KORPORACE SPOJENÉ STÁTY AMERICKÉ se dokázala vyhnout platební neschopnosti tím, že vymohla zlato od thajské královské rodiny a podvedla čínské královské rodiny, aby jí předaly část svého zlata. Tento čin však nezůstane bez trestu a korporace bude ještě zlikvidována, tvrdí několik zdrojů ze zpravodajských agentur. Je to matematická jistota. Jak poznamenává jeden z komentátorů: „Nemůžete si půjčit 7,3 % HDP od teď až na věčné časy a doufat, že vám to projde.“

Jeden z členů dračí rodiny tvrdí, že čínští královští představitelé sídlící na Tchaj-wanu se nechali oklamat falešným králem Karlem, který slíbil „financování rozsáhlých humanitárních projektů“ a nabídl také obrovské úplatky. Chazarská mafie však od svých slibů upustila, jakmile dostala peníze. Dračí rodina nyní tvrdí, že tento obchod neschválila, a slíbila přijmout „určitá protiopatření“.

Další věcí, která se stala, bylo, že thajský král, který je držen jako rukojmí v Německu, byl podle zdrojů z thajské královské rodiny nucen vyměnit zlato patřící thajskému lidu za bezcenné americké pokladniční poukázky. Pravděpodobně s vydíráním souvisí i skutečnost, že jeho nejstarší dcera je od ledna v lékařsky navozeném kómatu.

V den, kdy byla oznámena „dohoda o dluhovém stropu“, se navíc oficiální čínské zpravodajské kanály chlubily sliby, které vymohly od svých amerických dluhových otroků.

Za prvé, agentura Šinčua prohlásila: „Dohoda o regionálním komplexním hospodářském partnerství (RCEP) vstoupila v platnost v pátek… pro všech 15 členů.“

To znamená, že ChM „předala kontrolu“ nad bývalými spojenci USA, jako je ASEAN, Japonsko, Jižní Korea, Austrálie a Nový Zéland, Číňanům.

Jedná se o typický podvod ChM, která důvěřivým kupujícím prodává věci, které nevlastní.

Ve stejný den vydal Rockefellery kontrolovaný think tank Brookings Institution zprávu vyzývající k větší integraci ekonomik USA a Číny. Jinak řečeno: „Předáme kontrolu nad USA Číně.“

Všimli jsme si také, že právě v době, kdy se v Singapuru sešli šéfové obrany na konferenci, byl sehrán incident, při němž americká válečná loď zareagovala a provedla úhybný manévr, aby se vyhnula čínské válečné lodi, která jí v Tchajwanském průlivu zablokovala cestu. Podle japonských vojenských zdrojů to bylo veřejné znamení, že USA nejsou ochotny vést válku o Tchaj-wan.

Vzhledem k těmto skutečnostem jsme se zeptali různých zdrojů z tajných společností na další podrobnosti o tom, proč bylo obchodní společnosti THE USA Inc. umožněno pokračovat v činnosti.

Japonské pravicové zdroje napojené na císaře tvrdí, že jim bylo slíbeno, že prezident Donald Trump oficiálně převezme vládu od Rockefellerovy loutky Joea Bidena koncem června nebo začátkem července.

Tento příběh jsme již slyšeli. Naposledy nám bylo řečeno, že převezme funkci v březnu. Takže tomu věřte, až to uvidíte.

Dále se ozvali zednáři z lóže P3 se svým vlastním příběhem. Podle nich:

„Elon Musk je v Číně, nevolá po nezávislosti Tchaj-wanu, staví továrny a podniky v Číně a podporuje rovnocennou spolupráci s komunistickou stranou. Z těchto činů lze pochopit, že jisté síly připravují Muska na prezidentský úřad Spojených států, až washingtonští stařešinové zemřou. A to se může stát velmi brzy, protože nám všem táhne na osmdesátku.“

Zdroje CIA zase tvrdí, že „Janet Yellenová (ministerstvo financí) vydá pokladniční poukázky v hodnotě až jednoho bilionu dolarů a zaplaví trh. Nejedná se o nic jiného než o přehazování falešných, počítačem vygenerovaných peněz z jedné strany účetní knihy na druhou. To se rozhodně vymstí, protože to z finančních trhů stáhne likviditu.“

Ať už tito hadi slíbili cokoli, můžete si být jisti, že jakmile se jim naskytne příležitost, poruší ji.

