V rozhovoru pro časopis Glamour Megan Foxová prozradila, že pije krev pro „rituální účely“. Také její přítel Machine Gun Kelly má „démonického ducha vznášejícího se nad ním“. Podívejte se na tento odhalující rozhovor.

Od té doby, co se Megan Fox a Machine Gun Kelly (MGK) stali slavnými, začaly se dít divné věci. Ale tento specifický druh podivnosti je ve skutečnosti normou v Hollywoodu – Megan Fox a MGK jsou v tom prostě průhlednější než většina ostatních.

Tento bizarní vztah mezi dvěma šoubyznysovými pěšáky byl poprvé zveřejněn ve videoklipu MGK Bloody Valentine. Netušili jsme, že název písně má být brán doslova. Od té doby pár naráží na svou posedlost krví toho druhého.

V tomto příspěvku na Instagramu z roku 2021 MGK plíživě napsal „Nosím tvou krev kolem krku“. Přidal emodži představující nůž a kapku krve.

V příspěvku oslavujícím zasnoubení páru Megan Foxová prostě vyšla a vše potvrdila.

V příspěvku, kde uvádí několik narážek na odvrácenou stranu šoubyznysu, Fox končí slovy „…a pak jsme pili navzájem krev“. Tato poslední věta měla být brána doslova.

Pak MGK zveřejnila video se zásnubním prstenem.

Tento prsten obsahuje vysoce symbolický rys. MGK vysvětlil:„Ty kapely jsou ve skutečnosti trny. Takže když se je pokusí sundat, bolí to…“ Tento prsten dokonale reprezentuje postavení Foxové jako šoubyznysové otrokyně. Pokud se pokusí osvobodit, bude zraněná. V nedávném rozhovoru Foxová odhalila, jak hluboko je v hollywoodském šílenství.

Odhalující rozhovor
V nedávném rozhovoru s Glamour Unfiltered byla Foxové položena otázka: “Je pravda, že jste po jeho žádosti o ruku pili krev toho druhého?“

Její odpověď:

„Hádám, že ‚pili krev toho druhého‘ může lidi zmást, nebo jako když si nás lidé představují s poháry, a my jsme jako Hra o trůny, pijeme krev toho druhého. Je to jen pár kapek. Ale ano, konzumujeme krev toho druhého příležitostně jen pro rituální účely. Používá se z nějakého důvodu a je kontrolována tam, kde se rituál koná, prolijeme pár kapek krve a každý ji vypije.“

Stále konspirační teorie?

Již roky články na tomto webu zdůrazňují posedlost elit kanibalismem a pitím krve jako součást okultních rituálů. Mnozí tato tvrzení odmítali jako šílené konspirační teorie. Je to skutečné. A teď se to snaží normalizovat. Foxová pokračovala v popisu pokročilého stavu šílenství MGK. „Je mnohem více nahodilý, hektický a chaotický, kde je ochoten si prostě pořezat hrudník rozbitým sklem a říkat si: ,Vezmi si mou duši! Nech mě na tebe krvácet!” “To se stalo?” “ Možná ne tak docela, ale obdobná verze se stala – a mnohokrát.” Později v rozhovoru Foxová mluví o konzumaci ayahuascy s MGK v džungli. Vysvětluje, že šamani řekli MGK: „Musíme ti dát tři dávky, protože za tebou stojí takový temný, smutný duch“.

Fox pak vysvětluje, že nikoho tato duchovní diagnostika nepřekvapila.

„Je to, jako by se nad ním vznášel skutečný démonický duch. Nikoho to nepřekvapilo … nikoho, kdo ho zná. Když ten příběh vyprávím, nikdo neříká: „Ach, můj Bože!“. Všichni říkají: „Mmmhmm, a pak co?“ Protože to všichni známe.“

S názvy písní jako Born With Horns to všechno dává smysl. Megan Fox a MGK jsou často viděni s Travisem Barkerem a Kourtney Kardashian. To proto, že mají společné zájmy.

Travis a Kourtney

Travis Barker, Kourtney Kardashianová, Megan Foxová a MGK na předávání cen MTV. Strašidelná energie. Ve výše zmíněném rozhovoru pro Glamour se Foxové zeptají: „Co děláte na opakovaných schůzkách s Kourtney Kardashianovou a Travisem Barkerem?“

Foxová odpověděla dost neurčitě a vyhýbavě. To proto, že pravda by čtenáře magazínu Glamour nejspíš rozčílila. Ale tady je pár vodítek. Nechám vás poskládat kousky této velmi snadné skládačky.

V tomto příspěvku na Instagramu popsal Travis Barker fotku se dvěma emodži: mužským upírem a ženským upírem. Tento titulek je třeba brát doslovně.

V komentářích Kourtney napsal: „Chci sát vaši krev“. Travis odpověděl: „Moje oblíbené“, s kapkou krve emoji. Tyto komentáře je třeba brát doslova

Pár týdnů předtím Barker zveřejnil tento obrázek lahvičky s jeho krví. Kourtney tento obrázek znovu zveřejnil a přidal emoji s černým srdcem. Žádné další vysvětlení této interakce se nenabízelo.

Stručně řečeno, Barker a Kardashianová jsou postiženi stejnou nemocí jako Megan Foxová a MGK. A Armie Hammer. A Elizabeth Bathoryová. A mnoho dalších.
Normalizace
V rozhovoru pro Glamour předcházela krvavým rituálním odhalením Megan Foxové a následovala celá řada hollywoodských virtuálních signálů. Foxová dokonce začala tím, že mluvila o tom, jak je „feministickou ikonou, která bojovala proti patriarchátu“ a tak dále. Toto obecné blábolení jí připravilo stůl pro to, aby mohla nezávazně mluvit o doslova DRINKOVÁNÍ KREVE, jako by to nebyla ÚPLNĚ NORMÁLNÍ.

V rozhovoru se dále diskutovalo o Foxově synovi Noemovi, který nosí dívčí šaty od svých dvou let.

Foxová se svým synem Noahem, který má na sobě šaty Frozen.

Foxová dále vysvětlila, že si koupila knihy napsané „transgenderovými dětmi“, aby o těchto věcech mluvila se svým synem.

Megan Foxová se svými třemi syny. Noah nosí košili s nápisem „Silné dívky“.

Hollywoodské čarodějnictví a synové v šatech jdou ruku v ruce. O tom ví svoje i Madonna.

V závěru
Megan Foxová doslova řekla, že se účastní krvavých rituálů se svým přítelem, který je navíc démonicky posedlý. Co ještě chcete vědět o zábavním průmyslu? Tito lidé jsou naprosto nemocní. A to je jen špička ledovce. V těchto kruzích je krev dětí považována za silnější než dospělých. Ale to je asi další šílená konspirační teorie.

Zdroj: https://vigilantcitizen.com/latestnews/meganfoxblood/