Zdá se, že situace na Ukrajině neutichá ani po této alarmující zprávě, kterou včera večer na Telegramu zveřejnil Ezra Cohen. Jak víme, v bludišti tunelů pod Ukrajinou se dělo mnoho velmi nepříjemných věcí, které bylo třeba řešit. Některé z nich mohou být krycím manévrem pro tyto operace, které mají být řešeny.

Obdrželi jsme zprávu z Ukrajiny. Všichni v sovětském základním táboře jsou mrtví. Nové známky bojů. Parazité. Zelenského muži směřují na sever. To je jejich poslední úkryt. Právě tam aktivují poslední trumfovou kartu. Pokud ho nezastavíme, zapíše se do dějin jako vítěz dobyvatel. To nemůžeme dopustit. Zlikvidujte je… Nenechte po jejich existenci ani stopu.

Následuje:

Ukrajinské biolaboratoře vytvářely parazity na etnické čistky.

Nenaznačila jsem už před časem, že zdravotní problémy, kterým čelíme, včetně rakoviny a chřipky Wu, vypadají, že jsou pravděpodobně parazitické povahy? Vysvětluje to, proč jsou léky na odčervení psů [fenbendazol], ivermektin [pasta na koně] a hydroxychlorochin [antimalarikum] tak účinné při likvidaci čínského viru – a někteří tvrdí, že i rakoviny.

Mohlo by to také vysvětlit, proč vakcíny způsobují rakovinu. Mohly by se do nich vstřikovat parazity.

A je to důvod, proč nikdo nedokázal izolovat „virus Covid“ – protože to není virus? Myslím, že jsme věděli, že to není virus, protože virus vzniká v těle jako odpověď na nezdravé podmínky uvnitř, podle několika výzkumníků a lékařů s větší důvěryhodností jako Fauci, CDC, WHO, NIAID atp. Co vyvolává otázku, zda „varianty“, o kterých říkají, že nyní kolují, jsou ve skutečnosti nové nebo jiné kmeny parazitů, které psychopati navrhli, aby se zaměřili na různé rasové skupiny a útočili na ně?

Ptám se, zda byl první „virus SARS-Covid“ navržen tak, aby se zaměřoval na jeden druh DNA, Omicron na jiný a nyní následující na jiné typy DNA, dokud nebyli nakaženi téměř všichni Lidé, které chtějí vyhubit?

Nebylo však zajímavé, co Trump řekl o Rusku ve svém projevu v Anchorage? Mluvil k „normíkům“, ne k nám. Nejsou připraveni odhalit veřejnosti, co přesně se dělo na Ukrajině nebo že Rusko nás všechny zachránilo tím, že tam vstoupilo a vyčistilo ji. Trump se otevřeně vyjádřil ik trestu smrti a pedofilů má na mušce.

Spousta lidí má toho plné zuby; v neposlední řadě jsou to Američané – ti, kteří mají zbraně. Všichni si znovu osvojují svá ústavní práva nosit zbraň, chránit sebe, svou rodinu a svůj majetek. Každý, kdo nerespektuje tato práva a naše osobní hranice, by se měl raději připravit na boj. Mohly by skončit na poraženém konci kouřícího soudu.

Situace na celé planetě se vyostřuje. Za posledních pár dní jsme se vyšplhali o více než deset stupňů a zůstali nám horké pouštní noci; nejnižší teplota je 31° a v půl desáté ráno je 37 stupňů. Naše včerejší procházka při 37 stupních nebyla s velkým větrem až tak špatná. Je to suché teplo – a cokoli nad 37 je prostě horké. Monzuny jsou netrpělivě očekávané a doufejme, že jsou na cestě. Mezitím si každý potřebuje do auta koupit čerstvou baterii, protože extrémní vedra je vybijí mnohem dříve, než uplyne 5letá záruka.

Slyšeli jsme, že ve Velké Británii je mnoho požárů, ale nejsou to „lesní požáry“, ale „podzemní“ zdroj. Existují také zprávy a záběry od obyvatel o množství vojenských letadel včetně rybářů v určitých oblastech Británie. Dnes k nám dorazil další středeční den a brilantní matematik ve štábu nám říká, že je to také „Q’sDay“. 7+1+3+2+2+2 = 17. Je to šťastný den? Uvidíme.