Podle MI6 například stále plánují rozpoutat totální jadernou válku ještě před koncem Bidenova funkčního období – a vyčerpáním nových peněz – v lednu 2025.

Dále uvádíme, že jakmile peníze přišly, falešná vláda USA schválila rozpočet, který zahrnoval neomezené financování Ukrajiny. Jak říká ruský velvyslanec ve Spojených státech Anatolij Antonov: „Nový americký ‚bezpečnostní balíček’… fakticky podporuje prohnilý režim v Kyjevě.“

Ukrajina je světovou hlavní zemí pro praní špinavých peněz, obchodování s lidmi a odebírání orgánů. „Dne 14. dubna 2022 přijal ukrajinský parlament zákon 5610, který umožňuje Ukrajině vyvážet orgány do zahraničí. Tyto zákony prosadila bývalá úřadující ministryně zdravotnictví Uljana Suprunová a umožňují nemocnicím, věznicím, vojenským jednotkám a dětským domovům používat orgány kohokoli, kdo je v jejich péči, bez jeho souhlasu,“ uvádějí polské zpravodajské zdroje.

Dále uvádíme, že tři čtvrtiny zbraní, které jsou na Ukrajinu posílány, jsou prodávány na mezinárodním černém trhu. Jako příklad můžete vidět člena mexického kartelu, který má u sebe protitankovou střelu Javelin americké výroby, která byla podle mexických zdrojů vyměněna za drogy.

Výměna zbraní za drogy samozřejmě není pro americkou korporaci ničím novým.

Čínské velvyslanectví v Mexiku zase tvrdí, že prekurzory fentanylu, z jejichž prodeje do Mexika je obviňováno USA, ve skutečnosti pocházejí z Evropy (tj. z Ukrajiny).

Netřeba dodávat, že bílé klobouky si to nenechají líbit. V Kanadě, Číně, Japonsku, USA a dalších zemích se konala řada mimořádných schůzek, jejichž cílem bylo pokročit v zatýkání vůdců chazarské mafie.

Například minulý týden byly po „bombové hrozbě“ evakuovány kanceláře společnosti Google v Mexiku a sousední kanceláře OSN. Podle mexických vládních zdrojů šlo o operaci namířenou proti Rockefellerovu a Bidenovu režimu.

V Kanadě předložil vojenský tribunál, který se konal o uplynulém víkendu, rozsáhlé důkazy o zločinech vakcín a COVID-19 kanadské vlády kontrolované ChM. Podle zdrojů z tribunálu nyní na základě těchto důkazů jedná vojenská policie.

Čínský mírový vyslanec pro Ukrajinu Li Chuej, který právě navštívil Kyjev, Varšavu, Berlín, Paříž a Brusel, říká, že „Rusko má podle mezinárodního práva právo podniknout speciální vojenskou operaci proti ukrajinským ‚integrálním nacionalistům’“.

I když Číňané veřejně odmítají setkání s falešným Rockefellerovým ministrem obrany Lloydem Austinem, Tan Kefei, mluvčí ministerstva národní obrany, říká: „Vojenské kontakty a výměny mezi oběma zeměmi nebyly nikdy pozastaveny.“ Jinými slovy, čínská armáda (na rozdíl od některých představitelů ČKS) spolupracuje s americkými bílými klobouky, a nikoli s Rockefellery.

V Japonsku se rovněž konala mimořádná schůze pravicových stran, která měla zakročit proti slibu ChM předat kontrolu nad zemí Komunistické straně Číny. Japonští vojenští a policejní prokurátoři nyní prověřují fakta o tom, že loutkový režim používá podvodné PCR testy k očkování obyvatelstva nebezpečnými látkami. Byli již informováni, že výzkumné časopisy stáhly hodně přes 800 článků o COVID-19, protože byly podvodné.

