Vojenské bezpečnostní síly prezidenta Donalda J. Trumpa v sobotu zaútočily na dva narušitele, kteří spustili alarm blízkosti Mar-a-Lago na straně laguny Lake Worth Lagoon, řekly zdroje z Mar-a-Lago Real Raw News.

Přibližně ve 2:00 zachytily senzory lidský pohyb v blízkosti tenisových kurtů, které měly být v tu hodinu bez aktivity. Americké Navy SEAL chránící Trumpovo velitelské středisko Mar-a-Lago zjistilo, že se z mělké laguny vynořily dva neznámí a přelezli zeď na Trumpův pozemek.

Jednotky SEAL se okamžitě rozprostřely, aby obešly vetřelce, kteří se v té době plížili za palmami a drželi se ve stínu a snažili se vyhnout šíření reflektorů, které náhle osvětlovaly rozsáhlé panství. Nyní viditelní na kameře se neznámí, oblečení v neoprenových oblecích, oklikou pohybovali směrem k hlavní budově, ale SEALs, kteří dostávali aktualizace z bezpečnostního centra, je zadrželi a přikázali jim, aby odhodili to, co drží, a zvedli ruce.

Místo toho, aby se vzdal, jeden rozepnul vodotěsný oblek a vytáhl pistoli.

Odstřelovač SEAL na střeše jej přesnou střelou zneškodnil.

Mezitím se druhý neznámý otočil a sprintoval k laguně, zatímco si v levé ruce rozepínal váček. Udělal několik dlouhých kroků, než si uvědomil, že je obklíčen a nemůže uniknout.

Když mu SEALs nařídili, aby položil zbraň na zem, vložil si hlaveň do úst a vyrazil.

Kromě zbraní měli útočníci pouzdra se čtečkou SD karet, USB kabely a zámečnické nářadí.

“Myslíme si, že se tady chtěli dostat na servery, které by mohly obsahovat citlivé informace.” Ale naše systémy mají silnou ochranu… pracujeme na identifikaci těchto mužů,“ řekl náš zdroj.

Prezident Trump ani generál Berger v té době na pozemku nebyli.

https://realrawnews.com/2024/01/white-hats-kill-mar-a-lago-intrduer/