Ruský prezident Vladimir Putin v pátek nařídil útok řízenými střelami proti klonovacímu zařízení Deep State v části Doněcké oblasti, která je stále na Ukrajině, řekl agentu FSB Andrej Zacharov zpravodajskému serveru Real Raw News.

Útok provedl admirál Grigorovič, ruská válečná loď Černomořské flotily, která vypustila vlnu střel Novator Kalibr, které udeřily do laboratoře, zabily osazenstvo a neživé klony amerických a ruských politiků, které rostly v dozrávacích válcích.

Podle Zacharova se v laboratoři nacházelo několik klonů Vladimira Putina, Donalda Trumpa, Marjory Taylor Greeneové, ruského ministra obrany Sergeje Šojgua, předsedy Federálního shromáždění Volodina Vjačeslava Viktoroviče a Jima Jordana, mimo jiné méně významných odpůrců Deep State. Zacharov odhadoval, že „naprogramované“ klony měly nahradit skutečné osoby poté, co na ně přijde řada.

„Tyto klonové šarže, všechno to jsou kopie lidí bojujících proti Globalistickému Deep State. Dozvěděli jsme se o tomto místě teprve před týdnem a prezident Putin řekl, abychom ho bombardovali. Nejdříve jsme dostali do laboratoře člověka a ten viděl všechny ty klony ve válcích. Dostali jsme, jak se to říká, tip, že výrobní závod byl přeměněn na klonovací laboratoř,“ řekl Zacharov.

Dva ukrajinsky mluvící agenti FSB s padělanými pověřovacími listinami vstoupili na Ukrajinu 8. listopadu. Vydávali se za strážce zákona a prováděli falešné kontroly strukturální integrity v podnicích poblíž klonovací laboratoře. Když se však pokusili laboratoř prohlédnout, šest ozbrojených policistů stojících u vchodu je s namířenou pistolí odvrátilo. Policisté údajně uvedli, že budovu vlastní Volodymyr Zelenskyj a že do ní mohou vstoupit pouze oprávněné osoby. Zelenskyho rozkazy, uvedli policisté, nahrazovaly pravomoc státních strážců zákona.

„Oba agenti, pro tu chvíli odešli. Hned věděli, že je to inkriminované místo, ale přesto chtěli nahlédnout dovnitř. V noci se oblékají do černého a nenápadně obcházejí budovu, vyhýbají se tamní policii a hledají okno nebo něco podobného, ale žádné tam není. Všechna okna se zabetonovala,“ řekl Zacharov.

Agenti vylezli na střechu a našli přístupový poklop vedoucí dovnitř. Poklop měl mezeru dost širokou na to, aby se v něm proplétala optická vlákna, a agenti spatřili půl tuctu dělníků a řady klonovacích válců obsahujících výše zmíněné osoby. Když potvrdili tvrzení tipaře, okamžitě oblast opustili a svá zjištění oznámili moskevskému velitelství FSB.

„Měli jsme důkaz, tak prezident Putin nařídil, aby se z budovy stal prach a nikdo nezůstal naživu,“ řekl Zacharov.

Ve tři hodiny ráno. V pátek budovu poničila raketová palba.

Zacharov řekl, že útok způsobil „nějaké vedlejší škody“, ale další podrobnosti nechtěl poskytnout.

Přítomnost laboratoře kategoricky dokazuje, že Deep State přesunul do východní Evropy nejen výrobu adrenochromu, ale také své expanzivní klonovací operace.

https://realrawnews.com/2023/11/putin-bombs-cloning-lab-in-ukraine/