Nyní uvězněný ministr pro záležitosti veteránů Denis McDonough může být záhadou. Nebo může být specialistou na dezinformace Deep State, falešným sleděm krmícím vyšetřovatele JAGu, kteří ho začali vyslýchat, když v úterý ráno dorazil do zálivu Guantánamo.

Je krajně neobvyklé, aby se Deep Staters k něčemu přiznali nebo projevili lítost nad zločiny, z nichž byli obviněni. Obvykle se drží toho, co vypadá jako kodifikovaná poučka: „Jen jsem plnil rozkazy.“

McDonough, který byl v neděli ráno zatčen ve Vegas na základě obvinění z velezrady, však mává rukama a přiznává se nejen k obviněním vzneseným armádou, ale i ke zločinům, o nichž Bílé klobouky nevěděly.

Nejprve McDonough v úterý přiznal, že dal 63 miliard dolarů z 300 miliard dolarů ročního rozpočtu VA na „aktiva“ ve vládě Petra Porošenka. Podle svého nejlepšího vědomí prý měly výplaty dorazit do ukrajinských nemocnic v Kyjevě, Oděse a Donbasu, které poskytovaly kritickou péči vojákům zraněným v ukrajinském boji s Ruskem. Dále přiznal, že nemá možnost zjistit, zda se některé z 63 milionů dolarů skutečně dostaly do nemocnic.

„Vím, že jsem ukradl peníze vojákům a veteránům, ale upřímně věřím, že to bylo pro záslužnou věc,“ řekl údajně McDonough vyšetřovatelům. „A ano, věděl jsem, že se to nakonec ke mně donese. S radostí se obětuji ve jménu poskytování péče bojovníkům za svobodu bojujícím proti útlaku Vladimira Putina.“

Tím ale neskončil. Dále jmenoval a řekl, že ministr zahraničí Anthony Blinken a ministr obrany Lloyd Austin mu dali pokyn, aby inicioval a zamlžil převod finančních prostředků. Nevyčítal jim to však s tím, že by jednal jednostranně, kdyby mohl. Když vyšetřovatelé požadovali důkaz o zapojení Blinkena a Austina, McDonough řekl: „Kryli pouze své záměry. Přijímám plnou odpovědnost.“

Za druhé, McDonough se dychtivě přiznal k dalším zločinům. Řekl, že má zálibu v malých dětech. Kdyby ho zvláštní jednotky našly o noc dříve, našli by ho ve společnosti patnáctileté dívky jménem Anna, které zaplatil 2500 dolarů, aby s ním strávila noc. S upřímnou tváří řekl, že ji krmil alkoholem a Oxycontinem, „píchal ji“ a dal jí dost peněz na to, aby zajistil její mlčení.

„Jo, udělal jsem to. Neříkám, že ne. Jsme chlapi, ne?“ McDonough to řekl vyšetřovatelům, kteří byli oba muži.

McDonough navíc řekl, že jeho vojenský tribunál, plánovaný na 22. července, by byl ztrátou času a peněz.

„Jsem vinen. Dělejte si se mnou, co chcete,“ řekl.

Zdroje JAG sdělily Real Raw News, že viceadmirál Darse E. Crandall byl informován o McDonoughově přiznání a zvažuje své možnosti. JAG také pracuje na potvrzení McDonoughova tvrzení, že Blinken a Austin zorganizovali krádež fondů VA.

Zdroj:  https://realrawnews.com/2022/07/mcdonough-spills-the-beans-names-names/