Nedávno se staly dvě celkem neobvyklý věci. Mezinárodní soudní dvůr (MSD) nějak asi zapomněl, že má reprezentovat čistý zlo nebo americký zájmy (což je prakticky to samý), nebo se tam všichni zhulili, co já vim, ale dva soudní procesy došly nečekaně pozitivního výsledku.

První se týká Izraele. Ohledně žaloby na Izrael podaný Jižní Afrikou MSD překvapivě potvrdil, co sice mezinárodní právo říká odjakživa, ale o čem obvykle všichni lžou, a to že Izrael nemá právo se “bránit”, neboť je to okupující strana konfliktu. Ačkoliv se nedá očekávat, že to bude mít nějaký závažný pozitivní následky, je to přece jenom značně neobvyklej verdikt.

Mimo jiné tim Mezinárodní soud potvrdil, že Fiala a spol. jsou dementi. (To jsme teda taky všichni věděli, ale je hezký to pro jednou slyšet i z “oficiálních” míst.) Zároveň soud došel k závěru, že Izrael má podle dostupnejch důkazů genocidní agendu, což je opět významný tvrzení, který se ani trochu nehodí do krámu sionistickýmu kolektivnímu Záchodu.

Druhej případ se týká Ukraviny. V soudním případě, podanym v roce 2017, Ukravina obvinila Rusko téměř ze všeho, co je napadlo, včetně všelijakejch keců o terorismu, genocidě, a kdesi co si. Verdikt MSD byl ve prospěch Ruska ve všech případech kromě dvou.

Soud se nenechal přesvědčit obviněníma z rasový diskriminace, nebo tvrzením, že Rusové nutili lidi na Krymu vybrat si ruský nebo ukrajinský občanství. Soud uznal důkazy Ruska, že se snažilo o zachování ukrajinského kulturního dědictví. Víceméně soud ukázal, že Ukravínci se tu úplně dětinsky pokouší lhát a očerňovat svýho “nepřítele” věcma, který jsou téměř ve všech případech vymyšlený.

Opět se nedá jako důsledek čekat nějaká rozhodující akce, která by něco závažně změnila, ale je to další verdikt mezinárodního soudu, kterej působí jak facka všem těm retardovanejm žvanilům z KoZa, včetně Fialenka, Vykulence a dalších otrapů ze Strakovky.

Jestlipak byli o těchhle případech informováni. Někdo by se jich měl zeptat, co si o nich myslí. Když nic jinýho, tak aby měli možnost se ztrapnit ještě o kousek víc, jestli to vůbec jde. Svojí reakcí na protesty zemědělců nasadili laťku trapnosti zatraceně vysoko.

Je ale vidět, že “něco se děje” a paraziti zdaleka nemaji všechno pod kontrolou. Lak už jim z tý jejich verze světa všechen opadal a praskliny se rozrůstaji.

Banda prolhanejch hajzlů

Na portálu Seznam Zvratky se překvapivě objevil článek s názvem “Očkování mu převrátilo život naruby. Podejte žalobu, vzkázal stát”. Nechci sem dávat odkazy na dezinformační weby, takže si to kdyžtak najděte podle názvu.

Zajímavý na tom je v první řadě to, že dezinformačním webům ve vlastnictví pedofilních psychopatů už je dovoleno sem tam napsat pravdu o vaxindlech. Sice jen trošku a o pár let pozdě, ale přece. Je to taková ta fáze, kdy už máme dostatečnej odstup od všeho toho svinstva, co se dělo, takže se o tom už může trochu mluvit, aniž byste museli jít do vězení, protože už to stejně nic nezmění a Loutkáři už dávno vodí lidi za nos prostřednictvím jinejch kravin.

Nicméně je to na pováženou, protože fuckcinační agenda rozhodně neskončila a naopak se plánuje další kolo, který by takovýhle články mohly narušovat. No ale zombíci jsou takoví dementi, že jim prostě řeknete, “jo, tamty narychlo vyrobený vaxindly od deBilla gAIDSe byly trochu špatný, ale tyhle ještě rychlejc vyrobený, vůbec netestovaný, a od stejnýho debila, ty jsou fakt dobrý a bezpečný”, a oni to, hovada, zase sežerou, protože s autoritářskou debilitou to tak prostě funguje.

No ale zpátky ke článku. Nějakej týpek se nechal zapíchnout v “Kongresovém centru v Praze”. Nevim, co to přesně je, ale nezní to jako nemocnice. Takže asi jeden z těch blbů, co se nechali zapíchnout “na nádraží”. Problémy začaly okamžitě a pak se jen zhoršovaly. Teď má “zdravotní a psychický problémy”, studium musel přerušit, cestovat nemůže, vysypal hromadu peněz za léčbu a terapii… no prostě všechno na hovno. Ohledně vážnosti jeho problému došlo vyšetřování k závěru: “Akutní ohrožení života”.

