Nová generace po indigových dětech.
Možná jste si už všimli, kolik malých dětí má dnes velké oči a pronikavý, upřený pohled plný moudrosti. Máte pocit, že vám doslova vidí až do duše. Dobře se kolem sebe rozhlédněte. Oči jsou to první, co vás na křišťálových dětech upoutá. Jsou velmi charizmatické a plné vnitřní přitažlivosti.

indigo-kristalove_detiPoprvé jsem o křišťálových dětech slyšela na podzim r. 2006, když jsem čekala své první děťátko. Zvěstovala mi to kamarádka s jasnozřivými schopnostmi. Řekla mi, že děťátko, které čekám, je křišťálové. “Křišťálové? To je jaké?” zajímalo mě. O indigových jsem už slyšela a něco i věděla, ale že jsou i křišťálové, to jsem slyšela poprvé. Tak mi přítelkyně povyprávěla o tomto “druhu” dětí, které se v posledních letech vtělují na naši planetu Zemi.

V té době mě překvapila i poznámka jednoho jasnozřivého pána, který neměl od koho vědět, že jsem těhotná. Podíval se na mě a řekl: “Okamžitě přestaňte jíst maso! Dítě, které čekáte potřebuje vysoké vibrace.”
Dlouho jsem se nerozmýšlela a masa se vzdala úplně. Manžel mě v tom bez výhrad  podpořil a těšíce se výbornému zdraví jsme vegetariány už dva a půl roku.

Porovnání indigových a křišťálových dětí

Indigovým dětem je zhruba od 13 do 31 let, jsou to předchůdci křišťálových dětí. V hojném počtu se začaly obě generace rodit koncem minulého století – indigoví po r.1978 a křišťáloví po r. 1995. Křišťálové děti jsou tedy ve věku 0 až 13 let. “První vlaštovičky” obou generací se samozřejmě objevily už mnohem dříve. Nepřekvapí proto, že některým indigovým je je už přes padesát a někteří křišťáloví jsou už dospělí.

Označení “indigové” a “křišťálové” děti dostaly tyto dvě generace, protože nejpřesněji popisují barvy jejich aury a jejich energetické vzorce. Indigovo-modrá barva převládá v auře indigových dětí. Křišťálové děti mají duhovou opalizující auru v pastelových odstínech.

Některé rysy mají tyto dvě generace společné – příslušníci obou jsou velmi vnímaví, jasnozřiví a mají důležité životní poslání. Zásadní rozdíl mezi indigovými a křišťálovými dětmi je však v jejich povaze. Charakteristikou indigových je jejich cit pro spravedlnost a bojovný duch. Jejich posláním je totiž vykořenit a odstranit staré postoje, které nám už nepomáhají a připravit tak cestu pro křišťálové děti.

Křišťálové děti, jaké jste?

Tyto děti jsou vyrovnané, láskyplné, radostné, blažené, tolerantní, smířlivé, milé, citlivé a empatické. Jsou to rození léčitelé – v srdcích mají tolik lásky, že jejich pouhá přítomnost působí léčivě na okolí. Tyto úžasné bytosti nám přinášejí Světlo a učí nás, jak se stát laskavějšími, radostnějšími, trpělivějšími a vděčnějšími bytostmi. Křišťálové  děti disponují velkými duchovními dary, jako jsou jasnozřivost, jasnoslyšení, telepatie a další. Jejich telepatické schopnosti jsou často příčinou toho, že začínají mluvit až ve třech nebo více letech. Řeč prostě nepotřebují. A když už začnou mluvit, lidem často vyrážejí dech jejich poznámky, které se zdají být na jejich věk až “příliš moudré”. Buďtě k nim pozorní a mluvte pravdu. Mluvte s nimi s respektem, jako se vzácným přítelem a vyhněte se zbytečnému poučování. Buďte trpělivý k nim, k jejich představám i potřebám. Staňte se jejich ochránci. Zrozením na Zemi se dostávají do prostředí, kde je v dětech pěstována soutěživost. Tyto děti jsou plné lásky a tendence pomáhat, ale vůbec nejsou soutěživé. Naopak, vůbec nechápou, proč by měly soutěžit. Nemají proto rády hry, kde jsou vítězové a poražení. Což může být jedním z důvodů, proč nerady chodí do školky a do kolektivů běžně operujících se soutěživostí.
Jsou velmi citlivé na chemikálie ( v ovzduší, jídle, kosmetice), dokonce daleko více než indigové děti. Láska k přírodě, zvířatům, skalám, drahým kamenům a křišťálům je jednou ze základních charakteristik těchto dětí.

Strava vhodná pro křišťálové děti

Nevařené živé čerstvé ovoce a zelenina, naklíčená obilná zrna, nebo čerstvé šťávy obsahují nejvíce životní energie ze všech potravin. Nepřekvapí proto, že jim křišťálové děti dávají přednost před “normálním jídlem”. Jsou přirozenými vegetariány. Odmítají maso ze dvou důvodů. První důvod je jejich soucit se zvířaty. Milují je, jsou to jejich přátelé, tak proč by je měly jíst? Zelenina, obilniny, sójové produkty, ořechy a luštěniny obsahují dostatek proteinů pro zdravě se vyvíjející tělo. Není proto třeba mít obavy, a pokud křišťálové dítě chce být vegetariánem, je dobré jeho pohnutky chápat a umožnit mu to ruku v ruce s pestrým jídelním lístkem rostlinného původu.
Druhý důvod, proč odmítají maso je, že konzumace masa snižuje člověku vibrace. Křišťálové děti jsou na vysokém stupni vývoje. Správná a výživná strava jim pomáhá udržet si svou energii, podporuje jejich vlohy a pomáhá jim být  v rovnováze. Mají rády jednoduchá jídla, např. pouze rýži s olivovým či jiným olejem, brambory s brokolicí vařené v páře a podobná strava je plně uspokojí.

Proč k nám přišli?

Křišťáloví lidé sem přišli, aby nás na naší cestě a v našem duchovním vývoji posunuli o kus vpřed. Aby pomohli změnit kolektivní vědomí lidí. Každá z těchto vzácných duchovních bytostí sem přichází, aby šířila lásku a světlo. Aby pomohla v duchovním přerodu nejen lidem, ale celé planetě. Proto si zaslouží  naši úctu, lásku a vděčnost. Přišli sem kvůli nám a je na nás, abychom jim poskytli ochranu a společně vytvořili příjemné, chápavé prostředí plné lásky, porozumění, úcty i vděčnosti za všechno, čím jsou a co pro nás a tuto Zemi dělají. Pokud máte pocit, že se některá z uvedených charakteristik křišťálových netýká vašeho křišťálového dítěte, je to v pořádku. Křišťálové děti nám ukazují možnosti a předpoklady lidstva v celé své pestrosti. Proto je každé křišťálové dítě úplně jedinečné a originální – ačkoli sdílí s ostatními křišťálovými i společné rysy.

Zdroj: http://www.deniky.zeny.cz/amalka/ostatni/indigove-a-kristalove-deti.html