V mnoha zemích se objevují náznaky, že probíhá jakási světová revoluce. Patří k nim boj o moc v Číně, nepokoje v Íránu, vojenská mobilizace v Rusku, vyhlášení války v Texasu, královské nepokoje ve Velké Británii a mnoho dalšího. To vše ukazuje na nějakou historickou celosvětovou událost typu černé labutě, která se pravděpodobně odehraje v říjnu.

Začněme událostmi v Číně. Na internetu se objevily fámy, které vyvolala níže uvedená zpráva Jennifer Zeng.

Prověřili jsme Zeng a ukázalo se, že je členkou sekty Falun Gong, kterou z amerického ministerstva zahraničí řídí šéf chazarské mafie Elliott Abrams. Přesto se zpráva jevila jako velmi důvěryhodná. Ukazuje video, na němž je zachycen 80ti kilometrový vojenský konvoj, který se přesouvá do obklíčení hlavního města Pekingu. Uvádí, že se konala významná schůzka čínských vojenských velitelů, na které nebyl přítomen Si Ťin-pching, oficiální šéf čínské armády. Dva členové politbyra, kteří jsou spjatí s armádou, se ve svých projevech nezmínili o Siovi, což je velmi neobvyklé. Kromě toho na schůzce seděl v první řadě jeden z nejvyšších generálů pro severní oblast, kterého měl Si vyhodit. Si také zřejmě rychle opustil zasedání summitu Šanghajské organizace pro spolupráci v Uzbekistánu a spěchal zpět do Číny, ale od té doby nebyl na veřejnosti spatřen.

V Číně existuje skutečný mocenský rozkol mezi vojenskou a zpravodajskou skupinou kolem Ťiang Ce-mina a skupinou kolem Si Ťin-pchinga. Mezi oběma skupinami bezpochyby probíhá velký boj o moc.

Ta kolem Si ho chce na velkém říjnovém zasedání Komunistické strany Číny, které se koná jednou za pět let, učinit doživotním diktátorem. Ta druhá se ostře staví proti Siovi a kultu osobnosti, který ho obklopuje. Zdroj z Asijské tajné společnosti blízký Siovi nás ujistil, že tyto zvěsti jsou nepravdivé a Si je v pořádku. Zdroje blízké Ťiangovi na naše zprávy neodpověděly.

Poslední věc, kterou si všimneme, je, že k tomuto kroku proti Siovi došlo poté, co se odmítl setkat s agentem chazarské mafie, který se vydával za papeže Františka, v Kazachstánu. Papež se tam účastnil „světové náboženské konference“ v rádoby světovém hlavním městě ChM Astaně. Zde je fotografie z koncertu na tomto setkání, kterou nám zaslala polská rozvědka.

V každém případě není pochyb o tom, že čínská vláda je pod tlakem, protože říká světu nepohodlné pravdy o skutečných aktivitách Západu. Naposledy Čína obvinila USA, že nezákonně ukradly 80 % syrské produkce ropy, přestože více než 14 milionů Syřanů po letech západních sankcí nutně potřebuje humanitární pomoc.

Intervence USA od Druhé světové války

Číňanům radíme, aby zjistili, kdo platí masivní úplatky za rozsáhlé používání podvodných PCR testů a snaží se s jejich pomocí udělat z Číny obří „zvířecí farmu“.

Ať už je to kdokoli, musí být odstraněn ze všech pozic, kde má moc a kontrolu nad penězi.

Vyzýváme íránské úřady, aby učinily totéž a zatkly všechny šiřitele pandemie. Ve více než 80 městech probíhají nepokoje, protože nejvyšší vůdce ajatolláh Alí Chamejní leží v kritickém stavu. Zdroje z íránské královské rodiny tvrdí, že Chamejní je agentem Rothschildů a jeho smrt poskytne šanci svrhnout vládu ChM. Vzhledem k tomu, že policisté na motocyklech střílejí do účastníků nepokojů, bude však případné svržení pravděpodobně krvavé.

Podívejme se nyní na situaci v Rusku, kde prezident Vladimír Putin nařídil první vojenskou mobilizaci civilistů od druhé světové války. Zdroje ruské FSB uvádějí, že mobilizace byla vyvolána proto, že dobře vyzbrojená a vycvičená vojenská skupina vedená důstojníky NATO zaútočila na jejich síly na Ukrajině. Rusové tvrdí, že bylo mobilizováno 300 000 dalších vojáků, zatímco různé západní zdroje uvádějí počet blížící se k jednomu milionu. Rusko rovněž uspořádalo plebiscit s cílem učinit území na Ukrajině, která kontroluje, právně součástí Ruska. To by z útoku na ně učinilo legitimní casus belli neboli důvod k válce.

