Svět iluminátů se rychle mění a lidé v něm patří k mnohem mladší generaci. Je to také mnohem mnohem globálnější trh, který vnesl mezi skupiny a společnosti některé „lákavé“ a „fantastické“ životní styly.

Je také považován za tajný svět, existuje spousta skrytých skutečností a tajemství, která jsou držena stranou od veřejnosti, teprve když se k sektě připojíte, může být pravda odhalena. Především se řiďte sami sebou a nenechte se zmást youtubery, kteří pořádají nepodstatnou honbu za odběrateli a živí své publika vlastními lži. Lži dokonce ohledně nejrůznějších témat, jako je například právě toto. Illumináty & svobodné zednáře, jako spolek si jde snadno dohledat.

Obě skupiny, které jsou nejvíce parazitující tuto planetu v globálním měřítku vlastní svá nejzrůdnější tajemství, co vše podniknout pokud poznáme příliš skutečné pravdy, která je okrajově zmíněna i v tomto článku. Dále, co podniknout, pokud zjistíme další jejich tajemství.

Dokdy budete, vy prostoduší, milovat prostoduchost, dokdy posměvači budou mít zálibu v posmívání, hlupáci poznání nenávidět?Přísloví 1, 22 (Bible)

Tajemství jsou, zejména u těchto skupin nejpalčivějším problémem. Žádná tajemství nepřinesla lidem nikdy žádný prospěch, mimo těch, co je sami uchovávají. Zmíněné skupiny rozvrstvené do dalších podřadných a neméně zrůdných a chytře zapírající sebe sama trýzní lidstvo již staletí je čas něco daleko více, než jen kývání a podporování snad až imbecilní poddajnosti. Neúnosnost falešných zpráv, nebo megalomanských manipulací a nekonečného zastrašování řeší vše, co tyto okultní spolky potřebují. Níže uvedený verš z Bible to říká snad srozumitelně.

1. Členové iluminátů jsou neustále ve válce s jinými organizacemi a skupinami

Členové iluminátů a 7 tajemství, která by nechtěli, abyste znali
Je to proto, že chtějí ovládnout svět a zajistit si konečné kralování. Proto mezi sebou neustále válčí a zároveň se snaží zvětšit základnu své moci a podkopat jakoukoli překážející konkurenci.

2. Členové iluminátů vám rozhodně nedají najevo, že jejich historie se pravidelně mění a/nebo přepisuje

Přepisují svou historii tak, aby sloužila jejich osobním cílům a záměrům. Toho dosahují tím, že učí malé děti o neexistenci církve a Ježíše Krista. To vše se děje proto, aby bylo svedeno jejich myšlení, a tím pádem ovládnuto jejich myšlení, cítění, životní styl a úsudek.

3. Členové iluminátů ovládají zpravodajství a média obecně, zejména televizi.

Pokud by se o tom dozvěděla široká veřejnost, mnozí by se rádi dozvěděli podrobnosti, proto je nezbytné vyhýbat se jakémukoli náznaku podivnosti, ať už se projevuje jakkoli málo. Proto vám členové iluminátů pravdu rozhodně neprozradí, a jak již bylo řečeno; tajemství může být odhaleno teprve tehdy, když se k nim připojíte. Koneckonců budete nedílnou součástí hnutí, tudíž se od vás očekává, že budete sledovat podobné cíle. Ilumináti v podstatě nedovolí, aby inteligentní pořady přežily, a udělají cokoli, aby usnadnili pořady a filmy s cukrátky pro mysl, které lidem brání přemýšlet.

4. Infiltrují a ovládnou všechny druhy a úrovně organizací, od obchodu s potravinami přes nákupní střediska až po kostely.

Děje se tak milionovým způsobem, kdy se k upoutání pozornosti organizací a vedoucích pracovníků používají peníze, zdroje, nehmotné prostředky a další materiálně lákavé zboží. A poté, co je vše prodáno, je poskytnuta kontrola, i když za určitou cenu. Bylo také řečeno, že náklady dodané za zajištění určité skupiny přímo odrážejí kvalitu zisků, které ilumináti získají, a to vše je spojeno s tvrzením, že ilumináti jsou tu proto, aby změnili běh věcí a navrhli nový způsob života.

Existují i další odhalující tajemství, o kterých jste pravděpodobně ještě neslyšeli, stačí číst dál.5. Základními komunikačními kanály pro členy iluminátů jsou rozhlasové vlny a noviny
O tom se nemají dozvědět lidé zvenčí, protože signály jsou tak nenápadné, že to diváka většinou ani nebije do očí. Proto budou předávat a přijímat informace a tajné zprávy jako tajné inzeráty, tyto informace jsou někdy dokonce ukryty ve zprávách.

Ačkoli je těžké je odhalit a skličující je je zachytit, mají i jiné zvláštní a velmi skryté formy komunikace, a to všude kolem vás i ve vás, aniž byste o tom věděli.

6. Ilumináti v podstatě podporují odpor vůči autoritám mezi politickými disidenty a mladými lidmi

Děje se tak proto, aby se odvedla pozornost vlády od skutečného vnitřního nepřítele. A jak je běžné, využijí autoritu k tomu, aby skryli svou identitu a existenci, protože to je jediný důvěryhodný zdroj ze strany široké veřejnosti.

7. A konečně a pro mnohé neuvěřitelně, iluminátská společnost se nyní oběma rukama zmocnila technologií

Lidé s chytrými mozky a dostatečnými kompetencemi, aby změnili směr vývoje technologií, jsou kontaktováni předem, ještě před spuštěním jejich inovací. Děje se tak proto, aby byly v „chystané technologické inovaci“ zašifrovány iluminátské zájmy, cíle a motivy.

Dále jsou jejich soubory informací mnohem smysluplnější, když jsou podpořeny silou počítače. Možná je to jeden z důvodů, proč budou lidem podmiňovat přesvědčení, že počítače jsou tak složité, že manipulace s nimi je omezena pouze na odborníky.

Další skryté pravdy iluminátů, které byste měli znát:

Kromě výše uvedených 7 tajemství členů iluminátů existuje v podstatě nevyčerpatelný seznam pravd a tajemství o této sektě.

Patří sem také tajný iluminátský potřes rukou a symboly. Kdo jsou členové iluminátů? Ilumináty podle intelektuálů tvoří nejvyšší světová politická a finanční elita, členy jsou také špičkoví hudebníci a celebrity ze zábavního průmyslu. Teoreticky jsou seznamy členů tajné někteří členové veřejnosti se shodují, že členy jsou následující lidé (seznam je ve skutečnosti astronomický):

Barack Obama

Papež

Queen Elizabeth II

Gerge Soros

Ben Bernanke

George W. Bush

Jay-Z

Kayne West

Rihanna

Bob Dylan

Beyoncé

Lady Gaga

Jim Carrey

Willow Smith

Pro více důležitých informací o iluminátech, členech iluminátů a jejich znacích a symbolech je k dispozici velké množství informací na Twitter, YouTube, a Yahoo Answers.

Převzato:

https://deponativ.info/clenove-iluminatu-a-7-tajemstvi-ktera-nechteji-abyste-vedeli/