Kdo se doposud neprobudil a zůstal v hlubokém spánku či hypnóze, nepokoušejte se ho probudit. Je to zcela zbytečné. Je programován podprahovými daty (mobilní telefon, televize a WiFi) a v mozku má jiný program. Je neslučitelný s tím Vaším.

Realita je vězení!!!!!

Osvoboďte Vaši duši!!!!

Vaše fantazie Vás může osvobodit!!!!!

Dostat se do vysněného světa znamená zbavit se strachu!!!!

Svět, ve kterém se nacházíte, kontroluje Vaší mysl!!!!!

REALITA Vás vždy ZASÁHNE, protože nejste PŘIPRAVENI!!!!

Kdo není PŘIPRAVEN, je OHROŽEN!!!!!

Když ZA NIC nebojujete, všechno Vás porazí!!!!

Zkuste vyrazit do neznáma!!!!!

Změňte směr a vydejte se na neznámé cesty!!!!!

Pravdu nevidíte na první pohled, je dobře skryta, musíte ji hledat!!!!

To nejdůležitější je pro oko VŽDY neviditelné a záleží na Vašem postoji (pohledu), jestli se rozhodnete neviditelné najít!!!!!

***** ****

Zmíněné se snažím čtenářům po celé roky nastínit a Vaším úkolem bylo vše převést do praxe.

Lidé byli systémem školství a soustavného vymývání mozků zavedení do slepé ulice. Je to program, který jim říká, že nic na světě není zadarmo. Všechno se musí draze zaplatit, vykoupit, odpracovat a že pokud někdo něco dá zadarmo, tak to nikdy není jenom tak. Vždycky v tom je nějaký podfuk, nebo léčka. Tomu jsme byli učeni! Takže se člověku kolikrát stane, že když pro někoho něco dobrého udělá, tak mu ten druhý ani nepoděkuje, protože si myslí, že to je nějaký podraz, snaha si ho zavázat, nebo že je to zištné, že to vlastně dělal sám pro sebe. I takto naprogramovaní lidé mezi námi žel konstruktivní síle existují.

Je to program, který platí pro ovčany a bioroboty, kteří žijí tvrdě v matrixu a neumí myslet mimo zajetou „krabici“. (Krabicové myšlení znamená od stěny ke stěně a nikam dál). Pokud nejste žádný krabicový mozek, tak Vám stačí se podívat ven z okna. Slunce svítí zdarma, kyslík máte zdarma, tráva roste zdarma, potok teče zdarma, jablka na stromech rostou taky zdarma. Veškeré ovoce a zeleninu Vám příroda daruje. Dala nám i volnou energii. Příroda s tím nemá problém. Problém s tím má akorát konzumně nastavená, naprogramovaná a zdemoralizovaná lidská společnost.

Všem Vám doporučuji, abyste si více brali příklad z přírody, než od matrixových poskoků a abyste uměli nezištně dávat, aniž byste něco očekávali na oplátku. Ostatně dobrota srdce je to, co dělá člověka člověkem. MATRIX ale dobrotu plynoucí ze srdce nenávidí. A právě zde se odhalí lidé MATRIXOVĚ smýšlející a naprosto v MATRIXU zaháčkovaní jako v pavoučí síti, ze které není úniku.

Proto MATRIX vytvořil různá pořekadla, která na stažení zpět do MATRIXU rád používá. A jedno z nejodpornějších se mi jeví: „Sýr je zdarma pouze v pastičce na myši“.

Vzpomeňte si, kolikráte jste někomu dali doma zdarma najíst. Nebo obdarovali člověka na rohu ulice prosícího o almužnu. Almužnu na cokoliv. Každý z nás udělal od srdce nespočet těchto činů a rozhodně nepomyslel na nějaké oplacení v jakékoliv formě.

Vždycky jsem se v životě řídil heslem dej a bude ti dáno, přej a bude ti přáno. Takže komu jsem mohl, tomu jsem dal, poradil, pomohl, i když samozřejmě každý z něčeho musí žít, nikdy jsem se nezdráhal pracovníka přeplatit za vynikající odvedenou práci, nebo chudé mamince dát nějaké peníze. Myslím si, že to je normální chování a že na tom není nic světoborného, ale žel, jak jsem zjistil, takto přemýšlí jen málokdo a je to velice smutné.

