Americké speciální jednotky v sobotu provedly razii ve skladu pronajatém společností Moderna na předměstí Kansas City a zničily přibližně 250 000 lahviček (25 000 krabiček) vakcín Covid-19 tohoto farmaceutického giganta, uvedl zdroj z kanceláře generála Davida Bergera pro Real Raw News.

Podle něj se armáda dozvěděla, že společnost Moderna si v únoru 2022 pronajala objekt o rozloze 20 500 metrů čtverečních a využívala jej k uskladnění injekcí proti sraženinám, které měla vstřikovat do náručí kojenců a zejména malých dětí, což je nepředstavitelná tragédie, která by se mohla stát skutečností, pokud se generálnímu řediteli společnosti Moderna Stéphanu Bancelovi splní jeho přání. Ve čtvrtek 28. dubna požádala společnost Moderna Úřad pro kontrolu potravin a léčiv o povolení své vakcíny COVID-19 jako první vakcíny pro děti mladší pěti let – to je 23,6 milionu lidí, podle serveru statista.com. Podle našeho zdroje se FDA a Big Pharma domlouvají od prvního dne.

„FDA je podřízena farmaceutickým výrobcům. Téměř ve všech případech se FDA podřizuje svým pánům z Big Pharma. Tyto vakcíny jsou nebezpečné a jen v Americe způsobily onemocnění a smrt statisíců lidí. Jeden sklad je sice pouhý důlek, ale je to začátek. Museli jsme jednat,“ řekl náš zdroj.

V sobotu ve dvě hodiny ráno se ke skladu přiblížily speciální jednotky a zjistily, že ho hlídají pouze dva soukromí strážci, kteří líně obcházejí jeho obvod. Byli zkroceni pomocí „nesmrtící“ síly, než tým SF vyřadil poplašný systém a přeřízl dva hlavní zámky na dveřích přepravního prostoru.

Ačkoli byl sklad klimatizovaný, vakcíny uvnitř nebyly uloženy v chladničkách ani mrazničkách; byly zabaleny ve smršťovací fólii na dřevěných paletách. Ve skutečnosti v zařízení nebyly žádné mrazicí boxy. Ve vlastní literatuře společnosti Moderna se uvádí, že vakcíny musí být z bezpečnostních důvodů a z důvodu stability uchovávány při teplotě 35°F až 46°F. Vnitřní teplota byla 55°F.

Podle našeho zdroje byly speciální jednotky připraveny nastražit výbušniny, ale místo toho se rozhodly sklad „ručně zdemolovat“.

„Očekávali jsme, že jich najdeme víc, mnohem víc. Zpravodajské informace naznačovaly, že se na místě nachází až milion lahviček. To znamená, že informace mohly být mylné, nebo že Moderna část svých zásob přemístila s předstihem. Vedoucí týmu se rozhodl, že nebude nastražovat C4, takže rozřízli smršťovací fólii a rozdupali, rozbili a rozbili na kusy každou lahvičku na místě. A protože na místě byl vysokozdvižný vozík, použili ho k přejetí krabic s vakcínami. Byli velmi efektivní – za 90 minut byli venku,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že jedno vítězství válku nevyhrává. Armáda se domnívá, že Big Pharma si pronajala stovky nebo dokonce tisíce podobných skladů v centrální části Spojených států, což jsou místa poblíž lodních a železničních nádraží, odkud lze smrtící vakcíny rychle distribuovat po celých Spojených státech.

„Některé děti mohou dnes spát bezpečněji, ale čeká nás ještě dlouhá cesta. Pravděpodobně po tomhle zpřísní zabezpečení, ale pro nás to není odstrašující,“ uvedl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2022/05/military-destroys-vaccine-warehouse/