Co se skutečně stalo před 22 lety, kdy se zřítily nejen dvě věže WTC, ale i budovy, které neměly být žádným letadlem zasaženy?

Už Goebbels věděl, že čím větší lež se lidem namluví a čím častěji se opakuje, tím větší je šance, že jí lid uvěří. Nicméně tentokrát to možná s tím lhaním poněkud přehnali.

Oficiální verzi událostí 11. září 2001 dnes věří stále méně lidí. Má tolik mezer, že jakákoli z konspiračních teorií, které se objevily v průběhu let poté, je uvěřitelnější, než verze, kterou razí politici a média.

Hodně se hovoří zejména o budově č. 7 (viz video ) a mnoho důkazů zaselo pochybnosti o tom, že kdy nějaké letadlo spadlo v Pensylvánii či na Pentagon (

Nejen z vojenského hlediska – vlastní armádní jednotky byly toho dne rozptýleny šesti rozsáhlými vojenskými cvičeními – ale také z mediálního hlediska.

Ospravedlňování vysokých lidských obětí bylo doprovázeno hojným používáním lží a falešných příběhů

Útoky umožnily USA vést nekonečné války a rozvrátit jednu zemi za druhou. Tato falešná vlajka pak podpořila vytváření nových „false flagů“ – od Iráku přes Afghánistán až po Libyi.

Již během vysílání k útokům přímo 11. září bylo znát, že v těchto akcích „jedou“ i korporátní média.

Pozoruhodné je, že zřícení relativně nepoškozené budovy Salomon Brothers, lépe známé jako WTC7, bylo oznámeno v době, kdy ještě stála. BBC informovala o kolapsu WTC7 půl hodiny předtím, než k němu došlo.

Když bylo spojení náhle přerušeno, mnoho lidí se začalo divit, jak BBC věděla, že se tato budova zřítí o 20 minut později. Jako vysvětlení tvrdili, že to byla chyba, která údajně přišla od tiskové agentury Reuters, ale jak získali tyto interní informace?

Chronicky známé jsou i záběry Pentagonu, do kterého údajně také vrazilo jedno z „neviditelných“ letadel:

Proč bylo odstraněno z mnoha platforem video, kde hasiči u dvojčat říkají, že je v budově nevybuchlá bomba?

ZDROJ: Twitter / YouTube

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda