Bílé klobouky vyhrály tajnou válku o planetu Zemi. Nyní se nacházíme v mezivládí. Veřejně toho však nebude mnoho vidět, dokud nebudou dokončeny přípravné práce na nových institucích a světových normách. Veřejná oznámení se pravděpodobně objeví na podzim.

Přesto zde jsou hrubé obrysy toho, co se má stát: Korporace Spojené státy americké oficiálně vyhlásí bankrot. Nahradí ji Republika Spojených států severoamerických. Vybuduje nové hlavní město, pravděpodobně ve Winnipegu v Manitobě. Stát Izrael rovněž přestane existovat. Nahradí ho stát Judea. Původní Judejci (mylně nazývaní Palestinci) budou nový stát spravovat společně s evropskými přistěhovalci. Oba národy budou mít stejná práva a záruky náboženské a osobní svobody.

Rada bezpečnosti OSN bude nahrazena sedmičlennou Světovou radou. Její sídlo bude pravděpodobně v Laosu. Členy budou zástupci Afriky, Ameriky, Číny a východní Asie bez Číny (ale včetně Oceánie), Evropy (včetně Ruska), Indie a muslimského světa. Rozhodnutí o otázkách týkajících se celé planety budou přijímána většinou hlasů. Každý region bude mít právo veta platné pouze pro daný region. Až na dvě výše uvedené výjimky budou stávající národní státy a korporace pokračovat v obvyklém způsobu podnikání.

Proces přechodu na nový systém bude zahájen jubileem. To bude zahrnovat jednorázové odpuštění všech dluhů, veřejných i soukromých. Součástí bude také přerozdělení majetku. Podrobnosti budou vypracovány veřejně se zpětnou vazbou od občanů, soukromého sektoru, vlád a dalších zainteresovaných stran.

Budou také zřízeny tribunály pro válečné zločiny a proces pravdy a usmíření, aby se zajistilo, že zločinnost, která zamořila tolik vlád a institucí, bude odstraněna od základu.

Funkční části Světové banky, MMF, BIS atd. převezme nově zřízená Organizace pro plánování budoucnosti s meritokratickým obsazením. Každý region bude mít svůj vlastní samostatný systém plánování budoucnosti.

Západní vojensko-průmyslový komplex dostane nový úkol. Místo krádeže zdrojů pro oligarchy budou chránit život na Zemi, včetně lidského. To znamená, že v případě nutnosti budou používat sílu, aby zastavily věci, jako je ničení deštných pralesů a nadměrný rybolov. Budou také pronásledovat a ničit nadnárodní zločinecké organizace, zejména globální obchodníky s otroky. Budou podléhat mezinárodnímu právu a budou působit jako donucovací orgán Mezinárodního trestního soudu.

Výše uvedená rozhodnutí jsou výsledkem mnohaletých jednání mezi zástupci Východu, Západu, Severu a Jihu.

Aby bylo možné všechny tyto změny uskutečnit, bude vydáno sto bilionů dolarů krytých zlatem. Jakmile budou tyto systémy zavedeny, budou k dispozici další finanční prostředky na zahájení masivní kampaně za ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a následné masivní zvýšení množství a rozmanitosti života.

Velký průlom, který to vše umožnil, nastal minulý týden, kdy Rusko a Persie daly americké armádě ultimátum:

Buď Izrael opustí, nebo se bude dívat, jak ho zničí jaderné hlavice dopravené hypersonickými raketami.

Zde je vyjádření velitele amerických vesmírných sil k této situaci:

“Persie má více než 30 aktivních jaderných hlavic. Persie a Rusko jsou jediné země, které mají hypersonické rakety s rychlostí vyšší než 20 Machů. Izraelci a Američané nemají technologii, která by je dokázala odhalit, natož zachytit.

Tyto vyspělé technologie z Persie budou vědcům vojenské aliance USA (pod vedením vrchního velitele Trumpa) poskytnuty výměnou za mír v regionu.

