V každé silně proočkované zemi se najdou i odvážní lékaři, kteří se specializují jen na pacienty, kteří jsou poškozeni po aplikaci genových injekcí. I když jsou mnohdy terčem útoků médií i zkorumpovaných rádoby odborníků, nevzdávají se a pokračují v této záslužné práci. A podle všeho mají práce víc než dost.

Světově uznávaný odborník  na intenzivní medicínu a plicní medicínu Dr. Pierre Kory nyní provozuje na plný úvazek praxi pro poškození způsobená „vakcínou“ na Covid-19.

S více než 675 miliony injekcí biozbraně/vakcíny Covid-19, které byly aplikovány jen v Americe, má před sebou celoživotní práci. Kory říká:

„Žijeme v zemi, kde se rozvíjí humanitární krize, která je utajována. Většina společnosti předpokládá, že vakcíny jsou „bezpečné a účinné“ a nechápe, že tyto vakcíny byly humanitární katastrofou.

Skutečně ovlivnily zdraví a přežití nás jako země. Během dvou let klesla průměrná délka života Američanů ze 79 na 76 let. Kdo musí zemřít, aby způsobil takový pokles? Nejsou to 80letí lidé, kteří umírají.“

Dr Kory říká, že nejde o žádnou malou lékařskou chybu způsobující tento druh „rozvíjející se humanitární katastrofy.“ Dr Kory vydal novou knihu s názvem The War on Ivermectin.

Dr Kory tvrdí, že to nebyla jen válka proti ivermektinu, ale válka proti lékařům, kteří ho chtěli použít. Dr Kory říká: „Mají nástroje, jak vás potrestat na místní, regionální a – v mém případě – celostátní úrovni. Byla to opravdu válka proti dobrým lékařům.“

Ivermectin byl jedním z léků, které Dr. Kory a další obhajovali a používali je na včasnou léčbu Covidu, ale lékaři, kteří ji používali, byli potrestáni a umlčeni společností Big Pharma a koupenou u lékařskou profesí.

Dr Kory říká:

„Data jsme měli od poloviny roku 2020 do konce roku 2020. Bylo dostatek dat, abychom doporučili kombinaci hydroxychlorochinu  a ivermektinu. Kdyby to byl národní protokol, nemocnice by se vyprázdnily a trh s remdesivirem by zmizel. Chápete, co tím myslím?

Nebyla by žádná globální očkovací kampaň proti Covid-19. Došlo by k masivnímu odmítnutí očkování. Kdo se nechá očkovat, když ví, že jde o méně závažné onemocnění, které lze léčit několika bezpečnými léky?“

Podle dr. Koryho Big Pharma a lékařská profese stále omezují používání léků jako je ivermektin, a stále trestají dobré lékaře, kteří se snaží pomoci svým pacientům. „Válka“ pokračuje.

Podle Koryho nejde jen o humanitární katastrofu, jde o zločin proti lidskosti. Kory vysvětluje:

„Můžete to vidět na zavrženíhodném jednání regulačních orgánů a způsobu, jakým ignorovaly úmrtí, vedlejší účinky a nežádoucí příhody v databázi VAERS.

Můžete to vidět na způsobu, jakým propagují údaje o vakcínách, které jsou zcela podvodné a chybné. Ano, to jsou zločiny. To jsou zločiny. Šířit lži, které vedou ke smrti lidí, protože lžete a jste v pozici autority a zabíjet někoho kvůli těmto lžím, mi přijde jako zločin.

Nejsem právník, ale myslím, že to zní jako nějaká vražda nebo zabití….“

V 51minutovém rozhovoru si na toto téma můžete poslechnout mnohem víc (anglicky):

ZDROJ

Zpracoval: Slovanka/Necenzurovaná Pravda