Armáda nyní vyzývá k odstranění podvodně nastoleného loutkového režimu LDP, který prosazuje očkování. Je toho mnohem více, o čem nemůžeme z bezpečnostních důvodů mluvit.

Všimli jsme si však, že severokorejský vůdce Kim Jo-čong de facto obvinil OSN, že jedná jako „politický přívěsek“ Spojených států.

Zprávy o tom, že Severní Korea získala místo v představenstvu soukromé Světové zdravotnické organizace (WHO), byly jen neúspěšným pokusem o uklidnění, dodávají severokorejské zdroje.

Také v USA se vojenské bílé klobouky chystají jednat a jsou si plně vědomy toho, že Joe Biden je „jen nastrčenou osobou, která dostala scénář… faktickou otázkou je, jak dlouho to Američané vydrží. Porušují ústavu, nemůžete jen tak zmáčknout tlačítko a vytvořit peníze,“ říká plukovník Douglas MacGregor.

Celkem 24 republikánských guvernérů oznámilo vyslání vojáků Národní gardy na pomoc texaskému guvernérovi Gregu Abbottovi při ochraně hranic, což je jasná známka vojenské akce bílých klobouků.

Jedním z důvodů nasazení vojáků je, že americké ministerstvo zdravotnictví a sociálních věcí platí za „sponzorování“ nezletilých bez doprovodu závratných 18 000 dolarů za dítě. Děti byly umisťovány ke zneužívajícím „sponzorům“ a až 85 000 „sponzorovaných“ dětí chybí.

USA potřebují stanné právo také proto, že se rozpadá společenský řád.“ Například „krádeže v maloobchodě se za posledních pět let zvýšily desetinásobně, zatímco násilí vzrostlo exponenciálně. Ředitel společnosti Giant Food Ira Kress říká. „Do našich obchodů chodí policie …, bere si informace, zaznamenává je,“ … „Ale ve skutečnosti se s tím nic nedělá, protože řešila dvě vraždy, bankovní loupeže,přestřelky apod. Takže neví, kam mají dříve zaměřit svůj čas a pozornost,“ řekl Chris Torossian, bývalý manažer v oddělení pekařství.

Když vláda nedokáže ochránit ani maloobchodní prodejny, přestává fungovat, a proto musí zasáhnout armáda.

Pokud jste na to ještě nepřišli, tak různá řízení 6. ledna, Hunter Biden, FBI o pohrdání Kongresem a další ve Washingtonu nejsou „nic jiného než cirkusová show pro ovčany“, poznamenávají zdroje ze CIA.

Ředitel FBI Wray potvrdil existenci formuláře FD-1023, podle kterého se tehdejší viceprezident Biden zapojil do zločinného úplatkářského jednání s cizím státním příslušníkem:

V červnu se pak koná masová propagace pedofilie ze strany firem, která je maskována jako „hrdost“.

Už to ani neskrývají. Disney právě dalo zelenou novému seriálu o dívce, která se zamiluje do ďábla. Podle organizace MovieGuide, která se zabývá rodinnou zábavou, Disney v poslední době „často prosazuje obsah s tématy čarodějnictví, sexu a násilí“.

Dále se podívejte na mapu sexuálních delikventů žijících v Izraeli. Už chápete, proč má tolik členů Kongresu izraelské občanství?

Pokud vám to nestačí k ospravedlnění vojenského zásahu, podívejte se, co má stále za lubem velká farmaceutická společnost.

Níže uvedené video podrobně popisuje, jak společnost Pfizer a její partneři unesli vlády Brazílie a Argentiny. Nepotřebovali unést „vládu“ USA, protože ji již vlastní.

Velká farmaceutická společnost a Microsoft se spojují v rámci aliance ID2020, která spojí očkování s implantovatelnými mikročipy a vytvoří váš digitální průkaz totožnosti.

