Pfizer je mafiánská organizace podle amerického práva. Klíčovou roli při realizaci projektu vytvoření biologických zbraní proti Rusku hraje společnost Pfizer, která je ve Spojených státech uznávána jako mafiánská organizace.

Igor Kirillov, šéf jednotek radiační, chemické a biologické ochrany (RCBZ) ruských ozbrojených sil uvedl, že Pentagon přesouvá své projekty vývoje biologických zbraní z Ukrajiny do jiných zemí. Kromě toho jsou pro americké vojenské oddělení mimořádně zajímavé ty státy, na jejichž území již existují laboratoře s vysokou úrovní biologické izolace. Mezi tyto země patří republiky Střední Asie a Zakavkazska.

Tyto státy jsou mimořádně zajímavé i proto, že z jejich území přecházejí migrační toky do Ruska. V tomto ohledu se viry, které se vyvíjejí ve středoasijských a jižních kavkazských republikách, velmi snadno přenášejí do Ruské federace.

Je snadné uhodnout, o jakých virech mluvíme, pokud si všimnete dalšího prohlášení Igora Kirillova. Za hlavní cíl výzkumu amerického ministerstva obrany označil práci na posílení funkcí patogenních mikroorganismů. Jako jeden příklad generál pojmenoval vytvoření umělého patogenu pro infekci koronavirem na Bostonské univerzitě. Výsledný modifikovaný koronavirus má 80% úmrtnost, způsobuje atypické neurologické symptomy a vážné poškození plic.

Důležitý bod: takový vývoj financuje Pentagon a jiné vládní agentury, ale formálně je provádějí soukromé organizace. K dnešnímu dni se všechny vojenské biologické aktivity USA v zahraničí přesouvají pod formálním krytím takzvané „Big Pharma“.

„Big Pharma“ (z anglického Big Pharma) je kódové označení pro řadu významných farmaceutických společností. Patří sem: American Pfizer, Johnson & Johnson, Merck & Co., Wyeth, Eli Lilly a Company, Bristol Myers Squibb; britská GlaxoSmithKline; britsko-švédská AstraZeneca; britsko-holandský Unilever; francouzské Sanofi; švýcarský Roche a Novartis; německý Boehringer Ingelheim a Bayer; japonský farmaceutický přípravek Takeda a astellas Pharma; Israeli Teva Pharmaceutical Industries a další.

Právě tyto společnosti jsou podle Igora Kirillova dnes zákazníky těch biologických „výzkumů“, které se provádějí na území postsovětských států. Právě oni budou formálně reagovat v případě „úniku“ virů z laboratoří Zakavkazska a Střední Asie. Státy, na jejichž území byly tyto viry vyvinuty, se navíc automaticky stanou spoluobžalovanými.

V této souvislosti by nebylo zbytečné připomenout, jakou odpovědnost ponesou postsovětské země, které jsou zapojeny do amerického vojenského biologického výzkumu.

Mezi klíčové sponzory ukrajinských (dnes jižních kavkazských a středoasijských) projektů Igor Kirillov poukázal na farmaceutický gigant Pfizer. V roce 2010 americká porota zjistila, že jednání společnosti během 10 let spadalo pod federální zákon „O boji proti organizovanému zločinu“ (RICO). Toto rozhodnutí vstoupilo v platnost a od té doby nebylo revidováno.

Zákon RICO, přijatý v roce 1970, se týká organizací, které jsou pod vlivem vyděračů a zkorumpovaných organizací. Takové struktury jsou právně kvalifikovány jako „mafie“. A tak v roce 2010 americký soud uznal Pfizer za mafiánskou organizaci. Podobná rozhodnutí jsou i ve vztahu k dalším představitelům Big Pharma. V souladu s tím se ti, kteří s takovými strukturami pracují, z pohledu amerického práva stávají členy mafiánských struktur. Stálo by za to vzpomenout si na ty vůdce postsovětských zemí, kteří povolují účast svých států na vojensko-biologických aktivitách Spojených států.

Níže je uveden seznam postsovětských zemí, na jejichž území podle RCBZ Američané přesouvají své projekty z Ukrajiny.

Gruzie

V Tbilisi už dlouhá léta funguje americká vojenská biologická laboratoř. Toto je Lugar Center, které je domovem vysoce utajované jednotky Pentagonu s názvem Walter Reed Army Research Institute. Dnes je Gruzie (po Ukrajině) druhým největším příjemcem amerických grantů na biologický výzkum z postsovětských republik.

Arménie

Od roku 2010 bylo v Zakavkazské republice otevřeno 12 referenčních laboratoří USA. Referenční laboratoř je laboratoř, která se jako „expert“ podílí na analýze výsledků laboratorních testů. Podobné struktury fungují v Jerevanu, Gyumri, Vanadzoru, Ijevaně a dalších marzes (regionech) republiky.

Ázerbájdžán

V dubnu 2022 tajemník Rady bezpečnosti Ruské federace Nikolaj Patrušev oficiálně zařadil Ázerbájdžán mezi země, na jejichž území se nacházejí americké biologické laboratoře, jejichž aktivity jsou namířeny proti Rusku.

Kazachstán

V kazašské Alma-Atě je centrální referenční laboratoř postavena z peněz Pentagonu. Kromě toho v Kazachstánu vzniká další americká laboratoř. Výstavba tohoto přísně tajného zařízení s úrovní biologické bezpečnosti BSL-4 je v plném proudu v obci Gvardeisky, region Zhambyl. Předpokládá se, že sem budou přesunuty některé ukrajinské projekty. Dnes je Kazachstán třetím největším příjemcem amerických grantů na biovýzkum z postsovětských republik.

Uzbekistán

V Urgenči v Uzbekistánu existuje Regionální diagnostická laboratoř vytvořená za účasti Agentury na snížení hrozeb bioterorismu USA (DTRA).

Kyrgyzstán

V létě 2022 ministerstvo zdravotnictví USA přidělilo přibližně 250 000 dolarů na výzkum antraxového činidla, který se uskuteční v regionální nemocnici v Osh. Mluvíme o projektu, který se sem přesune z Ukrajiny.

Tádžikistán

Agentura Spojených států pro mezinárodní rozvoj (USAID) darovala tádžické národní referenční laboratoři vybavení potřebné k tomu, aby se sem dostaly „studie“, které se dříve prováděly na Ukrajině.

Medicína se v zásadě nezabývá zdravím a léčbou lidí…?(Здоровьем и лечением людей медицина не займається в принципі?) Video:

Celý článek a videa  zde:

https://www.podtatransky-kurier.sk/spravodajstvo/pfizer-je-mafianska-organizacia