Globalistická elita vynakládá obrovské úsilí na neutralizaci informací o svých zločineckých plánech na nastolení moci a úplnou kontrolu nad lidstvem. Zapojeny jsou OSN a další mezinárodní organizace, také „seriózní“ analytická centra. Výroba informačních padělků běží na plné obrátky. Cílem je diskreditace těch, kteří se snaží lidem zprostředkovat pravdu.

Strach z prozrazení
Lhát lze dočasu, pravda vždy vyjde najevo. Plány ovládnout svět a nastolit úplnou kontrolu nad lidstvem už nejsou tajemstvím. Kdo sám sebe pasoval za elitu? Vlastníci největších amerických bank, vojensko-průmyslový komplex a aristokracie Velké Británie. Dále vůdci západních zemí podřízení „panem peněz“. Zda nejvyšší byrokracie největších mezinárodních struktur jako OSN, NATO, EU, Mezinárodní měnový fond a Mezinárodní banka pro obnovu a rozvoj. Lidé po celém světě používají moderní informační technologie, zejména sociální sítě, aby odhalily kriminální plány globalistů. Ti naopak dělají všechno, aby pravdu umlčeli.

Informační válka
Na jedné straně stojí nesystémová média a běžní lidé, kteří ze sociálních sítí udělali kanál pro šíření pravdy. Na druhé straně globalistická elita, která využívá média hlavního proudu a „administrativní aparát“ kolektivního Západu ve formě OSN a jejích podřízených organizací. Vše pod taktovkou Světového ekonomického fóra v Davosu. Informační armáda kolektivního Západu označí za konspirační teorii vše pravdivé. Šiřitelů za blázny.

Digitální pohotovostní služba
K vyhrocení informační konfrontace došlo na vrcholu „covid pandemie“. Vyhlásila ji Světová zdravotnická organizace. Nejen ruští ale i západní odborníci už dokázali, že šlo o dosud nevídaný podvod organizovaný USA. Existují důkazy, že za „vakcínami“ proti COVID-19 stálo Ministerstvo obrany USA. Přední západní farmaceutické společnosti hrály roli figurek. Měli na starosti celosvětovou kampaň na podporu „očkování“. Tedy „biologické války“. Kritika „pandemie a očkování“ dostala nálepku „spiknutí“. Přirozeně, do čela boje proti „infodemii“ se postavilo Davoské fórum globalistů.

Už nešlo jen o „pandemii a vakcíny“. Podle Davoských globalistů je dezinformací všechno, s čím oni nesouhlasí. Ještě v roce 2020 najaly oficiální statisíce „informačních bojovníků“. Jejich úkolem bylo špehovat internet a hledat konspirace. Ředitelka OSN pro komunikaci Melissa Flemingová v té době uvedla: „Najali jsme 110 000 informačních dobrovolníků. Učíme je, jak se dezinformace šíří. Mají být „digitálními ochránci““. Takže tito „informační bojovníci“ mají za úkol infiltrovat „konspirační fóra“ a pod maskou běžných uživatelů potlačovat pravdu a prosazovat liberální globalistickou ideologii.

Záhadná společnost Kinzen

Na stránce samotného Světového ekonomického fóra se objevily například články otevřeně zesměšňující jakékoli pochybnosti o přirozeném výskytu „pandemie“.

„Slyšeli jste už o zázračném léku na covid? Média údajně nechtějí, abyste o něm věděli. Slyšeli jste, že pandemie byla záměrně vytvořena? Aby na ní někdo zbohatl a přitom zotročil masy? Potom čelíte dezinformačnímu viru, který se rozšířil po celém světě stejně rychle jako samotný koronavirus.“
Autor se divil: „Co lze udělat v boji proti nebezpečným dezinformacím? Ve světě, kde si sice vážíme svobody projevu jako základní kámen demokracie, ale kde jsou sociální sítě stále populárnější?“
Cynismus Davoských globalistů mluvících o „svobodě projevu“ je do očí bijící. Pod „jejich křídly“ vznikla společnost Kinzen. Snaží se „maximalizovat možnosti umělé inteligence v interakci s lidmi v boji proti fámám a lžím na internetu“. „Fámy a lži“ jsou podle ní údaje neodpovídající oficiální západní verzi o „pandemii a očkování“. Také o „zelené agendě“ a dalších „příbězích“ globalistů.