Chtějí ji propojit s digitálními měnami centrálních bank. Podívejte se na tento dopis, který sdílel někdo, kdo ho minulý týden obdržel ke své kartě Coles Mastercard. Když se prokoušete tím žvaněním, zjistíte, že jim to umožní vás odstřihnout, pokud se pokusíte o transakce v rozporu s cíli agendy OSN pro udržitelný rozvoj, mezi které patří pokus o nákup masa, více než 3 kusů oblečení ročně atd. „Mnoho lidí stále nechápe, co CBDC skutečně znamená pro budoucnost. Je to digitální vězení; navždy,“ komentuje zdroj z Mossadu.

Lidé na to stejně přicházejí. Například zde se můžete podívat, jak australský senátor Alex Antic hlásí pravdu o takzvané „pandemické smlouvě“ Světové zdravotnické organizace.

Také Brendan Murphy, bývalý hlavní lékař Austrálie a současný tajemník ministerstva zdravotnictví, konečně přiznal, že povinné očkování „již není opodstatněné“.

Úřad FDA rovněž zrušil povolení pro vakcíny proti COVID-19.

Obyvatelé Západu by také měli poděkovat Rusům za to, že pomohli ukončit takzvanou „pandemii“.

Igor Kirillov, šéf Sil radiologické, chemické a biologické obrany (RCBD), tvrdí, že USA aktivně zakládají biolaboratoře v blízkosti hranic svých geopolitických protivníků a zkoumají tam „ekonomicky významné infekce“ mimo domácí jurisdikci. To je jeden z důvodů, proč podnikly kroky proti Ukrajině.

Všimli jste si, že varianty Covidu se přestaly objevovat, jakmile Rusko začalo sledovat a ničit biolaboratoře? Varianta Omicron byla 26.11.2021 prohlášena za variantu vzbuzující obavy.

Rusko začalo neutralizovat americké biolaboratoře na Ukrajině 24.2.2022. Od té doby žádné varianty. Náhoda?

Ukrajinci nyní také jednají. Ukrajinský Státní úřad pro vyšetřování vyšetřuje Vladimira Zelenského pro „velezradu“. Stalo se tak poté, co Pečerský okresní soud v Kyjevě zahájil trestní řízení „proti samotnému Vladimiru Zelenskému, vedoucímu prezidentské kanceláře Andrijovi Jermakovi, jeho zástupci Romanu Mašovcovi, jakož i bývalému šéfovi SBU Ivanu Bakanovovi a bývalému zástupci tajemníka Rady národní bezpečnosti a obrany Ruslanu Demčenkovi“. Jsou obviněni z akcí, které vedly k úmrtí desítek tisíc Ukrajinců.

Není divu, že Zelenského celé tělo se během setkání s britským Sunakem v Moldavsku podivně škubalo. Důvodem je pravděpodobně strach z návratu do Kyjeva a abstinenční příznaky z kokainu.

Rusové také bojují za odhalení pedofilní vlády USA. Proto se obviněná z Bidenova sexuálního napadení, bývalá zaměstnankyně Senátu Tara Readeová, cítí v Rusku bezpečně poté, co uprchla kvůli obavám o svou bezpečnost.

Také ruský Kanál jedna informoval o pedofilním Hunteru Bidenovi.

Nyní se k Rusům přidávají i Maďaři a Srbové, kteří jdou po zločineckém propojení ChM v Kosovu. Informuje o tom agentura Tass:

Srbský ministr obrany Miloš Vučevič v pondělí uvedl, že srbská armáda byla v důsledku eskalace situace v Kosovu a Metohiji uvedena do stavu zvýšené pohotovosti a že podél administrativní hranice s Kosovem byly rozmístěny armádní jednotky.

Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto na shromáždění v Srbsku prohlásil: „Protože máme silného vůdce… chceme na Ukrajině mír a… hlásíme se k rodinným hodnotám“.

Samozřejmě, že žádný z vůdců západních loutek se nyní nemůže objevit na veřejnosti, aniž by byl napaden přihlížejícími. Naposledy dav Němců vypískal německého kancléře Olafa Scholze a obvinil ho z podněcování války.

