Na počest matek všeho druhu, šťastný den matek, ať jste kdekoli, kde bychom byli bez matek? Pokud Psychopati, který řídí svět rozhodl po jejich, neexistují žádné skutečné “matky”; Žádné rodiny, žádný sex, žádné skutečné lidi by nezůstali. V jejich světě není žádná rodinná jednotka, jsme všichni androgenní, neohrabání, kontrolované mysli a programování poslušné otroky, což je téměř žádný nápad. Otroky by mohly produkovat v klonovacím zařízením.

Žiadne rozmnožovanie medzi mužom a ženou sa nevyžaduje. Žiadna láska, žiadna starostlivosť, žiadny súcit. Žiadna ľudskosť.

Zdá sa, že väčšina ľudí v tejto chvíli aspoň trochu chápe Clintonovský zločinecký syndikát. Mnohí o tom žartovali, ale videli len povrch. Nechápu temnú hĺbku príbehu ani prepojenie s deťmi… a Jeffreym Epsteinom.

Zvláštne náhody. Za posledných 30 rokov zomrelo za podivných okolností celkovo 57 ľudí z okruhu Hillary a Billa Clintonovcov. Pätnásť z nich spáchalo samovraždu vrátane miliardára a pedofila Jeffreyho Epsteina. Osem z nich zomrelo pri autonehodách a leteckých nehodách a 14 zahynulo za záhadných okolností. Všetky obete na „Clintonovom zozname“ mali informácie, ktoré mohli potenciálne zničiť kariéru manželského páru.

Stáva sa vám, že si želáte, aby ste sa jednoducho zobudili a zistili, že celá táto nechutná, frustrujúca existencia a súčasná „neviditeľná“ vojna boli len strašnou nočnou morou? Že to nemôže byť skutočné?

Hoci sa seriál o cestovaní v čase od Jetsona Whitea môže zdať trochu „mimo“, musíme sa pýtať, prečo nám bolo ukázané, že „niekto“ alebo niečo spôsobilo, že Zem „zvoní ako zvon“ a rezonuje v 17-sekundových [sedemnásť!] intervaloch v roku 2018, ako nám pripomenul Jetson. Nie vo všetkých článkoch sa spomína „sedemnásť“ = Q.

Prečo to množstvo nových satelitov, ktoré vypustil Elon Musk? Prečo nám Q povedal, že niektoré cabalistické satelity boli zničené? Nech už na tejto planéte vládne ktokoľvek alebo čokoľvek, má plán a my sme len na ceste. Robíme veci správne a pokiaľ si udržíme túto trajektóriu, čokoľvek sa stane, stane sa v ideálnom čase a budúcnosť bude nádherná. Pamätajte… Kam ideme jeden, ideme všetci. zdroj

Film informátora o ukradnutých voľbách „2000 Mules“ je teraz k dispozícii zadarmo na internete tu

Evakuovaní ze závodu Azovstal v Mariupolu říkají nepříjemnou pravdu – Spiegel video smazal

Německý zpravodajský magazín Der Spiegel smazal video, na kterém se vyjadřují civilisté evakuovaní z metalurgického závodu Azovstal v Mariupolu. Civilisté hovořili o tom, že ukrajinská armáda nepropouští lidi.

Proč Spiegel video smazal, není jasné. Nezávislý novinář Thomas Röper má však podezření: video odhaluje nepříjemnou pravdu pro německé mediální konzumenty. „Der Spiegel záměrně lže.

? Prelozila jsem vam cely clanek…. je to nadherny priklad zavadejicich informaci MSM…… proste PANIKAAAAA !!!!!

Poslední civilisté byli evakuováni z ocelárny a jak „kreativně“ o tom informuje Der Spiegel
Bojovníci Azova konečně vypustili poslední civilisty z ocelárny v Mariupolu.

Bojovníci neonacistického praporu Azov konečně nechali poslední civilisty opustit ocelárnu v Mariupolu. Zprávu potvrdila i ukrajinská vláda, což však nebrání tomu, aby ji Der Spiegel prezentoval jinak. Nejprve přeložím zprávu ruské tiskové agentury a poté se podíváme, co z ní vyvozuje Der Spiegel.

Začátek překladu zprávy agentury TASS:

Ukrajinský vicepremiér potvrdil, že civilisté byli evakuováni z Azovstalu
Podle Iryny Vereščuk „tato část humanitární operace skončila“.