Jak poznáte biorobota, co jede těžce v matrixu? Okamžitě se naježí, jakmile zjistí, že někdo něco dává zdarma, nebo že někdo rád nezištně pomůže, protože se to bije s jeho programem.

A tím se dostávám k tématu MedBeds. Překvapuje mě to, ale zároveň se tím velice bavím. Kolik lidí psalo, že je to podvod a že to neexistuje. Dokonce jsem zaregistroval i velmi trapné pomluvy, že jsou MedBeds nebezpečný hoax, dezinformace, která způsobí, že nemocní budou odkládat svoji „léčbu“, nebo že je to falešné rozdávání naděje. Přestože je stále opakováno, aby se lidé léčili dostupnými prostředky již teď a nečekali. Až to bude, tak se to všichni dozví.

A také zdůrazňuji následující. Těžce nemocný člověk, myslím smrtelně nemocný, jakmile ztratí naději, už nemá proč žít a zemře. Pokud neustále vidí naději na zlepšení, nebo vyléčení, tak tím spíš se vyléčí, protože z naděje bere sílu a tím lépe svoji nemoc překoná. Mnozí snad neslyšeli ani o placebo efektu?

Znám případ – bývalého kolegu ze Svatého Mořice. Měl syna, který měl v sedmiletech leukémii. Lékaři na to přišli příliš pozdě a naštěstí ho poslali domů s dovětkem, že se už nedá nic dělat (podle jaterních testů). Matka se rozhodla, že mu podá denně placebo tabletky a neustále opakovala synovi, jak je to vynikající lék a že mu určitě pomůže (byl to obyčejný vitamín C). Každý den to snad opakovala synovi 100 krát. Neustále dokola. Syn věřil své matce. A ejhle. Dítě se placebo efektem a nadějí vyléčilo. Nic nového pod sluncem, že ano? Dokonce i lékařská věda placebo efekt uznává. Placebo efekt je uzdravení vlastní vírou a nadějí. MedBeds nejsou ale žádné placebo!!!!!

Takže je to úplně přesně naopak a lidé, kteří měli doma umírající nebo těžce nemocné, to vědí, těm to nemusí nikdo vysvětlovat. Naděje je to, co umírá jako poslední. Takže ne. Tím, že se lidem řekne, že budou mít v budoucnosti možnost se zdarma léčit, jim naopak pomáháme překonat těžké krize a těžké zdravotní stavy, protože tito lidé budou myslet konstruktivně a nebudou se tolik bát.

Když člověk žije v zajetí těchto destruktivních pseudo-znalostí, tak se u něj samovolně vyvíjí spousta nešvarů a jedním z nich je udavačství, závistivost, pomlouvání a mnohé jiné. Ti, kdo prohlašovali, že MedBeds jsou podvod, tím dali najevo nejen svoji neznalost, ale také to, za kterou stranu kopou, na které straně stojí.

Pořád jsem opakoval – ke konci časů lidstva se z hodných lidí stanou ještě hodnější a ze zlých lidí budou ještě horší. Ale může to být i úplně naopak, z hodných budou zlí a ze zlých dobří. Lidé si těsně před koncem matrixu mohou dresy úplně vyměnit, nebo naopak posílit to, za co jeli doposud.

Podívejte se po svém okolí, jak lidem spadly masky, jak se všichni vybarvili.

U lidí, kteří jedou na koleji MATRIX, se spouští program, který jim říká, že pravda je lež a lež je pravda. Učili nás to skrytě ve všech školách. Podívejte se třeba na Trumpa s Putinem. Nejvíce pomlouvané bytosti na této planetě. Dokonce jsem viděl v médiích takový nesmysl, jakože se Trump obul do Putina, a ovečky hned békají a hned se běží ptát, co se děje, však se přece údajně měli mít rádi, nebo ne? Ovšem, že v masmédiích pravdu nenajdete, pochopte to už konečně.

Masmédia jsou od toho, aby vychovávala a formovala typ lidí, kteří se jim hodí a kteří v životě půjdou cestou komfortu, podprůměrnosti a sebe-destrukce!!!!! Média chtějí typ lidí, kteří nejenže jsou líní si sami věci zjišťovat a ověřovat nebo snad nad nimi přemýšlet. Některé to už ani nenapadne, že by mohli zapnout a použít vlastní mozek sami. A těmto lidem nakonec systém vezme úplně všechno, i zdraví a následně život. Naprosto a totálně všechno, i jejich duši. To jsme ostatně viděli, co se dělo od roku 2019 s čínským „soplem“. Jak hnali lidi a jak je zastrašovali. Psychicky znásilňovali a deptali. Kdo uvěřil propagandě, těžce doplatil. Zaplatili za svoji lenost a hloupost. Ano, byl to test inteligence.

