Vyšetřovatelé JAG amerického námořnictva minulý týden zadrželi bývalou náměstkyni ministra zahraničí Wendy Shermanovou za to, že nezákonně slíbila ukrajinskému ministru zahraničních věcí Dmytru Kulebovi „neomezené zdroje“ na boj proti ruskému pronikání a potenciálně donutí Vladimira Putina abdikovat na úřad, uvedly zdroje JAG pro Real Raw News.

Shermanové politická kariéra byla plná vazeb na Deep State. Její cesta k temné straně začala v roce 1993, kdy ji prezident Clinton jmenoval jako poradkyni na ministerstvu zahraničí, což je obvykle čestná funkce udělovaná přátelům politických elitářů. Shermanová a její šéfka, opovrženíhodná, odporná Madeleine Albrightová, měli Clintonovi důvěru a přesvědčili ho, aby během války v Kosovu v roce 1999 bombardoval jugoslávské civilisty do posledního jedince.

Shermanová se znovu objevila v politickém dění v roce 2011 poté, co ji zločinec Barack Hussein Obama jmenoval státní tajemnicí pro politické záležitosti, což je práce, ve které pomáhala vražedné ministryni zahraničí Hillary Clintonové a jejímu nástupci, zbabělému Johnu Kerrymu.

V roce 2020 nominoval nelegitimní prezident Joseph R. Biden Shermanovou, aby sloužila jako zástupkyně státního ředitele pod vedením nejhlubších zrádců Deep State, Antonyho Blinkena, tuto pozici zastávala do 28. července 2023.

V dubnu 2024 White Hats získal nahrávku telefonického rozhovoru mezi Shermanovou a ukrajinským diplomatem Dmytry Kulebou, Zelenského pravou rukou. Během hovoru je Shermanová slyšet, jak Kulebovi říká, že Biden je plně oddán vítězství Ukrajiny a svržení Vladimira Putina a že Spojené státy budou tyto cíle financovat, aby se uskutečnily, bez ohledu na vysoké náklady.

“Jak to můžeš slíbit?” Kuleba se ptal v telefonu 22. března 2023. “Mnozí ve vaší vládě nám neradi dávají peníze.”

“Vy a prezident Zelenský máte můj osobní slib,” odpověděla Shermanová. „Cokoliv to bude stát, budeš to mít. To přísahám.”

White Hats získali nahrávku od překvapivého informátora.

V srpnu 2023 RRN exkluzivně shromáždilo příběh o generálu Smithovi a ruském ministru obrany Sergeji Šojgu, kteří vytvořili opatrné zmírnění napětí; vytvořili společný úderný tým amerických speciálních sil a ruského Spetsnaz, aby vymýtil obchodníky s dětmi na Ukrajině. Chápeme, že tento tým stále funguje pod příkrovem tajemství. Šojgu se také v lednu osvědčil: Dodal Bílým kloboukům důkazy DNA dokazující, že válečný zločinec a masový vrah Lloyd Austin zemřel při ruském útoku na velitelský bunkr v Kyjevě.

A minulý měsíc poslal Šojgu generálu Smithovi nahrávku v mp3 telefonního hovoru Shermanová – Kuleba.

“Sergej Šojgu neřekl, jak se k tomu dostal, ani jestli jeho lidé jednali s Kulebou, ale chtěl, abychom věděli o Shermanové a jejím zapojení.” Šojgu se ukázal jako důvěryhodný, ale jsme v prostředí, kde může být Deep Faked cokoliv a všechno. Museli jsme to ověřit, bez ohledu na Šojguova ujištění,“ řekl náš zdroj.

Dodal, že experti na audio forenzní  důkazy z Marine Corps Cyberspace Command provedli spektrografické a digitální analýzy integrity souboru, aby hledali známky editace nebo manipulace.

„Říkali, že má 97% pravděpodobnost pravosti. Toto procento bylo dost vysoké na to, aby je předal admirálovi Crandallovi, a ten usoudil, že tajné slibování hotovosti Kulebovi je trestné. Odsoudili jsme několik Deep Staterů, kteří tajně poslali peníze ministerstvu financí USA na Ukrajinu, ale ona byla první, kdo to jen slíbil,“ řekl náš zdroj.

Vyšetřovatelé JAG zatkli Shermanovou bez incidentu v jejím domově v Restonu ve Virginii v sobotu ráno.

“Tohle mě překvapilo. Faktem je, že o admirálovi není známo, že by podepsal zatykač, pokud nevěří, že může zajistit odsouzení,“ dodal zdroj.

https://realrawnews.com/2024/05/jag-arrests-former-deputy-secretary-of-state-wendy-sherman/