Místopředsedkyně ukrajinské vlády Iryna Vereščuková v sobotu potvrdila, že civilisté byli evakuováni ze závodu Azovstal v Mariupolu.

„Všechny děti, ženy a staří lidé byli z Azovstalu evakuováni,“ napsala na svém kanálu na Telegramu. Podle místopředsedy vlády byla „tato část humanitární operace ukončena“.

Štáb územní obrany DNR již dříve informoval, že v sobotu byla ze zařízení evakuována skupina 50 osob. Celkový počet civilistů evakuovaných ze zařízení tak dosáhl 176 osob.

O den dříve bylo z oblasti elektrárny evakuováno 25 lidí včetně žen a dětí.

Boje v okolí Mariupolu začaly 25. února a město bylo zcela zablokováno. Mezitím byly ukrajinské nacionalistické skupiny vyhnány z obytných oblastí a byl zablokován závod Azovstal. Podle Meziresortního koordinačního centra humanitární pomoci Ruské federace otevřely ruské síly ve dnech 5., 6. a 7. května od 8 do 18 hodin humanitární koridor pro evakuaci civilistů z areálu elektrárny, o jejichž přítomnosti v podzemních objektech elektrárny informovala kyjevská vláda. Ruské síly a síly DNR od konce března systematicky otevírají humanitární koridory.
Konec překladu. zdroj

Mohamed bin Salman Očakáva sa, že sa čoskoro stane kráľom Saudskej Arábie//).
Upratovanie domu
HRC, Obama, BUSH, odhalenie

Tento chlapík Salmán sa už dlho hrá na trojitého agenta
INFILTRÁCIA do deep state $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$He uniesol investície Clintonovcov a Bushove peniaze vo svojej krajine a dcérskych svetových firmách…

MUSK urobil to isté s peniazmi SOROS v 2017_2018 ..
Inflitrácia, uniesť ich $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$<

Viaceré zinscenované_ mikro_udalosti sa dejú… Súvisia s väčšími_udalosťami.[ Kolaps ] zdroj

Na Ukrajině se zabíjejí zdraví novorozenci, aby se zásobil mezinárodní trh s kmenovými buňkami.
Kdo z vás je „na straně Ukrajiny“?
Ukrajinské děti jsou cílem výzkumu kmenových buněk
Podle zjištění BBC jsou na Ukrajině možná zabíjeni zdraví novorozenci, aby mohli zásobovat prosperující mezinárodní obchod s kmenovými buňkami.
Znepokojivé videozáznamy z pitev rozřezaných malých tělíček vyvolávají vážné otázky, co se s nimi stalo.
Ukrajina se stala samozvaným hlavním městem kmenových buněk na světě.
Obchoduje se s kmenovými buňkami z potracených plodů, přičemž se neprokázalo, že mohou pomoci v boji proti mnoha nemocem.
Rozčilení spotřebitelů
Nedostatek slunečnicového oleje je jen falešný? „Nechali jsme se oklamat“
Spotřebitelé v současné době zoufale touží po slunečnicovém oleji. V některých jiných evropských zemích to však vypadá zcela jinak: Ve Švédsku je v nabídce dokonce německý slunečnicový olej.
Jj, kvuli salmonele ?? Po skandálu Ferrero společnost Strauß musela stáhnout čokoládu kvůli salmonele.

Chystá se VELKÝ biblický scénář, kde se bude předstírat, že jde o třetí světovou válku, ale ve skutečnosti se aktivují vojenské síly a pak se bombardují všechny tyto satanské luzeriánské památky. Uzavřou fondy GESARA a my, lidé, je obnovíme.
UDÁLOST. JE BIBLICKÁ.
Jaké jsou některé z Velmi VELKÝCH satanských iluminátských památek ve světě? Q nám je ukázal. Vatikán, Buckinghamský palác, Whitehouse x 2 (USA, Německo), 3GD v Číně. Možná Cern na švýcarsko-francouzské hranici.

