Americká speciální jednotka v pondělí zatkla nejhoršího z uprchlíků z Deep State, generálního prokurátora Merricka Garlanda, po dlouhém sledování, které začalo minulý týden, když vystoupil z letadla, které mělo původ v polské Varšavě, a přistál na mezinárodním letišti Dulles. Ke skutečnému zadržení, sdělily zdroje z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News, došlo v luxusní rezidenci v Greenbeltu v Marylandu, kde se měl Garland setkat se svým kanadským protějškem, zástupkyní generálního prokurátora Kanady Shalene Curtisovou-Micallefovou.

Vyšetřování Garlanda Bílými klobouky začalo v den jeho jmenování, 11. března 2021, poté, co americké armádní kybernetické velení (ARCYBER) odposlouchávalo telefonní hovor mezi ním a hlasem, který zněl velmi podobně jako hlas Josepha R. Bidena. Na něm Garland zněl spíš jako šéf než jako zaměstnanec a instruoval Bidena, aby využil každé příležitosti a odsoudil J6ers jako „zločinné vzbouřence“ a jejich vůdce Donalda Trumpa, bolavého poraženého a popírače voleb, který se snaží udržet u moci. Garland řekl, že jeho ministerstvo spravedlnosti bude proti vzbouřencům a nakonec i proti samotnému Trumpovi vznášet neporazitelná obvinění, ale Bidenovi řekl, že operace může trvat roky, protože Trump „získal srdce a mysl vyšinuté MAGA“ a má přátele v mocných politických funkcích. „Vy sehrajte svou roli a my se postaráme o zbytek,“ řekl tehdy Garland.

V květnu 2021 se FBI mimořádně soustředila na dopadení vlastenců, kteří 6. ledna pokojně navštívili Kapitol, „Lidový dům“. Garlandův úřad denně oznamoval nová zatčení a stále přísnější obvinění, když jeho spojenci z MSM bombardovali důvěřivou veřejnost fiktivními, fantastickými historkami o milicích a MAGA, které na Trumpův rozkaz násilně vtrhly do Kapitolu, aby zabily Michaela Pence a zabránily Bidenovu nástupu na prezidentský úřad.

Zhruba v té době White Hats zavedl místní a dálkové sledování Garlandových washingtonských kanceláří a luxusního domu v Alexandrii ve Virginii. Zatímco ARCYBER odposlouchával Garlandovy telefony a sledoval jeho digitální stopy, zároveň nasměrovali parabolické mikrofony a teleobjektivy na jeho dům a kancelář. Kdykoli Garland cestoval autem, diskrétně sledovali jeho kavalkádu, protože Garland vždy cestoval s ozbrojeným doprovodem.

V té době si také White Hats uvědomili, že mají problém: po provedení digitální forenzní analýzy fotografií, videí a zvukových záznamů dospěl ARCYBER k závěru, že muž v jejich zorném poli, ačkoliv vypadal, mluvil a chodil jako Garland, byl ve skutečnosti přesvědčivý dvojník s protetickou maskou a příčeskem.

Krátce poté, v červenci, se White Hats dozvěděli o pěti spatřeních Merricka Garlanda v různých městech na opačných stranách země v jeden den. Garland se nějakým způsobem objevil současně v D.C., Chicagu, San Antoniu, Portlandu a Los Angeles, což White Hats dovedlo k nevyhnutelnému závěru: Garland měl početné dvojníky, z nichž každý byl vycvičen tak, aby napodoboval jeho řeč a manýry. 23. července 2021 White Hats souběžně sledoval Garlandovy dvojníky, jak se účastní akcí v Richmondu, Virginii a Las Vegas.

Ministerstvo spravedlnosti pokračovalo ve věznění nevinných vlastenců. Garlandovi dvojníci chladnokrevně vystupovali na více místech najednou, což MSM neoznámilo. A White Hats stál před dilematem – zda chytit podvodníky, nebo počkat, až skutečný Garland vystrčí svou ošklivou hlavu, ať už je kdekoliv.

V letech 2021 a 2022 generál David H. Berger stále velel vojenské složce hnutí White Hat. On a rada White Hat strávili nespočet hodin rozjímáním nad touto otázkou, přičemž rada se rozcházela v tom, zda by zajetí dvojníků donutilo skrblého Garlanda hlouběji do podzemí. Zdroj z Camp Pendletonu řekl RRN, že generál Berger usiloval o Trumpův vstup, ale prezident věřil generálovi, že se rozhodne správně. Ať už měl pravdu nebo ne, generál Berger vydal dekret, že skutečný Garland musí být chycen, než armáda zakročí proti dvojníkům.

