Agenti chazarské mafie Trudeau, Freelandová, Bidenová a další utíkají na Ukrajinu, protože kolaps chazarské mafie pokračuje

Agenti chazarské mafie Justin Castro, Chrystia Freelandová, Jill Bidenová a další uprchli na Ukrajinu, protože vláda ChM se hroutí, tvrdí zdroje CIA. Uprchli, aby se vyhnuli zatčení za válečné zločiny, protože jejich zločiny proti lidskosti už není možné skrýt, říkají. Proto „herci, herečky, rockové hvězdy, komici a světoví lídři navštěvují Ukrajinu“, poznamenává další zdroj ze CIA.

Pokud stále nevěříte, že tito lidé utíkají, aby se vyhnuli zadržení, podívejte se na snímek věznice na Guantánamu z Google Earth. Je to zjevně zařízení určené k zadržování tisíců zločinců z řad ChM.

Proto se jejich vládci, klan Rockefellerů, který stál za celým falešným Bidenovým režimem, nyní snaží vyjednat kapitulaci, tvrdí zdroje z Asijské tajné společnosti. V Evropě se mezitím jejich další páni, rodina Rothschildů, snaží získat ochranu od své bývalé otrokářské kolonie Izraele tvrzením, že odhalení jejich zločinů je „antisemitské“.

Problém je v tom, že kritická masa Židů si nyní uvědomuje, že jejich vládnoucí rodiny byly hluboce zapojeny do holocaustu (zápalné oběti satanovi) jako součásti jejich mesiášského projektu vyhnání Židů z Evropy do Izraele. Chtěli se stát židovskými králi, a to proti vůli židovského národa. Skutečnost, že Izrael odmítá podporovat jejich kampaň za vytvoření větší Chazarie na Ukrajině, je toho důkazem.

Zhroucení vlády ChM na Západě může být spouštěčem něčeho, co se v naší historii ještě nikdy nestalo. Ruské, asijské zdroje a zdroje z Tajného vesmírného programu tvrdí, že brzy může dojít k nějaké události, která otřese zemí a ohromí mysl lidí, přičemž někteří ji předpovídají již na tento týden. Jak už to u takových předpovědí bývá, uvěříme tomu, až to uvidíme, ale jak uvádíme níže, v Antarktidě i jinde se dějí mimořádně neobvyklé věci související s projektem modrého paprsku (Blue Beam).

Začněme situací na Ukrajině, kde hledají útočiště poslední představitelé ChM. Podle západních expertů Ukrajina válku již prohrála, stejně jako ztratila:

  • 80 % ropných a plynových polí,
  • Všechny rafinerie a velké nádrže,
  • Pole určená k osetí,
  • Uhelné doly,
  • Čtyři hlavní přístavy,
  • Významnou část jaderné a část uhelné výroby,
  • Ropná a plynová pole v šelfu Černého moře.

Proto Rada bezpečnosti OSN vydala jednomyslnou rezoluci vyzývající k ukončení „sporu“ na Ukrajině. Všimněte si, že nepoužili slovo „válka“. Jinými slovy přiznávají, že jde o vnitřní záležitost Ruska. Skutečnost, že USA, Velká Británie a Francie s touto rezolucí souhlasí, o mnohém vypovídá. Je to kapitulace.

Ukrajina je nyní rozparcelována. Jižní a východní část se stane součástí Ruska, zatímco Polsko a Rumunsko převezmou velké území západní části.

Proto polský prezident vyzval ke zrušení hranice mezi Ukrajinou a Polskem. „Mezi našimi zeměmi již nebude existovat hranice. Abychom mohli žít společně na této Zemi, budovat společné štěstí a sílu, která nám umožní odrazit jakékoli nebezpečí,“ řekl polský prezident Andrzej Duda.

Otázkou nyní je, zda Rusko dovolí, aby malý ukrajinský stát fungoval jako jakási rezervace pro poslední členy chazarské mafie.

Pravděpodobně ne, protože jak v sobotu prohlásil předseda ruské Státní dumy Vjačeslav Volodin, „vedení USA by mělo být také pohnáno k odpovědnosti za zločiny spáchané kyjevským nacistickým režimem na Ukrajině, čímž by se rozšířil seznam válečných zločinců“.

Jejich zločiny se zdaleka neomezují jen na Ukrajinu. V Sýrii vojenská odnož ChM, vystupující pod značkami jako Al-Káida a takzvaný Islámský stát, systematicky vraždila muže, aby si jejich děti a ženy nárokovala jako válečné trofeje, říká americký plukovník Richard Black, který tam byl. ChM (kte chce zotročit celé lidstvo), pořádala aukce otroků, na kterých se podle něj nejvíce nabízelo za děti.