MedBeds jsou skutečné a rozhodně bych nedovolil, aby se na tadescu objevovaly nepravdivé články o neexistující technologii. I kdyby byly jenom převzaté. Vzhledem k námi napsané nepohodlné pravdě jsme byli kvůli tomu pomlouváni. Ale tito lidé o nich vůbec nic nevědí! Chci tomu už jednou pro vždy učinit přítrž a ukážu Vám, co technologie využívající MedBeds umí a jaké mám s zkušenosti. Protože já, na rozdíl od samozvaných znalců, MedBeds znám a osobně jsem je viděl.

Ach jo, pořád nějaké důkazy a nějaké odkazy a mnoho jiného. Všichni tihle jedinci jednají z pozice – PODLE SEBE SOUDÍM TEBE A SVÉ OKOLÍ. Proto to vyžadování neustálých důkazů. Nevěří sobě a proto nemohou věřit ani druhým. Prostě komukoliv.

Chci vám ukázat případ jedné bytosti, která měla možnost tuto technologii výjimečně využít.

Je to žena, která trpěla smrtelnou, nevyléčitelnou chorobou (podle lékařů). Žádné alopatické ani jiné vědě známé „LÉKY“ neexistují. V době, kdy případ vznikl a ani dnes nezná klasická medicína jakékoliv možnosti pomoci. Jedná se o druh chlamydie trachomatis nekro. Pravděpodobně v laboratoři vyvinuté. Malá skupina skutečných odborníků zná technologii skalárních a fotonových vln, díky kterým se nakonec tato žena OPRAVILA (UZDRAVILA). Rozhodně jí nepomohl žádný lékař.

Dotyčná měla těžce napadená játra a jiné orgány, a doslova hnila zaživa nejen na povrchu kůže, ale také na orgánech. Vydávala strašlivý mrtvolný zápach a trpěla nesnesitelnými bolestmi.

Další podrobnosti o tom, jak přesně její léčba proběhla, Vám nemohu zatím sdělit, i když bych velice rád, ale ještě neuzrál ten správný čas (brzy se všichni dozví).

Na následující fotografie se určitě nedívejte, pokud zrovna jíte, nebo pokud jste slabší povaha.

Zde jsou snímky, jak vypadala, než započala opravu skalárními a fotonovými vlnami kódovaných do speciálního média. Na tomto principu fungují právě MedBeds, ale jsou mnohem dokonalejší a působí rychleji.

Ruka:

Prso:

Stehno:

Lýtko:

Podpaží:

Na vlastní oči jsem viděl další dva lidi, kteří měli možnost jít přímo na MedBed. Už je to delší doba. Ten první byl paraplegik – automobilová nehoda, druhý byl kvadruplegik – šťastný nešťastník na motorce. Po ošetření těchto dvou mužů na MedBed jim do několika minut srostla a obnovila se přerušená mícha. Zároveň to způsobilo také kompletní regeneraci celého organismu. Oba tam byli necelou hodinu. Oba dva byli po ošetření opět schopni normálního pohybu a dodnes žijí plnohodnotný život, který předtím rozhodně neměli.

Už se však nikdy nesměli setkat se svou rodinou a byla jim změněna identita. Odešli žít na jiný světadíl, kde je nikdo nezná. Ptáte se proč? Protože kdyby se nejhorší mafie celého světa – ta farmaceutická – dozvěděla, že kvadruplegik vesele běhá venku a nikdo neví proč, velmi by se zajímala, kdo jim kde pomohl a všechny zúčastněné by „odklidila“.

To znamená, že tady mezi Vámi tajně chodí občas lidé, kteří technologii využili, ale nikomu to nesmí říct. Měli to štěstí se předčasně k možnostem MedBeds dostat.

Znám také osobně dalšího člověka a vím o něm, že je mu dnes přes 127 let. Ten byl také na MedBed. Dnes vypadá na 40 let, možná i mladší. Netrpí žádnými nemocemi, je perfektně vitální. Prakticky nestárne, ale v průběhu času se postupně omlazuje. Brzy asi dojde k fázi, kdy už bude vypadat na 23 (pak vizáž zůstává napořád). Tak na to se velmi těším. Vídám ho párkrát za rok už delší dobu a znám ho velice dobře. A ta neuvěřitelná změna jeho vizáže, za ty spousty let, je doslova dechberoucí.