„Bál se, že když půjde po podvodnících jako první, upozorní Garlanda,“ řekl zdroj RRN. Byly tu neshody, ale bylo to jeho rozhodnutí.“

Přesto zůstala nezodpovězena vleklá otázka: Kde je pravý Merrick Garland?

Možná odpověď na tuto otázku přišla v polovině roku 2022. Členové Páté kolony v DOJ tvrdili, že Garland, který zná značnou část americké armády, která podporovala prezidenta Trumpa, bude usilovat o odplatu za to, že obvinil příslušníky aktivní služby a penzisty, kteří pokojně navštěvovali J6, uprchli ze Spojených států a žili si v přepychu ve Varšavě v Polsku, odkud dálkově ovládal DOJ. Členové Páté kolony přesně nevěděli, kdy Garland uprchl, ale odhadovali, že to bylo v době, kdy Vladimir Putin zahájil svou Speciální vojenskou operaci na Ukrajině, i když načasování se zdálo náhodné.

Na žádost, aby svá tvrzení doložili ověřitelnými důkazy, poskytli členové Páté kolony kanceláři gen. Bergera nahrané telefonní hovory mezi Garlandem a DOJ a dešifrované e-maily, které Garland poslal řediteli FBI Christopheru Wrayovi, jenž obsahoval objemné seznamy lidí, které chtěl Garland zatknout. Na seznamu se tučným písmem objevilo jméno prezidenta Trumpa, stejně jako jméno generála Bergera a dalších prominentních důstojníků komunity White Hat. Nicméně generál Berger byl oprávněně podezíravý. Důkaz mohl být zfalšovaný. Jak mohla komunikace uniknout vševidoucím, vševidoucím očím a uším ARCYBERu a kyberprostorového velitelství sil námořní pěchoty, jejichž agenti svědomitě monitorovali vysílání Deep State? A za předpokladu, že Garland byl v Polsku, jak mohl generál zajistit, aby šlo o pravý článek a ne o dalšího dvojníka?

Tyto otázky a další trápily radu White Hatu. Historie je však naučila, že Deep Staters postupují podle předvídatelného vzorce. Vždy se vrátí na místo činu – nakonec. Mezitím však vláda teroru DOJ proti bohabojným, nevinným vlastencům nepolevovala.

Diskuse o odstranění Garlandových tělesných dvojníků se znovu vynořila, když generál Berger abdikoval ze své funkce a v lednu 2023 jmenoval generála Smithe svým nástupcem. Agresivnější generál Smith měl údajně za cíl dvojníky sundat, ale podle zdrojů změnil názor po soukromé schůzce s generálem Bergerem.

Další zamlžení problému přineslo potvrzení klonovacích laboratoří Deep State v Missouri (prosinec 2022) a na Aljašce (leden 2023). Ačkoli týmy speciálních jednotek, které tyto laboratoře zničily, nenašly žádné klonovací válce Merricka Garlanda, White Hats připustil, že dosud nenalezené laboratoře by mohly mít Garlandovy klony prosáklé ve zracích válcích. Tento strach a rychlý pokrok v holografii, A.I. a Deep Fake tech zanechaly zmatené a sužované White Hats v úvahách, jak hluboko podvod sahá.

Pátá kolona však trvala na tom, že se Garland skrývá v Polsku, aby se vyhnul vojenskému zatčení.

Čas běžel pomalu a 17. ledna 2024 se na kancelář generála Smithe obrátil se slibnými informacemi sloupkař 5. kolony, kterého White Hats považoval za renomovaného. Zdálo se, že je horečně přesvědčen, že se Garland 26. ledna znovu vrátí do Spojených států na tajnou schůzku s členy amerického a kanadského ministerstva spravedlnosti, která se uskuteční 30. ledna a po níž rychle a tajně odletí do Polska. 5. kolona měla Garlandův cestovní itinerář, ale žádné vysvětlení, proč by riskoval ztrátu svobody kvůli setkání s kanadskými úředníky v USA, když by to mohl bezpečně udělat tím, že by přistál někde v Kanadě.

„Jak víte, že jste nedostal mylnou informaci? Jak víte, že vám ji nedali, aby vás odhalili?“ Generál Smith se zeptal 5. kolony.

