Globální aliance proti satanské chazarské mafii dosáhla minulý týden významných vítězství na mnoha frontách. Nejdůležitější je, že budova Federální rezervní banky ve Washingtonu byla oplocena, zatímco v Deutsche Bank byla provedena razieněmeckou policií. Tím byla ChM odříznuta od možnosti prát fiat peníze v reálné ekonomice prostřednictvím trhů s akciemi a dluhopisy, tvrdí zdroje MI6. Proto ceny akcií společností Apple, Alphabet (Google), Microsoft, Tesla a Amazon klesly oproti svým maximům o 11, 22, 16, 29 resp. 30 %, v uvedeném pořadí.

Pokud chazarská mafie ztratí schopnost vytvářet peníze z ničeho, aby mohla financovat svůj plán na zotročení lidstva, pak pro ni hra skutečně končí. Bez peněz nemohou platit své gorily, „celebrity“ a herce vydávající se za politiky.

Nesmíme však polevit a musíme si uvědomit, za co přesně bojujeme. Tito lidé opakovaně prohlásili, že jejich cílem je zabít většinu lidí a zbytek ovládat. Jen pro představu, srovnejte Tyrannosaurus rexe s jeho potomkem – domestikovaným kuřetem. Z mohutného alfa predátora je nyní malé zvíře v kleci, které žije zlomek svého přirozeného života v příšerných podmínkách. Pokud by totéž udělali i s lidmi – jak plánují -, pak budou děti mužského pohlaví zhruba v šesti měsících umučeny k smrti, aby se z nich sklidil adrenochrom, než se z nich stanou „nugety“. Ženy budou drženy jako sexuální otrokyně až do věku 25 let, kdy budou přeměněny na „klobásy“.

Ačkoli je to znepokojující, čtenáři by také měli přesně pochopit, jak se adrenochrom získává. Dokládají to videa, na nichž Hillary Clintonová neúprosně mučí dvě mladé dívky, strhává jim obličeje a nakonec jim ještě zaživa strká do nosu kleště, aby jim vytáhla šišinky. Clintonová byla natočena, jak jí takto odebranou šišinku. Devět z dvanácti newyorských policistů, kteří toto video viděli, spáchalo sebevraždu. Zbylí tři se skrývají, ale několik kopií tohoto videa bylo rozšířeno.

Je vám jasné, proč ChM bojuje o život. Naše zdroje ze CIA tvrdí, že satanisté z praporu Azov, kteří se ukrývají v ocelárně v Mariupolu, bojují o život, protože vědí, že budou zabiti, jakmile budou odhalena tamní zařízení na sklizeň adrenochromu.

Bylo nám také řečeno, že podobná zařízení na mučení dětí se nacházejí po celém světě, včetně podzemních tunelů pod Disneylandem na Floridě. Disneyland také pravidelně vysílal výletní lodě plné dětí na Epsteinův ostrov v Karibiku, z nichž se mnohé nikdy nevrátily. Zdroje uvádějí, že film „Monsters Inc.“ (do češtiny přeloženo jako Příšerky s.r.o. Výmluvný je i počet recenzí tohoto filmu na ČSFD – 666, ODKAZ, pozn. př.), který popisuje získávání „paliva“ terorizováním dětí, je o adrenochromu. Více informací naleznete v prvních 18 minutách videa. (ODKAZ)

Kontaktovali jsme oddělení pro styk s médii společnosti Disney s žádostí o komentář, ale do doby uveřejnění tohoto reportu jsme nedostali odpověď. Možná je to však jen náhoda, že „šéf komunikace“ společnosti Disney Geoff Morrell právě odstoupil po pouhých třech měsících ve funkci.

Dobrá, podívejme se nyní znovu na stav boje za osvobození lidstva od ChM. Konec falešného Bidenova režimu se zase o krok přiblížil, neboť falešná viceprezidentka USA Kamala Harrisová „dostala covid“, tj. je zatčena. Podle jejího tiskového mluvčího „dnes byla viceprezidentka Harrisová pozitivně testována na COVID-19 na základě PCR testů… Neprojevuje žádné příznaky, bude izolována.“ Je plně očkovaná plus posilovací dávky – dostala tedy celkem 4 dávky vakcíny.

„Je nepravděpodobné, že Senát bude schopen tento týden něco schválit bez Rona Wydena a Chrise Murphyho, kteří byli v úterý rovněž pozitivně testováni, a bez Harrisové jako rozhodujícího hlasu,“ píše Daily Mail.

Možná se pokusí vytvořit Harrisovu počítačovou verzi, aby se zdálo, že je vše v pořádku. Přesně to podle zdrojů Mossadu udělali avataři Adama Schiffa, Nancy Pelosiové a několika dalších politiků, kteří údajně tajně navštívili Ukrajinu. Zemi, kde operuje jedna z nejmocnějších armád na světě.

Celý článek ZDE: https://tadesco.org/budova-fedu-byla-oplocena-v-deutsche-bank-byla-provedena-razie-v-ramci-snahy-o-omezeni-financovani-chazarske-mafie-zivotni-pribeh-elona-muska-je-lez/