No a tak se obrátil na ministerstvo nemocnictví s žádostí o odškodnění. Ministerstvo se na něj samozřejmě vysralo a po vypršení lhůty, do který mělo reagovat, mu na férovku napsali, že se na něj v zákonný lhůtě vysrali, a jestli má furt nějakej problém, tak ať se obrátí na soud. Upřímnost se cení, ale nevim… nějak si myslim, že by ministerstva asi měly fungovat trochu jinak. Jenže já jsem jen hloupej dezolát, tak tomu asi nerozumim.

Velká pointa ve článku je, že tenhle týpek rozhodně nechce mít nic společnýho s antivaxerama a nechce, aby s nima byl jeho případ jakkoliv spojovanej. Takže si shrneme jeho pozici:

“Vaxindl mi zničil život, přesně jak mě antivaxeři varovali.
Vláda se na mě vysrala a nikdo mi nic neuhradí, přesně jak antivaxeři předpovídali.
Je to na hovno, ale hlavně nechci bejt spojovanej s těma odpornejma fujtajbl antivaxerama, protože jsou to fuj dezinformátoři, i když měli ve všem pravdu.”

Bomba. Někdo se zřejmě neprobudí, ať se mu stane cokoliv. Je to smutný, ale to je holt každýho vlastní problém. Někdo se o ty kamna potřebuje spálit desetkrát, a někdo si do nich musí ještě vlízt a zkusit, jestli opravdu shoří úplně.

No ale když už se tyhle věci píšou v mainstreamu, tak můžeme se konečně všichni shodnout, že vaxindly jsou fakt xindly, a hlavně že vláda je banda prolhanejch hajzlů, která nám jen škodí? To si myslim, že je tady celkem jasný, a samotnej Seznam z krávy k tomu má dokonce i další články.

Například ve článku “‘Podkopává to důvěru ve stát.’ Jak se jedná s lidmi s následky po očkování” se píše, že přes sto lidí chce odškodnění za problémy po vaxindlu, ale nikdo nic nedostal přesto, že “je nárok na tuto finanční kompenzaci uzákoněn”. Haha, zákony. Naivkové. Asi bydleli poslední 4 roky na Marsu. Seznam se ptá, “Proč ani lidé s vážnými obtížemi na odškodnění nedosáhnou?”

Že by to bylo proto, že to všechno byl od začátku podvod a vláda je banda prolhanejch hajzlů? Vážně, sakra, dejte si už konečně dvě a dvě dohromady, vy dementi.

V dalším článku “Očkování proti covidu-19 mu způsobilo zánět srdce. Soud žalobu muže zamítl” se píše, že “Podle rozsudku na odškodnění nemá nárok, protože nejde o zvlášť závažné ublížení na zdraví.” Jo tak takhle to je. Myokarditida je v pohodě. Tu má kdekdo a vůbec mu to nevadí, ne?

Doráží to další článek s vtipnym názvem “Kdo má nárok na odškodnění za očkování proti covidu? Jen člověk na prahu smrti”. Takže pokud neumíráte, tak jste v pohodě. Pokud umíráte… no, tak si vláda jen chvíli počká, až umřete (byrokracií se dá zdržovat nekonečně dlouho), a nemusí nic řešit a platit. Je to geniálně vymyšlený.

Jen mi neni moc jasný, jak ten týpek z toho prvního článku, co měl “akutní ohrožení života”, nebyl “na prahu smrti”. Zřejmě ten vztah mezi životem a smrtí nechápu dostatečně uvědoměle, nebo tak něco. Každopádně nic nedostal.

Článek se mimo jiné pyšní větou: “Člověk musí utrpět ublížení na zdraví s tak vážnými následky, že budou srovnatelné s usmrcením, vysvětluje šéf právníků na Ministerstvu zdravotnictví.” Tak kurva, teď už fakt nevim. Přečtěte si to několikrát a řekněte mi, jestli vám to dává smysl. Jaký přesně “následky ublížení na zdraví” jsou “srovnatelný s usmrcením”?! Jakej stav, kdy ještě žijete, je srovnatelnej se smrtí? Kdo to jak srovnává a posuzuje? Jakou řečí to tu sakra vůbec mluvíme?

