Spousta lidí začíná procitat a pozorovat okolní zmanipulovaný svět. Všude je spousta rozmanitých informací a je poměrně složité se dopídit pravdy. MSM jsou klam. Pokud člověk vystoupí ze svého pohodlí, obětuje čas na dohledávání souvislosti, pak našel správnou cestu. Zjistí, jak se věci mají, odhalí realitu a pochopí co jsou lži a co fakta.. Pravda ovšem někdy není příjemná.

Kdo již pochopil celý podvod s covidem, měl by zpozornět. To, že jsme se vyhnuli očkování je pouze začátek. Nastává čas pochopit skryté nebezpečí. Vakcíny byly různé. Od placeba až po zabijácká séra. Co obsahovala lze odhalit pouze hloubkovým rozborem krve, který se nazývá darkfield.

Prokazatelně lze ve zlomku okamžiku zjistit, pokud jsou v krvi věci, které tam nemají co dělat. Čísla, data, fakta! To pochopí i neinteligentní jedinec. Pokud má tedy funkční oči! Všechno totiž vidí !

Zdravá krev:

Zdravá krev má jednotlivé buňky oddělené, vyrovnané, nevytváří shluky. Vidíme stav plazmy, bílých, červených krvinek, všechny přítomné parazity atd…

Co vše lze touto metodou dále zjistit?

 stav hydratace a dehydratace organismu
 indikátory acidózy (překyselení), nelze však stanovit přesné pH krve
 stav okysličení organismu a průchodnosti krevních kapilár, slabý krevní oběh
 životnost červených krvinek a jejich schopnost vázat kyslík, oxidativní stres
 stav železa, kyseliny listové a B12 (anémie)
 těžké kovy v krvi
 chemikálie
 mykoza krve
 zda je v organismu dysbioza, nedostatečné trávení a vstřebávání ve střevech, zvýšená propustnost střevní stěny
 metabolický odpad v krvi, přetížení jater a sleziny
 stres – chemický, psychický, fyzický i mikrobiální
 cholesterol, triglyceridy, aterosklerotický plak
 hromadění kyseliny močové, urátové krystaly, riziko dny, barevné krystaly
 chronické a akutní záněty, alergie, autoimunitní reakce, snížení imunity
 patogenní mikroorganismy a jejich vývoj
 riziko agregace trombocytů, viskozita krve, riziko infarktu, mozkové mrtvice
 stav detoxikace organismu

Video:

1B2BCC7A-EAB0-48F0-8816-D86402CADB17

Očkovaní mohou být přenašeči svinstva, které jim dali ve vakcínách! Bohužel, aniž by si to uvědomovali, mohou zdravým lidem ve svém okolí velmi ublížit. Lze toto nebezpečí podceňovat? Přečtěte si článek v odkazu níže…

Očkovaní lidé se nachází všude kolem nás. Rozhodnutí je pouze na vás! Ignorujte nebo řešte… Na každém jednotlivci stojí, jak se k neviditelné hrozbě postaví.

Důkazy:

https://knihya.cz/secteno-podtrzeno-neockovani-na-c19-maji-v-krvi-nasledky-po-ockovani/

https://knihya.cz/lekari-zjistili-ze-grafen-prechazi-z-ockovanych-proti-covidu-na-neockovane-vytvari-krevni-srazeniny-a-decimuje-krevni-bunky/

https://knihya.cz/covidove-vakciny-skutecne-u-vsech-zpusobuji-aids-dukazy/

Jaké existuje řešení?

Prvořadou nutností je dbát o svou imunitu. Ochranu svého života, zdraví, těla, zajistit správný pitný režim, správnou stravu. Na řadě serverů se vyskytují videa, která ukazují jak očkovaní lidé odpadávají v přímém přenosu. Od sportovců, přes komentátory po novináře a politiky. O obyčejných lidech se toho moc nedozvíme. Nejsou totiž v záběru, tedy nejsou vidět. Slyšeli jste o tom, kolik zkolabovaných lidí po očkování je na příjmech a hospitalizováno v nemocnicích po celé planetě?

Jsme na konci příběhu o očkování nebo je to teprve začátek?

Každá vakcína má jiný čas pro způsobení poškození (speedproteiny, oxid grafenu, hydrixid grafenu, další svinstva), aby nezačali lidé odcházet všichni najednou, ale postupně. Aby to nebylo podezřelé. Tedy postupná likvidace? Tak to na nás vymysleli? A co dál? Jak se nebezpečí může dále rozšiřovat? Přidáváním do potravin a do pití.  Kontrolujte si, co jíte a pijete!