Polské zpravodajské služby potvrdily, že v reakci na ruské kroky byly v Polsku rozmístěny velké počty amerických a britských vojáků. Zdroje MI6 uvádějí: „Nikdy bychom nekomentovali naše jednotky ani jejich umístění, ale rusko-ukrajinský konflikt se stupňuje, takže samozřejmě dojde k všeobecné mobilizaci ze strany NATO v okolí… vše je vysoce organizováno tak, aby to do roku 2025 vyústilo v úplnou termonukleární válku.“

Dále se podívejme na situaci v Texasu, kde dnes guvernér Greg Abbott vydal nařízení, kterým označil mexické drogové kartely za teroristické organizace a nařídil texaskému ministerstvu veřejné bezpečnosti (DPS), aby přijalo okamžitá opatření k zajištění bezpečnosti Texasanů. „To je velmi důležité. Kolik lidí si uvědomuje, že guvernér může vyhlásit válku?“ poznamenává zdroj ze CIA. „Tím se armádě otevírá cesta zasáhnout. Nastal čas jednat,“ dodává zdroj. Naše vlastní zdroje v Arizoně poznamenávají, že do USA vstoupilo velké množství Číňanů a Rusů vojenského věku pod záminkou, že jsou členy mexických kartelů, což by rozhodně byl casus belli.

Guvernér rovněž zaslal dopis prezidentovi Joe Bidenovi a viceprezidentce Kamale Harrisové, v němž žádá o federální klasifikaci kartelu Sinaloa a kartelu Jalisco New Generation jako teroristických organizací, jakož i dalších kartelů vyrábějících a distribuujících smrtící fentanyl. To znamená, že pokud Biden a Rockefellerovi kabalisté, kteří tahají za nitky, něco neudělají se situací na otevřených hranicích, může to vyvolat občanskou válku.

Podle zdrojů NSA je dnes 70 % Američanů takzvanými „konspiračními teoretiky“, takže země je zralá na revoluci nebo občanskou válku.

Navzdory pokusům ChM odvést pozornost lidí otázkami jako Ukrajina a potraty, průzkumy veřejného mínění ukazují, že většinu Američanů mnohem více znepokojuje kriminalita a klesající životní úroveň. Nedávný průzkum ukázal, že inflace snížila průměrný příjem americké domácnosti za poslední rok o 11 500 dolarů.

Občanská válka v USA by pravděpodobně zahrnovala jednotky z křesťanského středozápadu a Texasu, které by se přesunuly proti státům ovládaným ChM, jako je New York a Kalifornie.

Takový krok by byl nutný, aby se konečně dostalo spravedlnosti masovým vraždícím pedofilům, kteří ovládají tyto státy, stejně jako falešný režim Joea Bidena.

Nejnovějším důkazem je obvinění arizonského senátora Davida Farnswortha, který obvinil arizonské oddělení pro bezpečnost dětí, že předalo více než 550 dětí globálním obchodníkům se sexem a sběračům adrenalinových látek.

Pro srovnání si prohlédněte níže uvedenou fotografii nejlepšího přítele Oprah Winfreyové, Johna, satanistu zneužívající dětí a sexuálního otrokáře.

USA nejsou samy. Také Kanada je blízko svržení zločinného a všeobecně opovrhovaného premiéra Justina Trudeau Castra.

Ve Spojeném království se také objevují náznaky jakéhosi masivního boje mezi royalisty a gnostickými ilumináty, kteří jsou proti vládě pokrevních linií. V ozvěnách anglické občanské války byli členové parlamentu viděni, jak přísahají věrnost králi Karlovi, nikoli králi Karlu III. (ODKAZ)

To znamenalo, že odkazovali na krále Karla I., který byl popraven, načež se Anglie nakrátko stala republikou.

Ve Velké Británii jsme také viděli mnoho dalších neobvyklých událostí, například televizní zprávy o tom, že královna Alžběta II. je již čtyři roky mrtvá, a veřejné vystoupení „krále Karla III.“ bez královských regálií. Ruské zdroje FSB také zaznamenaly, že na královnině pohřbu bylo spatřeno mnoho herců, kteří hráli role královniných příbuzných nebo přátel.