Takže můžeme se už všichni shodnout – tim myslim alternativa i mainstream – že vláda (jak Babišova, tak Fialova) je banda prolhanejch hajzlů? Vážně, nic jinýho se tady z toho všeho nedá vyvodit a píšou ty věci i na Seznamu…

Ještě jsem tam chvíli koukal na tu rubriku o fuckcínách a našel článek ze začátku ledna: “Koncem ledna může být v nemocnici 4000 lidí s covidem, říká epidemiolog”. No páni! Fakt? 4000? Na bázi čeho? Sama autorka článku poznamenává, “Loni se přitom počet hospitalizovaných podle statistiky ÚZIS v posledním lednovém týdnu pohyboval mezi 277 až 356 pacienty.”

Nevim přesně, jak to bylo na konci ledna, ale v tejdnu od 5.2. do 11.2. bylo hospitalizovanejch s “kovidem”… připravte se… 46 lidí!!! Takže “expert” Chlíbek se seknul jen o dvě desetinný místa. Můžeme se teda všichni shodnout, že vláda a vládní “experti”, s Chlíbkem v čele, jsou banda prolhanejch hajzlů?

Mimochodem, z těch 46 hospitalizovanejch je 31 “očkovanejch”, takže “vaxindl funguje”. Já už nevim, co lidi potřebujou omlátit o držku, aby se jim rozsvítilo.

Pak už jsem (na důkaz, že se o nás vláda dobře stará) viděl jen titulek “Česko muselo zničit třetinu nakoupených vakcín za téměř pět miliard” a nechal jsem toho. No, aspoň to byla ta třetina, která napáchala nejmíň škody.

Hlavně ale bacha na ty antivaxery.

Antivirová realita 2024

Pokud jste si zvykli na frekvenci a dýlku zdejších článků, asi jste si všimli, že Antivirus v poslední době zpomalil. To má několik důvodů. Jednak se podstatný témata, který “vyžadovaly” nějaký zpracování, celkem vyčerpaly, jednak psát každej měsíc přes 20 000 slov je přece jenom celkem dost práce a dělat to pořád by bylo trochu na hlavu, a jednak v poslední době tak nějak převládá normální život. Takže asi přecházíme do čtvrtý fáze Antiviru, ať už bude jakákoliv.

(Druhá fáze začala článkem “Proč toho lidi tolik neví?”, následovanym megalitama a všim, co z toho vzešlo. Třetí začala hyperdimenzionálním článkem a rozšířením do ezoterickejch vod. Když na to tak koukám, každá fáze trvala asi 8 měsíců, a tudíž by čas na čtvrtou byl v březnu, což akorát vychází. Zároveň to završí dva roky Antiviru.)

Momentálně mám konceptuálně připravený ještě asi dva články. Co bude dál, se uvidí. Možná to zpomalí ještě víc, a možná bude i nějaká pauza. Nebo budou články kratší. To prostě vyšší síly nějak zařídí. Já jsem nikdy nebyl tak úplně u kormidla tohodle projektu a nevim přesně, kdo/co je.

Myslim si ale, že toho bylo napovídáno celkem dost a vědomosti je taky třeba nějak integrovat do každodenního života. Teorie nestačí. A taky neni špatnej nějakej digitální detox, obzvlášť v dnešní době, která je mediálně fakt chorá.

A možná je i vhodný období na to si ještě užívat relativně poklidnýho života, dokud to jde, protože jednak jsou tu paraziti s jejich plánama na další kolo nějakýho retardovanýho šílenství, a jednak jsou tu kosmický pochody, který s věcma asi taky hezky zamíchaji. Předpokládám, že tenhle rok bude nabitej událostma.

Je nicméně zajímavý pozorovat, jak uprostřed všeho toho chaosu se antivirovejm duším tvoří realita podle jejich potřeb, přichází jim odpovědi a řešení problémů, a vytvářej si v tom marasmu ostrůvky příčetnosti a relativního klidu. To všechno přispívá k pozitivní transformaci vědomí na Zemi, což bude mít vliv na to, jak “drastický” budou události příštích pár let.

Doporučoval bych teda míň sledovat všechny ty zhovadilý události (který jsou převážně zinscenovaný a čim dál tim trapnější) a každej den číst hromadu článků o ničem, a všímat si víc vlastního života, vztahů s ostatníma lidma, vlastního vlivu na okolí, a takovejch těch hodnotnějších věcí, jako stromů a zvířat, místo médií a jinejch digitálních odpadků.

Jestli chcete pro lidstvo nějakou “lepší” budoucnost, musíte ji začít tvořit vy u sebe. Politici a média to rozhodně neudělaji.

https://antivirus.22web.org/myslenky.htm