jinejm lidem.

Biologickej chlap nemá co dělat na dámskejch záchodech, v dámskejch šatnách, v ženskymsportu, ve věznicích pro ženy, nebo v soutěži Miss. A pedofilie je jedno z největších svinstev, jaký existujou. Jestli se tu žvaní o “právech” pro všelijaký úchyly a predátory a nikdo se nezajímá o práva dětí, tak už zavládla ve společnosti psychopatie ve velkym. Je neskutečný, že dementi, kteří takový odpornosti podporujou, se považujou za nějaký “lepšolidi” nebo dokonce za “tolerantní” a povyšujou se nad jiný.

Fuckcíny

Nějak nikdo neřeší, že tyhlety toxický látky nikoho nechrání před žádnejma nemocema a místo toho těch nemocí hromadu způsobujou. Čim to asi bude? Tenhle problém tu je už dlouho, ale v posledních pár letech narost do takovejch rozměrů, že musí mít člověk nějakou mnohonásobnou slepotu, aby ho přehlíd.

Co si díky fuckcínám naše společnost v posledních letech vypěstovala, co dřív neměla? Například infarkty u dětí, stovky sportovců padajících na držku v přímym přenosu, sraženiny amyloidů ucpávající cévy v celym těle, a v neposlední řadě tak zvanou “neznámou příčinu smrti”, která se stala na mnoha místech tou hlavní příčinou smrti.

Nikdo ale nesmí ani naznačit, že by náhle všem napíchaný mRNA injekce a náhlá exploze “neznámý příčiny smrti” mohly nějak souviset. Je to všechno jen nějaká náhlá a nevysvětlitelná shoda okolností. Nikdo se ale nemá k tomu, aby ji nějak zkoumal. Člověk by čekal, že tady by se mohla hodit ta “věda”, kterou se tak často oháněji, ale asi ne.

GMO

Podobný svinstvo jako fuckcíny jsou geneticky modifikovaný (p)otraviny. Koneckonců s těma záludnejma genetickejma injekcema maji hodně společnýho. Je to prostě genetická ruleta, u který nikdo neví jistě, co všechno může způsobit.

Takže se naše společnost k tomuhle problému staví tak, že se klaní masově vraždícím společnostem jako Monsatan a schvaluje jim zákony, který umožňujou tyhle sračkopotraviny nijak neznačit, abyste nevěděli, že jste se právě něčim otrávili.


Co se asi tak stane s lidma a jejich životní energií, když místo normální potravy z přírodních zdrojů budou konzumovat levný syntetický napodobeniny? Určitě něco dobrýho, že jo?

Materialismus

Jedním velkym problémem, kterym je tu prolezlý všechno ostatní, je materialismus. Lidi jsou vychováváni k neskutečnej povrchnosti a společnosti chybí jakýkoliv spirituální nebo i jen obyčejný morální hodnoty. Materialismus je obecně pohled na svět, kterej postrádá jakýkoliv hodnoty.

“Vytřískat ze všeho, co se dá; co mi projde, to je v pořádku; všechno je náhodný a beze smyslu; na ničem nezáleží; po nás potopa.” Tak by se to zhruba dalo shrnout. Neni divu, že společnost, která vtlouká lidem do hlav takovej pohled na svět, je nemocná skrz naskrz a nic v ní nefunguje.

Mimo jiné takovej pohled vede i k mentální nerovnováze, psychickejm problémům, depresím a podobně. Kdo neni jen organickej portál, ten ve světě s takovejma hovnotama nemůže zdravě fungovat, pokud neni dost otrlej a dostatečně vzdělanej na to, aby věděl, jak si s tim poradit.

Materialismus je pro parazity žádoucí (v tom smyslu, že v něj věříme my – ne oni), protože pak lidi nemaji žádný solidní argumenty proti počínání těch parazitů. Zdravá společnost by prostě jen řekla, že politici jsou amorální, a všechny je z těch jejich míst okamžitě vyházela. Když ale nikdo nemá o moralitě žádnou představu a hodnoty má každej takový, jaký si v lepším případě vymyslí a v horším nechá nadiktovat, nemá na bázi čeho protestovat. “Prostě tak věci jsou a nedá se nic dělat.”

Navíc materialista se dá snadno zabavit všelijakejma hračkama a manipulovat bezcennejma penězma. Materialismus pomáhá nastavit společnost ke snadnej manipulovatelnosti. Jediný hodnoty, který jsou lidem vštěpovaný, se totiž zakládaji na něčem, co vlastní paraziti a plně ovládaji. Materialista nemá žádný vlastní hodnoty, nezávislý na systému, kterej ho ovládá.

Islamizace Evropy a obecně nevhodnej multikulturalismus

Různý kultury spolu můžou v pohodě koexistovat, ale záleží na tom, který. U nás v ČR jsou bez problémů začlenění Vietnamci. Jejich kultura si s naší nijak nepřekáží. Naopak jsou si vzájemně celkem prospěšný. Vietnamci nikoho neotravujou, nabízeji svoje služby, o který Češi stojí, a nepokouší se naši zemi předělat “k obrazu svému”. Jsou schopni tady žít a hrát podle “našich” pravidel.

