Lidé byli a jsou NEPOUČITELNÍ. Situace kolem prezidentských voleb v ČR je dramatická. Vzpomeňte si na zprávy v MSM (mediální sr*čkomety), které zdůrazňovaly neustále důležitost očkování proti COVID-19 a strašily lidi, že zemřou, pokud se nenechají naočkovat (myšleno experimentální „vakcínou“).

Média to protlačovala až tak brutálním způsobem, že to, tak říkajíc, smrdělo na 100 honů. Takzvaní odborníci se nestyděli porušovat zákony, lhát a šířit poplašné zprávy o tom, že mnoho neočkovaných zemře a neustále to opakovali dokola. Tomu se říká dokonalé vymývání mozku pod taktovkou deep state. Nikdo za to nebyl odsouzen, zatím. I když dříve „konspirace“, nyní drsná pravda už před nějakou dobou vyšla najevo. A dnes ti samí dezinformátoři z MSM a dezoláti stejným způsobem ovlivňují volby a chtějí, abyste dali hlas pochybnému generálovi PÁVKOVI. Pokud Vám mohu radit, rozhodně to nedělejte, jestli nechcete být zataženi do války proti Rusku.

Nechtěl jsem se zejména z časových důvodů už k žádným volbám vůbec vyjadřovat. Ale závažnost situace mne k tomu donutila. Chci opět upozornit, že dle našich datových kanálů jsou lidé nejen brutálně ovlivňováni tele-vizí a dalšími médii, ale do hlavní hry vstoupil i podprahový program od CIA zvaný MK-Ultra, který je denně na všechny vysílán a podprahově Vás ovlivňuje. J-ELITA totiž i v parlamentu EU chtějí, abyste volili jejich připravenou loutku, se kterou to budou mít jednoduché. Nerad to říkám, ale je nutné nyní zvolit mezi dvěma zly. Menší zlo, a pro Vás v České republice schůdnější, bude právě Andrej Babiš, který nebude tak poslušně zobat z ruky a excelovat v řitním alpinismu.

Vzpomínáte si na volbu mezi DRAHOŠEM a Zemanem? Měli jsme tehdy pravdu a vím, že ji máme i nyní. Doposud se splnilo v našich předpovědích všechno, i když někdy s časovým posunem.

Petr „Pávek“ Pavel je jenom dobře „načančaný herec“, který umí vynikajícím způsobem lhát a ani se u toho nezačervená. Pokud Vám připadá sympatický, je to jenom zásluha jeho „PíáR“ týmu, který ho dobře připravil na vystupování před kamerou a vysvětlil mu, co má říkat a jak se má chovat. Je to jenom předvolební divadlo. Realita by byla po jeho zvolení krutá. V politice se nevyzná a je loutkou dirigentů z NATO a jeho dceřiné společnosti EU.

Radím Vám, pokud chcete jít volit, běžte až v sobotu k poledni, abyste jim zkomplikovali falšování sčítání hlasů. Tak jak to prokazatelně probíhá dle taktovky CIA po celém světě.

Vím, že Andrej Babiš je v ČR značně neoblíben, nemám ho rád ani já, ale dejte mu hlas, pokud chcete mír.

Z našich zpráv víte, že Andrej Babiš je už jenom herec Bílých klobouků, stejně jako ospalý JOE BIDET, který musí dohrát hru.

Pošlete článek prosím dál.

Věřím, že to zvládneme.

tm

https://tadesco.org/kriticky-dulezita-data-pro-vsechny-volice-v-cr-pred-druhym-kolem-prezidentskych-voleb/