Sbor generálního soudce námořnictva Spojených států amerických ve středu popravil náměstkyni ministra obrany pro akvizice Tanyu M. Skeenovou, což je vyvrcholení vojenských tribunálů. Tento se konal 24. ledna a RRN se rozhodl neztrácet čas, protože byl procedurálně totožný. k půltuctu dalších tribunálů, které viděly, jak viceadmirál Darse E. Crandall žaloval Deep Staters se zálibou v “šetrné” rozdávání amerických daňových dolarů ukrajinským úředníkům.

Jak bylo oznámeno 19. prosince, američtí mariňáci zatkli Skeenovou a „mužského společníka“ v Charlottesville ve Virginii 16. prosince na základě důkazů, že tajně poslala 35 milionů dolarů na osobní bankovní účet Volodymyra Zelenského. Částka byla zanedbatelná ve srovnání s tím, co ostatní Deep Staters poslali ukrajinským úředníkům, ale JAG ji přesto obvinil ze zrady, podvádění USA a napomáhání nepříteli. Obvinění jí vyneslo jednosměrnou letenku do GITMO, kde byla držena ve vyšetřovací vazbě až do svého soudu a následné popravy.

Mezi hlavní body tribunálu patřilo známé divadlo Deep State, sliby pomsty a emocionální výbuchy. Odmítla vysvětlit, proč dala Zelenskému americké peníze, a řekla, že plnila rozkazy. Řekla admirálu Crandallovi, že si tuto skutečnost může ověřit u Lloyda Austina.

Když jí řekli, že Austin zemřel po útoku ruské řízené střely na Ukrajině, její tvář zbledla a čelist jí klesla. Protože její jméno bylo jediným jménem ve zprávě o finanční transakci DOD, admirál řekl, že bude odpovědná sama.

Tři policisté, kteří případ šetřili, ji rychle uznali vinnou a poněkud překvapivě jí doporučili, aby si vybrala oprátku. Hlavní porotce, kapitán námořnictva, uvedl: „Samotný zločin je činem zrady a rozhodujícím faktorem v našem úsudku. Souhlasili jsme s tím, že trest odpovídá zločinu, i kdyby to bylo 10 000 nebo 10 dolarů.

Admirál Crandall přijal jejich doporučení a odsoudil Skeenovou k smrti.

Ve středu ráno ji doprovodili na popraviště. Zvláštní pro loutku z Deep State, Skeenová přijala Poslední pomazání, ale zastavila se před nápravou svých zločinů. „Vždy jsem se snažila sloužit své zemi tak, jak jsem pochopila, jak jí sloužit. Očividně si nějaká autorita myslí, že jsem se dopustila nevhodnosti. Co víc se dá říct?”

Vlasy jí vlály v ranním vánku. Když jí popravčí začal soukat pytel na hlavu, řekla: „Ne. Prosím. Pokud mám zemřít, chci odejít s otevřenýma očima.”

“Jak si přejete,” řekl admirál Crandall.

Oficiálně byla prohlášena za mrtvou v 10:37, 31. ledna.

Real Raw News se zeptala zdroje GITMO na Skeenové  mužského společníka.

“Je stále zadržen a zůstane. Jediné, co mohu říci, je, že není úředníkem americké vlády, ale to neznamená, že je nevinný,“ řekl náš zdroj.

https://realrawnews.com/2024/02/jag-hangs-asst-defense-sec-tanya-skeen/