„Nemohu říct, že je stoprocentní. Ale věřím jí. A opravdu si chcete nechat ujít šanci?“ odpověděl 5. kolona.

Generál usoudil, že riziko za odměnu stojí, a požádal velitele 5. skupiny speciálních sil plukovníka Brenta Lindemana, člena rady White Hatu, aby koordinoval operaci vedoucí k předání Garlanda spravedlnosti. Plukovník Lindeman vyslovil své rozechvění a tvrdil, že nemá smysl, aby Garland schůzi pořádal místo klonu nebo dvojníka, protože Kanaďané nejsou osobní známí, a proto by ho nedokázali odlišit od padělku, zvlášť kdyby byli přítomni další představitelé amerického ministerstva spravedlnosti, kteří by Garlanda podpořili.

„Ať už je to na dlouho nebo ne. Musíme se v tomhle pohnout. Mám takový pocit,“ řekl plukovníku Lindemanovi generál Smith.

Plukovník Lindeman měl poslední otázku: „Stačí, když budu vědět, jestli ho chcete izolovat a odvézt ho samotného před schůzí, nebo chytit celou partu.“

Náš zdroj řekl, že generál Smith si vybral první možnost, protože sbalit několik Deep Staterů obvykle komplikuje vojenské operace. „My dostaneme Garlanda. On je zásilka,“ řekl generál.

Pátá kolona dala generálově kanceláři adresu nóbl Airbnb, zamluvené u mluvčího ministerstva spravedlnosti Xochitla Hinojosy, kde se měl Garland 30. ledna odpoledne sejít se svými hosty.

Jeho let přistál v pátek odpoledne. Sotva Garland opustil celnici, obklopili ho čtyři muži v tmavých oblecích a slunečních brýlích, kteří ho chránili před slídivými pohledy. Odvezli ho k čekající limuzíně a vydali se cestou, která je dovede na adresu, kterou dostali Bílé klobouky, kde už speciální jednotky zavedly dohled.

„Tehdy jsme věděli, že ho nedostaneme bez boje,“ řekl náš zdroj. „Měl čtyři federály a věděli jsme, že nejméně dva z těch chlapů budou celou dobu přilepeni k jeho boku. Stalo se z toho, že všechny čtyři zlikvidujeme a naděláme větší nepořádek, než musíme, nebo se pokusíme minimalizovat ztráty. To rozhodnutí padlo na velitele oddílu.“

Speciální jednotky sledovaly dům. Jakmile muž, který vypadal jako Garland, prošel dveřmi, už nevycházel ven. Tým strávil páteční noc, sobotu a neděli tím, že se učil rozpisy federálů, než ve tři ráno zaútočil na dům. V pondělí. Speciální jednotky „zneškodnily“ dva federály, kteří se vynořili z domu, aby hlídali perimetr. Čtyři vojáci se vplížili dovnitř a vpálili kulku s tlumičem do federála, který dřímal na pohovce v obývacím pokoji. Poslední strážný na chodbě před Garlandovou ložnicí v patře zemřel, když mu voják navlékl kolem krku garotu a uškrtil ho.

Jeden voják otevřel zámek na dveřích ložnice a pak bodl spícího Garlanda uspávacím prostředkem dost silným na to, aby ho uspal na cestu do zpracovatelského centra JAGu.

„Je ve vazbě. A my víme, že to není dvojník. Dělají se testy, abychom se ujistili, že to není klon. Netřeba dodávat, že momentálně není moc šťastný. Nemůžu říct, že bych mu to měl za zlé, protože bude souzen za velezradu v GITMO,“ řekl náš zdroj.

V pondělí pozdě odpoledne, zatímco Garland křičel v zadržovací cele, vydalo ministerstvo spravedlnosti prohlášení, v němž tvrdí, že Garland dočasně postoupí pravomoc zástupkyni generálního prokurátora Lise Monacové, zatímco tento víkend podstoupí rutinní operaci zad. Náš zdroj řekl, že je to zamlžení, jak zakrýt zatčení, tak připravit dalšího dvojníka na jeho místo.

„Za předpokladu, že Garland, kterého máme, není klon nebo dvojník, budeme teď odstraňovat i ty. Garland, kterého máme, nemá výmluvné znaky klonu – ploché nohy, chybějící stoličky, chybějící genitálie – takže si myslíme, že je to on,“ řekl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2024/01/merrick-garland-arrested/