Big Pharma ve Wuhanu = Izrael
Izrael/Chazaři ovládají ČKS.
Média atd.
Padne 34 satanských budov a přehrad. Boží tyče/DEW
CELOSVĚTOVĚ
Letadla a vlaky uzemněny
Světla/elektřina vypnuta
Přechod na Teslovu volnou energii
Bitcoinové servery/datová centra zasaženy a nadobro vypnuty.
99,5 % kryptografie pryč Čínské mince. Vstup ISO20022 Mince kryté drahými kovy.
Událost vyvolávající strach z 3. světové války. Sirény atomové bomby
Událost s vodou
Krach na burze
Globální stanné právo
CASTLE ROCK -Scénář Julian Assange.
Kvantové systémy. Projekt Odin zapnut.
Nesara/Gesara/RV


Převracení voleb prostřednictvím vojenských soudů – FISA
Vojenské tribunály / přiznání / 10denní film – 3 × 8 hod. trvající
V 10 zemích bude probíhat EBS, aby byl pokryt celý svět.
Odhalení.


Inaugurace
IZRAELSKÝ MOSSAD ovládá SVĚTOVÁ MÉDIA z USA.
V příloze je Q1871, který to nastiňuje.
Projekt Odin, jak se zmiňuje Ron CodeMonkeyz, je MOCNÝ PROTIDEPLATFORMAČNÍ NÁSTROJ.
Projekt Odin je součástí Quantum Starlink. Naše nové Kvantové systémy mají být chráněny Tajnými vesmírnými programy mimo dosah Kabaly.
Q2337 vám říká, že Mossad Media Assets budou odstraněny. Myslete na lidi jako Alex Jones, Anderson Cooper atd. a také na satelity Mossadu.
Izraelské zpravodajské služby – stáhněte se.
[TERM_3720x380-293476669283001]
Mediální aktiva budou odstraněna.


Tato část 2527 vám říká, že něco mocného se chystá vyřadit mediální satelity Mossadu. Tím dojde k celosvětovému výpadku médií, Přepněte nás na Kvantové systémy. Jedná se o PROJEKT ODIN. Vše dohromady dává důvod k aktivaci vojenské EBS.
Pokud si vyhledáte raketu TURKSAT, která odstartovala z USA v lednu, zjistíte, že byla určena speciálně pro VOJENSKÉ KOMUNIKACE s národními televizemi a rádii v AFRICE, na Blízkém východě, v Evropě a ve Střední Asii.

Tato akce má mnoho aspektů.
Celosvětový výpadek proudu pro přechod na energii TESLA. Vyřazení mediálních satelitů, QFS, Božích prutů na přehradách a 34 budovách a mnoho dalšího.
Akce se zúčastní 34 budov.
Jsou velmi významné.
Tedy Whitehouse, královské hrady, Buckinghamský palác, Vatikán, Gettyho muzeum, sídlo Playboye a podobně.
To jistě způsobí kolaps akciového trhu, stejně jako precizní kybernetika spojená s exekutivními příkazy 13818 & 13848. Všechno je to jen divadlo.
Výměna bankovek Rothschildovy centrální banky za duhové státní dluhopisy, které jsou nyní kryté drahými kovy (nikoli ropou/válkami).
Jsme ještě v pohodlí?
Nebo se bojíme?
Obojího trochu je normální.
Trump plní své sliby.
Mějte víru v Pána, našeho Boha.
On vás v bouři utěší.

Kdo viděl, že v lednu až 10 zemí najednou vypnulo vesmírné síly?
Těsně předtím se to stalo na 30 minut i Izraeli.
Když dokážou vypnout 10 najednou, tak všechny najednou. Mohou to udělat se vším všudy. Vítejte v Tesle.
VÝPADEK JE NUTNÝ.
Podívejte se na všechna ta globální vojenská „cvičení“, která se nyní zavádějí.
Všechno se to děje přímo před vámi.
Jde o největší GLOBÁLNÍ VOJENSKOU operaci v historii planety Země.


Přechod na Gesara/Velkolepost.
Teď už jen musí sehrát falešný scénář 3. světové války, aby se rozezněly sirény v každém národním vojenském velitelském centru.


To má Celé Celé planetě ospravedlnit mnoho věcí, které se již odehrávají. Skutečnost, že bylo zavedeno vojenské právo Gesara. Tajné vojenské tribunály, přiznání atd. Popravy a mnoho dalšího. A jak to obvykle dělají všechny armády, budou pomáhat budovat nové věci. zdroj

Johnny Deep

Adrenochróm
Vo filme STRACH A NENÁVIST V LAS VEGAS Depp hrá Hunter S . Thompsona v drogovom opojení, ktorý užíva množstvo drog (na základe skutočného príbehu S. Thompsona vo Vegas )
Depp/Thompson konzumuje ADRENOCHRÓM (vyrobený z ľudskej adrenalínovej žľazy)
Hunter S. Thompson SATANISTICKÉ večierky a vraždy / kruh obchodníkov s ľuďmi.
Niekoľko očitých svedkov a obetí identifikovalo Huntera S. Thompsona pri vytváraní Snuff filmov (kde sa natáčajú a predávajú vraždy).
Obete identifikujú S. THOMPSONA ako muža, ktorý ich nútil zabíjať iné deti na elitných SATANISTICKÝCH večierkoch a nútil ich konzumovať mŕtve telá & mať s nimi sex, keď išli natáčať satanistický rituál.