Vláda USA souhlasila s tím, že výměnou za tuto technologii hodí Izrael přes palubu.

Vláda USA zaprodala Izrael, ale musí si zachovat tvář před zbytkem světa.

Jakmile se situace vyřeší, Izrael za to zaplatí vysokou cenu. Nezávislý palestinský stát bude schválen v rámci OSN, což se stane spíše dříve než později. Je velmi pravděpodobné, že stát Izrael přestane existovat a celá Palestina (Judea) bude opět obnovena.

Izrael bude muset zaplatit válečné škody palestinskému (judaistickému) národu a bude muset celý národ zdarma obnovit pro judaistický lid, což znamená, že to, co zbylo ze sionistického hlubokého státu, bude muset rekonstrukci zaplatit.

Pokud se mu dříve nestane smrtelná nehoda, bude Netanjahu v Haagu čelit válečným zločinům. Bude shledán vinným a veřejně popraven.

Tato tvrzení potvrzují další zprávy.

Například ředitel CIA William Burns odletěl do Kataru, aby řešil “situaci, která vyžaduje okamžitou akci”.

Bidenova administrativa také poprvé od začátku genocidy 7. října zastavila dodávky zbraní izraelské armádě.

Íránský ministr zahraničí Hosejn Amir-Abdollahian zase prohlásil, že mezinárodní tlak na Izrael, aby ukončil genocidní válku v pásmu Gazy, se zvýšil, což znamená, že práva Judejců (Palestinců) budou dodržována a že izraelská genocida v obléhaném pásmu Gazy bude zastavena.

Mezinárodní trestní tribunál (ICC) se rovněž veřejně chystá vznést proti izraelské vládě obvinění z válečných zločinů. ICC rovněž varoval Izrael, aby nevyhrožoval jeho zaměstnancům.

Zde je vyjádření zdroje z Mossadu k této situaci:

“Avatar” sionista Netanjahu, který není hebrejského původu, ale sionistický chazar, zpívá jejich oblíbenou píseň …. antisemitismus.

Netanjahu tvrdí, že ICC na něj nemůže vydat zatykač, protože by to byl “antisemitismus”, protože je Žid.

Tímto tvrzením jen nechtěně naznačil, že každý zločinec v Americe by měl jednoduše konvertovat k judaismu, a pak, až bude páchat znásilnění, vraždy, krádeže aut, vloupání do domů a obchodovat s dětmi, může jednoduše říct policii: “Nemůžete mě zatknout! To by bylo antisemitské!”

Zdroje polské zpravodajské služby potvrzují, že “ICC byly důvěrně předány dostatečné důkazy pro vydání zatykače na Benjamina Netanjahua za válečné zločiny a genocidu Palestinců”. USA byly nuceny do dění nezasahovat”.

Dalším válečným zločincem je předseda Sněmovny reprezentantů Mike Johnson, který se právě odsoudil k smrti na základě obvinění z podněcování ke genocidě, když řekl: “Výzvy k příměří v Gaze jsou nehorázné.”

Většina dalších amerických politiků bude pravděpodobně také čelit obvinění z válečných zločinů v souvislosti s ChM ovládaným Izraelem a Ukrajinou.

Pouze sedm ze sta senátorů nepřijalo žádné peníze od AIPAC (Americká lobbistická skupina prosazující pro-izraelskou politiku):

  1. Tommy Tuberville – Alabama
  2. Alex Padilla – Kalifornie
  3. Laphonza Butler – Kalifornie
  4. Maxie Hirono – Havaj
  5. Rand Paul – Kentucky
  6. Bernie Sanders – Vermont
  7. Cynthia Lumis – Virginia

Je úžasné, jak sionisté ovládají vládu. Už dlouho nebudou.

Turecko také nutí Izrael k vydání Netanjahua a jeho satanistů tím, že přeruší veškerý obchod. Čtyřicet procent izraelské roční spotřeby ropy je dodáváno potrubím do tureckého ropného uzlu v přístavu Ceyhan a poté přepravováno do Izraele. Hútíové rovněž přerušili dodávky ropy a dalších surovin z Rudého moře do Izraele.

