„Čím více pozvednete své vědomí, tím větší sílu má.“ Nyní stojíte nad propastí této obrovské změny, protože světlo ovládlo svět. Každým okamžikem se temnota rozpouští a ztrácí svou moc nad matrixem a Kolektivem, protože se rozhodli rozejít. Staré už nelze udržet pohromadě. Nepodporují ho totiž vyšší energie, které vstupují na Zemi. Temní se toho bojí, vědí, že je to konec jejich vlády. Nemohou zabránit Světlu, aby přineslo změnu věků.

„Na druhé straně, ti, kteří se převtělili bez frekvence Nové Země, se dostanou do světů, které jsou stále ve třetí dimenzi, podle frekvence každého vědomí. Toto je oddělení zrna od plev, které předpověděl sám Ježíš Kristus. Nacházíme se tedy v jedinečné chvíli, jakou jsme na této planetě Zemi ještě nezažili. Jsou to časy vzestupu duší, tedy planetárního Přechodu. Nyní přichází mnoho světla, které zde všechno posiluje. Včetně našich psychických a mentálních sil spolutvorby.

Tato kolektivní síla se stále více zvýrazňuje a může buď urychlit, nebo zpomalit konečné načasování změn v rámci tohoto přechodu. Nepodceňujte svou individuální sílu, protože tvoří kolektiv těch, kteří mají stejné myšlenky.

Existují časové linie, toky, lidé, kteří jsou vedeni svou duší zevnitř. Mnohému se lze vyhnout, když člověk poslouchá vnitřní vedení. Posloucháte-li tělo bolesti zraněné dítě nebo své sociální inženýrsky vytvořené ego, věci se nebudou vyvíjet dobře. Často máme vše, co potřebujeme, když se jen podíváme kolem sebe. Mohli bychom dostat malou pomoc od mistrů s projevem nebo dvěma. Nejlepší způsob, jak si vyčistit mysl, je v přírodě, meditovat, ptát se, co je pro vaše nejvyšší a nejlepší dobro. Někdy vnitřní vedení nemá smysl, dokud se podle něj nepohnete. Později to bude dávat dokonalý smysl.

zdroj

Dr Soňa Peková k situaci na U-krajině: https://www.facebook.com/100000610462876/posts/5388864301143865/?sfnsn=wa

Váš vlastný život a jeho kvalita alebo nekvalita /a samozrejme aj životy iných okolo vás/ vám nastavujú zrkadlo a presne to, čo si dnes pripravujete svojimi pocitmi a myšlienkami, sa vám deje v budúcnosti.

Preto sa skutočná zmena nikdy nemôže uskutočniť prostredníctvom vonkajšieho sveta a žiadny človek nemôže ani na chvíľu dúfať, že môže dosiahnuť zmenu pre seba tým, že zmení ostatných okolo seba, alebo že sa stane zázrak a niekto zmení svet okolo neho bez jeho zásahu. Je to ilúzia, z ktorej by sa ľudia mali konečne prebudiť.

Takže zmena vo vašom živote môže nastať a nastáva len z vyrovnania vo vašej vlastnej ľudskej duši, čiže vy sami ako ľudská bytosť, na vašej vlastnej vnútornej úrovni, a to vašou vlastnou prácou. Opäť je to všetko o vibráciách. A tie si vytvárate tým, ako sa cítite a premýšľate. zdroj

A už je to tady… BIONTECH přiznává dlouhodobé poškození, mainstream chrlí jednu zprávu za druhou o vedlejších účincích. To dokazuje, že celá očkovací kampaň byla masovým lékařským a psychologickým experimentem na lidech.
Nezapomínáme, kdo se jí zúčastnil. Norimberský kodex. Norimberský proces.

Velmi zajímavé zprávy z Turecka od včerejška:

Podle médií zde bylo nalezeno největší podzemní město na světě. Objev byl učiněn v okrese Midyat v Mardinu, asi 150 km východně od známého naleziště Göbekli Tepe! Hovoří se o 100 m dlouhém tunelu a 49 prostorách!

Opravdu?

I starý vládní bunkr v údolí Ahr je mnohonásobně větší.
Podzemní zařízení v Euskirchenu/Mechernichu je považováno za největší podzemní sklad NATO v Evropě,
DUMBS, bunkry atd. jsou mnohdy větší….

Jaký je tedy účel této zprávy?