Obete v škandále Franklin (kruh obchodovania s ľuďmi ) potvrdzujú, že S. Thompson ich nútil zabíjať deti.
Obete obchodovania s ľuďmi na juhozápade identifikovali S. Thompsona ako človeka, ktorý bol na ranči v Colorade, kde sa nachádzala sieť obchodníkov s ľuďmi, ktorá zahŕňala vraždy na ranči za účasti americkej elity.
Hunter S. Thompson sa v priamom televíznom prenose priznal k zabíjaniu ľudí (relácia Davea Lettermana)
Thompson sa mnohým priateľom často chválil zabíjaním ľudí.
THOMPSON sa chválil, že sa zabije strelou do hlavy.
(Mnohé deti a obete uviedli, že takto Thompson zabíjal deti alebo nútil iné deti zabíjať deti… Pištoľ do hlavy… Alebo uškrtenie. 20. februára 2005 Hunter S. Thompson si sám vystrelil mozog. MŔTVY

Memphis tri satanistické vraždy a znásilňovanie detí
Traja muži z Memphisu boli odsúdení za zabitie troch detí počas satanistických rituálov
(obrovské množstvo ďalších satanistických vrážd v oblasti nebolo vyriešených a polícia zámerne uzavrela súvisiace prípady) muži boli uznaní za vinných a odsúdení na trest smrti….. Johnny Depp však zakročil s miliónmi dolárov a vysokopostavenými elitnými vplyvnými právnikmi a mužov oslobodil.

CIA MOCKINGBIRD MSM médiá prevzali kontrolu nad príbehom a podstrčili príbehy v podpore Hollywoodu,
spevákov, ktorí sa zhromaždili za Deppom, aby oslobodil vrahov.

ClA kontrolovala kruh obchodovania s ľuďmi cez Memphis Tennessee, Omahu Nebrasku , Kansas, ARKANSAS až po Chicago Illinois prepojený s VATIKÁNOM Krytie pedofilných kruhov a odstraňovanie duchovných a biskupov.


Kľúčom bol škandál FRANKLIN COVEY (ktorý je už uzavretý a polícia a vyšetrovanie prípadu sú zakázané).
Franklinove siete obchodovania s ľuďmi pokračujú dodnes, čo je spojené s DC. Podesta, Pizzagate,
JOHNNY DEPP / HUNTER S. THOMPSON boli najlepší priatelia a Depp dokonca vybavoval pohreb THOMPSONA
a splnil jeho posledné želanie. Depp bol často na Thompsonovej farme a na pozemkoch, ktoré vlastnil pod rôznymi menami.

VIPER room (losangeleský nočný klub vlastnený v spolupráci s Johnnym Deppom)
Na halloweensku noc 31. októbra 1993 bola naplánovaná a inscenovaná satanistická plánovaná vražda River PHOENIX

V podzemí VIPER ROOM (miestnosť s jedovatými hadmi) sa rozprúdila adrenochrómová párty.

River PHOENIX si v týždňoch, ktoré pribúdali do jeho smrti, uvedomil satanistické rituály, dištancoval sa od Hollywoodu a chcel odísť. CIA/handleri dali Deppovi v tú noc HALLOWEEN-u príležitosť vstúpiť do najvyššieho stupňa členstva 33 stupňov slobodomurárov (aby ste sa stali členom, musíte zabiť blízkeho priateľa alebo člena rodiny).

Všetko, čo viete o Hollywoode, je falošné
Všetko, čo si myslíte, že viete o Johnnym Deppovi, je falošné
Adrenochrómový svet ukrytý na očiach.

Prečo si myslíte, že Johnny Depp a Amber Heard súdne procesy sa vysielajú nonstop. Celý súdny proces…
A zo súdneho procesu s Ghislaine Maxwellovou máte len farebné náčrty a niekoľko úryvkov zo súdneho procesu a všetko je v zverejnených spisoch redigované
NIKTO SI NEMÔŽE PREDSTAVIŤ, aké ČISTÉ ZLO a korupcia tam je.
Tí, ktorým dôverujete, sú najviac vinní z hriechu.