Simon Parkes se ve svém rozhovoru a otázkách a odpovědích s Chasem a Warrenem v PPN podělil o množství podrobností na mnohá témata. Velice zajímavý pohled. Potvrzuje, že síla kouzelníků se nachází v počtu a že Georgia Guidestones byla zasažena energetickou zbraní s částicovým paprskem a že, jak jsem řekla, zbytek zničení musela vidět veřejnost. Jen jsem neznal důvod, který se za tím skrývá. Děkuji štábu za sdílení. Podívejte se ho v pořadu  Before It’s News. Simonův segment začíná po 8. minutě.

To, co vyšlo najevo z Weinerova notebooku, Hillaryiných e-mailů, e-mailů FBI, Hunterova notebooku a nyní iz jeho telefonu, je jen vrchol ledovce, vážení. Pokud máte silný žaludek, mohli byste se podívat na výzkum partnera Abela Dangera Davida Hawkinse a odhalené hrozné důkazy o tom, co se dělo v Kanadě na Picktonově farmě s prasaty, o pohřešovaných prostitutkách a lidech z Prvních národů, o věcech z filmů ao tom, co se děje po bazénech smrti, na které elita ráda sází a které byly sdíleny na internetu pro zvrhlíky v sektě. link link zdroj

Premiér Trudeau měl sex s nezletilou a donutil ji podepsat dohodu o mlčenlivosti. zdroj

Pád cabaly

Je stále zřejmější, že nastává pád deep state a my jsme uvnitř bouře! vojenské operace zelená

Zničení Georgia Guidestones, které bylo pod 24hodinovým dohledem, zničily bomby az bezpečnostní společnosti zmizelo celé video… O několik hodin později byly Guidestony zcela demontovány pomocí těžké techniky.

Pád vlády Spojeného království [ds]. Vojenské jednotky v pohotovosti při asistenci bílých klobouků FBI provedla nájezd/odejmutí počítačů/tvrdých disků/serverů. uvnitř královské vlády, když několik členů kabinetu podalo demisi a v ranních hodinách před odstoupením premiéra Borise Johnsona se uskutečnilo několik operací po celém Londýně

Operace Londýnský most padá v plné síle, protože režim plánuje, že bude odhaleno oznámení o královnině smrti, které vede k nové instalované vládě lidu. > v současnosti Spojené království v roce 2021 mělo 22 bilionů ve zlatě dodaných americkou armádou z vojenské základny Cheyenne Mountains operace

Vatikánský podzemní d.U.M.B.S napojený na superpočítač CERN

Sc „Tier 0“ celosvětové výpočetní sítě LHC (wlcg), vedené přes optickou privátní síť LHC (lhcopn). Údaje se údajně posílají z CERNu přes lhcopn do 11 akademických institucí „úrovně 1“ v Asii, Evropě ( Vatikán) a Severní Americe prostřednictvím vyhrazených 10 gbit/s linek. V překladu: z centrály CIA pod Ženevským jezerem se posílají příkazy do 11 rozvodných CIA na celém světě, z nichž jedna se nachází v langley ve Virginii. Více než 150 institucí „úrovně 2“ je následně připojeno k 11 institucím CIA „úrovně 1“.

Ve vatikánských tunelech starých více než 1000 let se nacházely 2 superpočítače, které propojily celosvětový systém praní špinavých peněz s režimem CIA 4. říše/jezuitů/rodin Rothschildů/Rockefellerů (digitální systém praní špinavých peněz, který byl propojen s Asií. Ve městě vypukly dva různé požáry, některé zprávy hovoří o 3 oblastech, ale mainstreamová média uvádějí jen jeden požár s protichůdnými zprávami.

Vražda japonského premiéra, který znal všechny úplné zprávy a předal servery/počítače na vojenské operace odhalující pravdu o události ve Fukušimě a plánované invazi do Číny prostřednictvím událostí… Severní Korea. Rusko. Tchaj-wan, Japonsko, usa (ale Rusko a Tchaj-wan odmítly být v plánovaném záměru bushe/Obamu)….> zdroje uvádějí, že premiér byl v úzkém kontaktu s trumpem….. Byla jeho smrtfalešná/plánovaná/poselství?

