Deep state minulý týden zahájil neorganizovaný útok na jadernou demontážní továrnu v Texasu panhandle, ale byli odraženi White Hats, kteří střežili zařízení od doby, kdy americká armáda převzala prozatímní kontrolu nad strategickým jaderným arzenálem po ukradených prezidentských volbách v roce 2020, sdělily zdroje z kanceláře generála Davida H. Bergera agentuře Real Raw News.

K nezdařenému vpádu došlo v Pantexu, mamutím komplexu na 16 tisících akrech půdy poblíž Amarilla. Před lednem 2021 elektrárnu spravovaly a provozovaly pro Ministerstvo energetiky Spojených států Consolidated Nuclear Security a Sandia National Laboratories, které americká armáda vyhodila, když byl Biden protiprávně uveden do úřadu. Tou dobou už zlotřilý režim čelil neřešitelným nesnázím: armáda zabavila kódy k odpálení jaderných raket ICBM a SLBM, stejně jako strategické bombardovací síly země. To znamenalo, že kdyby Bidenovi manipulanti chtěli jadernou válku, nebo jadernou Falešnou vlajku na americké půdě, museli by atomové komponenty ukrást jinde.

Pantex je jedinou zbývající jadernou demontážní elektrárnou ve Spojených státech a údajně v ní jsou stále uloženy desítky neporušených hlavic z dob studené války a štěpného materiálu. Měla impozantní zabezpečení ještě předtím, než ji White Hats převzal pod kontrolu: celou plochu monitorují pohybové senzory, sledovací kamery a vzdušný prostor nad ní byl označen za bezletovou zónu. Stavby obepínal ostnatý drát, elektrifikovaný plot, z něhož nejcitlivější vyžadoval pro vstup kartu s klíčem a otiskem palce a sítnice.

Zdroje Real Raw News sdělily, že White Hats posílil obranu Pantexu, ale neuvedly žádné podrobnosti.

V předjitřních hodinách 9. července spatřily stráže na obvodu dav ozbrojených vetřelců pochodujících k linii plotu. Vetřelci, oblečení v černém a s taktickou výstrojí, se sunuli kupředu, ale nepoužívali žádnou rozeznatelnou taktiku. Bylo jich přibližně 100 a pochodovali nápadně ve formaci, 10 vedle sebe a 10 v hloubce, jako vojáci z občanské války slepě pochodující do palby z děl.

Tou dobou už White Hats – příslušník US Army Ranger a oddíl Delta Force – nastoupil do obrněných Hummerů a ujížděl k místu vpádu. Pod vedením stráží perimetru, které se ukryly, se oddíl přiblížil na 300 metrů k nepříteli, sesedl z vozidel a použil je jako úkryt. Své nepřátele osvítili v pruhu světla – na Hummerech byly namontovány reflektory a stroboskopy.

Pak se ozval hlas na megafonu: „Vzdejte se dobrovolně nebo vás donutíme násilím.“

Mezitím zpráva o přepadení dorazila ke generálu námořní pěchoty Davidu H. Bergerovi v táboře Pendleton. Zdroje pro Real Raw News uvedly, že archaický postup Deep State vzbudil jeho podezření – měl podezření, že jde o odvedení pozornosti. Nařídil dalším hlídkám, aby se rozptýlily po rozlehlém pozemku Pantexu pro případ, že by se Deep State pokoušely prorazit plot na jiném místě.

Jak se hlídky mobilizovaly, propukla přestřelka mezi oddílem Ranger-Delta a stočlennými útočníky z Deep State. Naše zdroje uvedly, že není jasné, kdo vystřelil první, ale početně horší, ale lépe vycvičení White Hats měli rozhodující převahu. Měli krytí a štíty, zatímco Deep State byli nechránění.

Vzduchem svištěly kulky, odrážely se od obrněných hummerů, ale nezasáhly žádnou osobu. White Hats vypustili krupobití střelby a první a druhá řada Deep State padla téměř okamžitě; 20 mužů bylo zraněno nebo zabito během několika sekund. Nápor je přemohl a oni pak zahájili taktický ústup ve směru, odkud přišli, spustili obrannou palbu.

White Hats přitvrdil a zasáhl nejméně 12 dalších zabijáků Deep State, než jim velitel jednotky nařídil zastavit palbu.

Není jasné, zda velitel jednotky mluvil přímo s generálem Bergerem nebo jeho pobočníky, ale když žádal o povolení pronásledovat a zlikvidovat nepřítele, bylo mu řečeno, aby udržoval obranný postoj, ale nepronásledoval.

Tím skončil útok Pantexu. White Hats nenašel žádné důkazy o dalších vpádech.

„Víme, že to byl Deep State. Vzali jsme přeživší. Někteří měli pověření – FEMA, ATF, všechny agentury Deep State. Nedokážeme vysvětlit, proč zaútočili tak, jak zaútočili – nedává to smysl. Možná dostali rozkaz vyzkoušet naši obranu, obětovat se v případě potřeby. Neznám výsledky výslechů zajatců,“ řekl náš zdroj.

Na závěr řekl, že vlastenci by neměli akceptovat převzetí Spojených států Deep State jako nevyhnutelný osud. „Pracujeme velmi tvrdě na tom, abychom tomu zabránili.“

https://realrawnews.com/2022/07/deep-state-attacks-nuclear-disassembly-plant/