Zakladatel společnosti Mark Little tvrdí: „Šíření dezinformací jsem začal vnímat jako globální krizi. Dezinformace jsou vážnou hrozbou. Pokud lidé nemohou důvěřovat informacím o kritických problémech, ať už jde o koronavirus nebo změnu podnebí, nemůžeme považovat opodstatněná rozhodnutí za demokratická“.

Z toho vyplývá, že všechna rozhodnutí západních zemí ohledně koronaviru či změny klimatu jsou „opodstatněná“. A aby je masy tak i vnímaly, je třeba potlačit jiný názor. Označit jej za dezinformaci.
Pokud se tedy někdo pokusí odhalit plány globalistů, ocitne se v hledáčku společnosti Kinzen. Tedy globalisty. Nejhůře jsou na tom hledači pravdy žijící na Západě. Hrozí jim pronásledování a ztráta zaměstnání. Dokonce i zatčení.

Mozková centra bez mozku
Davoské fórum není jedinou globalistickou organizací snažící se kontrolovat sociální sítě. Google například propagoval zprávu amerických analytiků RAND, kteří doporučují „infiltrovat a podkopávat“ online fóra o „spiknutí“ zevnitř. Radí šířit „autoritativní zprávy“ všude, kde je to možné. I na těchto fórech. Přesně o tomto mluvila i zmiňovaná ředitelka komunikace OSN Melissa Flemingová. Otevřenost, s jakou toto přední americké analytické centrum kritizuje „spiklence“, je naprosto zarážející. Přičemž právě oni jsou ti, kteří ještě na Západě nezapomněli kriticky myslet.

„Konspirační teorie šířené prostřednictvím sociálních sítí přispívají k posunu veřejné debaty od faktů a analýz. Mohou způsobit přímé veřejné škody,“ stěžují si autoři zprávy. Přičemž je zřejmé, že obávané „veřejné škody“ by znamenaly škody jen pro globalistickou elitu. Výzkumníci RAND uskutečnili simulaci pomocí technologie strojového učení pro „odhalení jazyka konspirační teorie“. Vyvinuli smíšený model využívající jazykovou a rétorickou teorii ke zlepšení výkonu při odhalování konspiračního jazyka. Nabídla doporučení pro boj proti důsledkům konspiračních teorií šířených na internetu.

Dospěli k závěru, že „smíšené modely budou mít pravděpodobně široké uplatnění k odhalení jakéhokoli druhu škodlivé řeči. Nejen té, která je spojena s konspiračními teoriemi“. Autoři se domnívají, že „spiklence“ není dobré vystavovat výsměchu. Nebo s nimi vstupovat do „přímého rozporu“. Protože to podle nich nezmění jejich konspirační přesvědčení.

Doporučení RAND jsou jako vystřižená z příručky pro práci agenta v zázemí nepřítele.
„Komunikovat otevřeně a se sympatiemi. Získat si důvěru a na jejím základě poopravovat nežádoucí zprávy. Efektivnější je kontakt s umírněnými členy konspiračních skupin. Právě u nich je vyšší pravděpodobnost ke zmírnění obav a strachu z hrozeb“.

Archa spásy
Stránky západních odpůrců liberální globalizace zdůrazňují, že elita by neútočila na „konspirační“ fóra a sociální sítě, pokud by nebyly posledními ohnisky odhalujícími lži těch, kteří se považují za „pány světa“.
Naštěstí je zde stále i Rusko, které se mění v novodobou „archu spásy“ pro ty na Západě, kteří nepřestali hledat pravdu. Protože na Západě se pravdě dnes „nevodí nejlépe“.
Zdroj: https://tsargrad.tv/articles/vojna-postrashnee-jadernoj-million-smertej-za-sekretnye-dokumenty_723542