Zdroj ze Sboru generálního prokurátora v Pensacole sdělil Real Raw News, že vyšetřovatelé JAG a armádní kriminálky zatkli za poslední dva měsíce téměř stovku mediálních zločinců. Uvěznění však nejsou okouzlujícími, světla reflektorů využívajícími tvářemi a osobnostmi, které každý den naplňují kolektivní touhu po (ne)informacích; nejsou to všichni Rachel Maddowsové, Anderson Cooperové nebo Robert Costasové. Místo toho tvoří stejně nebezpečnou skupinu – zákulisní kurátoři a správci, kteří rozhodují o tom, co se bude vysílat a zveřejňova.

Za každým populárním jménem nebo tváří se skrývají nenapravitelní strážci, kteří destilují výstupy do stravitelných kousků a upravují obsah tak, aby vyhovoval zkreslené agendě stanice nebo publikace. Neviditelně se tito draví supi – mezi něž patří všichni od bývalých ověřovatelů faktů po redaktory veřejného mínění, od externích konzultantů po vedení v nejvyšším patře – shlukují v konferenčních místnostech a jídelnách, kde vybírají příběhy, které se budou vysílat, a bezohledně se neohlížejí na pravdu. Jsou hnací silou a zdánlivě nezlomnou oporou, která prodává snadno vyvratitelnou propagandu naivnímu a poddajnému publiku.

Když Anderson Cooper odříkává a rozšiřuje titulek, dívá se na teleprompter, jehož rolovací text napsal někdo jiný, stejně jako většina moderátorů zpráv. „Výzkumný“ tým – v jeho případě 16 zaměstnanců a stážistů, kteří sdílejí jeho politické předsudky – a redakční rada přísně upravují jeho mluvená slova. On je samozřejmě stejně vinen; kdyby neprodával stanici a lži Bidenova režimu, nebylo by kupců. Je víc než herec – je spolupachatel, stejně jako jeho kumpáni.

Poznámka na okraj: Jelikož jsem před desítkami let působil v deníku, který lze volně nazvat MSM, byl jsem svědkem nepravděpodobných činů a kaligrafické atmosféry, která kolovala v tehdy zakouřených redakcích. Viděl jsem, jak se solidní příběhy odkládají nebo redukují na stránku 23 a nahrazují fikcí. Slyšel jsem příklady protekce, protekcionismu a vydatných odměn za to, že se jemně shodují s programem. Pokud člověk není součástí problému, nejsou tato doupata neklidu příjemnými místy k návštěvě.

Náš zdroj uvedl, že JAG nerozlišuje mezi pohlaváry a podržtaškami; všichni jsou v očích JAG stejně vinni, pokud je štábní soudce může spojit s prokazatelným zločinem.

Náš zdroj to rozšířil: „Pochopte, že nikdo zde nekriminalizuje názory ani nechce porušovat 1. dodatek. Vezměme si příklad: onehdy pět nebo šest zpravodajských serverů, včetně z milosti padlého Drudge Reportu, vydalo články o tom, že prezident Trump má na ruce rány nebo boláky. Některé z nich divoce spekulovaly, jen aby rozvířily hladinu, že Trump má syfilis. To je prostě hloupý, absurdní nesmysl a samozřejmě ne zločin.

Na druhou stranu, vezměte si třeba arizonské hlasovací zařízení. Máme důkazy, že s nimi bylo manipulováno. Stejně tak prezident Trump. Nedávno jsme zadrželi redaktora MSNBC, který neustále psal články o tom, že stroje byly neomylné a že prezident Trump si stále vymýšlí pohádky o volebních podvodech. To samo o sobě nesplňuje naši definici trestného činu. Ale když můžeme prokázat, že redaktor byl placen výrobcem a lidmi, kteří zpochybňují verzi prezidenta Trumpa – no, to už je úplatkářství. Úplatkářství představuje trestný čin a nabízející i přijímající mohou být trestně obviněni. Navíc toto úplatkářství ovlivnilo výsledek voleb, což široce odpovídá definici ovlivňování voleb, spiknutí s cílem podvést Spojené státy a v určitých případech i vlastizrady.“

„Takže to není tak, že bychom náhodně vybírali lidi, kteří nemají rádi Trumpa,“ pokračoval. „Pracujeme na použitelných důkazech.“

Dodal, že důkazy JAG a CID vedly v prosinci a lednu k 97 zatčením. Mezi zatčenými jsou údajně zaměstnanci stanic MSNBC, CBS, ABC, CNBC, BBC, Vice News, Telemundo a dokonce i Weather Channel a zaměstnanci deníků New York Times, Washington Post, Boston Globe a Denver Post. Jmenoval také časopisy New Yorker, Harpers a Atlantic. Tento seznam podle něj není úplný a ve všech případech JAG zjistil finanční nekalosti.

„Když slyšíme o redaktorovi, který vydělává 40 tisíc ročně a žije od výplaty k výplatě, a pak si najednou koupí dům za dva miliony dolarů, sportovní auto za 150 tisíc dolarů a jachtu, no, vyvolává to otázky. Tito přívrženci Deep State se rádi chlubí penězi,“ řekl náš zdroj.

Dodal, že zpravodajský sektor našel pohodlný a uvěřitelný způsob, jak vysvětlit mizení zaměstnanců: propouštění.

V posledních měsících desítky zpravodajských stanic po celé zemi oznámily nebo provedly propouštění s odvoláním na pokles příjmů z reklamy a předplatného a ztrátu sledovanosti/čtenosti. To je sice částečně pravda – stále více Američanů se vyhýbá vymyšleným zprávám hlavního proudu ve prospěch věcných alternativních médií -, ale liberální zpravodajské kanály, jako je Washington Post, který vlastní třetí nejbohatší člověk planety, nemají nouzi o peníze. A i když ne všechny noviny mají Bezosova mecenáše, dokonce i maloměstské plátky, jako je kalifornský The Sacramento Bee, dostávají pravidelné dotace od George Sorose, z jehož neomezené pokladny jsou levicová média financována a uplácena.

„Je to kruh. Tito mediální zločinci udělali z Joea Bidena svého prezidenta a on, nebo ten, kdo ho hraje na scéně, jim na oplátku dává moc,“ uvedl náš zdroj.

https://tadesco.org/jag-uvadi-97-medialnich-zatceni-za-posledni-dva-mesice/