Pád Srí Lanky ( hlavní plány jsou naplánovány na využití Srí Lanky jako betta testovacího pole, aby se viděl pád režimu & rychlá obnova prostřednictvím gesara měny kryté zlatom.

Libanon je v současnosti v mediálním výpadku
Země je v současné době ve výpadku proudu přes města a vesnice.
Výpadky médií
Výpadky komunikace
Vojenské operace probíhají v celé zemi. Souvisí se zatýkáním a [ds] generály

Chazarská mafie a vlády v Estonsku, Izraeli, Srí Lanka, Velká Británie, Irskopadli

Největší chazarské mafiánské režimy v USA Francie, Kanada Itálie …. Kolaps, probíhající vojenské operace…

Francie padla, když macronův režim zločineckého syndikátu začal skákat z lodi a opouštět svůj postoj, když začalo trestní vyšetřování macrona.
USA Bidenův režim ve volném pádu.. protože se více mainstreamových médií obrací proti němu. Washington Post. New york times – červené pilulky
Liberálové zpochybnili jeho autoritu a celou administrativu.

Hunter Bidenovy úniky z notebooků a telefonů se dostaly na světovou scénu. Eu. V úplném kolapsu, hroutí se trhy a zavírají malé banky a MSM informuje o recesi.

Putin shrnul situaci ve světě jako „začátek zásadního kolapsu světového řádu amerického typu… přechodu od liberálního globalistického amerického egocentrismu ke skutečně multipolárnímu světu“.
„Rusko a jeho prezident Vladimir Putin vedou tento boj jménem lidskosti, proti teroristické a nepřátelské alianci známé jako nato,“ řekl venezuelský ministr zahraničí Carlos Faria  zdroj

WIRES; Ben.F

Atentát na Abeho
děje se zde mnohem víc, než se uvádí jinde. Ve skutečnosti to, co se stalo Abemu, lze dokonce bez nadsázky označit za biblické.

Abychom byli konkrétní, představuje to krok Třínohého vrána (Yatagarasu八咫烏), japonské tajné společnosti, která má nejméně 3000letou společnou historii s lidmi, kteří napsali Starý zákon Bible nebo Toru.

Je zde jen tolik pozadí, že se do něj můžeme pustit, takže poskytneme jen velmi hrubý náčrt. Členové japonské císařské rodiny a Jatagarasu tvrdí, že jsou potomky egyptských faraonů, stejně jako členové skupiny Oktagon se sídlem ve Švýcarsku, kteří ovládají monoteismus. Důkazem toho je, že nejstarší části Bible a nejstarší japonské spisy jsou v podstatě stejné.

Tyto skupiny se před tisíci lety vydaly vlastní cestou, ale v období Meidži, kdy se Japonsko začalo modernizovat, se dohodly na vytvoření spojenectví. Veřejné zastřelení Abeho mělo být signálem, že dohoda uzavřená mezi skupinou Oktagon a Jatagarasu již neplatí.

Abe patří ke klanu jižních Čóšú, který se podílel na správě Japonska od skupiny Oktagon. Klan Čóšú jsou lidé stojící za skupinou Mitsubishi, která kontroluje 10 % japonské ekonomiky a má blízko k rodinám Rockefellerů a Rothschildů.

Nedávno tohoto autora kontaktovali zástupci Yatagarasu, kteří uvedli

Židé byli na rozdíl od nich vyhnáni ze své původní vlasti, zatímco oni ještě měli svou. Představitelé Yatagarasu, kteří ovládají šintoismus a japonský buddhismus, se rozhodli Židům pomoci, uvedli.

Skutečnost, že Johnson a Abe byli odvoláni ve stejný týden, také ukazuje, že japonská císařská rodina a britská monarchie – dvě nejmocnější královské rodiny na světě – byly v této otázce na stejné vlně.

Dobře, když si to uvědomíme, pojďme si říci víc o Abem. Krátce po útoku na Japonsko v důsledku masové vraždy ve Fukušimě byl Abe dosazen ve falešných volbách, kterým předsedal chazarský mafián a agent Rothschildů Michael Greenberg. Greenberg spolupracuje is jezuitskou skupinou CSIS. Abe byl poté letecky přepraven do Davosu ve Švýcarsku, kde vystoupil s projevem před skupinou Klaus Schab/Rothschild/Octagon. V projevu v podstatě řekl, že Čína je jako Německo před první světovou válkou. narážel přitom na plán, který v roce 2006 navrhl George Bush starší ruskému prezidentovi Vladimirovi Putinovi.

