Průzkumník a odstřelovač námořní pěchoty Spojených států v sobotu zastřelil ukrajinského diplomata, který byl v USA od začátku ukrajinsko-ruského konfliktu a dohlížel na dětský otrokářský gang, který převážel unesené děti do východní Evropy, řekl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News.

Sedmačtyřicetiletý Ivan Kovalenko přišel do USA z Kyjeva v březnu 2022, krátce poté, co ruský prezident Vladimir Putin zahájil na Ukrajině speciální vojenskou operaci, jejímž cílem bylo dopadnout na ukrajinské půdě zahraniční biolaboratoře a západně řízené syndikáty obchodující s dětmi. Samozvaný podnikatel Kovalenko zastával řídící funkce v několika textilních společnostech, než náhle opustil svůj domov. Po příjezdu do USA zamířil na ukrajinskou ambasádu v D.C. a byl zaměstnán ukrajinskou velvyslankyní v USA Oksanou Markarovovou.

Náš zdroj uvedl, že oddělení White Hatu americké armády se o Kovalenka začalo zajímat poté, co ho prezident Donald J. Trump v červenci jmenoval před generálem Bergerem. Není jasné, jak se Trump o Kovalenkovi dozvěděl, ale je možné, že se o něm dozvěděl přes Vladimira Putina během mnoha telefonátů, které měli od začátku roku 2022. Trump měl údajně nevyvratitelný důkaz, že Kovalenko řídil obchod s dětmi, kterým byly unášeny americké děti a prodávány pedofilům na Ukrajině, v Maďarsku a Bělorusku. Dal generálu Bergerovi „zelenou“, aby Kovalenka s krajními předsudky zlikvidoval.

Izolace Kovalenka však byla problematická; námořní pěchota, která ho měla v srpnu hlídat, uvedla, že jen zřídka opouštěl ambasádu a byl při tom obklopen davem ozbrojených ochranek. Mezitím se generál Berger dozvěděl, že ministr zahraničí Antony Blinken udělil Kovalenkovi titul „zahraniční diplomat“ a udělil mu diplomatickou imunitu. Ačkoli taková ochrana byla pro Bílé klobouky bezvýznamná – především tehdy, když byla udělena sexuálním predátorům – znamenala, že místní strážci zákona sympatizující s hnutím Bílých klobouků nebyli ochotni Kovalenkovi pomoci udržet si přehled ze strachu, že přijdou o práci nebo ještě něco horšího.

Kovalenkova samotářství a ochota vystupovat na veřejnosti pouze ve společnosti ozbrojené ochranky dokazovaly, že není obyčejný obchodník. Od září do listopadu se ukrýval uvnitř ambasády, neodešel ani jednou.

„Měli jsme ambasádu pod nepřetržitým dohledem, všechny východy pokryté. Pokud se nějak dostal ven a nepozorovaně dovnitř, byl to zatracený kouzelník. Jako by věděl, že ho někdo sleduje, nebo byl jen paranoidní. Z pochopitelných důvodů jsme ho chtěli mít samotného, nebo alespoň ne s obrovským doprovodem, než se do toho pustíme,“ řekl náš zdroj.

Jak dodal, ostřelovači námořní pěchoty si v polovině prosince nechali ujít příležitost vpálit Kovalenkovi kulku do hlavy. Objevil se z ambasády a nasedl do limuzíny jen se dvěma osobními strážci. Diskrétně sledovali limuzínu přes D.C. na jih směrem k letecké základně Andrew. Když limuzína zahnula na klidnou silnici jen jihovýchodně od hranice mezi D.C. a Marylandem, poblíž hřbitova Cedar Hills, byli mariňáci jen kousek od toho, aby ji vytlačili ze silnice a zlikvidovali její pasažéry. Náhlý nával protijedoucího provozu jim však plány překazil. Vozidlo dojelo do Andrews, kde ho Kovalenkova diplomatická identifikace dostala přes ochranku. Mariňáci usoudili, že nastoupil do letadla, ale později se dozvěděli, že Kovalenko čeká na přílet neznámé osoby, která deboardovala let amerického ministerstva zahraničí z polské Varšavy. Kovalenko a jeho host se do limuzíny už nevrátili; nastoupili do vrtulníku, který je dopravil přímo na střechu ambasády.

V lednu začal být White Hats čím dál víc frustrovaný, že se jim nepodařilo Kovalenka zlikvidovat, a generál Eric Smith, který právě po odchodu generála Bergera převzal moc nad jednotkami White Hatu, vymyslel riskantní tah, jak Kovalenka vylákat z úkrytu. Pokud by jeho nápad uspěl, nade vší pochybnost by se prokázalo, že Kovalenko je dětský predátor, který profituje z prodeje nezletilých dětí těm, kdo nabídnou nejvíc.

Tajný mariňák kontaktoval Kovalenka s tím, že má 35 malých chlapců a dívek, které „jeho lidé“ unesli z národních parků. Řekl, že je musí okamžitě vyložit, ale chce „férovou a rozumnou“ cenu za děti, které na mezinárodním trhu vynesou velké peníze. Kovalenkova chamtivost ho pohltila a on se chytil na návnadu, i když se snažil tajného mariňáka podfouknout tím, že nabízel jen 35 tisíc dolarů za blonďaté děti a 20 tisíc za kaštanové. Mariňák se nabídce zasmál a požadoval 85 tisíc za dítě, protože děti se na východoevropském černém trhu prodávají za pětkrát tolik. Podezřelý Kovalenko ale požádal o fotky dětí, což generála Smithe přimělo požádat mariňáky s malými dětmi, aby své fotografie předložili k posouzení. Byl to odvážný a promyšlený tah, protože generál Smith považoval Kovalenka za natolik moudrého, že použil vyhledávání obrázků na Googlu, aby se vyhnul navádění. Padesát statečných mariňáků souhlasilo a poslalo tajnému mariňákovi, který se snažil Kovalenka dostat, vkusné fotografie svých dětí.

Kovalenko s požadovanou cenou souhlasil, ale zarazil se, když mariňák řekl, že s go-betweeny nejedná a chce s Kovalenkem jednat osobně, aby se nenechal napálit nebo zabít. Mariňák mu napsal, že dohoda zněla „ber nebo nech být“ a že on a děti budou v baltimorském přístavu ve 22:00. 25. února.

Ještě téhož večera zaujali odstřelovači mariňáků pozice na nakládacích jeřábech a mezi nesčetnými přepravními kontejnery povalujícími se v docích. Kovalenkova limuzína zastavila v 10:15 a on a tři ozbrojení strážci přistoupili k tajnému mariňákovi, který s sebou neměl žádné děti. Kovalenko ukázal tašku plnou peněz, když ho zasáhla kulka do středu těla. I jeho společníci byli na místě zastřeleni.

„Trvalo dlouho, než jsme dostali toho Fu****, ale lepší pozdě než nikdy,“ řekl náš zdroj.

Zeptali jsme se, jestli Bílé klobouky nyní schvalují popravy místo tribunálů.

„Nebyli to američtí občané. Dostali, co si zasloužili,“ řekl.

https://realrawnews.com/2023/02/marine-sniper-kills-ukranian-pedophile-in-baltimore/