#586

Komu sa učíme dôverovať?
Ak ste veriaci, MODLITE SA.
60 % musí zostať súkromných [aspoň] – pre ľudstvo.
Títo ľudia by mali byť obesení.
Q zdroj

V noci na dnešek došlo poblíž Panenských ostrovů k poměrně silnému zemětřesení o síle 5,5 stupně!

Panenské ostrovy? Tam měl Epstein své dva ostrovy. „…Co je to za lidské kosti, které byly nalezeny v moři kolem tohoto ostrova? A nejde jen o pár kostí, ale o nespočet! Nebylo to vždycky kvůli zneužívání? Podle všeho je tento problém ještě výbušnější, než si myslíme……“.

V důsledku zemětřesení, která se již několikrát vyskytla, vznikla linie z Panenských ostrovů na La Palmu! Nezapomente na „výbuch sopky“!

Když už mluvíme o sopkách: Během posledních 10 hodin došlo k zemětřesení také PŘÍMO u Vesuvu a Etny. Za tu dobu, co sopky pozoruji, jsem to ještě neviděl, ale jsem si jistý, že jsou to jen náhody…

Zajímavé, co se právě teď děje ve Florencii…všechna tato zemětřesení se odehrála během posledních 24 hodin. zdroj

OTEVŘENÝ DOPIS DONALDA J. TRUMPA AMERICKÉ ARMÁDĚ

My, lid, vás žádáme, abyste nám pomohli získat zpět naši zemi a naši suverenitu od korporací, bankéřů FEDu a zkorumpovaných politiků.

Vyhodíme je všechny do jednoho!!! Už nás nezastupují, proto mají padáka !!!!.

Už nás nebaví být otroky a platit daně, které naše vláda rozhazuje našimi dolary, které ani nejsou kryté zlatem, ale jsou to bezcenné papírky od nezákonného a zkorumpovaného FEDu !!!!.

Chceme opravu voleb 2020, víme, že všichni víte, že JB ten pedofil nevyhrál.

Máme právo rozpustit vládu, pokud byla vyčerpána všechna ostatní opatření. Zkoušeli jsme

Protesty 6. ledna
Konvoje
Různé protesty
Účast na zasedáních školské rady
Zasedání zastupitelstva
Účast na shromážděních Trumpa, právoplatného vítěze!
Bojovníci na sociálních médií
Hlasování < zmanipulované hlasovací zařízení>
VŠECHNO bylo zmanipulované
Podívejte se na film RIGGED a
Důkazy Mikea Lendela

Ztratili jsme přátele a členy rodiny
Covidem, toxickými vakcínami a sdílením strašlivé pravdy, která nám byla po desetiletí zatajována, vražda Kennedyho a 11. září jsou jen dva ze stovek příkladů, které bychom mohli uvést.

Jsme unaveni z vedení válek a placení za války, které NECHCEME!!!!. Nechceme podporovat války, pokud na nás nezaútočí naši nepřátelé.

Chceme naši zemi zpět a požadujeme, abyste co nejdříve jednali naším jménem, chceme jednat, chceme naši suverenitu, nikdy jsme nesouhlasili s tím, že budeme při narození mini korporací a do našich rodných listů budeme psát všechna velká písmena !!!!. Nikdy jsme nesouhlasili s tím, že s námi budou obchodovat jako s dobytkem, zatímco jiní na nás budou nevědomky vydělávat.

Odmítáme být déle otroky hlubokého státu.

Chceme, aby byla NESARA zavedena co nejdříve.
Jakmile budou tito strašní a nekompetentní lidé propuštěni a stíháni za své zločiny proti nám a našim DĚTEM, zavedeme jinou, mnohem, mnohem menší vládu.

Patrioti, kteří souhlasí, prosím, sdílejte

Vojáci, kteří toto čtou, prosím, předejte tento vzkaz od My, lid, svým velitelům.

Odpovězte nám prosím prostřednictvím systému EAS

Patrioti, tohle musí být virální na všech platformách

My, lid, jsme promluvili
Armáda musí nyní jednat naším jménem
Než nám nezbude žádná země !!!!!

S pozdravem

USA AMERIČANÉ
WWG1WGA zdroj originál zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-09-05-2022/