Čína minulý týden reagovala na masivní souboj zbraněmi se směrovanou energií (DEW) návrhem na mírové rozhovory, které by ukončily nevyhlášenou, ale probíhající hybridní třetí světovou válku. Tato výzva přišla poté, co vojenskou základnu OSN v západní zemi zasáhla ničivá vlna tsunami a zemětřesení, které byly zjevnou reakcí na nedávný útok zemětřesením na Turecko.

Zničení západního města je předmětem úplného zpravodajského výpadku (podrobnosti a důkazy viz níže), ale téměř jistě bylo způsobeno DEW, které se vyrovná všemu, co mohou mít Spojené státy.

Číňané se snaží situaci uklidnit tím, že Východ a Západ si nyní musí vybrat mezi vzájemně zaručeným zničením a vzájemně zaručenou důvěrou.

Připomeňme si, co se právě stalo:

Západní velvyslanectví 28. ledna zaslala svým občanům varování před možným teroristickým útokem.

Dne 1. 2. února jsou v Istanbulu uzavřena velvyslanectví Spojených států, Velké Británie, Německa, Francie, Itálie, Dánska, Nizozemska, Švýcarska, Švédska a Belgie.

Dne 3. února vplouvá do istanbulského přístavu USS Nitze vybavená systémy HAARP.

Dne 3. února turecký ministr vnitra Suleyman Soylu útočí na amerického velvyslance ve své zemi: „Dejte pryč své špinavé ruce od Turecka. Říkám to jasně. Velmi dobře vím, jak byste chtěl v Turecku vyvolat rozbroje. Vezmi si z Turecka svůj šklebící se obličej.“

Z 5. na 6. února dochází k zemětřesení s epicentrem na stejném tektonickém zlomu jako Istanbul.

Abyste pochopili, jak mocné tyto zbraně jsou, moře u většiny zemí východního Středomoří ustoupilo o 7 a více metrů a kanály v Benátkách vyschly. Korporátní média se to snaží zakrýt pohádkami o suchu a přílivu / odlivu, ale tyto historky neobstojí.

Nyní po tureckém zemětřesení následoval ničivý protiútok a výhrůžky zničením Švýcarska a Izraele. Tváří v tvář vyhlídce na úplné zničení již rodina Rothschildů souhlasila s mírovými jednáními.

Rockefellery ovládaná falešná Bidenova administrativa a chazarská mafiánská centrála ve Švýcarsku však stále usilují o spuštění totálního jaderného armageddonu do roku 2025. To znamená, že jsou poslední překážkou světového míru.

Tyto události byly mimochodem v korporátních propagandistických médiích líčeny jako čínský mírový návrh pro Ukrajinu, který podpořili francouzský a ukrajinský prezident Macron a Zelenskyj (Rothschildovi otroci) a proti němuž se postavil Rockefellerův falešný prezident Joe Biden.

Všem myslícím lidem by již mělo být jasné, že takzvaná vláda USA musí být zrušena a nahrazena, pokud chceme mít ve světě mír. Jak upozorňuje oficiální čínská tisková agentura Xinhua:

Od získání nezávislosti v roce 1776 se Spojené státy neustále snažily o expanzi silou: vyvražďovaly indiány, napadly Kanadu, vedly válku proti Mexiku, vyvolaly americko-španělskou válku a anektovaly Havaj. Po druhé světové válce Spojené státy vyprovokovaly nebo zahájily války v Koreji, ve Vietnamu, v Perském zálivu, v Kosovu, v Afghánistánu, v Iráku, v Libyi a v Sýrii, přičemž zneužily své vojenské hegemonie k tomu, aby připravily půdu pro expanzivní cíle. V posledních letech průměrný roční vojenský rozpočet USA přesáhl 700 miliard amerických dolarů, což představuje 40 % celkového světového rozpočtu, tedy více než 15 zemí, které stojí za ním, dohromady. Spojené státy mají v zámoří přibližně 800 vojenských základen a 173 000 vojáků rozmístěných ve 159 zemích.

Během války v Koreji, ve Vietnamu, v Perském zálivu, v Kosovu, v Afghánistánu a v Iráku použily Spojené státy obrovské množství chemických a biologických zbraní, jakož i kazetových bomb, palivovzdušných bomb, grafitových bomb a bomb s ochuzeným uranem, což způsobilo obrovské škody na civilních zařízeních, nespočet civilních obětí a trvalé znečištění životního prostředí.

Spojené státy si také vytvořily institucionální hegemonii v mezinárodním ekonomickém a finančním sektoru tím, že manipulovaly s hlasovacími systémy, pravidly a ujednáními mezinárodních organizací… výroba stodolarové bankovky stojí jen 17 centů, ale ostatní země musely zaplatit 100 dolarů skutečného zboží, aby ji získaly.

