Západní vlády chtějí, aby jejich občané uvěřili, že Volodymyr Zelenskij potřebuje zahraniční financování – hotovost a zbraně – k porážce nebo demoralizaci ruských sil nebo k jejich eneralizaci do té míry, že neuposlechnou rozkazy Vladimira Putina a navždy uprchnou z ukrajinské půdy. Už téměř rok Zelenskij bez ustání žebrá o zbraně a hotovost; svůj případ přednesl zločinnému Bidenovu režimu, Velké Británii, Francii, Německu a jakékoli zemi NATO, která má zdroje na financování jeho války proti tomu, co nazval ruským útlakem.

Od roku 2014 Spojené státy vyčlenily 24 miliard dolarů na bezpečnostní pomoc Ukrajině, vyjma 21 miliard dolarů, které USA poslaly za poslední rok. Zelenskij má neukojitelnou chuť na zahraniční pomoc. Obdržel britské tanky, americká bojová vozidla Bradley, houfnice, pohyblivé dělostřelecké raketové systémy, rakety země-vzduch odpalované z ramene Stinger a celou řadu protitankových střel, stejně jako nesčetné množství ručních zbraní a munice. Biden mu také dal spoustu amerických dolarů.

V říjnu 2022 oddíl White Hat americké armády zatkl tehdejší velvyslankyni na Ukrajině Bridget Brinkovou poté, co tajně doručila ukrajinským představitelům v Polsku dvě miliardy dolarů. Tato peněžní infuze byla navíc k tomu, co režim uvedl do veřejných záznamů. Brinkové následná poprava však zločineckou vládu neodradila od tajného nalévání hotovosti do Zelenského chamtivých rukou.

Otázkou je, proč Zelenskij potřebuje hotovost, když už dostává západní zbraně?

Některé peníze utratil za zahraniční žoldáky, aby posílil svou vyčerpanou armádu. Zelenskij také použil americké dolary k uplácení ruských představitelů, aby se obrátili proti Putinovi. Tyto výdaje však stěží počítají s tajnými miliardami, které získal od USA, Velké Británie, Francie a Německa.

Bílé klobouky a ruská rozvědka sdílejí věrohodné vysvětlení, jak se značná část veškeré hotovosti utrácí: financováním farem Adrenochrome.

Včera jsme se dozvěděli, že ruské speciální jednotky zničily farmu Adrenochrome na Ukrajině. Valiant Spetznas zachránil 50 ruských dětí, které byly uneseny, aby jim odebíraly tekutinu z nadledvinek, malých žláz trojúhelníkového tvaru produkujících hormony na vrcholu obou ledvin. Nadledvinková tekutina je zásadní složkou Adrenochromu.

Agent FSB jménem Andrej Zacharov řekl agentuře Real Raw News, že jedno z dětí, osmiletý chlapec, vyprávěl hrůznou historku o tom, jak mu věznitelé vpichovali do trupu dlouhé jehly a zároveň ho děsili, až mu z křiku a pláče došel vzduch v plicích. Chlapec líčil opakující se cykly spánku a pak probuzení, kdy pravidelně viděl, jak se nad ním sklání muži s dlouhými jehlami v rukou.

Zacharov trval na tom, že Western Deep State zaplatil Zelenskému, aby jim umožnil postavit na Ukrajině sklady Adrenochromu, protože se stalo příliš riskantní udržovat ve Spojených státech těžební zařízení. Domnívá se, že na Ukrajině mohou být desítky továren Adrenochromu a že Deep State unáší spoustu ruských dětí, aby jim dodal nekonečný proud adrenální tekutiny.

„Mnoho ruských dětí mizí z domovů ve městech podél hranic,“ řekl Zacharov. „Zpočátku jsme si mysleli, že je vezou, aby je prodali do dětského sexuálního otroctví, ale teď víme, že často jsou uneseny, aby vyrobily Adrenochrom.“

Jak dodal, výroba Adrenochromu je komplikovaná a časově náročná záležitost. Adrenální tekutina se destiluje a pak se smíchá se syntetickými opiáty jako oxykodon nebo fentanyl. Rafinovaný produkt je nestálý – časem ztrácí účinnost a musí se uchovávat v chladu při 36 stupních Fahrenheita, pak se zahřeje na pokojovou teplotu bezprostředně před infuzí nebo injekcí.

Zacharov tvrdí, že Adrenochrom vyrobený na Ukrajině se přepravuje v chladících kontejnerech do USA a dalších západních států.

V září 2022 nelegitimní ministr zahraničí Antony Blinken podnikl neohlášenou cestu do Kyjeva, kde oznámil finanční pomoc a zbraně v hodnotě téměř tří miliard dolarů na pomoc Ukrajině a jejím sousedům během ruské invaze. Zacharov řekl, že FSB má nevyvratitelný důkaz, že Blinken opustil Ukrajinu se stovkami litrů Adrenochromu.

Adrenochrom je prý endemický pro politické a hollywoodské elity a jeho příjemci tvrdí, že prodlužuje život, chrání před nemocemi a posiluje sexuální zdatnost.

White Hats tvrdí, že dlouhodobé užívání Adrenochromu také způsobuje psychózu.

Jak bylo oznámeno v dubnu 2021, White Hats zničil sklad Adrenochromu v Kalifornii. Zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe řekl RRN, že White Hats našel a zničil tři další sklady Adrenochromu; jeho prohlášení dává za pravdu Zacharovovu tvrzení, že Deep State přemístil rafinaci Adrenochromu do zámoří.

„Je to určitě možné. Mají na to zdroje a vědí, že je tady dole lovíme. Pořád věříme, že tady ve Spojených státech jsou sklady Adrenochromu, a pořád po nich pátráme,“ řekl náš zdroj z kanceláře generála Smithe.

„Ironií je, že vedou válku proti distribuci fentanylu, zatímco ho používají k výrobě svého Adrenochromu,“ dodal. „Čím víc ho používají, tím víc ho potřebují, jako každou návykovou drogu. Pokud Rusové bojují za to, aby se Adrenochromu zbavili, dobře pro všechny. Možná, že díky jejich důrazu budeme moci trh s Adrenochromem zavřít.“

https://realrawnews.com/2023/01/the-adrenochrome-crisis/