Co si pak mám myslet, když přinesu vědomosti o takto skvělé technologii do České a Slovenské republiky, a pak mám číst na internetu ty hloupé názory, že je to podvod a že to lidem vezme duši? No lidé, zamyslete se nad sebou trošku. Ti, kdo to tvrdí, prostě mluví sami o sobě. Já na MedBeds nevěřím, já nemusím věřit, já jsem je zkrátka osobně viděl a vím co dokážou. Myslet si, je houby vědět.

Dřív jsem dělával přednášky. Přednášel jsem po celé východní i západní Evropě pod různými jmény. V několika jazycích. Vyprávěl jsem desítky let dopředu o všem, co se dneska děje. Že nás budou trávit hnusem ze vzduchu, hnusem ve vodě, hnusem v injekcích, hnusem v jídle, že nám budou vymývat mozky v televizi, že nás budou smažit mobilem a wifinou, že nás očipují, že přijde do Evropy obrovská vlna nepřizpůsobivých migrantů, a podívejte se dneska na Německo, jaká je to hrůza. Tehdy si o mně vyprávěli, že jsem se asi pomátl a dneska se mi stává, že mi i po dvaceti letech napíšou nebo zavolají staří známí a omlouvají se mi, protože zjistili, že jsem měl pravdu.

Největší sranda je obecenstvo v ČR, kde spousta lidí uvěřila tomu, že znají mé skutečné jméno. Právě proto, aby nemohlo dojít ke zneužití mého jména, ke zneužití mé identity, či soukromí, nepoužívám nikde své skutečné jméno. Ani na internetu a už vůbec ne na přednáškách. Nevěřili byste navíc, jak je velmi snadné si pořídit (koupit) jméno, popřípadě i více a používat to po celé dekády se vším všudy, aniž by na to někdo přišel. Jednodušší než pořídit falešné doklady. Systém je…..

Je mi jasné, že po tom, co jsem tady odhalil, asi některé trošku klepne, ale taková je pravda. Nikdo mé skutečné jméno nezná. Nikdy jsem ho nesdělil a nikdy jsem ani neukázal své doklady. Takže si díky tomu můžu svobodně psát, aniž bych se musel starat o to, jestli mě za to někdo bude chtít někde popotahovat. Je to obrovská svoboda a životní výhoda. A navíc se i můžu smát, když čtu, jak o mně někdo něco tvrdí, nebo že ví, kdo jsem.

Kdyby bylo mé jméno známo, nikdy bych určitě nemohl na internet napsat, že znám technologii MedBeds a že jsem viděl lidi, kteří na tom byli. Protože mafie má pořád ještě sílu, těžce po alternativě šlape a těžce potlačuje pokročilé metody opravy lidského těla. Zdechající hydra má ještě chapadla, která kolem sebe v posledních záškubech pořádně mrskají.

Asi se budete ptát, jestli jsem já sám na MedBed byl. Ano, bylo mi to nabídnuto. Ale tehdy jsem řekl, že nejdu, protože jsem se jednak cítil dobře, a pořád cítím, a navíc mi bylo jasné, že bych asi musel odejít. Radši jsem tu zůstal a počkal si, až přijde ta správná doba (asi jste pochopili), abych mohl lidi datovat a být u toho, až se všechno semele a spustí. Všichni to brzy sami uvidíte a pochopíte. Kdo ví, ten ví.

Doufám, že jsem vám dnes poskytl zajímavé poodhalení. A nyní vy sami rozhodnete o stavu svého mozku. Jestli žijete v krabici matrixu, nebo jestli máte svobodnou mysl. A jsme opět na začátku. Kdo nepochopil, musí se tam vrátit.

Zajímavý článek, že? Ale kdo by tomu dneska věřil. Dobré sci-fi, že ano, a hlavně ty fotky jsem namaloval skvěle. Že jo? Možná budu další Leonardo da Vinci. Tak možná na další přednášce v budoucnosti potkáte Leonarda da Vinciho, nebo Vinčíka…..

Jo a omlouvám se, že slíbený článek je o dva dny později. No, malování obrázků mně zabralo více času, než jsem si myslel.

Napsal tm

Zdroj: https://tadesco.org/poodhaleni-medbeds-s-tomasem-marnym-a-nejen-to/