Hútíové se nyní také chystají odříznout Izrael od Středozemního moře. “Zaměříme se na všechny lodě směřující do izraelských přístavů ve Středozemním moři, a to v jakékoli oblasti, do které se nám podaří dostat,” říká mluvčí Hútíů Yahya Saree.

Izraeli nyní nezbude nic jiného než se vzdát, stejně jako Ukrajina.

ICC také zcela jistě obviní ze spáchání válečných zločinů zločinecký režim Vladimira Zelenského na Ukrajině. Polská rozvědka upozorňuje, že nyní shromažďuje “mentálně postižené lidi, alkoholiky a narkomany, schizofreniky a epileptiky”, aby je zmasakrovala. To nebude trvat dlouho, protože v současné době bojuje pouze 15 procent branců, uvádějí zdroje.

Mimochodem, falešný Trump, kterého ukazují občas na amerických obrazovkách, je sionistický otrok, který podporuje Izrael a Ukrajinu.

Toto říkají polské zpravodajské zdroje o činech skutečného Trumpa:

“Po celém světě provádějí speciální operační týmy složené z elitních vojenských jednotek a přísně tajných zpravodajských jednotek riskantní razie, jejichž cílem je rozbít Bidenovu síť herců a klonů. Od skrytých zařízení v evropských skladech až po tajné podzemní komplexy v Asii tyto týmy útočí na bašty klamu a odhalují groteskní pravdu, jeden klon za druhým.”

Polní maršál Douglas Macgregor rovněž mobilizuje americké síly proti satanským globalistům.

Čtvrtá skupina psychologických operací nám v podstatě říká, že svět, ve kterém žijeme, je digitálním bojištěm plným psychologické války na každém rohu a v každém odvětví společnosti… alias Matrix. Nyní pracují pro bílé klobouky, aby zničili ChM.

Ačkoli média kontrolovaná ChM informují, že ruské jednotky vstoupily na leteckou základnu v Nigeru, kterou obsadily americké jednotky, vypadá to, že se tam schyluje k nějakému boji; pravda je však jinde, jak ukazuje video, na kterém tančí ruské a americké jednotky (ODKAZ).

Bílé klobouky americké armády spolupracují s Rusy na likvidaci ChM.

Viditelným projevem tohoto mezinárodního zásahu je oznámení salvadorského prezidenta Nayiba Bukeleho, že vyšetřuje všechny úředníky výkonné moci své vlády kvůli úplatkářství.

Podobný proces proběhne na celém Západě, protože armáda Bílých klobouků skoncuje s uchvácením státu zločinci, slibuje šéf MI6.

Farmaceutické korporace jsou toho příkladem, jak ukazují tyto zprávy:

Farmaceutický gigant Pfizer se údajně “rozhodl neinformovat” kanadské ministerstvo zdravotnictví, americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv a další regulační orgány o tom, že v jeho široce distribuované vakcíně COVID-19 je sekvence DNA polyomaviru Simian Virus 40 (SV40), která je spojena s rakovinou.

To potvrzuje důkazy, že Bill Gates úmyslně aplikoval desítkám milionů lidí vakcíny způsobující rakovinu.

Snaží se také způsobit problémy se srdcem:

AstraZeneca čelí až 255 milionům liber odškodného za “vadnou” vakcínu Covid poté, co farmaceutická společnost přiznala, že způsobuje velmi vzácný vedlejší účinek krevní sraženiny.

Lékař z Pentagonu říká: “Až se to konečně celosvětově provalí, budou všichni ředitelé farmaceutických firem a jejich spolupracovníci souzeni a popraveni za zločiny proti lidskosti včetně pokusu o genocidu.”

V každém případě sionistická korporace USA, která za těmito zločiny stojí, viditelně končí.