Přesně tak, priming: podzemní města! V blízké budoucnosti o tom ještě hodně uslyšíme. Například o tom, co se má nacházet pod městem Denver: Toto zařízení pod Denverem je údajně 17x větší než samotné město…….

+ZPRÁVA+

A v Polsku opět došlo k zemětřesení:

Epicentrum se nachází severozápadně od Vratislavi u Rudné. Magnituda je na stupnici udávána jako 4,5, hloubka jako 5 km!

Překvapivé, protože v bezprostřední blízkosti u Haynau došlo k zemětřesení již 10. dubna!

Opět stejné linie!

(Oranžová barva je považována za velmi pravděpodobnou)

Další zemětřesení v Haynau / Polsko západně od Wroclawi.
Magnituda je na stupnici označena číslem 3,0, hloubka je 10 km!

Dnešní zemětřesení je označeno!

Zemětřesení za posledních 30 dní
ukazují děsivý vzor….linie DUMB

Dnes 2 zemětřesení v Bosně, zemětřesení u Visoka v bezprostřední blízkosti pyramid ?

Klinika a vchod do bunkru… spojte si body ? …… cistky niceni tunelu

Zemětřesení v Berlíně!

Zemětřesení bez udání hloubky nebo síly zasáhlo německé hlavní město kolem 20:23. Podle informací je epicentrum přímo u kliniky Friedrichhain / Volkspark!

Je tam velký vchod do hlavního bunkru se spojovacími cestami do bunkru …… Nazývá se také Mount Klamott…

Zemětřesení u Hamburku!

Dnes v 8:10 došlo poblíž Hamburku k zemětřesení, které podobně jako včera zasáhlo Berlín, bez udání hloubky a síly.

Epicentrum se nachází v Buxtehude, jihozápadně od Hamburku! link

A jeste ukazka linie DUMB k zemetreseni v Hamburku

Podle ohlasů prý nebylo o tomto zemětřesení v Buxtehude nic slyšet.

Situace a výsledná linie je však více než zajímavá…

Je více než zajímavé sledovat, kde došlo v uplynulé hodině k několika zemětřesením. K dalším zemětřesením došlo již před několika hodinami, ale k těm označeným během posledních 60 minut. Když jsem při pohledu na Messinu uviděl v bezprostřední blízkosti sopku Etnu, musel jsem si vzpomenout na film: Cesta do středu Země!

Nemluvilo se o obrovském podzemním druhém světě a východu ze sopky? Mezitím už opravdu nic nevylučuji……(Alex)

Poté, co jsem informovala o zemětřesení u libanonského pobřeží, došlo k dalšímu zemětřesení přímo v této zemi. Tentokrát není specifikována velikost a hloubka. Zajímavá je však linie, která se zde objevuje: Vede přímo do libyjského Bengasí, které je zřejmě přes Krétu spojeno s Ankarou! To je patrné z několika předchozích zemětřesení! Ale: Kde končí hranice Libanon – Bengasí? Na La Palmě! zdroj

Modlíme sa, aby vojsko bielych klobúkov získalo plnú kontrolu nad svetom 5G
& používa túto technológiu NA TO, NA ČO BOLA PÔVODNE NAVRHNUTÁ
na liečenie ľudských tiel pomocou liečivých FREKVENCIÍ.
Vaše telo je ANTÉNA spojená s vašou DNA, ktorá prenáša FREKVENCIE prostredníctvom
mozgu, mysle, srdca a tela.
Tieto FREKVENCIE sú neviditeľné ako WIFI frekvencie..
Tieto FREKVENCIE vo vašom tele sú napojené na univerzálnu energiu.
Hlboký štát ovládal ĽUDÍ už 1000 rokov prostredníctvom práce. Čas. Strach, vyčerpanie, tyranské vlády
a tyranské pracovné SYSTÉMY. Ľudia sa stali zotročenými a odpojenými od svojich vyšších frekvencií
napojení na vyššiu silu a múdrosť, ktorá môže meniť molekulárne štruktúry podľa VÔLE A PRESKUPIŤ ATÓMY…
zmeniť ČAS ? zdroj

Všetko sa stáva jasným, že DEEP STATE plánuje
Rusko Rusko Rusko

PELOSI tajne navštívila UKRAJINU
Demokrati presadzujú príbeh, že RUSKO použije zbrane hromadného ničenia ( zbrane hromadného ničenia , biologické alebo jadrové zbrane ). [DS] MSM tlačia na príbeh zbrane hromadného ničenia