To ale rozhodně neplatí o Muslimech, čehož si všichni už dávno museli všimnout. Muslimové ani náhodou nechtěji hrát podle našich pravidel. Naopak je velmi zřetelný, že chtěji všude zavést pravidla vlastní. A ty jsou z pohledu naší kultury silně nezdravý a destruktivní.

Výsledek vidíme v západní Evropě. Nějak mě nenapadá, co z toho vzešlo pozitivního. Leč přes očividnej neúspěch týhle strategie se všichni v Evropě, včetně záludný Melounový Jiřiny, můžou přetrhnout, aby v ní pokračovali ještě intenzivnějc.

Nejhorší premiér na světě

Zatímco všechny předchozí problémy byly víceméně globální, nebo přinejmenším celoevropský, tenhle je náš speciální. Máme nejen nejhoršího premiéra v naší historii, ale i nejhoršího na světě (víceméně – aspoň nikdo nebyl vyhodnocenej jako horší). Nechápu, že vůbec zákony dovolujou, aby zemi řídil někdo, komu by 70% populace nejradši rozkopalo držku. Co je to za debilní zákony?? Zaved bych pravidlo, že jakmile padneš pod 50% podpory, letíš okamžitě ven. Nejlépe oknem.

Nicméně jen naprostý minimum vůdců zemí má aspoň 50%ní podporu svejch lidí. Vymyká se tomu hlavně Putin s těma jeho 80%, což je dost vtipný. Obecně ale ve většině zemí, a prakticky všude v kolektivním Záchodě, je víc lidí, kteří svýho vůdce nechtěji, než těch, co ho chtěji. Potřebujeme snad nějakej jinej indikátor toho, že je všechno špatně a celej tenhle systém je podvod?

A máme snad nějakou šanci, že takovýhle vlády vůbec dokážou identifikovat, co jsou skutečný problémy, natož je vyřešit? Rozhodně ne. Tahle sebranka kreténů umí problémy jen vyrábět a Fialovič jich umí vyrobit nejvíc v nejkratším čase. A ještě se přitom přiblble a nabubřele usmívat. Fakt machr.

* * *

Když se na to člověk podívá z širšího pohledu, je to všechno celkem dost jednoduchý a průhledný. Nevidí to jen ten, kdo nechává psychoparazity donekonečna odlákávat jeho pozornost a vidí vždycky v danou chvíli jen jednu věc a nic si nespojí dohromady.

Všechny problémy, který se vyzdvihujou jako ty největší, jsou falešný, a jsou to jen záminky, jak navrhnout “řešení”, který všechny vedou k zotročení lidí a maximalizaci moci parazitů.

Zároveň všechny ty skutečný problémy nejsou něco, co se jen tak samovolně vyskytlo. Je to něco, co ti paraziti naprosto záměrně způsobili a způsobujou. A opět je to všechno o omezení naší svobody, nezávislosti a samostatnosti, a o upevnění všech jejich mechanismů kontroly nad náma. Všechno se děje proto, aby nám to sebralo jakoukoliv samostatnost a vedlo nás to k totální závislosti. Na vládě, na EU, na USA, na technologii, no ghúglu, na masmédiích… to je jedno. V konečnej fázi je to všechno jedna entita.

Stručně řečeno, velkej problém naší společnosti je v podstatě jen jeden:Banda psychopatickejch hajzlů se nás snaží zotročit.
To je celá podstata věci. Kolem tohodle se točí všechny ty ostatní problémy, ať už ty skutečný nebo ty falešný. Až tohle pochopí větší množství lidí, řešení se nabídne samo. Dokud se bude většina lidí řídit tim, co jim řiká ta banda psychopatickejch hajzlů, co je zotročuje, bude tu spousta utrpení.

Můžeme se dívat na cokoliv, co vidíme politiky dělat a ptát se sami sebe, jakpak to asi souvisí s posílením moci politiků a odebráním svobody normálním lidem. A ve světle toho uvidíme vždycky jasně, co se děje. U všech jima předloženejch problémů si všimneme, že navrhovaný řešení je vždycky stejný – víc moci pro ně, míň svobody pro nás. Je úplně jedno, odkud vytáhli ten problém. “Řešení” je vždycky stejný.

Dojde to lidem někdy? Všimnou si toho? Nebo to budou žrát až do svý (pravděpodobně brzký) smrti? Maji lidi ještě vůbec nějakej pud sebezáchovy? Uvidíme.

Poukazování na to, že absolutně všechno, co politici dělaji, nějak záhadně vede k jejich větší moci a naší menší svobodě, a že to asi těžko bude všechno jen náhoda, by možná mohlo v pár lidech zažehnout nějakou jiskru pochopení.

https://antivirus.22web.org/av/230830-misidentifikace-problemu.htm