Federální rezervní systém, vlastník Korporace The USA Inc., zveřejnil čísla, podle kterých mají jen 51 miliard dolarů kapitálu oproti 948 miliardám dolarů ztrát. To znamená, že Fed je devatenáctkrát insolventní.

Snaží se to zakrýt nekrytými penězi a zjevnými podvody. Například minulý týden opět použili “sezónní úpravu (= falešné údaje)”, aby z odlivu 37 miliard dolarů bankovních vkladů udělali příliv 126 miliard dolarů.

Jared Bernstein, předseda Rady ekonomických poradců – hlavní agentury, která radí Bidenovi v oblasti hospodářské politiky – nucen plácat nesmysly, když je odhalen podvod Fedu.

Podvod vede k hyperinflaci. Pokud sečtete jednotlivé podkategorie v Gallupově průzkumu, zjistíte, že 81 % Američanů považuje inflaci a pokles životní úrovně za své hlavní obavy.

Ludwigův institut použil vládní údaje, aby ukázal, že skutečná míra nezaměstnanosti je 24 %, a nikoli 3,5 %, jak uvádí vláda.

Situace je tak špatná, že v dubnu nebylo schopno platit nájem 43 % všech malých podnikatelů ve Spojených státech.

V důsledku mnohaletých podvodů Fedu spadá více než 40 % celkové populace do kategorie, která vydělává nad hranicí chudoby, ale méně, než je nutné k přežití.

Když už mluvíme o podvodech, tak ředitel NASA v podstatě přiznal, že lunární mise byly falešné, když řekl, že “nevíme, co je na odvrácené straně Měsíce“.

Rockefellerové se samozřejmě snaží udržet svou podvodnou korporaci na trhu tím, že okrádají své bývalé spojence, jako je Japonsko, EU a Kanada.

Japonsko a EU se nyní vzbouřily a odmítají platit za Rockefellerovu ropu nebo kupovat další americký dluh.

Američané za to však stále platí. Kanada v březnu vykázala největší obchodní deficit od června 2023 v důsledku neplánovaných odstávek rafinerií na americkém Středozápadě, který je důležitou destinací pro kanadskou ropu. To Rockefellerové nutili Američany, aby kupovali drahou ropu, kterou ovládají, místo levné kanadské ropy, kterou neovládají.

Kanada má samozřejmě vlastní problémy pod vedením neschopného Trudeaua. Ročně sem vpustí více než milion přistěhovalců, přestože pro ně nemá žádné bydlení. Vzniká tak bezprecedentní bytová krize. Kanada také kvůli nízké produktivitě práce prohrává s Mexikem.

Kanada má nízkou produktivitu, protože Trudeau vytvořil příliš mnoho pracovních míst ve státní správě, aby prosadil věci jako LGTBQ ideologii a další nesmysly.

Kanaďané vynakládají 46 % svých příjmů na daně, aby živili byrokraty.

Trudeauova vláda bude rozhodně nucena ustoupit od svého byrokratického tlaku na podporu análního sexu atd., jak ukazuje příklad Skotska. Skotský vůdce Humza Yousaf minulé pondělí odstoupil poté, co skotská veřejnost zaplavila orgány činné v trestním řízení falešnými telefonáty obviňujícími různé trans aktivisty a dokonce i politické představitele z různých zločinů z nenávisti poté, co byl přijat jeho divoce nepopulární “zákon o zločinech z nenávisti”.

Když už mluvíme o transkách, podívejte se na obrázek – Macronovi a Scholzovi na “Sausage Fest 2024”.

Další falešný vůdce, “papež František” v gumové masce, žehná párům stejného pohlaví. Ve Vatikánu také hostí asi stovku trans-prostitutek.

Tito samozvaní zvrhlíci se stále častěji uchylují k násilí, aby se udrželi u moci. Vůdce kanadské opozice Pierre Poilievre byl vyveden z Dolní sněmovny za to, že nazval Justina Trudeaua cvokem. Měl ho nazvat masovým vrahem. Předseda Dolní sněmovny je nejspíše Trudeauův tajný přítel.

