Předseda Úřadu pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) Jiří Kaucký potvrdil ministerstvu vnitra pokutu 975 000 korun kvůli neoprávněnému policejnímu zpracovávání údajů o zdravotním stavu lidí, jimž byla kvůli koronaviru nařízena izolace. Pokutu uložil úřad v létě, vnitro ale toto rozhodnutí napadlo. Policie svůj postup tehdy obhajovala potřebou pomoci při zajištění ochrany veřejného zdraví a kontrole vládních restrikcí.

*****

Guvernér ČNB Aleš Michl mílovými kroky naplňuje svůj dlouhodobý cíl soustředit v České národní bance sto tun zlata. Jen za jeho působení v čele banky přibylo v jejích sejfech zhruba pět a půl tuny zlata, přičemž nákupy drahého kovu stále sílí. Jen od počátku ledna do dvacátého května totiž ČNB přikoupila zhruba 4,5 tuny zlata. Zásoby drahého kovu tak jen letos vzrostly o více než třetinu, a to přibližně na 16,5 tuny. Letošním tempem nákupů kolem devíti metráků měsíčně by tak banka Michových vizí dosáhla zhruba za devět let. Více zlata než nyní zároveň ČNB za období samostatného českého státu ještě nevlastnila.

*****

Podle posledního měření času z letošního května trvá den už pouze 12 hodin. To asi již poznal každý. Lidé nestíhají tolik práce přes den jako dříve. Dobrou zprávou je, že pod 12 hodin nám den zkrátit nemohou zhlediska jakých si pravidel kosmu a riziku reverze času.

*****

Pohled na Céline Dion prý vhání fanouškům slzy do očí. Zpěvačka údajně bojuje se vzácnou nemocí. No, to je ta oficiální pohádka pro ovčany. Pravdou je, že tato zaprodaná d*vka iluminátů ovládajících hudební průmysl byla odříznuta od dávek adrenochromu.

*****

Již jsme vás zde na tadescu několikrát datovali, že Hitlerové byli dva. Ten první – konstruktivní, z druhého povrchu, chtěl pomoci lidem, a proto byl systémem „odměněn“ a nahrazen druhým Hitlerem – destruktivním. V následujícím videu se hovoří o tom prvním – konstruktivním.

*****

Konečně jsem našel na záložním disku video o duté Zemi, které nechal zpracovat před mnoha lety tm. Na Youtubu ho samozřejmě všude smazali!

*****

Zdrojem zla je Bůh, jak nám hezky vysvětlil tento rabín. Zajímavé to je také od minuty 2:33 – nacistické kořeny EU. ODKAZ

*****

Ano, EU má jasné nacistické kořeny, řekl to i ruský ministr zahraničí Lavrov:

*****

Takzvané očkování je časovaná bomba. Spike proteiny nejenom že způsobují krevní sraženiny, ale další výzkum ukázal, že SP u mužů nahrazují spermie! Tvrdí to německý patolog Prof. Dr. Arne Burkhardt.

*****

Nic překvapujícího, že?

*****

I na papaláše dojde! A to i na ty, kteří se dříve rádi řadili mezi „nedotknutelné“.

*****

Takzvaní novináři z MSM, chcete-li presstituti se občas sami chytí do vlastních sítí. Dne 15.2. vyšel na iDěsu článek s názvem: Zelenskyj udělil brigádě čestné jméno. Stejné nesla i nacistická jednotka. Ale o 14 hodin později byl novinář klepnut svým chlebodárcem přes prsty a článek rychle upravil. Posuďte sami:

*****

Místopředseda vlády pro digitalizaci a ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš upouští od projektu zrušení rodných čísel, která chtěl nahradit unikátním identifikátorem. Předběžné náklady na tuto změnu měly činit 56 miliard korun!! Prý to není v gesci jeho ministerstva a hodil to na ministra vnistra Rakušana. Bartoš chce dále odříznout dezinformační weby od veřejných peněz z reklamy. Prý si z toho udělaly dobrý byznys. Začne Českou televizí??

*****

Bylo nám mnoho zatajeno z historie…. Knihy přepisovali a svědkové se zabíjeli. Mistři v tom byli Jezuité.

*****

Dobrá zpráva pro všechny dezoláty. I z dezoláta se může stát premiér.

*****

Kardiologové z celého světa tvrdí, že jsme na prahu epidemie srdečního selhání, a vyléčit se prý nedá. Mám takové tušení, že se snaží zakrýt negativní vedlejší účinky „sajrajtů“, které nazvali vakcínami.

Zatímco infarkt zná každý, povědomí o srdečním selhání je malé. Často se mylně zaměňuje právě za infarkt či zástavu srdce. Jedno však mají tyto diagnózy společné. „U lidí s nějakým kardiovaskulárním onemocněním je srdeční selhání prakticky nevyhnutelné,“ říká kardiolog Filip Málek. Počet pacientů setrvale roste, dá se nastupující epidemie ještě zvrátit?

*****

https://tadesco.org/zpravy-ze-dne-sesteho-cervna-2q23/