Podle FBI se ve Spojených státech již několik desetiletí každoročně ztratí 40 000 dětí. Většina z těchto dětí byla pravděpodobně umučena k smrti, aby ChM získala adrenochrom, tvrdí nyní řada svědků.

Až to vyjde najevo, jak se to nyní děje, nebudou se mít tito zločinci kde na této planetě ani mimo ni schovat.

Když už mluvíme o skrývání zločinců, podívejme se znovu na Justina Castra, mandžuského kandidáta, který ukradl volby a snažil se z Kanady udělat totalitní otrokářský tábor. Podle našich zdrojů z kanadské tajné zpravodajské služby byla Národní vyšetřovací služba kanadských ozbrojených sil kompromitována ChM. Obvinili řadu vrcholných generálů z nejasných sexuálních deliktů (všechny jsou popírány nebo byly vyvráceny) ve snaze zabránit armádě, aby dělala svou práci a zatkla zrádce Castra. Poslední kapkou pro kanadskou armádu bylo, když Castro a jeho kumpáni z ChM podle všeho zavraždili generála Trevora Cadieu.

Cadieu měl převzít kanadskou armádu, než se připojil k dlouhému seznamu generálů, kteří byli odsunuti na vedlejší kolej kvůli falešným obviněním ze sexuálního obtěžování. Nyní se snaží vysvětlit jeho náhlé zmizení tím, že vydávají pomlouvačné zprávy, že byl Rusy přistižen při vedení laboratoře na výrobu biologických zbraní na Ukrajině.

Když jsme kontaktovali naše zdroje z ruské FSB a kanadské a americké zpravodajské služby, všechny se shodly na tom, že ho Rusové nikdy nezajali. Z toho vyplývá, že se jednalo o krycí historku, která měla kanadské armádě zabránit v odvetě za pravděpodobnou vraždu vysoce postaveného a oblíbeného generála.

Castro a jeho společníci z řad zločinců ChM se zoufale snaží neutralizovat kanadskou armádu, protože jejich vakcinační zločiny jsou nyní plně odhaleny a oni se obávají zatčení vojenskou policií.

O zločinech spáchaných očkováním se již psalo jinde, takže poukážeme jen na několik nejdůležitějších bodů. Nejdůležitějším bylo pravděpodobně zveřejnění dokumentů společnosti Pfizer potvrzujících, že během prvních 28 dnů po naočkování vakcínou BioNTech Pfizer během testů zemřelo 1223 lidí – a přesto byla schválena k použití.

.

.

To již způsobilo pád první kostky domina. Rady Johnson, výkonný viceprezident společnosti Pfizer, byl zatčen ve svém domě a obviněn federálními agenty z několikanásobného podvodu. Bude zpívat jako kanárek, nebo se oběsí ve své cele. Nebo snad dostane ze stresu náhlý infarkt?

Ať už je to jakkoli, snaha využít Covid jako záminku k trvalému zotročení lidstva selhává. Jako příklad si poslechněte avatara Benjamina (Bibiho) Netanjahua, jak prohlašuje, že se nemáte čeho bát, poněvadž corona je nesmysl.

Celý článek převzat : https://tadesco.org/agenti-chazarske-mafie-trudeau-freelandova-bidenova-a-dalsi-utikaji-na-ukrajinu-protoze-kolaps-chazarske-mafie-pokracuje/

Video přehrávač

00:00

00:16

 

 

 

Proto Izrael v neděli oznámil, že ukončuje povinné testování na COVID na letišti Ben Gurion v Tel Avivu.

Chcete-li vidět, co plánovali, podívejte se na tento koncentrační Covid tábor. Ten se nachází v Austrálii, nikoli v Číně.

Také v Číně se bouří proti drastické Covid totalitě. Čína čelí neustálé kritice a nespokojenosti veřejnosti kvůli uzavírkám. Vypuknutí Covidu nutí KSČ volit mezi hospodářským růstem, který jí po více než čtyři desetiletí poskytoval zdroj legitimity, a snahou prezidenta Si ukázat, že čínský model je lepší než západní demokracie.

Čínská historie ukazuje, že Číňané snesou hodně represí, než najednou hromadně propukne povstání. Níže uvedené video je toho příkladem.

Video přehrávač

00:00

02:20

 

 

 

Nyní nám informátor z Číny poslal důkaz, že rozsáhlé testování na Covid bylo jen promyšleným plánem francouzské větve rodiny Rothschildů na praní úplatků čínským úředníkům. Podle informátora byly v Číně vyrobeny falešné testy na Covid, které pak vláda draze nakoupila a předstírala, že je dováží společnosti jako Roche. Toto video ukazuje nehygienický PCR test v Číně, kde se vyráběly „drahé francouzské testy“.