Dále se můžete podívat, jak europoslankyně Christine Andersonová odhaluje Ursulu Von der Leyenovou, než jí vypnou mikrofon:

“Musíme Von der Leyenové ukázat červenou kartu – státní zastupitelství ji nyní vyšetřuje pro korupci… Von der Leyenová vyjednala s generálním ředitelem společnosti Pfizer kontrakt na vakcíny v hodnotě 35 miliard euro prostřednictvím SMS zpráv.”

Podívejte se, jak ji přerušují, zatímco ostatní chtějí slyšet její řeč.

Odpojení mikrofonu je pro tyto lidi typické. “Kolektivní Západ v čele se Spojenými státy praktikuje násilí a vraždy oponentů jako běžný politický proces,” říká Viktor Medvedčuk, vůdce hnutí Jiná Ukrajina.

Zde je příklad. Populární herečka Anne Hecheová byla naživu a po nehodě se snažila dostat z pytle na mrtvoly. Později byla prohlášena za mrtvou. Zabili ji, protože natočila film o obchodování s dětmi.

Takové věci dělají po celém světě.

Čínský ministr zahraničí Wang I prohlásil: “Spojené státy se snažily svrhnout více než 50 zahraničních vlád, hrubě zasahovaly do voleb v nejméně 30-ti zemích a pokusily se zavraždit více než 50 zahraničních vůdců.”

Zdá se, že Čína se tomu snaží zabránit. Počet čínských státních příslušníků, kteří nelegálně překračují jižní hranici USA, se od roku 2021 zvýšil o 7000 % a při současném tempu bude do konce fiskálního roku činit 14000 %.

Jsou součástí dvacetimilionové armády cizinců ve vojenském věku, která se od roku 2021 přesunula do USA. Můžete si být jisti, že tito muži jsou tam proto, aby pomohli zničit americkou korporaci.

Ve Spojeném království probíhá také likvidace. Jen za posledních 20 let klesl počet křesťanů v zemi z 81 % na 48 %. A počet čistých muslimů vzrostl ze 3 % na 18 %, tedy šestinásobně. Na základě demografických údajů lze snadno spočítat, že do 20-ti let muslimové početně předstihnou křesťany.

Podle nového průzkumu v Německu křesťanští školáci ze strachu a zoufalství konvertují k islámu, aby se přizpůsobili přílivu migrantů. V několika školách ve velkých městech, jako je Berlín nebo Frankfurt, tvoří muslimské děti více než 80 % žáků, a to v důsledku silné imigrace v posledních osmi letech. Nyní 67 % studentů věří, že Korán je “důležitější” než zákony v Německu; 45 % si myslí, že “islámská teokracie je nejlepší formou vlády” a 35 % uvedlo, že dokáže pochopit násilí proti lidem, kteří urážejí Alláha nebo proroka Mohameda.

Ve Velké Británii a Německu se brzy změní režim a počet rodilých Evropanů opět vzroste.

Evropa jako celek už nebude dlouho pod kontrolou chazarské mafie. Tento týden je v Evropě čínský prezident Si Ťin-pching, aby to potvrdil. Čína podle něj pracuje v “úzké koordinaci a spolupráci v oblasti reakce na klimatické změny, ochrany biologické rozmanitosti a globálního řízení”.

“Francie pokračuje v reindustrializaci založené na ekologických inovacích, zatímco Čína urychluje rozvoj nových kvalitních výrobních sil. Naše dvě země mohou prohloubit spolupráci v oblasti inovací a společně podporovat zelený rozvoj,” řekl.

Francouzské zpravodajské zdroje zase tvrdí, že Emmanuelle Macron byl nahrazen avatarem, který bude podporovat plán na sjednocení EU s Ruskem v rámci přechodu na polycentrický svět se sedmi velkými divizemi.

