Bílé klobouky v sobotu zatkly šéfa Bílého domu Rona Klaina krátce poté, co oznámil, že za několik týdnů z osobních důvodů opustí nelegitimní administrativu, řekl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News.

Klain, vysoce ceněný cíl, pracoval pod globalisty Alem Gorem a Barackem Husseinem Obamou, než se koncem roku 2019 připojil k Bidenově kampani. Po celý rok 2020 pracoval jako hlavní poradce Bidenovy prezidentské kampaně a funkci šéfa štábu získal poté, co Biden úspěšně ukradl volby v roce 2020.

Bílé klobouky tvrdí, že Klain byl klíčovým hráčem při zmanipulování krádeže v roce 2020. Říká se, že Klain na začátku roku 2020 řekl Bidenovi, že má neprůstřelný plán, jak porazit prezidenta Trumpa, i kdyby Trump získal většnu volebních hlasů. Klain byl členem poradní skupiny, která přišla s nápady zmanipulovat hlasovací zařízení a najmout „muly“, aby na poslední chvíli provedli výměnu volebních lístků, uvedl zdroj.

„Pokud vyhráváte, skvělé. Pokud prohráváte, zařídíme, abyste vyhráli. Ať tak či onak, vyhrajete a Trump prohraje,“ napsal Klain údajně v textové zprávě Bidenovi v červnu 2020.

Klain Bidenovi pomohl krádež zpečetit. Bez Klainova přispění by Trump Bidena rozdrtil stejně, jako v roce 2016 odstranil čarodějnici Hillary Clintonovou, dodal zdroj a také dodal, že ačkoliv Bílé klobouky Klaina sledovaly, rozhodly se počkat, až bude sám a v izolaci, než provedou zatčení.

Jeho ohlášený impuls k odstoupení – osobní důvody – byla kouřová clona; Klain zjistil, že Bílé klobouky jsou mu v patách, a v obavě o svůj život se připravil k okamžitému útěku ze Spojených států. White Hats věří, že Klain dostal tip, protože vlastnil jednosměrnou letenku do Varšavy v Polsku, když americká speciální jednotka převlečená za marylandskou státní policii zastavila Klainovo vozidlo poblíž jeho domu v Chevy Chase v Marylandu, enklávě Deep State.

Když se Klain zeptal, proč ho zastavili, a zeptal se: „Víte, kdo jsem?“ šéf speciálních jednotek odpověděl: „Určitě vím,“ a vytáhl ho z auta. Letenka v náprsní kapse měla datum odletu na následující den.

„Jsme si docela jistí, že Klain by letěl do Varšavy a zamířil do bezpečí na Ukrajinu. Tam dnes jezdí mnoho Deep Staters, zvlášť když zjistí, že jsou terčem vojenského zatčení. Tenhle chlap byl významný hráč a my jsme ho dostali. Máme tunu důkazů, které proti němu můžeme použít u vojenského soudu,“ pŕiznal zdroj.

Na závěr řekl, že to byl Klainův důmyslný nápad použít repliku Bileho domu v Tyler Perryho Studiu Náhradu za Bílý dům poté, co americká armáda v lednu 2021 odepřela Bidenovi vstup do skutečného Bílého domu.
https://realrawnews.com/2023/01/white-house-chief-of-staff-ron-klain-arrested/