Tento týden se mezi čtenáři objevilo mnoho frustrovaných reakcí na to, že korporace The USA stále kope a jede dál.

Nikdo nebyl touto zprávou frustrován více než já. Už více než 15 let se snažím přesvědčit Asiaty, aby je odřízli. Jednou se jim to podařilo v roce 2008 při krachu banky Lehman Brothers, ale pak je přesvědčil slib černého komunistického prezidenta, že poskytne dostatek peněz (23 bilionů dolarů), aby celá show mohla pokračovat až do roku 2020.

V roce 2020 je odřízli znovu, jen aby Deep state cabal využil své kontroly nad zdravotnickým systémem a pomocí pandemie strachu a vakcín vyprala dalších 10 bilionů dolarů.

Když jsem si přečetl zprávu o tom, že Bidenova sr*čková show dostane další peníze, dostal jsem záchvat zuřivosti a kontaktoval jsem nejrůznější lidi, abych se s tím pokusil něco udělat. Promluvil jsem u kanadského vojenského tribunálu a přesně jsem vysvětlil, jak proti Castro-Trudeauovi právně postupovat. Setkal jsem se s japonskými pravicovými politiky, policisty a vojáky a vysvětlil jsem jim, jak legálně postupovat i proti šiřitelům vakcín. Telefonoval jsem s Rusy, lidmi z Pentagonu, CIA, MI6 a dalšími, a požadoval jsem, aby se jednalo.

Zdá se, že problém je v tom, že z asijského pohledu je lepší, když je americká vláda musí poslouchat, protože si potřebuje půjčit víc, než když USA vyhlásí platební neschopnost. Čím déle to bude pokračovat, tím slabší budou USA a tím silnější budou Asiaté. To je zřejmě skutečný důvod, proč nechali Bidenovu show pokračovat. Proto bude záležet na nás, zda budeme jednat. Pokud se tedy cítíte frustrovaní, podnikněte prosím kroky vy osobně. Zvedněte telefon, zavolejte politikům, policii atd. a požadujte akci. Kdyby každý čtenář zvedl telefon a požadoval akci, stalo by se toho více.

Zdá se, že Spojené státy uvízly ve slepé uličce, kde se stále dokola opakují stejné zprávy, protože se zdá, že dvě frakce uvízly v patové situaci obvinění a proti-obvinění. Kolikrát jste viděli opakovat fráze jako „6. leden“, „Hunter Biden Laptop“ a „Russiagate“? Je frustrující to sledovat a je frustrující o tom informovat.

Navzdory tomu všemu, pokud jste mimo USA, můžete vidět, že většina světa se v posledních 15-ti letech vymanila z kontrolní sítě chazarské mafie, tedy skupiny G7. ChM nyní ovládá pouze 11 % světa. Bohužel mezi těmito jedenácti procenty jsou i Američané.

https://tadesco.org/mimoradna-zprava-od-benjamina-fulforda/