Během pandemie COVID-19 Spojené státy zneužily své globální finanční hegemonie a vložily na světový trh biliony dolarů, na což doplatily ostatní země, zejména rozvíjející se ekonomiky.

Sankce USA proti zahraničním subjektům se od roku 2000 do roku 2021 zvýšily o 933 %.

Spojené státy musí provést vážnou duševní analýzu. Musí se kriticky podívat na to, co udělaly, zbavit se své arogance a předsudků a ukončit své hegemonistické, dominantní a šikanózní praktiky.

Podle zdrojů z Asijských tajných společností přišli Číňané s tímto důrazným obviněním v době, kdy USA, které se ocitly na pokraji bankrotu, vyhrožovaly Číně DEW.

Číňané, aby ukázali, že tentokrát nehodlají ustoupit, se zřejmě připojili k mohutné vlně tsunami a zemětřesení, které zcela zničily město.

Napier, Nový Zéland. Níže uvedené fotografie jsou důkazem tohoto útoku, který nám zaslaly zdroje napojené na Čínu.

Podle svědků z Hawke’s bay na Novém Zélandu jsou jen tam stovky mrtvých. „Nikdo se nemůže dostat k zubaři, protože všichni zubaři jsou zaneprázdněni identifikací těl. Je tam také uzavřené vojenské zařízení se stovkami mrtvých. Během Covid uzávírektam byly stovky policistů a potravinové balíčky. Teď tam není žádná policie a žádná pomoc při skutečném ohrožení… Adrenalin odezněl, ale přichází smutek,“ říká místní svědek.

Zdá se také, že o tomto útoku došlo k bezprecedentnímu informačnímu výpadku. Většina našich západních zdrojů byla skoupá na slovo, ale australské zpravodajské zdroje připustily, že byl použit DEW.

Zdroj z Nového Zélandu tvrdí, že napadeným místem byla tajná základna OSN, „odkud přišli všichni policisté z renty během konfrontace v poslední den obsazení parlamentu. K infiltraci a odstartování násilností využili i Antifu a policisté předtím trénovali s hasičskými hadicemi.“

MI6 poznamenává, že důkazy „vypadají nejednotně, data neodpovídají tomu, co vím, že se dělo v pozadí… novozélandská premiérka byla vyhozena za svůj podíl na drakonických opatřeních z posledních let, takže to lze vidět různě.“

Také Riccardo Bosi, bývalý podplukovník speciálních jednotek australské armády, nám říká, že válka je ve skutečnosti vedena proti chazarské mafii.

Víme také, že ChM vybudovala rozsáhlou síť základen na jižní polokouli v rámci příprav na plánovaný jaderný armageddon. Jinými slovy, mohlo jít o západní operaci Bílých klobouků proti základně ChM na Novém Zélandu, a nikoli o čínskou operaci.

V každém případě není pochyb o tom, že je třeba jednat s OSN ovládanou Rockefellery a ChM a zastavit jejich plány. WHO stále prosazuje falešnou pandemii jako záminku pro naprostou totalitní vládu.

Existují také „plány na zablokování dodávek potravin a jejich nahrazení produkty z hmyzu. Byly vybudovány továrny na hmyz, který se živí výkaly, odpadem a škodlivými plísněmi. Budou rozemíláni nebo přidáváni do potravin v živém stavu bez označení… to vše za účelem depopulace,“ varují polské zpravodajské zdroje. David Rockefeller ml. veřejně prohlásil, že podporuje hmyzí potraviny a na Filipínách staví továrny na tyto potraviny.

Podle nové znepokojivé studie se také ukázalo, že laboratorně pěstované maso Billa Gatese způsobuje rakovinu u lidí, kteří ho konzumují. „Problém spočívá v tom, že materiál použitý k výrobě tohoto produktu – „imortalizované buněčné linie“ – se navždy replikuje, stejně jako rakovina.

Nyní také zjišťujeme, že Klaus Schwab („nic nevlastníš a budeš šťastný“) je potomkem Karla Marxe. Marx zase pochází z prastaré satanské pokrevní linie.

Satanismus je nyní zcela otevřeně prezentován. Zde můžete pro příklad vidět, jak se Satan veřejně promenáduje na karnevalu v satanistické Lulově Brazílii.

