Které země uvalily sankce na Rusko? USA, Velká Británie, EU, Austrálie, Japonsko, Nový Zéland, Kanada a Tchaj-wan. To by znamenalo, že Afrika, Blízký východ, Indie, Pákistán, Čína, Mexiko, Střední Amerika a Jižní Amerika ne. V současné době je pod sankcemi USA dvacet zemí, většinou za účelem porážky jejich ekonomik. To vše vytváří humanitární krizi. To vše vyvolává nenávist vůči občanům USA.

Zdá se, že štít kabalistů byl proražen a jejich nedbalý pokus o zahájení globalismu zcela narazí na zeď BRIC. Stále se skrývají za pláštěm a dýkami jako zbabělci zla a ztratili polovinu zeměkoule, aby se zmocnili druhé poloviny.

Obchod. Rusko nepotřebuje EU ani USA, jen chtělo být součástí bratrstva. Jak je vidět, existuje spousta partnerů mimo drápy kultovního režimu, kteří nabízejí štědré zdroje dostupné pro obchod. Krátkozraká neznalost toho, jak geopolitický posun pravděpodobně reorganizuje zeměkouli, by mohla vyústit ve zcela unikátní Nový reset. Země BRIC nevyvraždily tolik obyvatelstva jako země NATO. A probudily se mnohem rychleji.

Výsledek by mohl iniciovat vznik světového impéria BRICs, ztrátu dominance dolaru a masivní hospodářské recese. Zatímco zhroucení americké, kanadské a evropské ekonomiky se zdá být součástí genocidy, stratégové si neuvědomili, že spojenectví mezi BRICS by mohlo tento iluzorní sen zlikvidovat.

Papírové peníze jsou bezcenné. Jejich hodnota je iluzí. To je důvod, proč Rusko dovolilo, aby se rubl zhroutil. Bez fixace cen by rovnováha nabídky a poptávky normalizovala obchod se zbožím. Něco, co je ve struktuře USA a EU zcela zmanipulované.

Např: Rusko nikdy nepřerušilo dodávky topného plynu do Německa, a přesto ceny z “očekávání” nekontrolovatelně stouply. USA mají zemního plynu nadbytek – a přesto náklady oproti loňsku vzrostly o 50 %. Proč? Ukrajina a Rusko jsou vývozci pšenice, takže ceny pšenice za poslední měsíc vzrostly o 71 %. Společnost Shell nakoupila 100 000 tun plynu z Ruska s výraznou slevou, ale oznámila Německu, že bude distribuci omezovat.

A nejnovější zpráva; v příštích měsících se očekává nedostatek potravin s možností přídělového řízení v EU. V roce 2016 Merkelová v tichosti zavedla “program potravinové bezpečnosti” v rámci koncepce civilní obrany. Plán vyžaduje, aby všichni Němci měli desetidenní zásobu potravin. Uvádí se v něm, že “když už nebude možné dosáhnout tohoto základního zásobování potravinami prostřednictvím volného trhu, pak bude převládat zásobování “nezbytnými” potravinami prostřednictvím suverénního řízení, a to převzetím zemědělských podniků vládou. Vláda pak bude potraviny rozdělovat podle svého uvážení.

Připomínají mi to letáky Merkelové, v nichž svým “soudruhům” říkala, aby si v zimě zapálili svíčky a dělali poskoky… v souvislosti s krizí topného oleje, kterou očekávala.

Ale nejde jen o EU. Kalifornie loni v prosinci zavřela kohoutek s vodou všem zemědělcům, aby koncem ledna otevřela 15 % normálních přídělů.

Brazílie oznámila rekordní produkci pšenice v letošní sklizni. Ovoce a zelenina jsou také nad normální produkcí, ale pokud ropa dosáhne 300 dolarů za barel, jak se předpovídá, doprava těchto komodit prudce stoupne nad normální tržní ceny. A v USA bude převládat nedostatek potravin, protože USDA vytváří falešný příběh o “nedostatku”.

Řidiči kamionů nepoužívají nákladní automobily na elektrický, větrný nebo solární pohon. Ani naše současné sítě by nezvládly zvýšený odběr, kdyby byla k dispozici i elektřina. Nemluvě o tom, že máme nedostatek čipů, který je posunut až do roku 2024, a elektrická vozidla spotřebují desetkrát více čipů než vozidla poháněná plynem. Takže tento koncept neexistence vozidel na plyn je přinejmenším nesmyslný.

Jedná se o krizi vytvořenou pandemií, která zdraží USA a EU do zapomnění. Ty ekonomiky BRICS, které jsou sladěny v rámci normálního obchodního systému, přežijí, protože si pravděpodobně také vytvoří vlastní měnu.

Nepřítel je uvnitř. A vždycky byl. Zemědělcům v celé EU bylo řečeno, že nesmí zvýšit produkci, aby vyrovnali případné zpoždění v dovozu. Proč? Protože to říká vláda. Německo však svolilo a “dovoluje” Rusku nadále vyvážet potřebný zemní plyn pro vytápění, i když nerado. Bidenovi manipulátoři však nejsou tak proameričtí občané, poté co nejprve navrhli využití íránské ropy, nyní usilují o dohodu se Saúdy o větším dovozu do USA. Tyto dovozy budou samozřejmě za “tržní ceny” nebo vyšší. Saúdové stále vedou válku v Jemenu – s aktuálním počtem více než 400 000 mrtvých. Přesto je tato ropa lepší než ruská…

VOJENSKÉ ZLOČINY
Provozní náklady amerických pěstitelů brambor vzrostly o 20 % – bez započtení dopravy. Proč? Naprosto bezdůvodně. Pěstování brambor, které je historicky základem pro získávání kalorií při nedostatku potravin, je považováno za relativně snadné. Přestože zemědělci mají určitý vliv na tvorbu cen pro své zemědělství, v konečném důsledku je určuje USDA. Když se Biden ujal WH, jeho manipulátoři vybrali za ministra zemědělství Toma Vilsacka. Ten přišel z Obamovy administrativy a v jeho životopise stojí, že “obnovuje” americkou ekonomiku proti klimatickým změnám”. Ano, opravdu. Poslední zprávou o Vilsackovi by samozřejmě byla jeho starost o Ukrajinu… a zároveň ignorování nadcházející krize v USA.

Covid nezabíjel dostatečně. Na příkaz Gatese, Sorose a klaunů za rudou oponou jsme tlačeni do další pandemie nedostatku potravin, léků, ropy a plynu a rozvlnění všech aspektů naší ekonomiky.

https://nworeport.me/2022/03/13/the-next-pandemic-of-food-medicine-oil-and-gas-shortages-is-already-roaring-like-a-tsunami-across-every-aspect-of-the-us-economy-at-the-behest-of-the-global-cabal/

Zdroj: https://nworeport.me/2022/03/13/

Převzato:

http://channeling.safo.cz/detail.php?id=2266