Na pařížské olympiádě se to má projevit. Jak uvádí francouzský novinář Thierry Meyssan:

V Macronově mysli budou nadcházející olympijské hry příležitostí zmanipulovat masy, aby zvelebily “Spojené státy evropské”, takže budou spontánně připraveny na rozpuštění členských států EU… nezapomeňte, že tam budou ruští sportovci, ale žádná ruská hymna, a pokaždé, když některý členský stát vyhraje, bude se hrát evropská hymna… válka na Ukrajině je záminkou ke gigantickým transferům zbraní, takže dnes žádný členský stát nemá prostředky na to, aby se mohl bránit déle než dva dny, pokud by byl konvenčně napaden vyspělým Ruskem… Jeho zastánci nám tvrdí, že chtějí vytvořit entitu schopnou konkurovat Spojeným státům americkým a Číně. Položili základy větší technologické a průmyslové suverenity (s Německem v oblasti baterií, dále pak v oblasti vodíku, elektroniky a zdravotnictví).

To potvrzují polské zdroje, podle nichž se Německo chystá vypustit vodíkového džina.

Ačkoli to zní nadějně, válka ještě neskončila. Satanisté z WEF právě uspořádali velké setkání v Saúdské Arábii, aby zmobilizovali své síly. A Klaus Schwab Rothschild tam nebyl. Jejda, zapomněl jsem, je mrtvý.

Šéf společnosti BlackRock Larry Fink byl u toho a potvrdil, že pracuje pro nepoctivou umělou inteligenci, když řekl, že “nahrazení lidí stroji bude mnohem snazší v zemích, kde klesá počet obyvatel”.

Fink už tu s námi dlouho nebude, slibují zdroje z mexického kartelu.

Na WEF vystoupil také klimatický kazatel Al Gore, který řekl: “Skleníkové plyny nyní zachycují tolik tepla, kolik by se uvolnilo při výbuchu 600 000 atomových bomb třídy Hirošima každý den.”

Pokračuje také snaha ChM nás vyhladovět. “Před čtyřmi lety musel farmář prodat 171 tun pšenice, aby si mohl koupit traktor. Nyní musí prodat téměř 500 tun. Tyto údaje potvrzují šokující rozsah krize v zemědělství, zejména proto, že výkupní ceny byly tehdy nižší,” říká Dr. Arkadiusz Zalewski z Polského institutu zemědělské a potravinářské ekonomiky.

Jeden z hlavních myslitelů této problematiky, Bill Gates, na konferenci COP 28 řekl: “Otázka potravinových systémů a toho, jak se změnou klimatu mnoho zemědělců není schopno pěstovat své plodiny, což je pro ně tragédie. Budeme hovořit o využití inovací k absolutnímu vyřešení tohoto problému.”

Překlad globalistické řeči: To je pro nás požehnáním, protože nám to umožňuje nahradit tradiční zemědělství hmyzími farmami a laboratořemi na výrobu falešného masa, abychom pod záminkou “záchrany planety” převzali absolutní kontrolu nad globálními dodávkami potravin.

Níže uvedené video ukazuje, jak pomocí 3D tiskáren vytvářejí maso z kmenových buněk.

Číňané jdou ještě dál. Slyšeli jste o falešných zprávách, teď mají i falešné potraviny. Toto video ukazuje, že používají plast k výrobě nejrůznějších druhů falešných potravin, které se dostávají do supermarketů.

Na tuto skutečnost se již reaguje. Guvernér státu Florida Ron DeSantis podepsal zákon SB 1084, který zakazuje prodej laboratorně pěstovaného masa ve státě Florida. Florida tak podniká kroky k zastavení cíle Světového ekonomického fóra, které chce donutit svět jíst laboratorně pěstované maso a hmyz.

Samozřejmě nám bylo řečeno, že v budoucnu se budou potraviny vyrábět v digitálních replikátorech, čímž se zcela odstraní nutnost zabíjet zvířata. Tradiční zemědělství bude pravděpodobně i nadále zásobovat lidi, kteří chtějí “skutečné jídlo”.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/bile-klobouky-vyhraly-spojene-staty-a-izrael-prestanou-existovat-nastane-svetovy-mir/