Jak nedávno poznamenal arcibiskup Carlo Vigano:

Ve jménu globalistického náboženství není dovoleno zpochybňovat psychopandemii, kritizovat očkovací kampaň, argumentovat neopodstatněností klimatického alarmismu, oponovat důkazům o provokaci NATO vůči Ruské federaci v souvislosti s ukrajinskou krizí, žádat vyšetření počítače Huntera Bidena či volebního podvodu, který zabránil prezidentu Trumpovi zůstat v Bílém domě, nebo odmítat přihlížet tomu, jak jsou děti demoralizovány obscénnostmi LGBT, uctívači satana nechat postavit rouhavý pomník Bafometa v Arkansasu v Little Rock nebo sochu démona na fasádě newyorské soudní budovy na oslavu „potratového“ soudce Nejvyššího soudu; zatímco v Novém Mexiku Satanský chrám slavnostně otevírá kliniku, která provádí rituální potraty a těží ze státního uznání.

Tajné služby Bidenovy administrativy mezitím nemají nic lepšího na práci než profilovat tradiční katolíky, jako by představovali hrozbu pro zavedený řád.

Vigano také na záznamu uvádí, že John Podesta, syn Laurence Rockefellera, „sám vedl koordinovanou akci, která vedla k odstoupení Benedikta XVI. a zvolení Bergoglia“.

Původní papež František se však vymkl kontrole a nyní ho nahradil Rockefellerův poskok s gumovou maskou.

Dalším poskokem je všemi opovrhovaný Justin Castro-Trudeau. Trudeau chce, aby poslanci složili přísahu mlčenlivosti před nahlédnutím do smluv o vakcínách proti COVIDu s výrobci vakcín AstraZeneca, Johnson & Johnson, Medicago, Moderna, Novavax, Pfizer a Sanofi, které kontroluje Rockefeller.

Trudeau je zločinný pedofil a zrádce Kanady, který vydělává na smrtících injekcích velkých farmaceutických firem a chce každého z nás zotročit prostřednictvím digitálního občanského průkazu.

Zde se můžete podívat, co si o něm myslí Kanaďané. (Volají „fuck Trudeau“ – pozn. př.)

Možná by se tito poslanci mohli Trudeaua zeptat i na všechny pohřešované děti v Kanadě a jejich souvislost s výrobou adrenochromu, když už jsou v tom. Pokud stále nevěříte na adrenochrom, podívejte se na tento patent z roku 1982 od společnosti Minnesota Mining and Manufacturing Corporation (3M) na jeho výrobu.

Americká soudkyně Julie Sneedová rozhodla, že vůdce scientologů David Miscavige „aktivně tají své místo pobytu“, protože čelí obvinění z obchodování s lidmi.

„Tím se otevře Pandořina skříňka,“ říká zdroj ze CIA.

Princ Harry vysvětluje, proč byla jeho sestra držena v tajnosti
Muži nad 60 let by ho rozhodně měli mít s sebou v batohu
Dnes přišla smutná zpráva o Janu Kanyzovi

V každém případě po neúspěchu svého programu praní špinavých peněz z vakcín a pandemie na místech, jako je Kanada, nyní korporace The USA krade ruské peníze.

Zdroj z NSA tvrdí, že „USA použily 1,14 bilionu dolarů ze zabavených ruských aktiv jako zástavu, aby si mohly 1000krát půjčit 1300 bilionů dolarů od Švýcarské federální rezervní banky. Švýcarům nařídil půjčit tyto peníze Federální rezervní systém, kterému to zase nařídila Bidenova administrativa… Zabavují aktiva a půjčují si na tato aktiva, aby udrželi v chodu obchodní společnost jménem The USA Inc. … a své války“.

„Západní země se potýkají s existenčními problémy… a čelí naléhavé potřebě doplnit základní zdroje, které byly ztraceny v důsledku protiruské linie,“ komentoval náměstek ministra zahraničí Michail Bogdanov.

V USA ti samí zločinci „rozlévají chemikálie, zabavují kontaminované farmy, zmrazují majetek, ukládají aktiva ve Švýcarsku a půjčují si na ně, aby udrželi americké impérium nad vodou,“ pokračuje zdroj z NSA.

Nyní víme, proč při leteckém neštěstí zahynuli vědci zabývající se životním prostředím, kteří mířili do Ohia. Všichni v letadle, včetně pilota, pracovali v Centru pro toxikologii a environmentální zdraví, a byli na cestě k výbuchu, ke kterému došlo začátkem tohoto týdne v kovovýrobě v Bedfordu v Ohiu.

Korporace The USA zjevně nechtěla, aby byla odhalena falešná kontaminace a související zabavení majetku.

Rusové také znovu přistihli americkou korporaci při pokusu zinscenovat na Ukrajině masivní radioaktivní zamoření. Ruská armáda o tom informovala světové společenství:

„Několik kontejnerů s radioaktivními látkami bylo dodáno na Ukrajinu přes Evropu, aniž by prošly celní kontrolou. Plánem bylo zinscenovat kontaminaci v blízkosti jednoho z radiačně nebezpečných zařízení kontrolovaných kyjevským režimem a svalit vinu na ruské ozbrojené síly.“

Americká korporace také pokračuje v praní špinavých peněz na Ukrajině. Polská rozvědka uvádí, že vojenským jednotkám na Ukrajině jsou zasílány „náboje a munice, které jsou pro operaci nepoužitelné. Více než polovina z nich je pokryta korozí“.

