Italské zpravodajské služby spolu s přísežným svědectvím USA potvrzují, že prezidentské volby v roce 2020 byly ukradeny prezidentu Trumpovi. Satelity ovládané z Itálie přidaly hlasy Bidenovi, aby porazil Trumpa. Joe Biden není zákonným prezidentem USA.

Leonardo Aerospace, Defense and Security spolu se zaměstnancem amerického ministerstva zahraničí, CIA, italskými občany a zaměstnancem Dominionu byli všichni zapojeni do podvodné krádeže prezidentských voleb v USA v roce 2020.

Joe Biden, jakmile byl dosazen jako nezákonný prezident Spojených států, nařídil Mateovi Renzimu, bývalému premiérovi Itálie, aby sesadil současného italského premiéra Guiseppe Conteho. A to tak, že Conteho zaplatíte miliony dolarů v hotovosti, abyste ho udrželi v klidu.

Americký federální žalobce John Durham má u sebe dokumenty důkazů, které ukazují, že Barack Obama nelegálně přemístil 400 milionů dolarů v hotovosti na paletách přes dubajskou ambasádu s pomocí Italů. Ukradli 400 milionů dolarů z Ameriky a vložili peníze na účet Merrill Lynch v Ženevě ve Švýcarsku.

Ti, kdo se podíleli na těchto krutých zločinech, jen v březnu zavraždili pět italských vládních úředníků, aby zakryli své zločiny. Nemůžeme jim dovolit, aby ukradli presidentství Ameriky a vraždili nevinné lidi. Musíme bojovat za spravedlnost a obnovit právoplatného prezidenta Spojených států.

https://x.com/SpartaJustice/status/1722418214460625286?s=20