Video přehrávač

00:00

00:09

 

 

 

Objevení krvavě rudé oblohy nad Šanghají může být znamením, že se v Číně něco chystá.

Zdroje z Asijské tajné společnosti slibují, že se blíží velké změny. Na Filipínách se chystá převzít prezidentský úřad člen rodiny Draka Bongbong Marcos. Spolupracuje s Aliancí a podepisují se dokumenty, které mají uvolnit finanční prostředky na planetární obrodu, slibují zdroje. Odstranění prezidenta Rodriga Duterteho bude také znamenat, že David Rockefeller mladší přijde o tamní ochranu, dodávají zdroje CIA v Asii. To je jeden z důvodů, proč se snaží vyjednat kapitulaci.

Zvolení Marcose je jen jednou z velkých změn, které se tento týden očekávají. Podle zdrojů z amerického tajného vesmírného programu se něco chystá také v Rusku:

Tvrzení, že Putin musí do nemocnice na operaci kvůli možné rakovině, je jen zástěrka. Putin prochází, jak bychom to mohli nazvat, modernizací. Pokud se v pondělí 9. září skutečně objeví na Přehlídce vítězství 2. světové války, uvidíte ten rozdíl. Bude to zřejmé. Pokud se objeví dvojník nebo počítačem tvořený hologram, poznáte to také. Dívejte se velmi pozorně, co je přenášeno ve zprávách. Pokud se na oslavách objeví ten druhý, znamená to, že jeho modernizace není dokončena. Až bude „léčba“ dokončena, uvidíme mladě vypadajícího muže již v pondělí devátého.

V době, kdy se tento report chystal k uveřejnění, se v médiích objevily fotografie Putina na přehlídce vítězství, z nichž bylo jasné, že Rusko reprezentuje nový a vylepšený Putin. Pokud tedy mají zdroje pravdu, dojde od tohoto týdne ke změně režimu v USA, Rusku, Kanadě i jinde, po níž bude následovat odhalení dosud skrytých technologií.

Nyní se podívejme na další novinky z projektu Blue Beam. Zde nám to sdělí naše vysoce postavené tajné zdroje z vesmírných sil:

„Na východě Antarktidy bylo objeveno mohutné starověké mimozemské plavidlo. (Oblast, která byla v posledních měsících velmi horká). Jeho průměr se odhaduje na více než 1,6 km. Vykopávky stále pokračují. Vedle plavidla se nachází něco, co vypadá jako starobylé město. To je zcela mimo dosah radaru. Tuto operaci řídí Trump, Putin a Aliance. Téměř denně jsou objevovány další. Nikdo do oblasti nesmí. Vědci, specialisté, ruské a americké speciální vojenské jednotky na místě nesmějí až do odvolání odejít. Platí příkaz mlčet. Zdá se, že to je jeden z důvodů, proč se oblast rozpaluje. Využití magnetického posunu pólů spolu s energetickými zbraněmi z vesmíru TEĎ řízené Aliancí“.

Zdroje pokračují:

Pod hlubokým ledem se nachází mnoho velmi starých „věcí“ pohřbených po desítky tisíc let. Stejně jako obrovský chrámový komplex v Kambodži, který je pohřbený pod lesem, ale díky novému druhu radaru zvanému LIDAR ho VĚDCI našli. Je větší než Angkor Wat. Je to možná největší starověké město na světě.

.

YouTube video

Samozřejmě se pokusíme získat povolení pro televizní štáb a skupinu novinářů, aby navštívili Antarktidu a potvrdili, že je to pravda.

Zdroje nám také poskytly video „antigravitačního zařízení TR3B vyrobeného společností Northrop Grumman Corporation.“ Skutečnost, že uvádějí výrobce, je dobrým znamením, že tato technologie bude brzy zpřístupněna široké veřejnosti.

Video přehrávač

00:00

01:02

 

 

 

Tento týden si konečně ukážeme další snímky související s projektem modrého paprsku.

Video přehrávač

00:00

00:31

 

 

 

Video přehrávač

00:00

00:18

 

 

 

Video přehrávač

00:00

01:00

 

 

 

Apollo 17: Na snímcích v pozadí jsou vidět pyramidy.

Závěrem lze říci, že až bude ChM konečně poražena, bude veřejnosti zpřístupněn hojný počet futuristických technologií a karanténa na planetě Zemi skončí.

Jak už to u takových věcí bývá, věřte tomu, až to uvidíte. Do té doby musíme všichni bojovat, dokud nebude lidstvo skutečně osvobozeno

 

Převzato: https://tadesco.org/agenti-chazarske-mafie-trudeau-freelandova-bidenova-a-dalsi-utikaji-na-ukrajinu-protoze-kolaps-chazarske-mafie-pokracuje/