Jinými slovy, nakupují zastaralé vojenské harampádí za vysoké ceny, aby mohli prát peníze z ukrajinské pomoci.

Zabíjejí také mnoho svých poskoků ve zjevné snaze zmocnit se i jejich peněz. Možná proto byla smrt Clintonova (Rockefellerova) pomocníka s vazbami na Epsteina označena za sebevraždu, přestože byl přivázán ke stromu, střelen do hrudi a na místě činu nebyla nalezena žádná zbraň.

Zdá se, že americká armáda s tím konečně něco udělá. Novinář Seymour Hersh, po jehož odhaleních obvykle následuje vojenský úklid Bílých klobouků, nyní tvrdí, že americký prezident Joe Biden v podstatě „odpískal NATO v Evropě“, když spojencům řekl, že podporuje Ukrajinu s její „totálně zkorumpovanou vládou“. Novinář také uvedl, že Kyjev oslavuje Stepana Banderu, „velkého pro-nacistu, který za druhé světové války zabíjel Židy jako šílený“.

Korporátní propagandistická média psala o Ukrajině před speciální vojenskou operací jinak. Levý sloupek:

„Vítejte na Ukrajině, nejzkorumpovanější zemi v Evropě“ – The Guardian

„Ukrajinský neonacistický problém“ – Reuters

„Ukrajinský komik se stal prezidentem a zapletl se do Trumpovy kauzy impeachmentu“ – Vox

„Vláda ukrajinského prezidenta je stále více zkorumpovaná a autoritářská“ – Neweurope

Pravý sloupek (k smíchu):

„Boj o Ukrajinu je bojem za liberální ideály“ – The Guardian

„Ukrajina nabízí zahraničním bojovníkům smysl, přátelství a důvod“ – Reuters

„Ukrajinci dávají dvě lekce demokracie, na které Američané zapomněli“ – CNN

„Zelenský: televizní prezident, který se stal válečným hrdinou“ – The Washington Post

Bidenova show nemá jasnou vojenskou podporu USA. „Biden se neodvážil navštívit Kyjev, aniž by varoval Rusko a aniž by požádal ruskou stranu o zajištění své bezpečnosti,“ uvedla mluvčí ministerstva zahraničí Maria Zacharovová. Dodala, že „návštěva amerického vůdce … připomínala nepovedenou estrádu v provinčním divadle“.

Nedělala si legraci, protože Zelenskyj se během živého vysílání objevil společně s dvojníkem (nebo klonem). To zpochybnilo reálnost jeho hrdinských návštěv v bachmutské a chersonské válečné zóně. Několik vystoupení bývalého herce a komika před zeleným plátnem nás nenechává na přílišných pochybách.

Fakt: BIDENOVA NEČEKANÁ NÁVŠTĚVA KYJEVA

Zlý člověk spálí svůj vlastní národ do základů, aby vládl nad popelem. — Sun Tzu

Zdroje CIA nám sdělily, že „počítačový avatar Zelenskyj je v nebezpečí. Brzy zmizí. Nyní se připravuje krycí historka jeho odchodu“.

Biden bude nepochybně následovat brzy poté. Biden byl přistižen na zapnutém mikrofonu v Polsku poté, co komentoval tři sestřelená UFO…

Biden: „Myslíte si, že někdo z těch lidí na ty kecy skočil?“

Pomocník: „Rozhodně“

Biden: „Koupí si cokoli… Pojďme odsud.“

Podívejme se tedy na nejnovější vizualizace projektu Bluebeam.

1. Pták „zamrzlý ve vzduchu“ ve Vancouveru v Kanadě: ODKAZ

2. Letící objekt:

3. UFO nad Palm Springs, Kalifornie, 31. ledna 2023:

4. Plavidlo nad Nevadou, USA:

5. UFO nad Japonskem:

6 . UFO ve tvaru pyramidy nad Mexikem:

Co takhle přimět Laurence Spelmana Rockefellera, aby o tom všem vypovídal? Možná bychom mohli zjistit, co se skutečně stalo se všemi těmi chybějícími biliony dolarů z amerického obranného rozpočtu. Pokud tyto peníze šly na nákup létajících talířů, jsou majetkem daňových poplatníků a musí jim být vydány.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/cina-po-masivnim-utoku-energetickou-zbrani-na-zapadni-zemi-vyzyva-k-ukonceni-nevyhlasene-treti-svetove-valky/