Opravdu nemám rád Petra Fialu. Je to ubohý slaboch, proněmecky orientovaný likvidátor české státnosti, kterému se podařilo definitivně pohřbít kdysi nadějnou pravicovou ODS. Není to tak dlouho, co v nechvalně známém pořadu jistého Václava Moravce v ČT prohlásil: „Z východu nikdy nic dobrého nepřišlo. My jsme orientovaní na Západ. Musíme být orientovaní na Západ!“

Narazil jsem na tento jeho výrok a odpověď neznámého autora na FB. Protože nemám rád, když někdo dělá z lidí pitomce, rozhodl jsem se o tuto odpověď podělit jako o námět k zamyšlení nad tím, jestli bychom konečně neměli vyrazit jako stát svou cestou a definovat si v zájmu přežití v dnešní turbulentní a nebezpečné době vlastní cíle. Takže tady je ona odpověď:

Asi tento sběratel akademických titulů ještě nikdy neslyšel, že:

– Marxismus vznikl na západě. Z Německa ho před více než 100 lety přivezl do Ruska jistý Lenin.

– Nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací. Sepsali i „slavný“ Komunistický manifest.

– První revolucí, ovlivněnou komunistickými myšlenkami, bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů.

– První ani druhou světovou válku nerozpoutali Rusové, ale západní mocnosti.

– Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy.

– Nacismus nevznikl na východě, ale v Německu.

– Potupnou Mnichovskou dohodu, znamenající likvidaci ČSR, nepodepsal s Hitlerem sovětský vůdce Josif Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini.

– První atomovou bombu nevyrobili a nepoužili proti civilním obyvatelům Japonska v SSSR, ale v USA.

– První plynové útoky na frontě (chlor, fosgen, yperit) neprovedli Rusové, ale Němci.

– První tzv. nervově paralytické látky (Sarin, Soman, Tabun) nevyvinuli a nepoužili k vraždění vězňů v koncentračních táborech Rusové, ale Němci v letech 1939 až 1945.

https://tadesco.org/jak-nas-zaplavuje-dobro-ze-zapadu-aneb-idiotstvi-sefa-ods-fialy/