Vzpomínáte, jak zrušili miliony vyšetření na rakovinu, což vedlo k výraznému nárůstu úmrtí na rakovinu, kterým se dalo zabránit, a místo toho předváděli směšné taneční kreace?

Ukážu vám dalších 23 důkazů, které dokazují, že Covid byl velký podvod.⬇️

1. Vzpomínáte si, jak se za jeden z příznaků považovala bezpříznakovost? Lež, že člověk může být asymptoticky nemocný, spolu s podvodnými PCR testy, tuto plandemii jen umožnila. Buď jste nemocní, nebo nejste; být zdravý nebylo až do roku 2020 příznakem nemoci.

2. Vzpomínáte si, jak Čínská komunistická strana (ČKS) 🇨🇳 zveřejnila záznamy z průmyslových kamer, na nichž jsou lidé, kteří se na ulici hroutí jako pytle rýže, těsně před nárazem se zachytí rukama a pak se křečovitě třesou? Říkali, že je to jeden z příznaků Covidu, a nikdo to nezpochybňoval.

 

3. Vzpomeňte si, když propagátoři Big Pharma a vakcín jako @PeterHotez nám říkali, že Ivermektin je koňská pasta a je potenciálně škodlivý? Ukázalo se, že mohl zachránit miliony životů. Jejich skutečný záměr klamat veřejnost je třeba trestně vyšetřit.

4. Vzpomínáte, jak byly pokladní a zákazníci odděleni velkými plexisklovými zástěnami, ale pokladní se dotýkala všech výrobků, které si pak zákazník odnášel domů?

5. Pamatujete, jak nám říkali, že jíst vsedě vrestauraci je bezpečné, ale pouhá procházka na toaletu může být potenciálně smrtelná, a proto je nutné nosit plenu na obličeji?

6. Pamatujete, jak v roce 2021 úplně zmizela chřipka a říkalo se, že je to prostě proto, že Covid je přenosnější? Na vymýcení chřipky z více než 100 zemí za pouhých 28 dní není nic jednoduchého.
7. Vzpomínáte si, jak byly aktivity jako běhání o samotě na pláži, čtení knihy na lavičce v parku nebo procházka po 20. hodině považovány za hrozbu pro veřejné zdraví, ale pobyt uvnitř, vyhýbání se slunci a konzumace nezdravého jídla z rychlého občerstvení nikoli?

 

8. Pamatujete, jak jste byli považováni za společenskou hrozbu, když jste šli v supermarketu v protisměru šipek? Stále jsem úplně nepochopil logiku, která za tím stála, a zajímalo by mě, kolik životů toto opatření ušetřilo.

9. Vzpomeňte si, když úředníci veřejného zdravotnictví a politici, jako např. @BilldeBlasio, se snažili nalákat lidi na očkování nezdravými věcmi, jako jsou koblihy a fast food? Zánětlivé „jídlo“ plus očkování způsobující sraženiny – co by se mohlo pokazit?

 

10. Pamatujete, když tvrdili, že roušky snižují přenos, ale sousední státy (např. Severní Dakota s lockdowny a povinnými rouškami, Jižní Dakota jako svobodná společnost) s povinnými rouškami a bez nich vykazovaly podobné množství „případů“?

11. Vzpomeňte si, když byl dokument o protokolu pro PCR testy na COVID, jehož spoluautorem byla @MarionKoopmans, obešel recenzní přezkoumání a byl publikován během jednoho dne? Hned druhý den jej pak výbor WHO, jehož členem byl i Koopmansová, prohlásil za zlatý standard.

12. Vzpomeňte si, když „odborníci na veřejné zdraví“, jako např. @DrLeanaWen tvrdili, že vakcíny fungují, a přitom tvrdili, že neočkovaní stále představují hrozbu pro očkované? A proč ještě nebyla deportována do Číny?

 

13. Pamatujete, jak se nás snažili přesvědčit, že přirozená imunita je nebezpečná konspirační teorie?

 

Překlad obrázku: „Antivaxeři mají nebezpečnou teorii s názvem ‚přirozená imunita‘.

14. Vzpomínáte si, když vědci jako @oatila a @R_H_Ebright chtěli umlčet lidi s odlišnými názory a vyloučit je ze společnosti, místo aby se snažili o věcný dialog na rovnoprávném základě?

Překlad obrázku: „Elbright: Neočkovaní musí být vyloučení z veřejných prostor, podniků a škol…. Tolik antivaxerské idiocie. Tolik antivaxerských idiotů.”

 

15. Vzpomínáte, jak v březnu 2020 ukázali falešné fotografie rakví z italského Bergama, které vyděsily svět a přispěly k šílenství kolem lockdownů a globální psychologické operaci?

16. Pamatujete si, jak Bill Gates řekl, že investice do „vakcín“ byly jeho nejlepší investicí vůbec? Je zcela zřejmé, že věděl, co se stane, vzhledem k tomu, že investoval asi 50 000 000 dolarů do společnosti BioNTech, která do té doby vykazovala pouze ztráty.

17. Vzpomínáte, jak politici, novináři a další veřejně činné osoby najednou začali používat frázi „Build Back Better“ (vybudovat zpět lépe)? Při skutečné smrtící pandemii by takové naaranžované představení nebylo možné.

 

18. Vzpomínáte si, jak mainstreamová média obviňovala neočkované z úmrtí očkovaných lidí a tvrdila, že je to proto, že sami nebyli očkováni? Pokud léčba nefunguje, je prostě nelogické vinit z jejího selhání ty, kteří ji odmítli.

Překlad obrázku: „Byla očkovaná, ale nakazila se od ostatních, kteří nebyli očkovaní. Doplatila na to životem.”

 

19. Pamatujete si, jak změnili narativ tím, že považovali lidi, kteří zemřeli do dvou týdnů po očkování, za neočkované?

20. Vzpomeňte si, jak ve jménu vědy zatýkali lidi jen proto, že na pláži nasávali vitamin D.

21. Pamatujete si, jak vyděsili lidi do té míry, že věřili, že venku budou v bezpečí, jen když budou sedět v kruzích z křídy?

22. Pamatujete, jak obviňovali neočkované lidi, že představují hrozbu pro ty, kteří očkovaní byli?

Překlad obrázku: „Tohle je Bob. Bob není očkovaný a má zřejmě superschopnosti, které mu umožňují infikovat a zabíjet očkované lidi a zároveň zachovat svůj vlastní život. Bob je sobec.”

 

23. Pamatujete si, jak byly tisíce uživatelů vyhozeny z této platformy za zveřejňování studií o Ivermektinu, zatímco propagace Remdesiviru a Paxlovidu byla vlastně podporována? Kolik milionů životů mohlo být ušetřeno, kdyby kritičtí vědci a lékaři nebyli umlčeni?

 

AUTOR: Dr. Simon Goddek

Zpracoval: David Formánek/otevrisvoumyslCz

ZDROJ