Napadlo vás někdy, jak funguje vodovodní systém? Všechno co vyloučíme jde kanalizací do čističky. Ta zachytí jenom hrubou nečistotu a po chemické úpravě se nám voda vrací do vodovodu. Víte o tom, že hormony lidí a ryb nelze zachytit? Veškerá antikoncepce, léky, drogy a tedy ani očkování není vyčištěno a zůstává v pitné vodě. Může nám to ublížit?

Co myslíte, je vhodná doba obětovat nějaké finance a čas pro svůj život a své zdraví?

Pitný režim – kvalitní voda = základ očisty

Asi se znovu opakuji, často o vodě píši. Je mi jedno, co si kdo myslí, jestli to je návod lidem na pomoc či moje obchodní sdělení. Úpravnami vody nejvyšší kvality se zabývám léta a občas mi někdo vyčte, že vidí hlavně byznys. OK. Každý z nás pracuje, aby se nějak uživil. Myslíte si, že to je jenom o zmíněném byznysu?  Nebo jsem musel nastudovat spousty knih, materiálů a stále hledám nové a nové informace?  Ty nejvíce cenné a důležité nám jsou utajovány. Myslíte si, že to je snadné a nebo to stojí spoustu času hledání souvislostí a všechno dále řádně vyhodnotit?!

A je to opravdu všechno? Není náhodou třeba znát anatomii, fyziku, biologii, jak všechny orgány v těle fungují, chemii, jaké jsou užitečné chemické látky a jaké způsobují procesy, biofyzika, nauka o živě hmotě, jak funguje energie našeho bio pole, v našem těle a jak všechno se vším souvisí????????

Máte vůbec představu, kolik vědních oborů jsme s mým kolegou museli nastudovat, abychom zodpovědně mohli lidem ukázat správnou cestu k ozdravení? Myslíte si, že stačí pouze nastudovat?

Všechno jsme si vyzkoušeli na svém těle a ve svém životě. Pouze co jsi prožil a osobně vyzkoušel v praxi, můžeš ukázat! To je naše motto. Naše? Kdo vlastně jsme…

S kolegou budujeme komunitu přátel. Kdo je kolega Roman?  Patrně dostanu vynadáno, že to uvádím. Je totiž velmi skromný a tituly nepoužívá. Říká, že je důležité co umí, ne že mu někdo vystavil papír. Bohužel okolní společnost a úřady koukají pouze na papír, byť si jej řada lidí koupila.

Roman vystudoval lékařskou fakultu – chirurgii,  psychologii a psychiatrii, dále je inženýr elektrotechniky, zabývá se numerologií, astrologií, védami, psychologií, chemií… projezdil celý svět, hovoří 7 jazyky… učí mě, předáváme si zkušenosti a stejně tak lidem, kteří se na nás obrací. Stávají se našimi přáteli, kamarády. Užitečné poznatky posouvají dále do svého okolí.

Nejsme žádní léčitelé! Pouze lidem ukazujeme cestu k poznání sebe sama. Vytvořili jsme tým pro uctívání života, vzájemnou pomoc, vytváření hodnot, vztahů, poznávání funkcí těla, navrácení životní síly s cílem žít mnohem déle, než si dokážete představit. Všechno je možné, pouze nám je řada informací utajována.…

Spoustě lidem jsme našimi informacemi pomohli změnit život. Chce to pouze čistit své tělo, přizpůsobit pití a stravu. Vše se musí udělat absolutně přesně!

Přál bych vám zažít ten pocit, když vidíte jak uzdraveným lidem září oči, když se jim navrací síla, smysl života, kdy vás jako přítele obejmou. Ten pocit se totiž zaplatit nedá. Nestojíme o obdiv. Žijeme pro druhé. Je to naše životní cesta i poslání.

Důležitá poznámka. Všichni naši přátelé vám potvrdí, že základ je kangen voda. Takový malý zázrak. Velkým zázrakem se stává v okamžik, kdy se spojí s informacemi a zkušenostmi,  které jim předáváme.

Dveře máme otevřeny pro každého slušného člověka.  A na závěr jedno prohlášení pro ty z vás, kteří to ještě nevědí…

…totiž nemoci neexistují! Neexistují lékaři ani léčitelé.  Zapomeňte, že existují léky. Tělo tráví a umí využít pouze organickou stravu. Ostatní je zátěž. Naše tělo je absolutně dokonalé a umí se samo léčit.  Jen mu je třeba správně pomáhat, Dopad jedů všude kolem nás je obrovský. A to jsme ještě nepsali o mozku a našem myšlení. Tak zase někdy příště. Ono nakonec všechno je “trošku” jinak ???. Když budete chtít, ozvěte se. Rádi zodpovíme každý dotaz.  ❤️❤️❤️

Kontakt: kangen.jb@gmail.com.    Mobil:  +420774445515