Tady je vyjádření tajné královny, která v posledních letech hraje roli královny Alžběty:

„Karel I. zastával božské právo na vládu králů a byl proti konstituční monarchii, stejně jako já. Jsem zastáncem absolutní monarchie a královské vojenské vlády včetně královského výsadního práva. Karel nakonec při porážce ztratil hlavu. Je toho tolik, co nemohu říci, ale provedli jsme velmi rozsáhlou prověrku nového krále a mohu potvrdit, že se nijak nepodílel na smrti své zesnulé manželky Diany.“

Naše osobní rada tomuto člověku zněla, že pro zachování monarchie by bylo vhodné přejít na sympatičtější symbol, než je Charles. V každém případě se zdá, že s nedostatkem pohonných hmot a dalšími problémy bude v nadcházejících měsících ve Spojeném království narůstat nestabilita.

Nestabilita panuje i v dalších částech západní Evropy. V Itálii se moci ujala vůdkyně strany Bratři Itálie Giorgia Meloniová, což představuje největší politickou změnu od pádu Mussoliniho. Meloni má blízko k bývalému premiérovi Silviu Berlusconimu, který byl podle italských zednářských zdrojů z P3 dobrým přítelem Vladimíra Putina. To znamená, že Itálie, Maďarsko, Polsko a Švédsko se vymanily z kontroly EU, jak se již stalo v případě Spojeného království.

Ursula von der Leyenová, nevolená vedoucí představitelka EU, pohrozila Itálii slovy: „Máme nástroje“ ke kontrole neposlušných zemí, „jak jsme ukázali v případě Maďarska a Polska“.

Tyto „nástroje“ se týkají především kontroly peněz. Agustín Carstens, šéf ChM kontrolované Banky pro mezinárodní platby neboli centrální banky centrálních bank (BIS), vede boj za nahrazení veškeré hotovosti digitálními měnami centrálních bank (CBCDC) a říká: „U hotovosti nevíme, kdo používá stodolarovou bankovku, ale u CBDC bude mít centrální banka absolutní kontrolu, a bude rozhodovat o použití.

Mafiáni ChM spěchají, aby zvýšili svou kontrolu nad penězi, částečně kvůli pokračujícím následkům falešné pandemie a velmi reálným zločinům s vakcínami, které ji doprovázely.

O tom jsme již podrobně informovali jinde, takže jen poznamenáme, že jeden z hlavních propagátorů vakcíny, avatar Pfizeru, výkonný šéf Albert Bourla, oznámil, že má znovu Covid, podruhé během 40 dnů, což dokazuje, že „vakcína funguje skvěle“.

„Zdá se, že ho opět zadržely Bílé klobouky z Aliance. Nebo se jeho klon opět porouchal a potřebuje opravit,“ komentuje to zdroj z Mossadu.

Možná proto se nyní ústředí deep state cabal, Světové ekonomické fórum, snaží celou „pandemii“ vysvětlit jako „cvičení“. Vydali článek, v němž se píše, že Covid uzavírky, sociální distancování, sledování kontaktů, masky a vakcíny jsou „testem“, který má zjistit, zda přijmeme „společenskou odpovědnost“ za „sledování osobních emisí uhlíku“.

Zdá se, že i další vrcholní představitelé ChM přiznávají porážku. Generální ředitel společnosti BlackRock Larry Fink prohlásil, že ruská invaze na Ukrajinu „ukončila globalizaci, kterou jsme zažívali v posledních třech desetiletích“.

Stále častěji se také veřejně přiznává, že ve skutečnosti jde o boj proti „padlým andělům“. Naše vlastní esoterické zdroje nám sdělily, že jsme svědky konce války, která zuří již mnoho tisíc let proti satanskému vojsku, které se na této planetě naposledy postavilo. Proto je Země v karanténě.

„Loutkovodiči ChM se snaží co nejlépe komunikovat s padlými anděly – satanskými bytostmi,“ souhlasí zdroj z Mossadu. CERN nyní přiznává, že komunikuje s „entitami“ z druhé strany, potvrzuje autor Anthony Patch. (Pozn. př.: Podle našich důvěryhodných zdrojů šest padlých andělů svoji destruktivní činnost v Hotelu Země již ukončilo.)

Na tuto esoterickou notu tedy navážeme nejnovějším důkazem o mimozemských návštěvnících této planety.

1. Objekt spatřen davem a poté zmizí:

2. Možná maskovaná mateřská loď:

3. Tunel Oblasti 51 a operace UAP v přímém přenosu:

4. Mimozemské plavidlo rychle vzlétá:

Doufejme, že brzy budeme moci všichni létat na létajících talířích a navštěvovat jiné planety, protože karanténa na naší planetě bude zrušena. Než se tak stane, soustřeďte se na osvobození skutečného světa, který vnímáte vlastními smysly, a ne digitálních světů na obrazovkách.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/blizi-se-svetova-revoluce-lide-na-planete-se-probouzeji/