Všetko začína byť jasné.. Toto bol celý čas plán demokratov, ako zatlačiť USA do vojny a zakryť UKRAJINU, ktorá perie peniaze, laboratóriá na výrobu biologických zbraní, siete na obchodovanie s ľuďmi…

Rusko bol veľký plán DS…
Pretože vedeli, že armáda bielych klob. sa pripravuje na ODHALENIE
Ako Demokrati, Rino, BIDEN, veľké technológie vojdu do pasce vojenských operácií, ktoré všetko sledujú…

Všetko, čo sa deje, sa musí diať…( prísť na samý okraj TEMNOTY)

Stovky MILIARD, ktoré BIDEN posiela na Ukrajinu, HRC, OBAMA tieňová vláda, deep state zlovestné operácie na vyvolanie SVETOVEJ VOJNY. Všetko je zdokumentované… zdroj

Joe Biden poslal:

Balík pomoci Ukrajine v hodnote 13,6 miliardy EUR,
Potom

1,3 miliardy v apríli
350 miliónov vo februári
800 miliónov v marci
Ďalšia žiadosť o 33 mld.

Stovky a stovky miliónov spojené do BILIÓNOV.. Spojený s 80 rokmi TRILIÓNOV dolárov DEEP STATE prania peňazí cez UKRAJINU cez CIA, BLACKROCK systém prania špinavých peňazí

Všetko je to prepojené
Gates MICROSOFT
FACEBOOK
YOUTUBE
GOOGLE
DARPA
BLACKROCK/VANGUARD

Prvýkrát v histórii sa svet masovo prebúdza, vidí prepojenia a zdieľa informácie po celom svete a ich počet rastie.

Červené pilulky

FACEBOOK v zákulisí…. Biele Klobúky robia ♟️ pohyby… zdroj

BlackRock
Dopis CEO akcionářům

Zatímco vám píšu tento dopis, svět prochází transformací: brutální útok Ruska na Ukrajinu převrátil světový řád, který existoval od konce studené války před více než 30 lety. Útok na suverénní národ je něco, co jsme v Evropě neviděli téměř 80 let – a většina z nás si nikdy nepředstavovala, že za svého života uvidíme válku, jako je tato vedená jadernou supervelmocí. Ale ruská invaze na Ukrajinu ukončila globalizaci, kterou jsme zažili v posledních třech desetiletích.

Není možné přesně předpovědět, jakou cestu tato válka povede. BlackRock se zaměřuje na sledování přímých a nepřímých dopadů krize a na spolupráci s našimi klienty, abychom pochopili, jak se orientovat v tomto novém investičním prostředí. Důsledky ruské invaze na Ukrajinu pro společnosti, země a naše klienty

(Dlouhý dopis je způsob, jak dát svým akcionářům vědět, že se NĚCO stane… RUSKO, CHYBA pandemie)

BIDEN okrádá americký lid a cesta na Ukrajinu ve skutečnosti směřuje do [BLACKROCK] ….

Stejně jako mnoho zemí EU přesouvá peníze do [BLACKROCK]

(BLACKROCK byl silně [infiltrován] bílými KLOBOUKY…. A scénář NUCENÁ PANIKA běží kanály akcionářů a [KOLAPSUJÍCÍ] BANKY

[ONI] již déle nemohou pokračovat v šarádách FALŠNÝCH MSM PENĚZNÍCH TRHŮ / NEPRAVDIVÝCH ZPRÁV O AKCIOVÝCH ZPRÁVÁCH…

PANIKA UVNITŘ BLACKROCK< zdroj

? V současné době se po dálnici A38 mezi Sangerhausenem a Halle pohybuje směrem na východ obrovská kolona Bundeswehru. Video ukazuje pouze malou část celé kolony.

? V Uelzenu se dnes objevily 3 sloupy.

? Norský ostrov Senja těsně nad Lofoty………Ano, jsou to Ospreys. Zde se ukazuje, že úklid probíhá skutečně po celém světě, a to synchronně. V těchto osamělých oblastech se usídlili vládci chazarské mafie, reptiloidi z řad samozvané šlechty i „obvyklí podezřelí“, které už známe. Nedivil bych se, kdyby se na dalekém severu nacházela některá z letadlových/vrtulníkových lodí amerického námořnictva. Zdá se, že zejména Norsko bylo kontaminováno kabalou.

? Dnes v pohoří Harz

? Dva vrtulníky letí nízko nad Treuchtlingenem ve Středních Frankách a na radaru nejsou vidět…! zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-4/