Pouze lidé, kteří zažili úplné sestoupení svých duší do fyzických obalů, znají neuvěřitelné drama, které taková událost rozpoutá v energetických tělech – emocionálních, mentálních, čakrových, éterických i fyzických – a jak zničující je tato zkušenost pro mysl, psychiku a fyzické tělo.

Obzvláště psychika je několik dní téměř úplně paralyzována, aby se přizpůsobila mnohem vyšším frekvencím archetypální struktury duše. Ego-mysl je současně úplně rozložená a prakticky limituje jakoukoli fyzickou aktivitu možná po delší dobu. Lidé upadají do toho, co jsem již popsal jako tranz. Totální kolaps pohledu na svět je nejbolestivějším aspektem, kterému je třeba čelit. Lidí na této planetě, kteří podstoupili tuto zcela transformující katarzi duše a využili její ohromné energie pro obnovu, je ale velmi málo.
.

Vzestupnou část lidstva přemůže ohromující emocionální bouře. Temná stránka lidstva žádný sestup duše nezažije, protože právě začínají další cyklus strašidelné inkarnace na nových nižších 3D časových osách, které budou po Posunu odděleny od této vzestupné Země. Jejich temnota bude spuštěna největším možným způsobem a jejich vnitřní ničemnost vystoupí na povrch. Co se bude dít dále na sociální úrovni nechám na vaší kreativní představivosti. I já jsem byl dnes ráno ohromen blížící se emocionální vlnou tsunami, která nyní nabývá na síle poté, co včera proběhlo další masivní stahování energií Zdroje a doprovodné globální očištění lidstva.

Masivní proces uvolnění strachu byl spuštěn zdánlivě beznadějnou politickou situací v USA, kde se zdá, že Trump a vlastenci prohrál boj s levicovou mafií, deep state a jeho temnými korporacemi. Vyhlídka na život v komunistické zemi pod předsednictvím senilního kleptocrata Bidena je zničující. Deprese probuzených Američanů je v současné době nesnesitelná. Kromě toho byla uzavřena většina důležitých alternativních webů, videí a účtů na sociálních médiích.

Nad Amerikou a zbytkem probouzející se světové populace visí velký stín orwellovského světa. Nárůst emocionálních energií začal Novým rokem po 10 dnech aktivace a otevřením portálu zimního slunovratu a včera dosáhl téměř nesnesitelného vrcholu. Poté, co Trump selhal, se rozbila očekávání probuzení Američanů. Z psychologického hlediska to bylo mistrovské dílo, protože lidské osobnosti ztělesněné ve fázi probuzení jsou připraveny přijmout sestup duše do stavu úplného opuštění, frustrace a deprese, a pouze tehdy, když je ego zničeno a nevidí žádnou záchranu, je změna v dohledu. Gratuluji, Trumpe!

Lidé, kteří nepociťují tyto obrovské vnitřní emoční výkyvy, nevystoupí. Dnes převládající kvalitou energií je rezignace, bolest a fatalismus, také spousta nostalgie po starém způsobu života, který nyní nenávratně končí. Emocionální záblesky vykolejí lidskou psychiku, pokud není připravena se s takovými intenzitami vyrovnat. Vnitřní napětí je v kontrastu s tím, co se děje v USA a po světě. Ve vzduchu cítím tolik ohrožení, i když žiji na pravděpodobně nejklidnějším místě v Itálii.

Proč vám to všechno říkám? Protože se v každém okamžiku chystáme dosáhnout prahu globálního přemístění a vnitřní napětí dosáhlo maximálního bodu náhlé exploze. Poté, co se během inaugurace nic nestalo, jsem vydal slavnostní dekret o přechodu s lidstvem na mnohem vyšší časové osy a odložení politického urovnání ve Spojených státech, dokud nenastane energetický posun, Shift. Potom vystoupám s tímto posledním fragmentem duše, aby lidstvo mohlo se mnou jako vzestoupeným mistrem a novým světovým mistrem univerzálního zákona zažít nejpříznivější scénář vzestupu, abych mohl spustit hromadné probuzení.

Čekal jsem jen na potvrzení. Dnes přišli moji bratři, Arkturiáni, s přesnou zprávou: Výbuchy emoční energie. Nastal čas velkého probuzení. Před posunem / Shiftem nemůže dojít k žádným významným odhalením s ohledem na kolektivní chování probouzející se masy. Nejprve musí jejich duše sestoupit do jejich fyzických těl a božská mysl a srdce musí být zcela otevřené. Pak bude účinek šoku z toho, co bude odhaleno, neomezený. Je čas, abychom vykročili vpřed a zahájili svou misi jako noví duchovní vůdci lidstva.

Georgi Stankov

Zdroj: http://www.stankovuniversallaw.com/2021/04/