V Izraeli armáda odmítá zakročit proti lidem, kteří obklíčili dům ministra pro boj proti kriminalitě Benjamina Netanjahua. „Každý, kdo má oči, vidí, že Chazaři vyměnili Netanjahua za někoho velmi zlého! Je pryč, ale jeho herec je tady, a lid ho chce odstranit!“ píše na Twitteru izraelský vlastenec.

Většina světa také jedná, aby pomohla osvobodit Západ okupovaný ChM. „BRICS již není „alternativou,… rozhodně podporuje reformu Rady bezpečnosti OSN,… s cílem vybudovat spravedlivější, inkluzivní a otevřenou mezinárodní architekturu, jejímž jádrem bude udržitelný rozvoj,“ říká indický ministr zahraničních věcí Subrahmanyam Jaishankar.

Írán, Rusko, Omán, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Katar, Bahrajn, Irák, Pákistán a Indie se dohodly na vytvoření námořní aliance, která má společně zajistit bezpečnost severní části Indického oceánu, tvrdí íránské vojenské zdroje.

Proto se Spojené arabské emiráty rozhodly vystoupit z mezinárodních námořních sil v regionu pod vedením USA.

Minulý týden se také uskutečnila řada významných dohod o spolupráci – mezi Íránem, Irákem, Ruskem a Čínou. Írán, Irák a Saúdská Arábie – „jsou v této nové globální alianci,“ poznamenává server oilprice.com.

OPEC zakázal agenturám Reuters, Bloomberg, Wall Street Journal a Dow Jones vstup na vídeňské zasedání, kde oznámil snížení produkce o jeden milion barelů denně. Zákaz nařídila Saúdská Arábie, která tyto novináře nepovažuje za nic jiného než Rockefellerovy agenty. Skutečnost, že Rothschildy kontrolované Financial Times byly vpuštěny, hovoří za vše. Lze odhadnout, že snížení produkce se soustředí na pole vlastněná Rockefellery.

Minulý týden podepsali arménští a ázerbájdžánští představitelé v Moskvě dohodu o vzájemném uznání. To znamená, že pokus ChM o začlenění regionu do jejich plánovaného Velkého Chazarska byl zastaven.

Jedna z klíčových postav, která stojí za porážkou spiknutí ChM v regionu, turecký prezident Erdogan (nyní zastoupený avatarem), ukázal, s kým stojí, když zrušil očekávanou účast na evropském summitu.

Navzdory tomu se členové falešného Bidenova kabinetu zoufale snaží popřít realitu. Jako příklad sledujte Rockefellerova otroka Anthonyho Blinkena, jak nehorázně lže o situaci na Ukrajině.

Zdroj z NSA k tomu říká: „Poslední vysílání nacistů v březnu 1945 ukazovalo, že nacisti vítězí na všech frontách… potápí americké bitevní lodě, ničí ruské tanky atd. O šest týdnů později přišla kapitulace nacistů. Takže jsme svědky… bankovních problémů, chystaného CBDC (digitální měna centrálních bank), desítek věcí a hroutícího se finančního systému….“.

Vyznačená písmena „A“, „I“ znamenají Artificial Intelligence, tedy Umělá inteligence

Hlavní otázkou samozřejmě je, zda tajné vesmírné síly vytvořené bílými klobouky donutí nacisty kapitulovat.

Tato zpráva naznačuje, že by mohly:

„Vesmírné síly si pro výcvikové velitelství STARCOM vybírají floridské pobřeží.“

Stále častěji se také objevují náznaky, že potlačované technologie vylézají na světlo.

Dále vidíme nejnovější příklad „židovského vesmírného laseru“, tentokrát v Chile.

Zde máte další ukázky projektu Blue Beam.

1. Maskované UFO nad Stolovou horou, Kapské Město, Jihoafrická republika:

2. Program Aurora TR3B:

3. Plazmové energetické multidimenzionální plavidlo:

4. Vícebarevné světelné UFO nad Mexikem 12.4.2023:

5. Plazmové energetické plavidlo nad Ontariem, Kanada 13.2.2023:

6. UFO nad Arizonou, USA 21.5.2023:

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/korporce-the-usa-ziskava-cas-vydiranim-thajska-a-podvodem-cinske-kralovske-rodiny/