Podle tohoto plánu by mezi Ruskem a Západem začala nová studená válka. Ta by se využila jako záminka k masivnímu budování vojenských kapacit Během ní by Rusko předstíralo, že je spojencem Číny. V poslední chvíli by Rusko, NATO a Japonsko zaútočily na Čínu. Poražená Čína by se pak rozdělila na 5 rozhádaných zemí, aby už nikdy nebyla hrozbou pro Západ kontrolovaný Oktagonem. Zdroj z čínského politbyra tomuto autorovi potvrdil, že Čína o tomto plánu věděla. zdroj

Začíná to: Novozélandští lékaři zaslali dopis, v němž požadují policii, aby vyšetřila úmrtí po očkování COVID.

Novozélandští lékaři napsali otevřený dopis úřadům, v němž žádají o vyšetření úmrtí, k nimž došlo po očkování vakcínou Covid.

Podle tiskové zprávy je pro policii připravena neredigovaná verze dopisu organizace New Zealand Doctors Speaking Out With Science (NZDSOS).

„Existuje šokující velké množství úmrtí a zranění po očkování vakcínou Covid-19, samo o sobě a v porovnání s jakoukoli jinou léčbou nebo vakcínou v moderní době,“ uvedla NZDSOS ve prohlášení. „Hlásíme mnoho případů, které VYŽADUJÍ řádné prošetření, jak se sluší na každý lék, který postrádá bezpečnostní studie.“

„Naše systémy dozoru byly vyřazeny z provozu, aby se rozsah škůd zakryl. Hlášení nežádoucích příhod NENÍ POVINNÉ, a to samo o sobě podkopává jakoukoli snahu prezentovat injekce jako bezpečné. Systém CARM nebyl nikdy navržen tak, aby včas varoval před experimentálními léky zaváděnými v masovém počtu,“ dodal NZDSOS. link zdroj

Těžká porážka Macrona: francouzský parlament odmítl zákony Covid‼️

Francouzské opozici se ve středu večer podařilo v parlamentu zvítězit nad vládou. Tím bylo zabráněno přijetí velké části zákona Covid. Právní možnost znovuzavedení zeleného pasu ve Francii tak byla odvrácena. Hořká porážka pro Macrona.

Autoritářsko-liberální francouzský prezident Emmanuel Macron utrpěl první těžkou porážku ve svém druhém funkčním období. Opozice z levicového bloku Jeana-Luca Mélenchona a pravicové strany Marine Le Penové dokázala v parlamentu (Národním shromáždění) zabránit rozšíření dalších částí výjimky pro Covid ve Francii. link zdroj

Vcera o tom informovala nase CNN a dnes denik BILD….. uz se to neda zamlcet

? ALKOHOL, DROGY, PROSTITUCE, PODVODY
Problémový syn Hunter Biden.

Alkohol, drogy, pochybné obchody: Hunter Biden (52) je od volební kampaně v roce 2020 považován za černou ovci rodiny amerického prezidenta Joea Bidena.

Ale to, co vyšlo najevo nyní, je za hranicí únosnosti: Podle britského listu Daily Mail Hunter Biden nejenže během pěti měsíců (od listopadu 2018 do března 2019) utratil 30 000 dolarů za prostitutky, ale navíc platbu zatajil – peníze byly určeny na „lékařské účely“, jak stojí na šeku.

Údajně si také objednal několik prostitutek speciálně vlakem z Bostonu do New Yorku, což je porušení takzvaného Mannova zákona. Tento zákon zakazuje přesun osob z jednoho státu USA do jiného, pokud tam mají vykonávat činnosti, které jsou ve státě původu zakázány.

Případ vyšel najevo z šeků, které 52letý muž vystavil Ukrajince jménem Jekatěrina Moreva. Banka tyto převody označila za podezřelé a Bidenovy účty bezodkladně zmrazila. link zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-14-07-2022/